מלנות בז’נבה – סקירת מומחים (2024)

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

הסקירה המקיפה על מלנות בז'נבה - אזורי הלינה המומלצים, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על המלונות המומלצים בז'נבה.

7 מלונות מומלצים בז׳נבה

Hotel Mon Repos

⭐⭐⭐
מלון זה הינו מלון המדורג בשלושה כוכבים ומומלץ למי שמחפש מקום לינה פונקציונאלי – נוח ונעים מצד אחד אך לא יקר מידי מצד שני. המלון נמצא באזור תחנת הרכבת המרכזית הממוקם בעיר התחתית. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם וטרסה. אפשרות לינה זו זוכה לשבחים וחוות דעת חיוביות מתיירים שבחרו ללון בה, והיא מתאימה למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

Crowne Plaza Geneva, an IHG Hotel

⭐⭐⭐⭐
זהו מלון בעל דירוג של ארבעה כוכבים ולכן מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה ברמה גבוהה יחסית. מלון זה נמצא באזור שדה התעופה של גנבה הנמצא יחסית קרוב לעיר, סמוך לגבוך עם צרפת, במרחק של כחמישה קילומטרים ממרכז העיר. בין השאר מקום הלינה מציע חדר כושר, חדרי משפחה ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו מקבלת שבחים רבים מפי תיירים שבחרו לישון בה בעבר בביקורם בעיר, וחוות הדעת עליה בפלטפורמות השונות חיוביות מאוד, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

Hilton Geneva Hotel and Conference Centre

⭐⭐⭐⭐
מאחר וזהו מלון ארבעה כוכבים הוא מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה בסטנדרט גבוה יחסית למקומות הלינה המוצעים בעיר. המלון נמצא באזור שדה התעופה של גנבה הנמצא יחסית קרוב לעיר, סמוך לגבוך עם צרפת, במרחק של כחמישה קילומטרים ממרכז העיר. בין השאר מקום הלינה מציע חדר כושר, חדרי משפחה ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו מקבלת שבחים רבים מפי תיירים שבחרו לישון בה בעבר בביקורם בעיר, וחוות הדעת עליה בפלטפורמות השונות חיוביות מאוד, והיא יכולה להתאים גם לתיירים המחפשים מקום לינה למעשנים מאחר ומציעה אזור מיועד לעישון. למידע נוסף לחצו כאן.

Fairmont Grand Hotel Geneva

⭐⭐⭐⭐⭐
מדובר במלון המדורג כמלון חמישה כוכבים – מה שהופך אותו למומלץ למי שמחפש מקום לינה ברמה גבוהה. מלון זה נמצא בסביבת אנדרטת ברוסוויק (Brunswick Monument) שנחשב לבין האזורים המתוירים בעיר, וקרוב לגשר פונטו די מונט בלאנק (Pont du Mont-Blanc) ממנו ניתן לחצות לעיר העתיקה. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדר כושר, מוצרי טיפוח בחינם וחדרים אטומים לרעש. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא יכולה להתאים גם לצמחונים או טבעונים המחפשים אפשרות לינה עם ארוחות מתאימות או אפשרות להכין אוכל. למידע נוסף לחצו כאן.

Geneva Marriott Hotel

⭐⭐⭐⭐
מדובר במלון בעל דירוג של ארבעה כוכבים שמהווה אופציה מעולה בעבור מי שמחפש מקום לינה ברמה גבוהה יחסית. מלון זה נמצא באזור שדה התעופה של גנבה הנמצא יחסית קרוב לעיר, סמוך לגבוך עם צרפת, במרחק של כחמישה קילומטרים ממרכז העיר. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדר כושר, חדרי משפחה ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו זוכה לשבחים וחוות דעת חיוביות מתיירים שבחרו ללון בה, והיא מומלצת למי שמגיע עם רכב בזכות החניה שמציעה לאורחים. למידע נוסף לחצו כאן.

MEININGER Hotel Genève Centre Charmilles

זהו מלון אשר נמצא בשולי העיר במערביים בסמוך לעיירה ורנייה (Vernier), אזור המרוחק מהמרכז התיירותי. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, חדרים אטומים לרעש ודלפק קבלה 24 שעות ביממה. אפשרות לינה זה מקבלת ביקורות וחוות דעת טובות במיוחד באתרים השונים, והיא מתאימה למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

ibis Genève Aéroport

⭐⭐
זהו מלון שני כוכבים אשר מתאים למי שמחפש מקום לינה זול אשר נמצא באזור שדה התעופה של גנבה הנמצא יחסית קרוב לעיר, סמוך לגבוך עם צרפת, במרחק של כחמישה קילומטרים ממרכז העיר. בין השאר מקום הלינה מציע חדרים אטומים לרעש, טרסה ואחסון מטען. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות מתיירים שבחרו ללון בה בעבר, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

שאלות נפוצות על מלנות בז'נבה

למשפחות המחפשות ללון בז'נבה אנו ממליצים להסתכל מלון שלושה כוכבים Hotel Mon Repos ומלון ארבעה כוכבים Hilton Geneva Hotel and Conference Centre המתאימים למשפחות עד 5 נפשות, מלון MEININGER Hotel Genève Centre Charmilles המתאים למשפחות עד 6 נפשות ומלון ארבעה כוכבים Nash Suites Airport Hotel ומלון ארבעה כוכבים Nash Airport Hotel המתאימים למשפחות עד 4 נפשות. מקומות לינה אלו מקבלים ילדים וקיבלו חוות דעת חיוביות על ידי משפחות שבחרו ללון בהן.

בין המלונות המציעים מתקנים נגישים בז'נבה אפשר למנות את מלון ארבעה כוכבים Crowne Plaza Geneva, an IHG Hotel, מלון חמישה כוכבים InterContinental Genève, an IHG Hotel, מלון ארבעה כוכבים Nash Suites Airport Hotel ומלון ארבעה כוכבים Hotel D Geneva שיש בהם גם חניית נכים ומלון שני כוכבים ibis Genève Aéroport . מאחר ותיירים שונים זקוקים לרמה שונה של הנגשה כדאי מאוד לבדוק שהמתקנים המוצעים במקומות אלו תואמים את הצרכים שלכם וכי ישנם חדרים מונגשים פנויים בתאריכי החופשה שלכם.

מאחר והרוב המוחלט של בתי המלון השונים והדירות לא מאפשרים עישון במקום עצמו, בעבור מעשנים המגיעים לז'נבה ישנן שתי אפשרויות, או מקום אירוח המציע אזור המיועד לעישון, או מקום אירוח עם מרפסת אשר מאפשר עישון במרפסת. למעשנים המחפשים המלונות בז'נבה מומלץ להסתכל על מלון ארבעה כוכבים Hilton Geneva Hotel and Conference Centre, מלון חמישה כוכבים InterContinental Genève, an IHG Hotel ומלון שלושה כוכבים Design Hotel f6 שמציעים אזורים המיועדים לעישון ומרפסת ומלון חמישה כוכבים Fairmont Grand Hotel Geneva ומלון שלושה כוכבים Hotel des Horlogers שמציעים אזורים המיועדים לעישון, מרפסת וגן.

לצמחונים וטבעונים שמחפשים לינה בז'נבה כדאי להסתכל על אפשרויות המציעות ארוחות צמחוניות או מטבחון בו אפשר להכין אוכל למהלך היום. בין אפשרויות הלינה המומלצות בהקשר זה ניתן למנות את מלון חמישה כוכבים Fairmont Grand Hotel Geneva, מלון חמישה כוכבים Mandarin Oriental, Geneva, מלון ארבעה כוכבים citizenM Geneva ומלון ארבעה כוכבים Mercure Geneva Airport שמגישים אוכל טבעוני ומלון שלושה כוכבים Hotel Mon Repos שמגיש אוכל צמחוני.

בין המלונות המומלצים בסביבת אנדרטת ברוסוויק ניתן למצוא את מלון חמישה כוכבים Four Seasons Hotel des Bergues Geneva , מלון חמישה כוכבים Beau-Rivage Genève , מלון חמישה כוכבים Hotel d'Angleterre , מלון ארבעה כוכבים Hotel Bristol ומלון ארבעה כוכבים Eastwest Hôtel .

בין המלונות המומלצים באזור שדה התעופה של ז׳נבה ניתן למצוא את מלון ארבעה כוכבים Geneva Marriott Hotel , מלון שלושה כוכבים ibis Styles Geneve Palexpo Aeroport , מלון ארבעה כוכבים Nash Suites Airport Hotel , מלון ארבעה כוכבים Crowne Plaza Geneva, an IHG Hotel ומלון שני כוכבים ibis Genève Aéroport .

בין המלונות המומלצים באיזור מוזיאוני האומנות ניתן למצוא את מלון שלושה כוכבים Hotel Adriatica .

בין המלונות המומלצים באזור תחנת הרכבת המרכזית ניתן למצוא את מלון שלושה כוכבים Hotel Mon Repos , מלון שלושה כוכבים Hotel Eden , מלון שלושה כוכבים Design Hotel f6 ומלון ארבעה כוכבים Auteuil Manotel .

בין המלונות המומלצים בסביבת הפארק האנגלי ניתן למצוא את מלון חמישה כוכבים Hôtel de la Cigogne , מלון ארבעה כוכבים Hôtel Longemalle ומלון חמישה כוכבים Hôtel Métropole Genève .

כל מה שתצטרכו לדעת על מלנות בז'נבה

ז׳נבה, המכונה ״בירת השלום״ הינה אחת הערים המפורסמות ביותר בעולם – אשר מהווה מרכז דיפלומטי לאו״ם ולצלב האדום. ישנן מספר טיסות ישירות בשבוע מישראל לז׳נבה, המאפשרות לישראלים להגיע לבירת השלום העולמית. ישנם מלונות רבים בעיר לבחירה, החל ממלונות יוקרתיים ועד אפשרויות המתאימות גם למי שמגיע לחופשה בתקציב מוגבל. כאשר מחפשים מלון בז׳נבה, יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון כדי למצוא את המלון המתאים לכם ביותר ולאופי החופשה שלכם:

  • מיקום: קחו בחשבון את השכונה בה נמצא המלון ואת הקרבה שלו לאטרקציות, מסעדות ותחבורה ציבורית. האזור המרכזי ביותר, וגם הפופולארי ביותר ללינה הוא העיר התחתית (״דאון-טאון״), במיוחד העיר העתיקה – במידה ואתם מעדיפים מלונות שנמצאים במרכז העניינים זהו האזור המתאים לכם.
  • מתקנים: חשבו אילו מתקנים חשובים לכם, כמו חדר כושר, בריכה או חנייה במלון במידה ואתם מגיעים עם רכב שכור או מתכננים לשכור רכב בז׳נבה (לקריאה ומציאת מידע יעיל על השכרת רכב בז׳נבה). בנוסף, חשוב לשים לב שיש בחדר מיזוג אוויר טוב בהתאם לעונה בה אתם מתכננים את הטיול שלכם.
  • תקציב: לכל אחד מתאים תקציב שונה, גם לחופשה באופן כללי וגם תקציב שמוכנים להשקיע בלינה. כדאי להסתכל על מנעד המחירים בעבור תאריכי השהות שלכם ובהתאם אליו ולתקציב שלכם להחליט מהו סוג הלינה המתאים לכם ביותר. כדאי לקחת בחשבון שלא רק סוג מקום הלינה משפיע על המחיר אלא גם המיקום שלו, ככל שהמלון יהיה קרוב יותר לעיר העתיקה כך גם סביר שעלות הלינה בו תעלה בהשוואה למקומות ברמה דומה שרחוקים יותר מאזור זה.
  • חוות דעת: כדאי לקרוא חוות דעת וביקורות מאורחים קודמים כדי לקבל יותר מידע על האווירה ורמת השירות של מקום הלינה.

העיר העתיקה של זהעיר העתיקה של ז’נבה – אזור הלינה הפופולארי בז’נבה, ולכן מומלץ מאוד להזמין מקום לינה מראש, תוכלו לעשות זאת כאן עם אפשרות ביטול
המלצות על מלנות בז'נבה

  • בין המלונות המומלצים הנוספים בז’נבה ניתן למנות את מלון חמישה כוכבים Four Seasons Hotel des Bergues Geneva בסביבת אנדרטת ברוסוויק, מלון חמישה כוכבים Les Armures בסביבת קתדרלת סנט פייר, מלון חמישה כוכבים Beau-Rivage Genève בסביבת אנדרטת ברוסוויק, מלון חמישה כוכבים Hotel d’Angleterre בסביבת אנדרטת ברוסוויק ומלון ארבעה כוכבים Hotel Bristol בסביבת אנדרטת ברוסוויק.
  • בז’נבה יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • כדאי להיכנס לקישור זה בו ישנם מחירים מיוחדים והנחות בעבור מלונות ודירות בז’נבה.
  • לרשומים באתר בוקינג יש לא פעם הנחת Genius על אפשרות לינה זו, הנחה זו יכולה להגיע ל10% ממחיר הלינה, היכנסו ללינק זה ותוכלו לראות האם אתם זכאים להנחה.

כיצד בחרנו את המלונות המומלצים בז'נבה?

ניתחנו כ-100 אפשרויות לינה בז’נבה עם האלגוריתם הייחודי שפיתחנו בהכל על אחרי מעל עשור של עזרה לתיירים בבחירת הלינה שלהם ברחבי העולם. כדי לבחור את אפשרויות הלינה הטובות ביותר בז’נבה בדקנו אילו אפשרויות לינה מתאימות לסוגי התיירים השונים המגיעים לעיר ומבין אפשרויות הלינה הללו אילו ממוקמות באזורי הלינה המומלצים על ידינו לתיירים בז’נבה (למשל עיר עתיקה) ובחנו אילו מהם זוכים לחוות הדעת הטובות ביותר מהמבקרים שבחרו ללון בהן בעבר, כדי שלכם יהיה יותר קל למצוא את אפשרות הלינה המתאימה לכם ביותר.

למי שמתעניין בעמוד זה כדאי לקרוא גם:

Booking.com