דירות בז’נבה – סקירת מומחים (2024)

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

הסקירה המקיפה על דירות בז'נבה - אזורי הלינה המומלצים, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על המלונות המומלצים בז'נבה.

7 דירות מומלצות בז׳נבה

Point Cardinal

מדובר בדירה, אפשרות לינה אשר מומלצת למי שמעוניין ביותר עצמאות ומרחב מאלו שמוצעות בלינה במלון. דירה זו נמצאת בז’נבה. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדרי משפחה, כיסא גבוה לילדים ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זה מקבלת ביקורות וחוות דעת טובות במיוחד באתרים השונים, והיא מתאימה למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

Fraser Suites Geneva – Serviced Apartments

זהו מלון דירות, אשר מציע לאורחיו מצד אחד את העצמאות והמרחב שיש לדירות, אך גם את היתרונות השונים של לינה במלון. מלון דירות זה נמצא בסביבת קתדרלת סנט פייר (Cathdrale Saint-Pierre Genve) אשר נחשב למיקום מרכזי בתוך העיר העתיקה ובו מרבית ציוני הדרך ההיסטוריים, הוא איזור הלינה הפופולארי והמתוייר ביותר בעיר. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדר כושר, חדרי משפחה וכיסא גבוה לילדים. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

Starling Hôtel Résidence Genève

מדובר במלון דירות, אפשרות המתאימה למי שרוצה מצד אחד להנות מהעצמאות והמרחב שדירה מאפשרת ומצד שני לא לוותר על היתרונות של מלון. מלון הדירות נמצא בסביבת גן החיות מעברו של נהר הארוו ובסמוך לצומת, אזור זה יחסית רחוק מהמרכז התיירותי ומהעיר העתיקה, בשוליה הדרומיים של העיר. בין השאר מקום הלינה מציע חדר כושר, מוצרי טיפוח בחינם ומקרר. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא יכולה להתאים גם לתיירים המחפשים מקום לינה למעשנים מאחר ומציעה אזור מיועד לעישון. למידע נוסף לחצו כאן.

Cozy Studio (102) close to Cornavin Train Station

זוהי דירה אשר מתאימה למי שמעדיף להינות מעצמאות רבה יותר מזו שמוצעת בלינה במלון. הדירה נמצאת באזור פארק מון ראפוס (Parc Mon Repos), מרחב מעניין על שפת האגם, בין פארק המהווה ריאה ירוקה גדולה בעיר לבין העיר התחתית התוססת. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם ומכונת קפה. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא יכולה להתאים גם לתיירים המחפשים מקום לינה למעשנים מאחר ומציעה אזור מיועד לעישון. למידע נוסף לחצו כאן.

Appart’City Confort Genève Aéroport Vernier

זהו מלון דירות, אשר מציע לאורחיו מצד אחד את העצמאות והמרחב שיש לדירות, אך גם את היתרונות השונים של לינה במלון. מלון דירות זה נמצא בז’נבה. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם וחדרים אטומים לרעש. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא מתאימה למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

Luxury Apartment in Central Geneva

זוהי דירה אשר מתאימה למי שמעדיף להינות מעצמאות רבה יותר מזו שמוצעת בלינה במלון. הדירה נמצאת בסביבת פארק סיינט גין (Parc Saint-Jean) שנחשב מרחב מרכזי ומבוקש ללינה. הוא נמצא באזור סמוך לאגם ולשלושה גשרים מהם ניתן לחצות לעבר העיר העתיקה. בין השאר מקום הלינה מציע מכונת קפה, מרפסת ומקרר. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות ממי שבחרו ללון בה בעבר, והיא יכולה להתאים גם לתיירים המחפשים מקום לינה למעשנים מאחר ומציעה אזור מיועד לעישון. למידע נוסף לחצו כאן.

Quartier Gare-Mont-Blanc

מדובר בדירה, אפשרות לינה אשר מומלצת למי שמעוניין ביותר עצמאות ומרחב מאלו שמוצעות בלינה במלון. דירה זו נמצאת בסביבת אנדרטת ברוסוויק (Brunswick Monument) שנחשב לבין האזורים המתוירים בעיר, וקרוב לגשר פונטו די מונט בלאנק (Pont du Mont-Blanc) ממנו ניתן לחצות לעיר העתיקה. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר כיסא גבוה לילדים, מכונת קפה ומקרר. אפשרות לינה זו זוכה לשבחים וחוות דעת חיוביות מתיירים שבחרו ללון בה. למידע נוסף לחצו כאן.

שאלות נפוצות על דירות בז'נבה

בין הדירות המציעות מתקנים נגישים בז'נבה אפשר למנות את מלון דירות ארבעה כוכבים Fraser Suites Geneva - Serviced Apartments, מלון דירות ארבעה כוכבים Appart'City Confort Genève Aéroport Vernier, מלון דירות שלושה כוכבים Starling Hôtel Résidence Genève ודירת שלושה כוכבים Cozy Studio (102) close to Cornavin Train Station ודירת שלושה כוכבים Point Cardinal שיש בו גם חניית נכים. מאחר ותיירים שונים זקוקים לרמה שונה של הנגשה כדאי מאוד לבדוק שהמתקנים המוצעים במקומות אלו תואמים את הצרכים שלכם וכי ישנם חדרים מונגשים פנויים בתאריכי החופשה שלכם.

מאחר והרוב המוחלט של בתי המלון השונים והדירות לא מאפשרים עישון במקום עצמו, בעבור מעשנים המגיעים לז'נבה ישנן שתי אפשרויות, או מקום אירוח המציע אזור המיועד לעישון, או מקום אירוח עם מרפסת אשר מאפשר עישון במרפסת. למעשנים המחפשים הדירות בז'נבה מומלץ להסתכל על מלון דירות שלושה כוכבים Starling Hôtel Résidence Genève שמציע אזורים המיועדים לעישון ומרפסת, דירת שלושה כוכבים Cozy Studio (102) close to Cornavin Train Station שמציע אזורים המיועדים לעישון ודירת שלושה כוכבים Luxury Apartment in Central Geneva שמציע מרפסת.

בין הדירות המומלצות בסביבת קתדרלת סנט פייר ניתן למצוא את מלון דירות ארבעה כוכבים Fraser Suites Geneva - Serviced Apartments .

בין הדירות המומלצות בסביבת פארק סיינט גין ניתן למצוא את דירת שלושה כוכבים Luxury Apartment in Central Geneva .

בין הדירות המומלצות בסביבת גן החיות ניתן למצוא את מלון דירות שלושה כוכבים Starling Hôtel Résidence Genève .

בין הדירות המומלצות בסביבת אנדרטת ברוסוויק ניתן למצוא את דירת שלושה כוכבים Quartier Gare-Mont-Blanc .

כל מה שתצטרכו לדעת על דירות בז'נבה

ז׳נבה, המכונה ״בירת השלום״ שובה ביופיה את המבקרים בה, בעוד שמיקומה בין אגם ז׳נבה ונהר הרון. ישנן מספר טיסות ישירות בשבוע מישראל לז׳נבה, המאפשרות לישראלים להגיע לעיר המשרה שלום ושלווה. יש לז׳נבה הרבה מה להציע, העומק ההיסטורי של ז’נבה זוהר דרך מגוון המוזיאונים המרתקים שלה, כולל מוזיאון הצלב האדום והסהר האדום הבינלאומי והמוזיאון לאמנות והיסטוריה. תיירים רבים בוחרים באפשרויות לינה אלטרנטיביות למלונות, ואחת הפופולאריות שבהן היא לינה בדירה או במלון דירות. הדירות לרוב מרווחות יותר מאשר החדרים בבתי המלון, ומאפשרות לחסוך בעלות החופשה – לא רק במחיר הלינה, אלא גם בזכות האפשרות להכין אוכל למהלך היום בדירה וכך להוציא פחות כסף על ארוחות במסעדות במהלך היום. נוסף על כך, לינה בדירה יכולה להיות חסכונית ונוחה יותר במיוחד למשפחות המגיעות לז׳נבה, מאחר ולרוב ניתן למצוא דירות של כמה חדרים במחירים נמוכים יותר מאשר סוויטות וחדרים מחוברים בבתי מלון. כאשר מחפשים דירה בז׳נבה, יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון כדי למצוא את המלון המתאים לכם ביותר ולאופי החופשה שלכם:

  • מיקום: קחו בחשבון את השכונה בה נמצאת הדירה ואת הקרבה שלה לאטרקציות, מסעדות ותחבורה ציבורית – במיוחד אם בוחרים דירה שאינה נמצאת במרכז. האזור המרכזי ביותר, וגם הפופולארי ביותר ללינה הוא הדאון-טאון, האזור של העיר העתיקה ובכלל האיזורים בסמיכות לאגם – במידה ואתם אוהבים ללון במרכז העניינים זהו האזור המתאים לכם.
  • מתקנים: חשבו אילו מתקנים חשובים לכם, כמו מטבח מלא (ולא רק מטבחון), מכונת כביסה או חנייה במידה ואתם מגיעים עם רכב שכור או מתכננים לשכור רכב בז׳נבה (אנו לא ממליצים לשהות בעיר עם רכב), לקריאה נוספת על השכרת רכב בז׳נבה לחצו כאן. בנוסף, חשוב לשים לב שיש בחדר מיזוג אוויר בכל חלקי הדירה.
  • חלוקת חדרים ומיטות: בדקו כמה חדרים ישנם בדירה, וכמה מיטות ואילו יש בכל חדר.
  • תקציב: לכל אחד מתאים תקציב שונה, גם לחופשה באופן כללי וגם תקציב שמוכנים להשקיע בלינה. כדאי להסתכל על מנעד המחירים בעבור תאריכי השהות שלכם ובהתאם אליו ולתקציב שלכם להחליט מהו סוג הלינה המתאים לכם ביותר. כדאי לקחת בחשבון שלא רק סוג וגודל הדירה משפיעים על המחיר אלא גם המיקום שלה, ככל שתהיה קרובה יותר למרכז התיירותי, העיר העתיקב למשל, כך גם סביר שעלות הלינה תהיה יקרה יותר בהשוואה למקומות ברמה דומה שרחוקים יותר מאזור זה.
  • חוות דעת: כדאי לקרוא חוות דעת וביקורות מאורחים קודמים כדי לקבל יותר מידע על האווירה ורמת השירות של המארחים.
המלצות על דירות בז'נבה

  • בין הדירות המומלצות הנוספות בז’נבה ניתן למנות את דירת שלושה כוכבים Quartier Gare-Mont-Blanc בסביבת אנדרטת ברוסוויק.
  • בז’נבה יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • כדאי להיכנס לקישור זה בו ישנם מחירים מיוחדים והנחות בעבור מלונות ודירות בז’נבה.
  • לרשומים באתר בוקינג יש לא פעם הנחת Genius על אפשרות לינה זו, הנחה זו יכולה להגיע ל10% ממחיר הלינה, היכנסו ללינק זה ותוכלו לראות האם אתם זכאים להנחה.

כיצד בחרנו את הדירות המומלצות בז'נבה?

ניתחנו כ-100 אפשרויות לינה בז’נבה עם האלגוריתם הייחודי שפיתחנו בהכל על אחרי מעל עשור של עזרה לתיירים בבחירת הלינה שלהם ברחבי העולם. כדי לבחור את הדירות הטובות ביותר בז’נבה בדקנו אילו דירות מתאימות לסוגי התיירים השונים המגיעים לעיר ומבין האפשרויות הללו אילו ממוקמות באזורי הלינה המומלצים על ידינו לתיירים בז’נבה (למשל עיר עתיקה) ובחנו אילו מהן זוכות לחוות הדעת הטובות ביותר מהמבקרים שבחרו ללון בהן בעבר, כדי שלכם יהיה יותר קל למצוא את הדירה המתאימה לכם ביותר.

למי שמתעניין בעמוד זה כדאי לקרוא גם:

Booking.com