מלונות מומלצים באנטיב ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

מלונות באנטיב - הסקירה המקיפה על מלונות באנטיב. אזורי הלינה המומלצים באנטיב, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על מלונות מומלצים באנטיב.

5 מקומות לינה מומלצים באנטיב

Hôtel La Villa Port d’Antibes & Spa

⭐⭐⭐⭐
מלון וספא לה וילה פורט ד’אנטיב (Hôtel La Villa Port d’Antibes & Spa) – מלון ארבעה כוכביםבמרכז אנטיב. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בזכות המיקום המעולה והנוחות במקום.

למידע נוסף על המלון

Hotel Relais Du Postillon

⭐⭐⭐
מלון רילאיס דה פוסטיליון (Hotel Relais Du Postillon) – מלון שלושה כוכבים ב מרכז אנטיב. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בזכות המיקום המעולה והצוות במלון.

למידע נוסף על המלון

Le Ponteil

⭐⭐
מלון לה פונטיל (Le Ponteil) – מלון 2 כוכבים בסמוך לחוף הים . מקום זה מתאים לאירוח של עד 5 אנשים ומומלץ בזכות המיקום המצוין והצוות במקום.

למידע נוסף על המלון

Backpackers

אכסניה באקפאקירס (Backpackers) – אכסניהבמרכז אנטיב. מקום זה מתאים לאירוח של עד 10 אנשים ומומלץ בזכות המיקום המעולה והצוות במקום.

למידע נוסף על המלון

Les Remparts Antibes Location

(Les Remparts Antibes Location) – דירה במרכז אנטיב. מקום זה מתאים לאירוח של עד 6 אנשים ומומלץ בזכות המיקום המעולה והצוות במקום.

למידע נוסף על המלון

עדכון יולי, 2024

הביקוש ללינה ביולי באנטיב עולה, ורבים עבר ביצעו את הזמנת הלינה שלהם - מה שמצמצם את האפשרויות הזמינות. מומלץ לבצע את ההזמנה לחודשים הקרובים בהקדם, תוכלו לעשות זאת בקישור הזה עם אפשרות ביטול בחינם וכך לשמור על גמישות. אפשרות נוספת היא לבדוק האם ישנן הנחות, תוכלו לעשות זאת כאן.

כל מה שתצטרכו לדעת לפני הזמנת לינה באנטיב

באנטיב ישנם כ-654 מקומות לינה מסוגים שונים – מלונות, דירות ואפשרויות הארחה נוספות. אפשרות הלינה הנפוצה ביותר הינה דירות (למשל כמו Les Remparts Antibes Location), מבחינת המלונות מרביתם הם מלונות בעלי דירוג של שלושה כוכבים כמו (La Place Boutique Hotel), כך שלמי שמחפש מלון שכזה יש יותר אפשרויות לבחור מתוכן.
האזור המרכזי סביבו מרבית התיירים בוחרים ללון הינו מרכז העיר ובמיוחד ליד מוזיאון פיקאסו (Picasso Museum), בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את דירה Les Remparts Antibes Location. ככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר לאזור זה כך לרוב גם המחיר שלו יעלה. בעבור מי שמחפש אזורים אשר מעט יותר מרוחקים ממרכז העיר אך עדיין קרובים מספיק להגעה נוחה אליו אפשרות טובה יכולה להיות לינה בסמוך לעייריה , בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את דירת My rima. במידה ואתם מגיעים לאנטיב עם רכב אנו ממליצים לבחור מקום לינה עם חניה, למשל מלון Hôtel La Villa Port d’Antibes & Spa,מלון Best Western Plus Antibes Riviera ומלון Hotel Miramar- Cap d’Antibes.
המלצות ללינה באנטיב

  • מלונות נוספים מומלצים באנטיב הינם מלונות ארבעה כוכבים כמו מלון Best Western Plus Antibes Riviera ומלונות שלושה כוכבים למי שמחפש לינה פונקציונאלית כמו מלון Best Western Hôtel Journel Antibes Juan-les-Pins,מלון Hôtel Josse. בעבור מי שמחפש לינה זולה אנו ממליצים להסתכל גם על מקומות הלינה הבאים – אכסנייה Glamorgan, מלון Best Western Plus Antibes Riviera, מלון Irin Hotel . בעבור מי שמעדיף ללון בדירות אנו מציעים להסתכל גם על המקומות הבאים דירה La Place Boutique Hotel ,ומלון דירות Résidence Pierre & Vacances Premium Port Prestige.
  • באזור מרכז העיר יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.

שאלות נפוצות על לינה באנטיב

האזור הפופולארי ביותר ללינה באנטיב הינו אזור מרכז העיר, ובמיוחד בסמוך ל מוזיאון פיקאסו (Picasso Museum).

למשפחות המגיעות לאנטיב אנו ממליצים להסתכל על אפשרויות הלינה הבאות - מלון Hôtel de l'Étoile,מלון דירות Résidence Pierre & Vacances Premium Port,ודירה Superbe appartement loft vieil Antibes , אפשרויות לינה אלו מקבלות ילדים, מתאימות לאירוח של כמה אנשים בחדר ומציעות לינה במחירים נוחים יחסית.

מי שמגיע עם רכב לאנטיב צריך לקחת בחשבון שבאזורים המרכזיים והמתויירים ישנן בעיות חניה. לכן, כדאי ללון באזורים הפרפריאלים יותר שם נוח וקל יותר למצוא חניה לרכב. תיירים רבים בוחרים להזמין מקום לינה אשר מציע חניה וכך להגיע עם ראש שקט (וגם לא להסתכן בקנס אפשרי בגלל חניה במקום אסור או שדורש תו חניה). אנו מציעים להסתכל על מקומות הלינה הבאים אשר מציעים מקום חניה לאורחים שלהם - מלון Hôtel La Villa Port d'Antibes & Spa,מלון Best Western Plus Antibes Riviera ומלון Hotel Miramar- Cap d'Antibes.

בעבור מי שמחפש אפשרויות לינה זולות באנטיב אנו מציעים להסתכל על Backpackers, אכסנייה Glamorgan, מלון Best Western Plus Antibes Riviera, מלון Irin Hotel .

Booking.com