מלונות ודירות בלוצרן – סקירת מומחים (2024)

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

הסקירה המקיפה על מלונות ודירות בלוצרן - אזורי הלינה המומלצים, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על המלונות המומלצים בלוצרן.

7 מקומות לינה מומלצים בלוצרן

Lucerne Lake View Apartments

מדובר בדירות, אפשרות לינה אשר מומלצת למי שמעוניין ביותר עצמאות ומרחב מאלו שמוצעות בלינה במלון, במיוחד אם מגיעים כקבוצה גדולה יחסית ורוצים ללון בדירות הקרובות זו לזו. דירות אלו נמצאות בבאזור העיר העתיקה מצפון לנהר הרויס על הגדה הדרומית של נהר הרויס, ובסמוך לתחנת הרכבת המרכזית, אשר נחשב אחד המרכזים התירותיים של העיר ואזור פופולארי ללינה. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם ומרפסת. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא מתאימה למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

HERMITAGE Lake Lucerne

⭐⭐⭐⭐
זהו מלון בעל דירוג של ארבעה כוכבים ולכן מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה ברמה גבוהה יחסית. מלון זה נמצא בבאזור בו מסלולי טיול רגליים אשר בחלקו סמוך לאגם לוצרן ובו אתר מחנאות, מרחב אשר מומלץ למשפחות עם ילדים המעוניינות לשהות מחוץ לאזור התיירותי עם שטחים רחבים לטיול. בין השאר מקום הלינה מציע חדר כושר, חדרי משפחה ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זה מקבלת ביקורות וחוות דעת טובות במיוחד באתרים השונים, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

Hotel Rebstock

⭐⭐⭐⭐
זהו מלון בעל דירוג של ארבעה כוכבים ולכן מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה ברמה גבוהה יחסית. מלון זה נמצא בבאזור העיר העתיקה מצפון לנהר הרויס על הגדה הדרומית של נהר הרויס, ובסמוך לתחנת הרכבת המרכזית, אשר נחשב אחד המרכזים התירותיים של העיר ואזור פופולארי ללינה. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם וטרסה. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות ממי שבחרו ללון בה בעבר, והיא יכולה להתאים גם לתיירים המחפשים מקום לינה למעשנים מאחר ומציעה אזור מיועד לעישון. למידע נוסף לחצו כאן.

Cascada Boutique Hotel

⭐⭐⭐⭐
מלון זה מדורג כמלון בעל ארבעה כוכבים ולכן מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה עם מתקנים ברמה גבוהה יחסית. המלון נמצא בבאזור העיר העתיקה על הגדה הדרומית של נהר הרויס, ובסמוך לתחנת הרכבת המרכזית, אשר נחשב אחד המרכזים התירותיים של העיר ואזור פופולארי ללינה. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם וחדרים אטומים לרעש. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא יכולה להתאים גם לצמחונים או טבעונים המחפשים אפשרות לינה עם ארוחות מתאימות או אפשרות להכין אוכל. למידע נוסף לחצו כאן.

Park Hotel Vitznau

⭐⭐⭐⭐⭐
מדובר במלון המדורג כמלון חמישה כוכבים – מה שהופך אותו למומלץ למי שמחפש מקום לינה ברמה גבוהה. מלון זה נמצא בויצנאו. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדר כושר, חדרי משפחה ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו מקבלת שבחים רבים מפי תיירים שבחרו לישון בה בעבר בביקורם בעיר, וחוות הדעת עליה בפלטפורמות השונות חיוביות מאוד, והיא מומלצת למי שמגיע עם רכב בזכות החניה שמציעה לאורחים. למידע נוסף לחצו כאן.

KoBi Apartments Hirschenplatz

מדובר בדירות, אפשרות לינה אשר מומלצת למי שמעוניין ביותר עצמאות ומרחב מאלו שמוצעות בלינה במלון, במיוחד אם מגיעים כקבוצה גדולה יחסית ורוצים ללון בדירות הקרובות זו לזו. דירות אלו נמצאות בבאזור העיר העתיקה מצפון לנהר הרויס על הגדה הדרומית של נהר הרויס, ובסמוך לתחנת הרכבת המרכזית, אשר נחשב אחד המרכזים התירותיים של העיר ואזור פופולארי ללינה. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, מכונת קפה ומקרר. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות מתיירים שבחרו ללון בה בעבר, והיא מומלצת למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

Neuro Campus Hotel

זהו מלון אשר נמצא בויצנאו. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם וחדרים אטומים לרעש. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות ממי שבחרו ללון בה בעבר, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

שאלות נפוצות על מלונות ודירות בלוצרן

למשפחות המחפשות ללון בלוצרן אנו ממליצים להסתכל דירות חמישה כוכבים Lucerne Lake View Apartments בבאזור העיר העתיקה מצפון לנהר הרויס המתאים למשפחות עד 8 נפשות, דירות ארבעה כוכבים KoBi Apartments Hirschenplatz בבאזור העיר העתיקה מצפון לנהר הרויס ומלון ארבעה כוכבים Cascada Boutique Hotel בבאזור העיר העתיקה המתאימים למשפחות עד 12 נפשות ודירות שלושה כוכבים HITrental Chapel Bridge Apartments בבאזור העיר העתיקה מצפון לנהר הרויס ודירות שלושה כוכבים Easy-Living Apartments Lindenstrasse 21 בבסמוך לגדה הדרומית של הרויס המתאימים למשפחות עד 7 נפשות. מקומות לינה אלו מקבלים ילדים וקיבלו חוות דעת חיוביות על ידי משפחות שבחרו ללון בהן.

בין מקומות הלינה המציעים מתקנים נגישים בלוצרן אפשר למנות את מלון ארבעה כוכבים HERMITAGE Lake Lucerne בבאזור בו מסלולי טיול רגליים, מלון Neuro Campus Hotel, מלון ארבעה כוכבים Campus Hotel Hertenstein, מוטל Wyna Motel ומלון שלושה כוכבים Holiday Inn Express - Luzern - Kriens, an IHG Hotel שיש בהם גם חניית נכים. מאחר ותיירים שונים זקוקים לרמה שונה של הנגשה כדאי מאוד לבדוק שהמתקנים המוצעים במקומות אלו תואמים את הצרכים שלכם וכי ישנם חדרים מונגשים פנויים בתאריכי החופשה שלכם.

מאחר והרוב המוחלט של בתי המלון השונים והדירות לא מאפשרים עישון במקום עצמו, בעבור מעשנים המגיעים ללוצרן ישנן שתי אפשרויות, או מקום אירוח המציע אזור המיועד לעישון, או מקום אירוח עם מרפסת אשר מאפשר עישון במרפסת. למעשנים המחפשים מקומות הלינה בלוצרן מומלץ להסתכל על מלון ארבעה כוכבים Hotel Rebstock בבאזור העיר העתיקה מצפון לנהר הרויס, מלון ארבעה כוכבים Campus Hotel Hertenstein ומלון שלושה כוכבים Hotel Sursee שמציעים אזורים המיועדים לעישון, מרפסת וגן ומלון Neuro Campus Hotel ודירות ארבעה כוכבים Top City Center Apartments location next to Lion Monument בבאזור העיר העתיקה מצפון לנהר הרויס שמציעים אזורים המיועדים לעישון ומרפסת.

לצמחונים וטבעונים שמחפשים לינה בלוצרן כדאי להסתכל על אפשרויות המציעות ארוחות צמחוניות או מטבחון בו אפשר להכין אוכל למהלך היום. בין אפשרויות הלינה המומלצות בהקשר זה ניתן למנות את מלון ארבעה כוכבים Cascada Boutique Hotel בבאזור העיר העתיקה, מלון Neuro Campus Hotel, מלון ארבעה כוכבים Campus Hotel Hertenstein, מלון ארבעה כוכבים See & Wellnesshotel Gerbi ודירות ארבעה כוכבים Neustadt Apartments managed by Hotel Central Luzern בבאזור העיר העתיקה שמגישים אוכל טבעוני.

בין מקומות הלינה המומלצים בלוצרן ניתן למצוא את דירת Ferienappartement My Sweet Homes Luzern , דירת שלושה כוכבים Lucerne Apartment Mount Pilatus , מלון ארבעה כוכבים Gasthaus Badhof - Golfhotel , מלון שלושה כוכבים Hotel Pilatus-Kulm ומלון ארבעה כוכבים Boutique Hotel Himmelrich .

בין מקומות הלינה המומלצים באזור העיר העתיקה מצפון לנהר הרויס ניתן למצוא את דירת ארבעה כוכבים Bright, Central & Modern apartment בלוצרן, דירות חמישה כוכבים Lucerne Lake View Apartments בלוצרן, דירות ארבעה כוכבים Top City Center Apartments location next to Lion Monument בלוצרן, מלון חמישה כוכבים Hotel Schweizerhof Luzern בלוצרן ודירות שלושה כוכבים HITrental Zur Metzgern Apartments בלוצרן.

בין מקומות הלינה המומלצים בסביבת המוזיאון לאומנות ניתן למצוא את דירות ארבעה כוכבים Modern & Central Apartments בלוצרן, דירות ארבעה כוכבים Central Bright & Cozy Apartments בלוצרן ומלון שלושה כוכבים Hotel Drei Könige בלוצרן.

בין מקומות הלינה המומלצים באזור העיר העתיקה ניתן למצוא את דירות ארבעה כוכבים Neustadt Apartments managed by Hotel Central Luzern בלוצרן, מלון שלושה כוכבים Hotel Anker Luzern בלוצרן, דירות שלושה כוכבים Easy-Living Lucerne City Apartments 1 בלוצרן, מלון שלושה כוכבים Hotel Central Luzern בלוצרן ומלון שלושה כוכבים Boutique Hotel Schlüssel seit 1545 בלוצרן.

כל מה שתצטרכו לדעת על מלונות ודירות בלוצרן

לוצרן הינה אחת מהערים ההיסטוריות והמתויירות בשוויץ, ונמצאת בחלקו המרכזי על גדול אגם לוצרן. אומנם אין טיסות ישירות המגיעות אליה (בניגוד לבאזל או ציריך), אבל תיירים רבים בוחרים להגיע אליה לחלק מהחופשה או לכולה. ישנן אפשרויות לינה רבות בלוצרן, החל ממלונות יוקרתיים המתאימים למי שמתכנן חופשה מפנקת ועד לאפשרויות המתאימות גם למי שמגיע לחופשה בתקציב מוגבל. כאשר מחפשים מקום לינה בלוצרן, יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון כדי למצוא את המלון או הדירה המתאימים ביותר לכם ולאופי החופשה שלכם:

  • מיקום: קחו בחשבון את הקרבה לאטרקציות, מסעדות ותחבורה ציבורית. האזור המרכזי ביותר, וגם הפופולארי ביותר ללינה הוא באזור העיר העתיקה של לוצרן – במידה ואתם מעדיפים ללון במרכז העניינים זה האזור המתאים לכם.
  • מתקנים: חשבו אילו מתקנים חשובים לכם, למשל חדר כושר או בריכה במלון, ומטבח מאובזר ומכונת כביסה בדירה, בנוסף, כדאי לשים לב שישנו מיזוג אוויר – בין אם בוחרים בדירה או במלון. למתכננים לשכור רכב בשוויץ, חשוב לוודא שהמקום מספק לכם חניה, במיוחד בקיץ אז העיר מלאה תיירים מציאת חניה יכולה להיות בעייתית מאוד. להשוואת מחירי השכרת רכב מלוצרן או רחבי שוויץ לחצו כאן.
  • סוג מקום הלינה: לכל סוג מקום לינה ישנם יתרונות וחסרונות, דירות למשל מרווחות יותר ולעיתים גם זולות יותר מאשר מלונות, אך לא מציעות את השירותים שהמלונות מציעים. הן יכולות להתאים מאוד למי שרוצה להוזיל את עלות החופשה או למשפחות וקבוצות של מעל 4 אנשים שמגיעות ללוצרן ומתקשות למצוא חדר מספיק גדול במלון או מלון שמציע חדרים מחוברים. מנגד, מלונות מציעים שירותים רבים יותר – למשל אחסון כבודה במידה ותרצו להשאיר את המזוודות לפני הצ’ק אין או אחרי הצ’ק אאוט.
  • תקציב: הלינה היא אחת מההוצאות המשמעותיות בחופשה, ולכן למחיר הלינה ישנו משקל משמעותי בבחירה של מקום אחד על פני אחר. כדאי להסתכל על מנעד המחירים בעבור תאריכי השהות שלכם על מנת להבין האם עלות הלינה יקרה או זולה ביחס לאפשרויות לינה אחרות בלוצרן. יש לקחת בחשבון שלא רק סוג מקום הלינה משפיע על המחיר אלא גם המיקום שלו, ככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר לעיר העתיקה כך גם סביר שעלות הלינה בו תעלה בהשוואה למקומות ברמה דומה שרחוקים יותר מאזור זה.
  • חוות דעת: כדאי לקרוא חוות דעת וביקורות מאורחים קודמים כדי לקבל יותר מידע על האווירה ורמת השירות של מקום הלינה.
המלצות על מלונות ודירות בלוצרן

  • בין מקומות הלינה המומלצים הנוספים בלוצרן ניתן למנות את דירת Appartement Alpenblick בווג’יס, דירת Ferienappartement My Sweet Homes Luzern בלוצרן, אתר נופש חמישה כוכבים Bürgenstock Hotels & Resort – Bürgenstock Hotel & Alpine Spa בבורגנשטוק, מלון דירות שלושה כוכבים Apart Hotel near Lucerne בRuswil ודירת ארבעה כוכבים Bright, Central & Modern apartment בבאזור העיר העתיקה מצפון לנהר הרויס.
  • בלוצרן יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • כדאי להיכנס לקישור זה בו ישנם מחירים מיוחדים והנחות בעבור מלונות ודירות בלוצרן.
  • לרשומים באתר בוקינג יש לא פעם הנחת Genius על אפשרות לינה זו, הנחה זו יכולה להגיע ל10% ממחיר הלינה, היכנסו ללינק זה ותוכלו לראות האם אתם זכאים להנחה.

כיצד בחרנו את המלונות והדירות המומלצים בלוצרן?

ניתחנו כ-150 אפשרויות לינה בלוצרן עם האלגוריתם הייחודי שפיתחנו בהכל על אחרי מעל עשור של עזרה לתיירים בבחירת הלינה שלהם ברחבי העולם. כדי לבחור את אפשרויות הלינה הטובות ביותר בלוצרן בדקנו אילו אפשרויות לינה מתאימות לסוגי התיירים השונים המגיעים לעיר ומבין אפשרויות הלינה הללו אילו ממוקמות באזורי הלינה המומלצים על ידינו לתיירים בלוצרן (למשל העיר העתיקה) ובחנו אילו מהם זוכים לחוות הדעת הטובות ביותר מהמבקרים שבחרו ללון בהן בעבר, כדי שלכם יהיה יותר קל למצוא את אפשרות הלינה המתאימה לכם ביותר.

Booking.com