מלונות ודירות בבאזל – סקירת מומחים (2024)

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

הסקירה המקיפה על מלונות ודירות בבאזל - אזורי הלינה המומלצים, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על המלונות המומלצים בבאזל.

7 מקומות לינה מומלצים בבאזל

Pullman Basel Europe

⭐⭐⭐⭐
זהו מלון בעל דירוג של ארבעה כוכבים ולכן מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה ברמה גבוהה יחסית. מלון זה נמצא בשכונת קלרה הנמצאת בין העיר העתיקה קליינבאזל לבין אזור מוזיאון טינגלי. היא נחשבת שכונה קולינארית ועכשווית ומומלצת לחפצים להיות סמוך לאזורים התיירותיים בשכונה עם אופי ייחודי. בין השאר מקום הלינה מציע חדר כושר, חדרי משפחה ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא מומלצת למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

Mövenpick Hotel Basel

⭐⭐⭐⭐
זהו מלון בעל דירוג של ארבעה כוכבים ולכן מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה ברמה גבוהה יחסית. מלון זה נמצא באזור תחנת הרכבת המרכזית-סנט אלבן מדרום לריין במיקום מרכזי, בין אזור שער העיר העתיקה ואזור גן החיות של באזל. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדר כושר, מוצרי טיפוח בחינם וחדרים אטומים לרעש. אפשרות לינה זו זוכה לשבחים וחוות דעת חיוביות מתיירים שבחרו ללון בה, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

GOOD NIGHT Apartments

זהו מלון דירות, אשר מציע לאורחיו מצד אחד את העצמאות והמרחב שיש לדירות, אך גם את היתרונות השונים של לינה במלון. מלון דירות זה נמצא בבאזל. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, כיסא גבוה לילדים ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא יכולה להתאים גם לתיירים המחפשים מקום לינה למעשנים מאחר ומציעה אזור מיועד לעישון. למידע נוסף לחצו כאן.

Community Hostel & Lounge by Hyve Basel SBB

מדובר באכסניה, אפשרות המומלצת למי שמעוניין במקום לינה זול, ובאפשרות להוזיל את עלות הלינה בהתאם לבחירת החדר ומידת הפרטיות. האכסניה נמצאת באזור מדרום לתחנת הרכבת המרכזית של באזל מעט מרוחק מהעיר העתיקה, אך סמוך לגן החיות של באזל, זהו אזור מצוין לחפצים ללון בשולי העיר. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, כיסא גבוה לילדים ומכונת כביסה. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות ממי שבחרו ללון בה בעבר, והיא יכולה להתאים גם לצמחונים או טבעונים המחפשים אפשרות לינה עם ארוחות מתאימות או אפשרות להכין אוכל. למידע נוסף לחצו כאן.

3 Camere

מדובר במקום אירוח על בסיס B&B, המקום מתאים למי שמחפש לינה יחסית זולה מצד אחד אך נעימה מצד שני. מקום האירוח נמצא באזור מדרום לתחנת הרכבת המרכזית של באזל מעט מרוחק מהעיר העתיקה, אך סמוך לגן החיות של באזל, זהו אזור מצוין לחפצים ללון בשולי העיר. בין השאר מקום הלינה מציע טרסה ומייבש שיער. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא מומלצת למי שמגיע עם רכב בזכות החניה שמציעה לאורחים. למידע נוסף לחצו כאן.

Hotel Rochat

⭐⭐⭐
זהו מלון שלושה כוכבים אשר מתאים למי שמחפש מקום לינה פונקציונאלי – שיהיה נוח ונעים מצד אחד אך לא יקר מצד שני. מלון זה נמצא בעיר העתיקה-גרוסבאזל שהלינה בה פופולארית במיוחד מכיוון שמאגדת כמעט את כל האתרים המפורסמים של באזל, כמו קתדרלת באזל ומוזיאונים נחשבים. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדרי משפחה, חדרים אטומים לרעש ואחסון מטען. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות ממי שבחרו ללון בה בעבר, והיא מומלצת למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

The Passage – Urban Retreat

⭐⭐⭐⭐
מאחר וזהו מלון ארבעה כוכבים הוא מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה בסטנדרט גבוה יחסית למקומות הלינה המוצעים בעיר. המלון נמצא בעיר העתיקה-גרוסבאזל שהלינה בה פופולארית במיוחד מכיוון שמאגדת כמעט את כל האתרים המפורסמים של באזל, כמו קתדרלת באזל ומוזיאונים נחשבים. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדר כושר, חדרי משפחה ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו מקבלת שבחים רבים מפי תיירים שבחרו לישון בה בעבר בביקורם בעיר, וחוות הדעת עליה בפלטפורמות השונות חיוביות מאוד, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

שאלות נפוצות על מלונות ודירות בבאזל

למשפחות המחפשות ללון בבאזל אנו ממליצים להסתכל מלון ארבעה כוכבים Pullman Basel Europe, מלון שלושה כוכבים Hotel Rochat ומלון דירות ארבעה כוכבים GOOD NIGHT Apartments המתאימים למשפחות עד 5 נפשות, אכסניה Community Hostel & Lounge by Hyve Basel SBB המתאים למשפחות עד 8 נפשות ואכסניה Basel Youth Hostel המתאים למשפחות עד 6 נפשות. מקומות לינה אלו מקבלים ילדים וקיבלו חוות דעת חיוביות על ידי משפחות שבחרו ללון בהן.

בין מקומות הלינה המציעים מתקנים נגישים בבאזל אפשר למנות את מלון ארבעה כוכבים Mövenpick Hotel Basel, מלון ארבעה כוכבים Volkshaus Basel Hotel ומלון ארבעה כוכבים Essential by Dorint Basel City שיש בהם גם חניית נכים ומלון ארבעה כוכבים The Passage - Urban Retreat ומלון ארבעה כוכבים Hotel D - Design Hotel . מאחר ותיירים שונים זקוקים לרמה שונה של הנגשה כדאי מאוד לבדוק שהמתקנים המוצעים במקומות אלו תואמים את הצרכים שלכם וכי ישנם חדרים מונגשים פנויים בתאריכי החופשה שלכם.

מאחר והרוב המוחלט של בתי המלון השונים והדירות לא מאפשרים עישון במקום עצמו, בעבור מעשנים המגיעים לבאזל ישנן שתי אפשרויות, או מקום אירוח המציע אזור המיועד לעישון, או מקום אירוח עם מרפסת אשר מאפשר עישון במרפסת. למעשנים המחפשים מקומות הלינה בבאזל מומלץ להסתכל על מלון דירות ארבעה כוכבים GOOD NIGHT Apartments ומלון שלושה כוכבים Airport Hotel Basel - Convenient & Friendly שמציעים אזורים המיועדים לעישון ומרפסת ודירות שלושה כוכבים Apartments Spalenring 10, מלון ארבעה כוכבים Essential by Dorint Basel City ומלון דירות שלושה כוכבים Aparthotel Adagio Basel City שמציעים אזורים המיועדים לעישון, מרפסת וגן.

לצמחונים וטבעונים שמחפשים לינה בבאזל כדאי להסתכל על אפשרויות המציעות ארוחות צמחוניות או מטבחון בו אפשר להכין אוכל למהלך היום. בין אפשרויות הלינה המומלצות בהקשר זה ניתן למנות את אכסניה Community Hostel & Lounge by Hyve Basel SBB, מלון שלושה כוכבים Gast - und Kulturhaus Der Teufelhof Basel, מלון ארבעה כוכבים ART HOUSE Basel - Member of Design Hotels, מלון ארבעה כוכבים Essential by Dorint Basel City ומלון שלושה כוכבים ODELYA Hotel & Naturgarten Basel City שמגישים אוכל טבעוני.

בין מקומות הלינה המומלצים בסמוך לעיר העתיקה-קליינבאזל ניתן למצוא את מקום האירוח שלושה כוכבים Kiki's B&B ומקום האירוח B&B La Vie en Rose .

בין מקומות הלינה המומלצים באזור מדרום לתחנת הרכבת המרכזית של באזל ניתן למצוא את מקום האירוח שלושה כוכבים 3 Camere , אכסניה Community Hostel & Lounge by Hyve Basel SBB , מלון קפסולות Capsule Hotel by Hyve Basel City ואכסניה Basel Backpack .

בין מקומות הלינה המומלצים באזור מוזיאון טינגלי ניתן למצוא את דירת ארבעה כוכבים Special Retreat Apartment & Home-Office & Workplace ומלון שלושה כוכבים Hotel Restaurant Resslirytti .

בין מקומות הלינה המומלצים באזור תחנת הרכבת המרכזית-סנט אלבן ניתן למצוא את מלון ארבעה כוכבים GAIA Hotel Basel - the sustainable 4 star hotel , מקום האירוח ארבעה כוכבים B & B Auf dem Wolf, St. Jakob , מלון שלושה כוכבים Hotel Schweizerhof Basel , מלון ארבעה כוכבים Mövenpick Hotel Basel ומלון שלושה כוכבים ibis Styles Basel City .

בין מקומות הלינה המומלצים בעיר עתיקה-קליינבאזל ניתן למצוא את מלון ארבעה כוכבים Volkshaus Basel Hotel ומלון ארבעה כוכבים Sorell Hotel Merian .

בין מקומות הלינה המומלצים בעיר העתיקה-גרוסבאזל ניתן למצוא את מלון שלושה כוכבים Gast - und Kulturhaus Der Teufelhof Basel , מלון ארבעה כוכבים ART HOUSE Basel - Member of Design Hotels , מלון ארבעה כוכבים Hotel Basel - Da wohnen, wo Basel lebt! , מלון שלושה כוכבים Steinenschanze Stadthotel ומלון ארבעה כוכבים The Passage - Urban Retreat .

כל מה שתצטרכו לדעת על מלונות ודירות בבאזל

באזל, הינה עיר שובת לב בצפון שוויץ, מושכת את המבקרים עם הקסם ההיסטורי, הסצנה התרבותית התוססת והסביבה הציורית שלה. מבחר טיסות ישירות מישראל מקלות על ההגעה אליה, ועל כן, תיירים רבים בוחרים להגיע אליה לחלק מהחופשה או לכולה. ישנן אפשרויות לינה רבות בבאזל, החל ממלונות יוקרתיים המתאימים למי שמתכנן חופשה מפנקת ועד לאפשרויות המתאימות גם למי שמגיע לחופשה בתקציב מוגבל. כאשר מחפשים מקום לינה בבאזל, יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון כדי למצוא את המלון או הדירה המתאימים ביותר לכם ולאופי החופשה שלכם:

  • מיקום: קחו בחשבון את הקרבה לאטרקציות, מסעדות ותחבורה ציבורית. האזור המרכזי ביותר, וגם הפופולארי ביותר ללינה הוא באזור מרכז העיר, ובפרט העיר העתיקה של באזל – במידה ואתם מעדיפים ללון במרכז העניינים זה האזור המתאים לכם.
  • מתקנים: חשבו אילו מתקנים חשובים לכם, למשל חדר כושר או בריכה במלון, ומטבח מאובזר ומכונת כביסה בדירה, בנוסף, כדאי לשים לב שישנו מיזוג אוויר – בין אם בוחרים בדירה או במלון. למתכננים לשכור רכב בבאזל או ברחבי שוויץ, חשוב לוודא שהמקום מספק לכם חניה, במיוחד בקיץ אז העיר מלאה תיירים מציאת חניה יכולה להיות בעייתית מאוד. להשוואת מחירי השכרת רכב מבאזל או ערים אחרות בשוויץ לחצו כאן.
  • סוג מקום הלינה: לכל סוג מקום לינה ישנם יתרונות וחסרונות, דירות למשל מרווחות יותר ולעיתים גם זולות יותר מאשר מלונות, אך לא מציעות את השירותים שהמלונות מציעים. הן יכולות להתאים מאוד למי שרוצה להוזיל את עלות החופשה או למשפחות וקבוצות של מעל 4 אנשים שמגיעות לבאזל ומתקשות למצוא חדר מספיק גדול במלון או מלון שמציע חדרים מחוברים. מנגד, מלונות מציעים שירותים רבים יותר – למשל אחסון כבודה במידה ותרצו להשאיר את המזוודות לפני הצ’ק אין או אחרי הצ’ק אאוט.
  • תקציב: הלינה היא אחת מההוצאות המשמעותיות בחופשה, ולכן למחיר הלינה ישנו משקל משמעותי בבחירה של מקום אחד על פני אחר. כדאי להסתכל על מנעד המחירים בעבור תאריכי השהות שלכם על מנת להבין האם עלות הלינה יקרה או זולה ביחס לאפשרויות לינה אחרות בבאזל. יש לקחת בחשבון שלא רק סוג מקום הלינה משפיע על המחיר אלא גם המיקום שלו, ככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר לעיר העתיקה כך גם סביר שעלות הלינה בו תעלה בהשוואה למקומות ברמה דומה שרחוקים יותר מאזור זה.
  • חוות דעת: כדאי לקרוא חוות דעת וביקורות מאורחים קודמים כדי לקבל יותר מידע על האווירה ורמת השירות של מקום הלינה.
המלצות על מלונות ודירות בבאזל

  • בין מקומות הלינה המומלצים הנוספים בבאזל ניתן למנות את מקום האירוח שלושה כוכבים Kiki’s B&B בסמוך לעיר העתיקה-קליינבאזל, דירת ארבעה כוכבים Special Retreat Apartment & Home-Office & Workplace באזור מוזיאון טינגלי, בית הארחה Guesthouse Casa Esperanza Basel בבין גן החיות של באזל לשכונת סנט גואן, מלון ארבעה כוכבים GAIA Hotel Basel – the sustainable 4 star hotel באזור תחנת הרכבת המרכזית-סנט אלבן ומקום האירוח B&B Laupenring, Basel באזור גן החיות של באזל.
  • בבאזל יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • כדאי להיכנס לקישור זה בו ישנם מחירים מיוחדים והנחות בעבור מלונות ודירות בבאזל.
  • לרשומים באתר בוקינג יש לא פעם הנחת Genius על אפשרות לינה זו, הנחה זו יכולה להגיע ל10% ממחיר הלינה, היכנסו ללינק זה ותוכלו לראות האם אתם זכאים להנחה.

כיצד בחרנו את המלונות והדירות המומלצים בבאזל?

ניתחנו כ-150 אפשרויות לינה בבאזל עם האלגוריתם הייחודי שפיתחנו בהכל על אחרי מעל עשור של עזרה לתיירים בבחירת הלינה שלהם ברחבי העולם. כדי לבחור את אפשרויות הלינה הטובות ביותר בבאזל בדקנו אילו אפשרויות לינה מתאימות לסוגי התיירים השונים המגיעים לעיר ומבין אפשרויות הלינה הללו אילו ממוקמות באזורי הלינה המומלצים על ידינו לתיירים בבאזל (למשל העיר העתיקה) ובחנו אילו מהם זוכים לחוות הדעת הטובות ביותר מהמבקרים שבחרו ללון בהן בעבר, כדי שלכם יהיה יותר קל למצוא את אפשרות הלינה המתאימה לכם ביותר.

Booking.com