לינה למשפחות בז’נבה – סקירת מומחים (2024)

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

הסקירה המקיפה על לינה למשפחות בז'נבה - אזורי הלינה המומלצים, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על המלונות המומלצים בז'נבה.

7 מקומות לינה מומלצים למשפחות בז׳נבה

Point Cardinal

אפשרות לינה זו מתאימה למשפחות המחפשות מקום לינה בז’נבה בזכות כך שמאפשרת אירוח עם ילדים ומציעה לאורחיה חדרי משפחה, כיסא גבוה לילדים ומטבח. מדובר בדירה, אפשרות לינה אשר מומלצת למי שמעוניין ביותר עצמאות ומרחב מאלו שמוצעות בלינה במלון. דירה זו נמצאת בז’נבה. אפשרות לינה זו מקבלת שבחים רבים מפי תיירים שבחרו לישון בה בעבר בביקורם בעיר, וחוות הדעת עליה בפלטפורמות השונות חיוביות מאוד. למידע נוסף לחצו כאן.

Beau-Rivage Genève

⭐⭐⭐⭐⭐
אפשרות לינה זו מתאימה למשפחות המחפשות מקום לינה בז’נבה בזכות כך שמאפשרת אירוח עם ילדים ומציעה לאורחיה חדרי משפחה ומעלית. זהו מלון בעל דירוג של חמישה כוכבים המתאים למי שמחפש מקום לינה בסטנדרט גבוה. המלון נמצא בסביבת אנדרטת ברוסוויק (Brunswick Monument) שנחשב לבין האזורים המתוירים בעיר, וקרוב לגשר פונטו די מונט בלאנק (Pont du Mont-Blanc) ממנו ניתן לחצות לעיר העתיקה. אפשרות לינה זה מקבלת ביקורות וחוות דעת טובות במיוחד באתרים השונים. למידע נוסף לחצו כאן.

Appart’City Confort Genève Aéroport Vernier

מקום לינה זה מתאים למשפחות המגיעות לז’נבה מאחר והוא מאפשר אירוח עם ילדים, ובין השאר הוא מציע לאורחיו חדרי משפחה, מטבח ומעלית. מדובר במלון דירות, אפשרות המתאימה למי שרוצה מצד אחד להנות מהעצמאות והמרחב שדירה מאפשרת ומצד שני לא לוותר על היתרונות של מלון. מלון הדירות נמצא בז’נבה. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות. למידע נוסף לחצו כאן.

Kipling Manotel

⭐⭐⭐
מבין מקומות הלינה בז’נבה, מקום זה מתאים למשפחות מאחר ומאפשר אירוח עם ילדים ומציע לאורחיו בין השאר חדרי משפחה ומעלית. מדובר במלון בדירוג של שלושה כוכבים, אפשרות המומלצת למי שמחפש מקום לינה נוח אך לא יקר מידי. המלון נמצא בסביבת אנדרטת ברוסוויק (Brunswick Monument) שנחשב לבין האזורים המתוירים בעיר, וקרוב לגשר פונטו די מונט בלאנק (Pont du Mont-Blanc) ממנו ניתן לחצות לעיר העתיקה. אפשרות לינה זו זוכה לשבחים וחוות דעת חיוביות מתיירים שבחרו ללון בה. למידע נוסף לחצו כאן.

Hotel Mon Repos

⭐⭐⭐
מקום לינה זה מתאים למשפחות המגיעות לז’נבה מאחר והוא מאפשר אירוח עם ילדים, ובין השאר הוא מציע לאורחיו חדרי משפחה ומעלית. זהו מלון שלושה כוכבים אשר מתאים לתיירים שלא מחפשים מקום לינה מפואר, אלא מקום פשוט יחסית אך נעים שיהיה נוח לישון בו. המלון נמצא באזור תחנת הרכבת המרכזית הממוקם בעיר התחתית. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות. למידע נוסף לחצו כאן.

Hôtel de la Cigogne

⭐⭐⭐⭐⭐
אפשרות לינה זו מתאימה למשפחות המחפשות מקום לינה בז’נבה בזכות כך שמאפשרת אירוח עם ילדים ומציעה לאורחיה חדרי משפחה ומעלית. מדובר במלון המדורג כמלון חמישה כוכבים – מה שהופך אותו למומלץ למי שמחפש מקום לינה ברמה גבוהה. מלון זה נמצא בסביבת הפארק האנגלי שנמצא בעיר העתיקה, בחלקה הקרוב לאגם גנבה. הבוחרים ללון באזור זה יהנו מהקרבה למים יחד עם הקרבה לאזור ההיסטורי של העיר העתיקה. אפשרות לינה זו זוכה לשבחים וחוות דעת חיוביות מתיירים שבחרו ללון בה. למידע נוסף לחצו כאן.

InterContinental Genève, an IHG Hotel

⭐⭐⭐⭐⭐
אפשרות לינה זו מתאימה למשפחות המחפשות מקום לינה בז’נבה בזכות כך שמאפשרת אירוח עם ילדים ומציעה לאורחיה חדרי משפחה, משחקי לוח ופאזלים ואזור משחקים פנימי. זהו מלון בעל דירוג של חמישה כוכבים המתאים למי שמעוניין במקום לינה מפנק וברמה גבוהה. המלון נמצא באזור המרכז האיסלאמי בשולי העיר המערביים, מומלץ למעדיפים לשהות רחוק מהמרכז ובמרחק יחסית קצר לשדה התעופה. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות. למידע נוסף לחצו כאן.

שאלות נפוצות על לינה למשפחות בז'נבה

בעבור משפחות אשר מתכננות לשכור רכב בז'נבה או להגיע לז'נבה עם רכב שכור כדאי להזמין מקום לינה עם חניה - ובכך לחסוך את כאב הראש הכרוך בחיפוש חניה במקרה הטוב וקבלת קנס על חניה במקום לא חוקי במקרה הרע. אנו ממליצים להסתכל על מקומות הלינה הבאים - מקום האירוח ארבעה כוכבים Wonderlandscape Guest House (חניה ציבורית במיקום סמוך - עלולים לחול חיובים), מלון חמישה כוכבים Beau-Rivage Genève (חניה פרטית במקום במחיר של 45null לכל יום), מלון שלושה כוכבים Kipling Manotel (חניה ציבורית במקום במחיר של 35null לכל יום), מלון שלושה כוכבים Hotel Mon Repos (חניה פרטית במקום במחיר של 26null לכל יום) ומלון חמישה כוכבים Hôtel de la Cigogne (חניה ציבורית במיקום סמוך במחיר של 49null לכל יום).

כאשר משפחות מגיעות לז'נבה עם תינוקות בחירת מקום הלינה המתאים נעשית מורכבת מעט יותר, מאחר ויש לקחת בחשבון היבטים אשר לא עומדים בפני משפחות עם ילדים גדולים יותר. כדאי מאוד לבדוק ראשית שמקום הלינה מספק עריסות או מיטת תינוק - בין אם בתוספת תשלום או בחינם, ובמידה ומדובר בבניין בן כמה קומות שישנה מעלית. בנוסף כדאי לבחור במקום לינה בו תוכלו לשלוט על מיזוג האוויר ושיהיה לכם בו גישה לקומקום. כדאי להסתכל למשל על מלון Four Seasons Hotel des Bergues Geneva, מלון Hotel d'Angleterre ומלון Edelweiss Manotel המתאימים למשפחות עד 3 נפשות, מלון Kipling Manotel המתאים למשפחות עד 4 נפשות ומלון Hotel Mon Repos המתאים למשפחות עד 5 נפשות.

מקומות הלינה המתאימים למשפחות עם תינוקות מציעים מיטות תינוק או עריסות, אולם חלקם לוקחים על שירות זה תשלום נוסף - שיכול להגיע גם לסכום גבוה יחסית. כדי להוזיל מעט את עלות הלינה עם תינוקות כדאי להסתכל על מקומות לינה בהם אין תוספת תשלום בעבור מיטת תינוק או עריסה. כדאי להסתכל למשל על מלון דירות Fraser Suites Geneva - Serviced Apartments, מלון Eastwest Hôtel, מלון Mercure Geneva Airport, מלון Hotel Rotary Geneva - MGallery ומלון Hotel D Geneva המתאימים למשפחות עד 2 נפשות.

אחד מהדברים שיכולים לשדרג חופשה משפחתית הוא בריכה במלון. מבין המלונות המתאימים למשפחות בז'נבה ויש בהם בריכה אנו ממליצים להסתכל על מלון InterContinental Genève, an IHG Hotel ומלון 9Hotel Paquis המתאימים למשפחות עד 4 נפשות ומלון Hilton Geneva Hotel and Conference Centre המתאים למשפחות עד 5 נפשות. מלונות אלו מאפשרים אירוח עם ילדים ומציעים גם חדרי משפחה.

ישנם מקומות לינה המתאימים למשפחות ומציעים חדרים יחסית גדולים בהם יש מספר קבוע של מיטות, אך ניתן להוסיף לחדר מיטה (או שתיים) נוספות בעבור ילדים. הוספת מיטה לחדר של ארבעה אנשים לרוב תהיה זולה יותר מאשר הזמנת חדר המתאים לחמישה אנשים (מה גם שאפשרות זו פחות נפוצה). כדאי להסתכל למשל על מקום האירוח Le Jour et la Nuit ומלון Les Armures המתאימים למשפחות עד 2 נפשות, דירת Point Cardinal המתאים למשפחות עד 7 נפשות, מלון Four Seasons Hotel des Bergues Geneva המתאים למשפחות עד 3 נפשות ומקום האירוח Wonderlandscape Guest House המתאים למשפחות עד 4 נפשות- אשר מאפשרים הוספת מיטות לחדר. חשוב לשים לב במעמד ההזמנה שניתן להוסיף מיטה לחדר שהזמנתם, במלונות רבים יש אפשרות להוסיף מיטה רק לחלק מהחדרים - כתלות בגודל החדר.

אוכל יכול להיות עניין לא פשוט כשנוסעים לחופשה עם ילדים, לכן בעבור מי שמעוניין לקחת מלון ולאכול במלון - בין אם רק ארוחת בוקר או גם ערב - כדאי לבדוק האם המלון לוקח בחשבון בתפריט גם את האורחים הקטנים. בין המלונות שמספקים ארוחות ילדים בז'נבה אפשר למנות את מלון Hotel d'Angleterre ומלון Mandarin Oriental, Geneva המתאימים למשפחות עד 3 נפשות ומלון Eastwest Hôtel, מלון Mercure Geneva Airport ומלון ibis Styles Genève Carouge המתאימים למשפחות עד 2 נפשות.

כל מה שתצטרכו לדעת על לינה למשפחות בז'נבה

ז׳נבה הינה אחת הערים המפורסמות ביותר בעולם – עיר שמילאה תפקיד מרכזי בעיצוב העניינים בעולם. יש לז׳נבה הרבה מה להציע, החל ממונומנטים שהפכו לסמלי העיר כמו מזרקת סילון המים, המתנשאת לשמיים בצורה מלכותית, ומשרד האומות המאוחדות המהווה סמל של שיתוף פעולה עולמי, עומדים כעדות לציוני הדרך הסמליים שלה. משפחות רבות מגיעות לז׳נבה כחלק מטיול רחב יותר בשוויץ, וחלק בוחרות להגיע לבלות את החופשה שלהם בז׳נבה לבדה. קיימות בעיר השלום מגוון רחב אפשרויות לינה שיתאימו למשפחות מכל הסוגים. בעבור משפחות המגיעות לז׳נבה ישנן שתי אפשרויות מומלצות עיקריות ללינה – הראשונה היא לינה בדירה והשנייה היא לינה במלון המתאים למשפחות.

לינה בדירה

בחירה בדירה לרוב משתלמת מאוד למשפחות ואנו ממליצים לשקול אופציה זו בחיוב למרות שהיא פחות מוכרת לתייר הישראלי. בהזמנת דירה אולי מפסידים את היתרונות של לינה במלון – לא מנקים אחריכם, אין קבלה (אלא עם מדובר במלון דירות) ואת ארוחת הבוקר והקפה של תחילת היום תכינו בעצמכם. אך מצד שני, תרוויחו אפשרות לינה יותר נוחה ומרווחת, הכוללת מטבח שמאפשר הכנה של ארוחות בעצמכם ובחלק לא מבוטל תמצאו גם אביזרים נוספים כמו מכונת כביסה – אילו יתרונות שיכולים להיות הרבה יותר חשובים להרבה מאוד משפחות, במיוחד כאשר מגיעים לטיול ארוך בשוויץ.

לינה במלון

לינה במלון זול ברמה של שני כוכבים, שלושה כוכבים או ארבעה כוכבים (למי שרוצה להתפנק) אפשרית על ידי התפצלות בחדרים או בחירה במלונות הכוללים חדרים לשלוש, ארבעה או יותר אורחים. כדאי לקחת בחשבון שאומנם אפשרות הלינה בחדר אחד זולה יותר (במידה והמלון מציע חדר גדול מספיק), אבל המחיר של הוא בצפיפות שיכולה להיות מעיקה, במיוחד אם מזמינים את חדר המלון למספר לילות. כך או אחרת מרוויחים את השירות של המלון ואת רמת האירוח. ישנם מלונות רבים בעיר מציעים שירותים המתאימים למשפחות כמו חדרים מחוברים, עריסות או מיטות מתקפלות ובחלק מהמלונות יש גם בריכות מתאימות לילדים, אזורי משחקים ופעילויות ספציפיות לילדים שיכולים לשדרג את החופשה המשפחתית שלכם. בין אם תבחרו ללון בדירה או במלון, לפני שמזמינים את אפשרות הלינה המועדפת עליכם כדאי לבדוק מספר היבטים:

  • למשפחות עם ילדים קטנים – שהמקום הלינה מארח ילדים קטנים, ישנם מלונות יוקרתיים (לא הרבה) ודירות שאינם מאפשרים אירוח של ילדים בגילאים מסויימים.
  • אם הילדים שלכם ממש קטנים, כדאי לוודא שבמקום יש את התנאים לארח אתכם ולספק את כל הצרכים שלכם (עריסת תינוק ואפשרות להרתיח מים למשל).
  • סוגיות של מחיר – מקומות לינה רבים מאפשרים למשל לינה של ילדים עד גיל מסויים ללא עלות נוספת כאשר לא מוסיפים מיטה על אילו הקיימות. בנוסף ישנם מקומות שמאפשרים אף תוספת של עריסה ואירוח של תינוקות ללא עלות נוספת (לרוב ההגבלה לאפשרות זו היא שנה עד שלוש). דבר זה יכול להוזיל לכם מאוד את המחיר.

אנו ממליצים לקרוא חוות דעת וביקורות מאורחים קודמים כדי לקבל יותר מידע על האווירה ורמת השירות של המארחים, טרם הזמנתכם.
המלצות על לינה למשפחות בז'נבה

  • מקומות לינה מומלצים נוספים למשפחות המגיעות לז’נבה הינם מלון שלושה כוכבים Chez Maman Hotel & Restaurant המתאים למשפחות עד 4 נפשות, מלון ארבעה כוכבים Nash Suites Airport Hotel המתאים למשפחות עד 4 נפשות, מלון ארבעה כוכבים N’vY Manotel המתאים למשפחות עד 4 נפשות, מלון MEININGER Hotel Genève Centre Charmilles המתאים למשפחות עד 6 נפשות ומלון שלושה כוכבים Design Hotel f6 המתאים למשפחות עד 4 נפשות.
  • בז’נבה יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • כדאי להיכנס לקישור זה בו ישנם מחירים מיוחדים והנחות בעבור מלונות ודירות בז’נבה.
  • לרשומים באתר בוקינג יש לא פעם הנחת Genius על אפשרות לינה זו, הנחה זו יכולה להגיע ל10% ממחיר הלינה, היכנסו ללינק זה ותוכלו לראות האם אתם זכאים להנחה.

כיצד בחרנו את מקומות הלינה המומלצים למשפחות בז'נבה?

ניתחנו כ-100 אפשרויות לינה בז’נבה עם האלגוריתם הייחודי שפיתחנו בהכל על אחרי מעל עשור של עזרה לתיירים בבחירת הלינה שלהם ברחבי העולם. כדי לבחור את אפשרויות הלינה הטובות ביותר בז’נבה בדקנו אילו אפשרויות לינה מתאימות למשפחות אשר מגיעות לז’נבה, תוך לקיחה בחשבון שראשית צריך שמקום הלינה יאפשר לינה עם ילדים, שיציע חדרים המתאימים לאירוח של יותר משני אנשים ושיציע מתקנים נוספים המתאימים לילדים ומשפחות – כמו משחקים, ארוחות ילדים או שירותי בייביסיטר. מבין אפשרויות הלינה הללו איתרנו אילו ממוקמות באזורי הלינה המומלצים על ידינו לצרכים שונים של משפחות בז’נבה (למשל עיר עתיקה) ובחנו אילו מהם זוכים לחוות הדעת הטובות ביותר מהמבקרים שבחרו ללון בהן בעבר, כדי שלכם יהיה יותר קל למצוא את אפשרות הלינה המתאימה לכם ביותר.

למי שמתעניין בעמוד זה כדאי לקרוא גם:

Booking.com