ביאריץ, צרפת – מלונות מומלצים, איך מגיעים ומה אפשר לעשות באזור | Biarritz

המדריך המקוצר לתייר

ביאריץ (Biarritz) דועה בזכות החופים המרהיבים שלה, אתרי הנופש היוקרתיים שלה ותרבות הגלישה החיה והתוססת בה, ביאריץ היא עיירת חוף אידיאלית על החוף הבאסקי של צרפת, המהווה מזה זמן רב יעד מועדף הן למבקרים שמחפשים חופשות בטן גב והן לאלה המחפשים את הריגוש של ספורט ימי. מדובר באחד מאזורי הטיול הפופולאריים באזור חבל הבאסקים הצרפתי אליהם יוצאים סיורים מודרכים (ולכן כדאי להזמין מקום מראש, ראו כאן מספר אופציות עם אפשרות ביטול בחינם). אולם יש עוד דברים לעשות באזור למי שבוחר להגיע ליותר מיום טיול אחד, למשל חובבי הגלישה יוכלו לתפוס גלים בחוף הגלישה המפורסם Côte des Basques, חובבי חופשות הבטן וגב יוכלו להירגע בספא מי הים היוקרתי Thalmar, והסקרנים מביניכם יוכלו לחקור את החיים הימיים העשירים באקווריום ביאריץ, והכל תוך כדי הנאה מהתערובת הייחודית של העיירה של אלגנטיות צרפתית, ותרבות באסקית.

החופים של ביאריץהחופים בביאריץ, מקום נהדר לבלות בו את היום

טיולי יום לביאריץ

מאחר וביאריץ מהווה מוקד משיכה כה משמעותי לתיירים, ישנם מספר סיורים מאורגנים שיוצאים אל ביאריץ מבילבאו. טיולי היום לביאריץ פופולאריים מאוד כיוון שהם מאפשרים הגעה נוחה ללא צורך בהשכרת רכב ו/או נסיעה בתחבורה ציבורית. ישנן מספר אפשרויות לסיורים אילו, חלקם יתמקדו בביאריץ בלבד, וחלקם ילוו בנקודת עניין אחת או שתיים נוספות או זמן חופשי. טיולי היום לביאריץ לרוב ישלב גם ביקור בכפרים ועיירות נוספות לאורך חוף האוקיינוס האטלנטי כגון באיון וסן ז’אן דה לוז בשל הפופולאריות של הסיורים הללו מומלץ להבטיח את מקומכם מראש (ראו כאן מספר אפשרויות עם ביטול בחינם), בקיץ כדאי להזמין אפילו כמה שבועות מראש.

בתים בבאיון

טיולי היום לביאריץ לרוב ישלבו ביקור גם בבאיון המקסימה

איך מגיעים לביאריץ

ישנן כמה דרכים בהן ניתן להגיע לביאריץ באופן מאורגן או עצמאי.

הגעה בסיור יומי מאורגן – הדרך המפנקת והמסקרנת (אבל היקרה)

ניתן כאמור להגיע לביאריץ כחלק מטיול יום מאורגן מבילבאו (למשל סיור פופולארי זה). זו אופציה יקרה אומנם, ומאפשרת פחות גמישות מאחר ומוגבלים בזמן בו מבלים בביאריץ, אבל זו אופציה נוחה ופופולארית מאוד, ולכן כדאי להזמין מקום מראש, במיוחד בקיץ.

איך מגיעים לביאריץ בתחבורה ציבורית – הדרך הזולה

ההגעה לביאריץ היא די פשוטה עם תחבורה ציבורית, שכן ניתן לקחת רכבת ישירה מערים צרפתיות גדולות כמו פריז, בורדו וטולוז לתחנת הרכבת של ביאריץ, ומשם, ישנם מגוון אוטובוסים מקומיים או מוניות למרכז העיירה או ישירות לחוף הים; בנוסף, לביאריץ יש גם שדה תעופה מקומי משלה עם טיסות המקשרות לערים שונות באירופה, כך שניתן גם להגיע עם טיסות פנים- אירופאיות. ניתן לבדוק את אפשרויות ההגעה השונות, הזמנים בהם יש תחבורה ציבורית ואף להזמין כרטיסים מראש בקישור הזה (מומלץ, במיוחד בקיץ).

איך מגיעים לביאריץ עם רכב שכור – האופציה הנוחה והגמישה ביותר

אפשרות נוספת למי שרוצה להגיע באופן עצמאי לביאריץ היא להגיע עם רכב שכור, אותו לרוב שוכרים ב משם מרבית התיירים שמגיעים למקום יוצאים. אנו ממליצים מאוד להזמין רכב מראש, בעיקר לתקופת הקיץ, בשל הביקוש הרב לרכבים במיוחד לרכבים מרווחים למשפחות, רכבים אוטומטיים, ואנים וג’יפים. תוכלו להזמין בקישור הזה עם ביטול בחינם, כך שלא צריך לחשוש מההתחייבות לרכב, למי שרוצה לחסוך בעלות הרכב אנו ממליצים להזמין בקישור הזה עם הנחה בלעדית לגולשים של הכל על.

  • למידע נוסף קראו בעמוד

לינה בביאריץ

בקרב מי שבוחר להגיע באופן עצמי לביאריץ יש רבים שבוחרים ללון באזור, ונהנים ממה שיש לביאריץ להציע או יוצאים מכאן לטיולים נוספים באזור הבאסקים הצרפתיים. האזור המרכזי בו תיירים רבים בוחרים לקחת מלון או דירה הוא אזור רחוב אדוארד השלישי (av. edouard vii). כמה ממקומות הלינה המומלצים בביאריץ הם Hôtel PALMITOSe abre en una ventana nueva, Best Western KemarisSe abre en una ventana nueva, Hôtel & Espace Bien-être La Maison du LierreSe abre en una ventana nueva. ישנן כמובן אופציות לינה נוספות באזור, בקישור הזה תוכלו לראות את כלל מקומות הלינה ולהזמין מראש עם אפשרות ביטול – כך שתוכלו לשמור לעצמכם את האפשרות להיות גמישים (אך שימו לב לתאריך עד אליו ניתן לבטל בחינם את השהות). למגיעים עם רכב כדאי כמובן לבחור מקום לינה שמספק חניה, למשל אחד ממקומות הלינה שבקישור הזה. למי שרוצה לחסוך בעלות הלינה אנו ממליצים להסתכל על המבצעים וההנחות למלונות בקישור הזה לראות האם יש משהו רלוונטי עבורכם.

רחוב אדוארד השלישי ביאריץ

רחוב אדוארד השלישי המרכזי