מלונות ודירות בלוזאן – סקירת מומחים (2024)

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

הסקירה המקיפה על מלונות ודירות בלוזאן - אזורי הלינה המומלצים, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על המלונות המומלצים בלוזאן.

7 מקומות לינה מומלצים בלוזאן

Beau-Rivage Palace

⭐⭐⭐⭐⭐
זהו מלון בעל דירוג של חמישה כוכבים המתאים למי שמעוניין במקום לינה מפנק וברמה גבוהה. המלון נמצא באזור נמל לוזאן אשר מעט מרוחק ממרכז העיר אך נחשב אזור מבוקש ללינה, ומומלץ לחובבי הנמלים ולאלה החפצים לשהות סמוך למסוף המעבורת. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדר כושר, חדרי משפחה וחדרים אטומים לרעש. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא מתאימה למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

Hôtel de la Paix Lausanne

⭐⭐⭐⭐
מלון זה מדורג כמלון בעל ארבעה כוכבים ולכן מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה עם מתקנים ברמה גבוהה יחסית. המלון נמצא בסביבת קתדרלת לוזאן הנמצאת במרכז העיר באחד מהאזורים הפופולאריים ביותר ללינה, מומלץ לחפצים לשהות במרכז העניינים ובקרבה למרבית האתרים ההיסטוריים. בין השאר מקום הלינה מציע חדר כושר, חדרי משפחה ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו זוכה לשבחים וחוות דעת חיוביות מתיירים שבחרו ללון בה, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

Hôtel des Patients

⭐⭐⭐
מדובר במלון בדירוג של שלושה כוכבים, אפשרות המומלצת למי שמחפש מקום לינה נוח אך לא יקר מידי. המלון נמצא באזור פארק המנזר (Parc de l’Hermitage) ובו גם המוזיאון לאומנות (Hermitage Foundation), מומלץ לחפצים לשהות באזור מגורים מחוץ למרכז העיר אך בסמוך אליו ולהנות ממחירים נוחים יותר. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם וחדרים אטומים לרעש. אפשרות לינה זה מקבלת ביקורות וחוות דעת טובות במיוחד באתרים השונים, והיא יכולה להתאים גם לתיירים המחפשים מקום לינה למעשנים מאחר ומציעה אזור מיועד לעישון. למידע נוסף לחצו כאן.

Hôtel des Voyageurs Boutique

⭐⭐⭐
מדובר במלון בדירוג של שלושה כוכבים, אפשרות המומלצת למי שמחפש מקום לינה נוח אך לא יקר מידי. המלון נמצא בסביבת ארמון רומין (Palais de Rumine) שצמוד לאזור קתדרלת לוזאן ונחשב למרכז התיירותי הנחשק ללינה ושהות. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם וחדרים אטומים לרעש. אפשרות לינה זו מקבלת שבחים רבים מפי תיירים שבחרו לישון בה בעבר בביקורם בעיר, וחוות הדעת עליה בפלטפורמות השונות חיוביות מאוד, והיא יכולה להתאים גם לצמחונים או טבעונים המחפשים אפשרות לינה עם ארוחות מתאימות או אפשרות להכין אוכל. למידע נוסף לחצו כאן.

Base Lausanne

זהו מלון דירות, אשר מציע לאורחיו מצד אחד את העצמאות והמרחב שיש לדירות, אך גם את היתרונות השונים של לינה במלון. מלון דירות זה נמצא באזור תחנת הרכבת המרכזית שנמצא במרחק נוח בין מרכז העיר לבין האזור התיירותי שעל שפת אגם גנבה. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם וחדרים אטומים לרעש. אפשרות לינה זו מקבלת שבחים רבים מפי תיירים שבחרו לישון בה בעבר בביקורם בעיר, וחוות הדעת עליה בפלטפורמות השונות חיוביות מאוד, והיא מתאימה למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

Lausanne Palace

⭐⭐⭐⭐⭐
זהו מלון בעל דירוג של חמישה כוכבים המתאים למי שמחפש מקום לינה בסטנדרט גבוה. המלון נמצא באזור בין ארמון רומין לתחנת הרכבת המרכזית בו נמצא פארק אספלאנאדה דה מונבנון (Esplanade de Montbenon), הנחשב כריאה הירוקה של מרכז העיר. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדר כושר, חדרי משפחה וחדרים אטומים לרעש. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא יכולה להתאים גם לתיירים המחפשים מקום לינה למעשנים מאחר ומציעה אזור מיועד לעישון. למידע נוסף לחצו כאן.

Royal Savoy Hotel & Spa

⭐⭐⭐⭐⭐
מדובר במלון המדורג כמלון חמישה כוכבים – מה שהופך אותו למומלץ למי שמחפש מקום לינה ברמה גבוהה. מלון זה נמצא באזור נמל לוזאן אשר מעט מרוחק ממרכז העיר אך נחשב אזור מבוקש ללינה, ומומלץ לחובבי הנמלים ולאלה החפצים לשהות סמוך למסוף המעבורת. בין השאר מקום הלינה מציע חדר כושר, חדרי משפחה וחדרים אטומים לרעש. אפשרות לינה זה מקבלת ביקורות וחוות דעת טובות במיוחד באתרים השונים, והיא מומלצת למי שמגיע עם רכב בזכות החניה שמציעה לאורחים. למידע נוסף לחצו כאן.

שאלות נפוצות על מלונות ודירות בלוזאן

למשפחות המחפשות ללון בלוזאן אנו ממליצים להסתכל מלון חמישה כוכבים Beau-Rivage Palace, מלון דירות שלושה כוכבים Base Lausanne ומלון ארבעה כוכבים Hôtel de la Paix Lausanne המתאימים למשפחות עד 5 נפשות ומלון חמישה כוכבים Lausanne Palace ומלון שלושה כוכבים Hôtel des Patients המתאימים למשפחות עד 4 נפשות. מקומות לינה אלו מקבלים ילדים וקיבלו חוות דעת חיוביות על ידי משפחות שבחרו ללון בהן.

בין מקומות הלינה המציעים מתקנים נגישים בלוזאן אפשר למנות את מלון ארבעה כוכבים Hôtel de la Paix Lausanne, מלון שלושה כוכבים Hôtel des Voyageurs Boutique, מלון חמישה כוכבים Lausanne Palace ומלון ארבעה כוכבים Hotel Angleterre & Résidence שיש בהם גם חניית נכים ומלון שלושה כוכבים Moxy Lausanne City . מאחר ותיירים שונים זקוקים לרמה שונה של הנגשה כדאי מאוד לבדוק שהמתקנים המוצעים במקומות אלו תואמים את הצרכים שלכם וכי ישנם חדרים מונגשים פנויים בתאריכי החופשה שלכם.

מאחר והרוב המוחלט של בתי המלון השונים והדירות לא מאפשרים עישון במקום עצמו, בעבור מעשנים המגיעים ללוזאן ישנן שתי אפשרויות, או מקום אירוח המציע אזור המיועד לעישון, או מקום אירוח עם מרפסת אשר מאפשר עישון במרפסת. למעשנים המחפשים מקומות הלינה בלוזאן מומלץ להסתכל על מלון שלושה כוכבים Hôtel des Patients ומלון שלושה כוכבים Hôtel Bellerive שמציעים אזורים המיועדים לעישון ומרפסת ומלון חמישה כוכבים Lausanne Palace, מלון חמישה כוכבים Royal Savoy Hotel & Spa ומלון שלושה כוכבים Rivage Hotel Restaurant Lutry שמציעים אזורים המיועדים לעישון, מרפסת וגן.

לצמחונים וטבעונים שמחפשים לינה בלוזאן כדאי להסתכל על אפשרויות המציעות ארוחות צמחוניות או מטבחון בו אפשר להכין אוכל למהלך היום. בין אפשרויות הלינה המומלצות בהקשר זה ניתן למנות את מלון שלושה כוכבים Hôtel des Voyageurs Boutique שמגיש אוכל טבעוני ומלון שלושה כוכבים Hôtel des Patients, מלון ארבעה כוכבים Aquatis Hotel, מלון שלושה כוכבים Moxy Lausanne City ומלון שלושה כוכבים Rivage Hotel Restaurant Lutry שמגישים אוכל צמחוני.

בין מקומות הלינה המומלצים באזור נמל לוזאן ניתן למצוא את מלון חמישה כוכבים Beau-Rivage Palace , מלון חמישה כוכבים Royal Savoy Hotel & Spa , מלון ארבעה כוכבים Château d'Ouchy , מלון ארבעה כוכבים Hotel Angleterre & Résidence ומלון שלושה כוכבים Hôtel du Port .

בין מקומות הלינה המומלצים באזור תחנת הרכבת המרכזית ניתן למצוא את מלון דירות שלושה כוכבים Base Lausanne , מלון ארבעה כוכבים Best Western Plus Hotel Mirabeau , מלון שלושה כוכבים Elite , מלון ארבעה כוכבים Agora Swiss Night by Fassbind ומלון ארבעה כוכבים Hotel Victoria .

כל מה שתצטרכו לדעת על מלונות ודירות בלוזאן

לוזאן הינה אחת מהערים היפייפיות והמתויירות בשוויץ, ונמצאת בחלקה המערבי, על גדותיו הצפוניים של אגם ג׳נבה. אומנם אין טיסות ישירות המגיעות אליה (בניגוד לבאזל או לציריך), אבל תיירים רבים בוחרים להגיע אליה לחלק מהחופשה או לכולה. ישנן אפשרויות לינה רבות בלוזאן, החל ממלונות יוקרתיים המתאימים למי שמתכנן חופשה מפנקת ועד לאפשרויות המתאימות גם למי שמגיע לחופשה בתקציב מוגבל. כאשר מחפשים מקום לינה בלוזאן, יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון כדי למצוא את המלון או הדירה המתאימים ביותר לכם ולאופי החופשה שלכם:

  • מיקום: קחו בחשבון את הקרבה לאטרקציות, מסעדות ותחבורה ציבורית. האזורים המרכזיים ביותר, וגם הפופולאריים ביותר ללינה הם באזור קתדרלת לוזאן, או הנמל על גדות אגם ג׳נבה – במידה ואתם מעדיפים ללון במרכז העניינים זה האזור המתאים לכם.
  • מתקנים: חשבו אילו מתקנים חשובים לכם, למשל חדר כושר או בריכה במלון, ומטבח מאובזר ומכונת כביסה בדירה, בנוסף, כדאי לשים לב שישנו מיזוג אוויר – בין אם בוחרים בדירה או במלון. למתכננים לשכור רכב בשוויץ, חשוב לוודא שהמקום מספק לכם חניה, במיוחד בקיץ אז העיר מלאה תיירים מציאת חניה יכולה להיות בעייתית מאוד (לחצו כאן להשוואת מחירי השכרת רכב בלוזאן ורחבי שוויץ).
  • סוג מקום הלינה: לכל סוג מקום לינה ישנם יתרונות וחסרונות, דירות למשל מרווחות יותר ולעיתים גם זולות יותר מאשר מלונות, אך לא מציעות את השירותים שהמלונות מציעים. הן יכולות להתאים מאוד למי שרוצה להוזיל את עלות החופשה או למשפחות וקבוצות של מעל 4 אנשים שמגיעות ללוזאן ומתקשות למצוא חדר מספיק גדול במלון או מלון שמציע חדרים מחוברים. מנגד, מלונות מציעים שירותים רבים יותר – למשל אחסון כבודה במידה ותרצו להשאיר את המזוודות לפני הצ’ק אין או אחרי הצ’ק אאוט.
  • תקציב: הלינה היא אחת מההוצאות המשמעותיות בחופשה, ולכן למחיר הלינה ישנו משקל משמעותי בבחירה של מקום אחד על פני אחר. כדאי להסתכל על מנעד המחירים בעבור תאריכי השהות שלכם על מנת להבין האם עלות הלינה יקרה או זולה ביחס לאפשרויות לינה אחרות בלוזאן. יש לקחת בחשבון שלא רק סוג מקום הלינה משפיע על המחיר אלא גם המיקום שלו, ככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר לקתדרלה או לנמל כך גם סביר שעלות הלינה בו תעלה בהשוואה למקומות ברמה דומה שרחוקים יותר מאזור זה.
  • חוות דעת: כדאי לקרוא חוות דעת וביקורות מאורחים קודמים כדי לקבל יותר מידע על האווירה ורמת השירות של מקום הלינה.
המלצות על מלונות ודירות בלוזאן

  • בין מקומות הלינה המומלצים הנוספים בלוזאן ניתן למנות את מלון ארבעה כוכבים Château d’Ouchy באזור נמל לוזאן, דירות שלושה כוכבים Studio SIEVA בסביבת ארמון רומין, מלון ארבעה כוכבים Best Western Plus Hotel Mirabeau באזור תחנת הרכבת המרכזית, מלון ארבעה כוכבים Hotel Angleterre & Résidence באזור נמל לוזאן ומלון שלושה כוכבים Elite באזור תחנת הרכבת המרכזית.
  • בלוזאן יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • כדאי להיכנס לקישור זה בו ישנם מחירים מיוחדים והנחות בעבור מלונות ודירות בלוזאן.
  • לרשומים באתר בוקינג יש לא פעם הנחת Genius על אפשרות לינה זו, הנחה זו יכולה להגיע ל10% ממחיר הלינה, היכנסו ללינק זה ותוכלו לראות האם אתם זכאים להנחה.

כיצד בחרנו את המלונות והדירות המומלצים בלוזאן?

ניתחנו כ-150 אפשרויות לינה בלוזאן עם האלגוריתם הייחודי שפיתחנו בהכל על אחרי מעל עשור של עזרה לתיירים בבחירת הלינה שלהם ברחבי העולם. כדי לבחור את אפשרויות הלינה הטובות ביותר בלוזאן בדקנו אילו אפשרויות לינה מתאימות לסוגי התיירים השונים המגיעים לעיר ומבין אפשרויות הלינה הללו אילו ממוקמות באזורי הלינה המומלצים על ידינו לתיירים בלוזאן (למשל אזור קתדרלת לוזאן או הנמל) ובחנו אילו מהם זוכים לחוות הדעת הטובות ביותר מהמבקרים שבחרו ללון בהן בעבר, כדי שלכם יהיה יותר קל למצוא את אפשרות הלינה המתאימה לכם ביותר.

למי שמתעניין בעמוד זה כדאי לקרוא גם:

Booking.com