מלונות מומלצים באמבואז ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

מלונות באמבואז - הסקירה המקיפה על מלונות באמבואז. אזורי הלינה המומלצים באמבואז, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על מלונות מומלצים באמבואז.

5 מקומות לינה מומלצים באמבואז

Le Manoir Les Minimes

⭐⭐⭐⭐⭐
מלון מאנואר לה מינים (Le Manoir Les Minimes) – מלון חמישה כוכבים במרכז העיר . מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אנשים ומומלץ בגלל המיקום המרכזי והניקיון.

למידע נוסף על המלון

Le Clos d’Amboise

⭐⭐⭐⭐
מלון לה קלו ד’מבואז (Le Clos d’Amboise) – מלון ארבעה כוכבים במרכז העיר אמבורז . מקום זה מתאים לאירוח של עד 6 אנשים ומומלץ בגלל בריכת השחייה והחדרים המרווחים.

למידע נוסף על המלון

Domaine de L’Arbrelle

⭐⭐⭐
מלון לוז’י דומיין דה ל’ארברל (Domaine de L’Arbrelle) – מלון שלושה כוכבים בסמוך לטירת אמבואז (Amboise). מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אנשים ומומלץ בזכות הצוות האדיב והבריכה.

למידע נוסף על המלון

Hôtel Le Blason

⭐⭐
מלון לה בלסון (Hôtel Le Blason) – מלון שני כוכבים במרכז העיר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בגלל המחיר הזול והמיקום המרכזי.

למידע נוסף על המלון

Chambres d’Hôtes Troglodytes Le Clos de L’Hermitage

צ’מברס דה הוטס (Chambres d’Hôtes Troglodytes Le Clos de L’Hermitage) – מקום אירוח B&B באזור סמוך למרכז . מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אנשים ומומלץ בגלל בריכת השחייה והצוות האדיב.

למידע נוסף על המלון

עדכון אפריל, 2024

בתקפה זו הביקוש ללינה באמבואז במגמת עליה, ולכן למי שמתכנן להגיע בפסח או בשבועות שאחריו כדאי להזמין מקומות לינה מראש. תוכלו לעשות זאת בקישור הזה בו מגוון מקומות המציעים ביטול בחינם, כך שתוכלו לשנות את ההזמנה ואף לבטל אותה במידת הצורך. בנוסף, מאחר וההוצאה על הלינה היא מהמרכזיות בחופשה תוכלו לחפש מבצעים רלוונטיים עבורכם כאן.

כל מה שתצטרכו לדעת לפני הזמנת לינה באמבואז

באמבואז ישנם כ-170 מקומות לינה מסוגים שונים – מלונות, דירות ואפשרויות הארחה נוספות. אפשרות הלינה הנפוצה ביותר הינה דירות (למשל Gite NiLou), מבחינת המלונות מרביתם הם מלונות בעלי דירוג של שלושה כוכבים (למשל Best Western Le Vinci Loire Valley), כך שלמי שמחפש מלון שכזה יש יותר אפשרויות לבחור מתוכן.
האזור המרכזי סביבו מרבית התיירים בוחרים ללון הינו מרכז העיר אמבואז ובמיוחד ליד קברו של לאונרדו דה וינצ’י (Tomb of Leonardo da Vinci), בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את בית הארחה La Capitainerie. ככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר לאזור זה כך לרוב גם המחיר שלו יעלה. בעבור מי שמחפש אזורים אשר מעט יותר מרוחקים ממרכז העיר אמבואז אך עדיין קרובים מספיק להגעה נוחה אליו אפשרות טובה יכולה להיות לינה באזור קונסרבטוריון דה לה קונסרי (Conservatoire de la Confiserie), בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את מלון L’AEROGARE Amboise. במידה ואתם מגיעים לאמבואז עם רכב אנו ממליצים לבחור מקום לינה עם חניה, למשל מלון L’AEROGARE Amboise, מקום אירוח B&B Chambres d’hôtes Les Nefliers ומלון ארבעה כוכבים Le Manoir Saint Thomas.
המלצות ללינה באמבואז

  • מלונות נוספים מומלצים באמבואז הינם מלונות ארבעה כוכבים כמו מלון Le Manoir Saint Thomas, מלון Hôtel Le Choiseul ומלון Le Pavillon des Lys ומלונות שלושה כוכבים למי שמחפש לינה פונקציונאלית כמו מלון Best Western Le Vinci Loire Valley. בעבור מי שמחפש לינה זולה אנו ממליצים להסתכל גם על מקומות הלינה הבאים – מלון שני כוכבים La Bonne Etape, מלון ללא דירוג L’AEROGARE Amboise ומקום אירוח ביתי Villa Mary. בעבור מי שמעדיף ללון בדירות אנו מציעים להסתכל גם על המקומות הבאים בית הארחה Manoir Du Parc, דירות la maison du philosophe, מקום אירוח B&B Le Clos de la Commanderie.
  • באזור מרכז העיר אמבואז יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • באמבואז מלונות זולים יחסים לכן שווה לחשוב לקחת מלונות או אופציות לינה ברמה גבוהה יותר ממה שאתם רגילים למשל מלון ארבעה כוכבים Le Pavillon des Lys, מלון ארבעה כוכבים Le Clos d’Amboise ומלון חמישה כוכבים Le Manoir Les Minimes.

שאלות נפוצות על לינה באמבואז

האזור הפופולארי ביותר ללינה באמבואז הינו אזור מרכז העיר אמבואז, ובמיוחד בסמוך לקברו של לאונרדו דה וינצ'י (Tomb of Leonardo da Vinci).

למשפחות המגיעות לאמבואז אנו ממליצים להסתכל על אפשרויות הלינה הבאות - מקום אירוח B&B Chambres d'hôtes Les Nefliers ומלון ארבעה כוכבים Le Clos d'Amboise, אפשרויות לינה אלו מקבלות ילדים, מתאימות לאירוח של כמה אנשים בחדר ומציעות לינה במחירים נוחים יחסית.

מי שמגיע עם רכב לאמבואז צריך לקחת בחשבון שבאזורים המרכזיים והמתויירים ישנן בעיות חניה. לכן, כדאי ללון באזורים הפרפריאלים יותר שם נוח וקל יותר למצוא חניה לרכב. תיירים רבים בוחרים להזמין מקום לינה אשר מציע חניה וכך להגיע עם ראש שקט (וגם לא להסתכן בקנס אפשרי בגלל חניה במקום אסור או שדורש תו חניה). אנו מציעים להסתכל על מקומות הלינה הבאים אשר מציעים מקום חניה לאורחים שלהם - מלון L'AEROGARE Amboise, מקום אירוח B&B Chambres d'hôtes Les Nefliers ומלון ארבעה כוכבים Le Manoir Saint Thomas.

בעבור מי שמחפש אפשרויות לינה זולות באמבואז אנו מציעים להסתכל על Hôtel Le Blason, מלון שני כוכבים La Bonne Etape, מלון ללא דירוג L'AEROGARE Amboise ומקום אירוח ביתי Villa Mary.

Booking.com