מלונות ודירות בברן – סקירת מומחים (2024)

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

הסקירה המקיפה על מלונות ודירות בברן - אזורי הלינה המומלצים, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על המלונות המומלצים בברן.

7 מקומות לינה מומלצים בברן

B&B The B

מדובר במקום אירוח על בסיס B&B, המקום מתאים למי שמחפש לינה יחסית זולה מצד אחד אך נעימה מצד שני. מקום האירוח נמצא בצפון מרכז העיר בין תחנת הרכבת הצפונית לבין החלק הצפוני העוטף את העיר העתיקה. זהו אזור לינה שנמצא יחסית במרכז העיר ומרושת בתחבורה ציבורית נוחה. בין השאר מקום הלינה מציע מוצרי טיפוח בחינם, מכונת קפה ומקרר. אפשרות לינה זו זוכה לשבחים וחוות דעת חיוביות מתיירים שבחרו ללון בה, והיא מומלצת למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

NEW OPENING 2022 – Los Lorentes Hotel Bern City

זהו מלון אשר נמצא באזור תחנת הרכבת (Weyermannshaus) בחלקה המערבי של העיר, מעט מרוחק מהעיר העתיקה אך קרוב לחלקה המרכזי של העיר. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם וחדרים אטומים לרעש. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות מתיירים שבחרו ללון בה בעבר, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

Hotel Schweizerhof Bern & Spa

⭐⭐⭐⭐⭐
זהו מלון בעל דירוג של חמישה כוכבים המתאים למי שמחפש מקום לינה בסטנדרט גבוה. המלון נמצא בעיר העתיקה שנחשבת האזור המתוייר ביותר של ברן, אשר עטופה בנהר הארה ומאגדת בתוכה את מיטב האתרים של העיר כמו המוזיאון לאומנות מודרנית וקתדרלת ברן. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדר כושר, חדרי משפחה וחדרים אטומים לרעש. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא יכולה להתאים גם לתיירים המחפשים מקום לינה למעשנים מאחר ומציעה אזור מיועד לעישון. למידע נוסף לחצו כאן.

Bed and Breakfast Wildrose

מדובר במקום אירוח על בסיס B&B, המקום מתאים למי שמחפש לינה יחסית זולה מצד אחד אך נעימה מצד שני. מקום האירוח נמצא באזור הסמוך לגן החיות של ברן ממערב, ממנו ניתן לחצות את נהר הארה על גשר סטונסצנג (Schnausteg)br. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, כיסא גבוה לילדים ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו מקבלת שבחים רבים מפי תיירים שבחרו לישון בה בעבר בביקורם בעיר, וחוות הדעת עליה בפלטפורמות השונות חיוביות מאוד, והיא מומלצת למי שמגיע עם רכב בזכות החניה שמציעה לאורחים. למידע נוסף לחצו כאן.

Luxury Apartments Justingerweg Bern

מדובר בדירות, אפשרות לינה אשר מומלצת למי שמעוניין ביותר עצמאות ומרחב מאלו שמוצעות בלינה במלון, במיוחד אם מגיעים כקבוצה גדולה יחסית ורוצים ללון בדירות הקרובות זו לזו. דירות אלו נמצאות באזור מדרום לעיר העתיקה שנחשבת האזור המתוייר ביותר של ברן, אשר עטופה בנהר הארה ומאגדת בתוכה את מיטב האתרים של העיר כמו המוזיאון לאומנות מודרנית וקתדרלת ברן. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדרי משפחה, כיסא גבוה לילדים ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו זוכה לשבחים וחוות דעת חיוביות מתיירים שבחרו ללון בה, והיא מומלצת למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

harry’s home hotel & apartments

זהו מלון אשר נמצא באזור פארק הטרמפולינות שנמצא בשולי העיר, מצפון מזרח, ומאופיין במרחבים פתוחים ואטרקציות פעלתניות, לילדים קטנים כמו הגימבורי, ולילדים בוגרים יותר כמו פארק הטרמפולינות. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדרי משפחה, חדרים אטומים לרעש ואחסון מטען. אפשרות לינה זה מקבלת ביקורות וחוות דעת טובות במיוחד באתרים השונים, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

Hostel 77 Bern

מדובר באכסניה, אפשרות המומלצת למי שמעוניין במקום לינה זול, ובאפשרות להוזיל את עלות הלינה בהתאם לבחירת החדר ומידת הפרטיות. האכסניה נמצאת בקצה העיר הדרומי אשר ידוע במקומות לינה המחירים נוחים מכיוון שמרוחק מהמרכז התיירותי. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדרי משפחה, טרסה ואחסון מטען. אפשרות לינה זו זוכה לשבחים וחוות דעת חיוביות מתיירים שבחרו ללון בה, והיא יכולה להתאים גם לצמחונים או טבעונים המחפשים אפשרות לינה עם ארוחות מתאימות או אפשרות להכין אוכל. למידע נוסף לחצו כאן.

שאלות נפוצות על מלונות ודירות בברן

למשפחות המחפשות ללון בברן אנו ממליצים להסתכל מקום האירוח שלושה כוכבים B&B The B ומלון Akomo Bern המתאימים למשפחות עד 6 נפשות, דירות ארבעה כוכבים Luxury Apartments Justingerweg Bern המתאים למשפחות עד 8 נפשות ומלון חמישה כוכבים Hotel Schweizerhof Bern & Spa ומקום האירוח שלושה כוכבים Bed & Breakfast Villa Alma המתאימים למשפחות עד 7 נפשות. מקומות לינה אלו מקבלים ילדים וקיבלו חוות דעת חיוביות על ידי משפחות שבחרו ללון בהן.

בין מקומות הלינה המציעים מתקנים נגישים בברן אפשר למנות את מלון NEW OPENING 2022 - Los Lorentes Hotel Bern City, מלון harry's home hotel & apartments ומלון שלושה כוכבים prizeotel Bern-City שיש בהם גם חניית נכים ומלון שלושה כוכבים Goldener Schlüssel ומלון ארבעה כוכבים NH Bern The Bristol . מאחר ותיירים שונים זקוקים לרמה שונה של הנגשה כדאי מאוד לבדוק שהמתקנים המוצעים במקומות אלו תואמים את הצרכים שלכם וכי ישנם חדרים מונגשים פנויים בתאריכי החופשה שלכם.

מאחר והרוב המוחלט של בתי המלון השונים והדירות לא מאפשרים עישון במקום עצמו, בעבור מעשנים המגיעים לברן ישנן שתי אפשרויות, או מקום אירוח המציע אזור המיועד לעישון, או מקום אירוח עם מרפסת אשר מאפשר עישון במרפסת. למעשנים המחפשים מקומות הלינה בברן מומלץ להסתכל על מלון חמישה כוכבים Hotel Schweizerhof Bern & Spa ומלון ארבעה כוכבים Boutique Hotel Belle Epoque שמציעים אזורים המיועדים לעישון ומרפסת ומלון NEW OPENING 2022 - Los Lorentes Hotel Bern City, דירות שלושה כוכבים NEW OPENING 2022 - Los Lorentes Apartments Bern City ומלון חמישה כוכבים Swissôtel Kursaal Bern שמציעים אזורים המיועדים לעישון, מרפסת וגן.

לצמחונים וטבעונים שמחפשים לינה בברן כדאי להסתכל על אפשרויות המציעות ארוחות צמחוניות או מטבחון בו אפשר להכין אוכל למהלך היום. בין אפשרויות הלינה המומלצות בהקשר זה ניתן למנות את מלון חמישה כוכבים Hotel Schweizerhof Bern & Spa, אכסניה Hostel 77 Bern, מלון harry's home hotel & apartments, מלון Hotel Landhaus ומלון חמישה כוכבים Hotel Bellevue Palace Bern שמגישים אוכל טבעוני.

בין מקומות הלינה המומלצים באזור הסמוך לגן החיות של ברן ניתן למצוא את מקום האירוח ארבעה כוכבים Bed and Breakfast Wildrose ומלון ארבעה כוכבים Hotel Ambassador .

בין מקומות הלינה המומלצים באזור מדרום לעיר העתיקה ניתן למצוא את מקום האירוח Habsburg B&B ודירות ארבעה כוכבים Luxury Apartments Justingerweg Bern .

בין מקומות הלינה המומלצים באזור גן החיות לדובים ניתן למצוא את אירוח ביתי Bed & Kitchen am Tavelweg - Adults Only ומלון Hotel Landhaus .

בין מקומות הלינה המומלצים בעיר העתיקה ניתן למצוא את מלון חמישה כוכבים Hotel Bellevue Palace Bern , מלון חמישה כוכבים Hotel Schweizerhof Bern & Spa , מלון Akomo Bern , מלון שלושה כוכבים Stay KooooK Bern City - Online Check In ומלון ארבעה כוכבים Hotel Savoy .

בין מקומות הלינה המומלצים באזור תחנת הרכבת ניתן למצוא את דירות שלושה כוכבים NEW OPENING 2022 - Los Lorentes Apartments Bern City , מלון NEW OPENING 2022 - Los Lorentes Hotel Bern City ואירוח ביתי Stopoase .

כל מה שתצטרכו לדעת על מלונות ודירות בברן

ברן הינה אחת מהערים שובות הלב והמתויירות בשוויץ, ונמצאת בחלקה המרכזי, על גדות נהר הארה. אומנם אין טיסות ישירות המגיעות אליה (בניגוד לבאזל או לציריך), אבל תיירים רבים בוחרים להגיע אליה לחלק מהחופשה או לכולה. ישנן אפשרויות לינה רבות בברן, החל ממלונות יוקרתיים המתאימים למי שמתכנן חופשה מפנקת ועד לאפשרויות המתאימות גם למי שמגיע לחופשה בתקציב מוגבל. כאשר מחפשים מקום לינה בברן, יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון כדי למצוא את המלון או הדירה המתאימים ביותר לכם ולאופי החופשה שלכם:

  • מיקום: קחו בחשבון את הקרבה לאטרקציות, מסעדות ותחבורה ציבורית. האזור המרכזי ביותר, וגם הפופולארי ביותר ללינה הוא באזור העיר העתיקה של ברן – במידה ואתם מעדיפים ללון במרכז העניינים זה האזור המתאים לכם.
  • מתקנים: חשבו אילו מתקנים חשובים לכם, למשל חדר כושר או בריכה במלון, ומטבח מאובזר ומכונת כביסה בדירה, בנוסף, כדאי לשים לב שישנו מיזוג אוויר – בין אם בוחרים בדירה או במלון. למתכננים לשכור רכב בברן או בכל עיר אחרת ברחבי שוויץ, חשוב לוודא שהמקום מספק לכם חניה, במיוחד בקיץ אז העיר מלאה תיירים מציאת חניה יכולה להיות בעייתית מאוד. לחצו כאן להשוואת מחירי השכרת רכב מברן או רחבי שוויץ.
  • סוג מקום הלינה: לכל סוג מקום לינה ישנם יתרונות וחסרונות, דירות למשל מרווחות יותר ולעיתים גם זולות יותר מאשר מלונות, אך לא מציעות את השירותים שהמלונות מציעים. הן יכולות להתאים מאוד למי שרוצה להוזיל את עלות החופשה או למשפחות וקבוצות של מעל 4 אנשים שמגיעות לברן ומתקשות למצוא חדר מספיק גדול במלון או מלון שמציע חדרים מחוברים. מנגד, מלונות מציעים שירותים רבים יותר – למשל אחסון כבודה במידה ותרצו להשאיר את המזוודות לפני הצ’ק אין או אחרי הצ’ק אאוט.
  • תקציב: הלינה היא אחת מההוצאות המשמעותיות בחופשה, ולכן למחיר הלינה ישנו משקל משמעותי בבחירה של מקום אחד על פני אחר. כדאי להסתכל על מנעד המחירים בעבור תאריכי השהות שלכם על מנת להבין האם עלות הלינה יקרה או זולה ביחס לאפשרויות לינה אחרות בברן. יש לקחת בחשבון שלא רק סוג מקום הלינה משפיע על המחיר אלא גם המיקום שלו, ככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר לעיר העתיקה כך גם סביר שעלות הלינה בו תעלה בהשוואה למקומות ברמה דומה שרחוקים יותר מאזור זה.
  • חוות דעת: כדאי לקרוא חוות דעת וביקורות מאורחים קודמים כדי לקבל יותר מידע על האווירה ורמת השירות של מקום הלינה.
המלצות על מלונות ודירות בברן

  • בין מקומות הלינה המומלצים הנוספים בברן ניתן למנות את מקום האירוח Habsburg B&B באזור מדרום לעיר העתיקה, אירוח ביתי Bed & Kitchen am Tavelweg – Adults Only באזור גן החיות לדובים, דירת שלושה כוכבים Il Cubo בשכונת המגורים בית לחם, מקום אירוח בבית חווה Uelis-Stöckli-Gästezimmer auf belebtem Bauernhof mit Hotpot und Alpakatrekking ומלון Hotel Landhaus באזור גן החיות לדובים.
  • בברן יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • כדאי להיכנס לקישור זה בו ישנם מחירים מיוחדים והנחות בעבור מלונות ודירות בברן.
  • לרשומים באתר בוקינג יש לא פעם הנחת Genius על אפשרות לינה זו, הנחה זו יכולה להגיע ל10% ממחיר הלינה, היכנסו ללינק זה ותוכלו לראות האם אתם זכאים להנחה.

כיצד בחרנו את המלונות והדירות המומלצים בברן?

ניתחנו כ-100 אפשרויות לינה בברן עם האלגוריתם הייחודי שפיתחנו בהכל על אחרי מעל עשור של עזרה לתיירים בבחירת הלינה שלהם ברחבי העולם. כדי לבחור את אפשרויות הלינה הטובות ביותר בברן בדקנו אילו אפשרויות לינה מתאימות לסוגי התיירים השונים המגיעים לעיר ומבין אפשרויות הלינה הללו אילו ממוקמות באזורי הלינה המומלצים על ידינו לתיירים בברן (למשל העיר העתיקה) ובחנו אילו מהם זוכים לחוות הדעת הטובות ביותר מהמבקרים שבחרו ללון בהן בעבר, כדי שלכם יהיה יותר קל למצוא את אפשרות הלינה המתאימה לכם ביותר.

Booking.com