מלונות מומלצים באורליאן ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

מלונות באורליאן - הסקירה המקיפה על מלונות באורליאן. אזורי הלינה המומלצים באורליאן, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על מלונות מומלצים באורליאן.

5 מקומות לינה מומלצים באורליאן

Empreinte Hotel & Spa

⭐⭐⭐⭐
אמפריינט (Empreinte Hotel & Spa) – מלון 4 כוכבים בקרבת מרכז אורליאן, על גדות נהר הלואר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בזכות המיקום המרכזי והצוות האדיב.

למידע נוסף על המלון

Escale Oceania Orléans

⭐⭐⭐
מלון אסקאל אושיאניה אורליאן (Escale Oceania Orléans) – מלון 3 כוכבים בסמוך לגדות נהר הלואר, קרוב לגן הבוטני (Botanical Garden). מקום זה מתאים לאירוח של עד 3 אנשים ומומלץ בזכות הצוות האדיב והמיקום הטוב.

למידע נוסף על המלון

Hôtel d’Orléans

⭐⭐⭐
מלון דה אורליאנס (Hôtel d’Orléans) – מלון 3 כוכבים במרכז העיר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אנשים ומומלץ בזכות המיקום המרכזי והצוות הידידותי.

למידע נוסף על המלון

Le Nid Bord De La Loire

לה ניד בורד דה לה לואר (Le Nid Bord De La Loire) – מקום אירוח ביתי באזור מעט מרוחק ממרכז העיר, על גדות נהר הלואר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אנשים ומומלץ בזכות האירוח הידידותי, המחיר הנוח והניקיון במקום.

למידע נוסף על המלון

Au Bourg Neuf

האו בורג נאוף (Au Bourg Neuf) – דירות באזור המרכז, סמוך למוזיאון Musée des Beaux-Arts d’Orléans. מקום זה מתאים לאירוח של עד 6 אנשים ומומלץ בזכות המיקום המרכזי והאבזור המלא.

למידע נוסף על המלון

עדכון יוני, 2024

אנו נכנסים לתקופת הקיץ בה תיירים רבים מגיעים ומידת הביקוש למקומות הלינה באורליאן עולה, כבר עכשיו בסופי השבוע התפוסה יכולה להגיע לכמעט מלאה וביולי ואוגוסט יש ימים בקושי ניתן למצוא מקום פנוי. לכן אנו ממליצים להזמין מקום לינה מראש בקישור הזה עם אפשרות ביטול בחינם, וכך מצד אחד לוודא שיהיה לכם מקום שמור עבורכם, אבל לשמור על האפשרות לשינויים במידת הצורך. מאחר ומחירי הלינה בתקופה זו הופכים יקרים יותר כדאי גם לבדוק האם ישנם מבצעים על מקומות לינה שמתאימים לכם כאן.

כל מה שתצטרכו לדעת לפני הזמנת לינה באורליאן

באורליאן ישנם כ-170 מקומות לינה מסוגים שונים – מלונות, דירות ואפשרויות הארחה נוספות. אפשרות הלינה הנפוצה ביותר הינה דירות (למשל דירה Tour de France historique et châteaux de Loire), מבחינת המלונות מרביתם הם מלונות בעלי דירוג של 3 כוכבים (כמו למשל Hôtel d’Orléans), כך שלמי שמחפש מלון שכזה יש יותר אפשרויות לבחור מתוכן.
האזור המרכזי סביבו מרבית התיירים בוחרים ללון הינו מרכז אורליאן ובמיוחד ליד גדות נהר הלואר, בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את מלון 4 כוכבים Empreinte Hotel & Spa. ככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר לאזור זה כך לרוב גם המחיר שלו יעלה. בעבור מי שמחפש אזורים אשר מעט יותר מרוחקים ממרכז אורליאן אך עדיין קרובים מספיק להגעה נוחה אליו אפשרות טובה יכולה להיות לינה בקתדרלת אורליאן (Cathédrale Sainte-Croix d’Orléans), בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את דירות Au Bourg Neuf. במידה ואתם מגיעים לאורליאן עם רכב אנו ממליצים לבחור מקום לינה עם חניה, למשל מלון 4 כוכבים Empreinte Hotel & Spa מציע חניה פרטית בתשלום ומלון 3 כוכבים Escale Oceania Orléans מציע חניה פרטית. כדאי גם לקחת בחשבון שבאורליאן מעט מאוד מקומות לינה זולים מומלצים, כך שלעיתים כדאי להזמין מקום זמן רב מראש (עם אפשרות ביטול חינם).
המלצות ללינה באורליאן

  • מלונות נוספים מומלצים באורליאן הינם מלונות שלושה כוכבים כמו מלון Urban Jungle Hôtel Orleans ומלון Hôtel de l’Abeille. בעבור מי שמעדיף ללון בדירות אנו מציעים להסתכל גם על המקומות הבאים דירות Au verger ודירות Tour de France historique et châteaux de Loire.
  • מרבית המבקרים באורליאן מעדיפים ללון כאמור באזור מרכז אורליאן, אך מומלץ לקחת בחשבון בעיות נגישות ברכב, ומחיר יקר יותר באזור זה. הדבר נכון אף יותר כאשר מגיעים בשיא עונת התיירות.
  • באזור מרכז אורליאן יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד מקומות לינה זולים ואפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.

שאלות נפוצות על לינה באורליאן

האזור הפופולארי ביותר ללינה באורליאן הינו אזור מרכז אורליאן, ובמיוחד בסמוך לגדות נהר הלואר.

בין מקומות הלינה הפופולארים ביותר באורליאן ניתן למנות את Empreinte Hotel & Spa, Escale Oceania Orléans, Hôtel d'Orléans, Le Nid Bord De La Loire, ו-Au Bourg Neuf.

למשפחות המגיעות לאורליאן אנו ממליצים להסתכל על אפשרויות הלינה הבאות - מלון 3 כוכבים Urban Jungle Hôtel Orleans, דירות Au Bourg Neuf ודירות Au verger, אפשרויות לינה אלו מקבלות ילדים, מתאימות לאירוח של כמה אנשים בחדר ומציעות לינה במחירים נוחים יחסית.

מי שמגיע עם רכב לאורליאן צריך לקחת בחשבון שבאזורים המרכזיים והמתויירים ישנן בעיות חניה. לכן, כדאי ללון באזורים הפרפריאלים יותר שם נוח וקל יותר למצוא חניה לרכב. תיירים רבים בוחרים להזמין מקום לינה אשר מציע חניה וכך להגיע עם ראש שקט (וגם לא להסתכן בקנס אפשרי בגלל חניה במקום אסור או שדורש תו חניה). אנו מציעים להסתכל על מקומות הלינה הבאים אשר מציעים מקום חניה לאורחים שלהם - מלון 4 כוכבים Empreinte Hotel & Spa מציע חניה פרטית בתשלום ומלון 3 כוכבים Escale Oceania Orléans מציע חניה פרטית.

בעבור מי שמחפש אפשרויות לינה זולות באורליאן אנו מציעים להסתכל על Le Nid Bord De La Loire.

Booking.com