בחלקו הצפון-מזרחי של היער יש פארק שעשועים גדול בשם ז’רדן ד’אקלימטסיון (Jardin d’Acclimatation) המציע אטרקציות בעיקר לילדים כמו קרוסלות, מתקני טיפוס ואומגות, תיאטרון בובות, רכיבה על סוסי פוני ועוד.

מידע כללי

יער בולון (Bois de Boulogne) מהווה את הריאה הירוקה, היפה והפופולרית בקרב המקומיים בקצה המערבי של פריז, ברובע ה-16. היער משתרע על שטח של יותר מ-8 קמ”ר וכולל יער קסום, מרחבי דשא, אגמים, פארק שעשועים, גני בוטניים ואף היפודרום למירוצי סוסים. המקום הוא אזור בילוי מועדף על תושבי פריז, ותוכלו לראות בימי שמש ובסופי שבוע משפחות מקומיות רבות נהנות מפיקניק בחיק הטבע, רכיבה על אופניים, ריצה או שייט בסירה.

הלינה באזור יער בולון, שניתן להתייחס אליו כאזור המערבי של הטרוקדרו, מיועדת למי שמעוניין ללון בנקודה פחות מרכזית בעיר, המאופיינת באופי יותר בורגני ופחות תיירותי (הרבה מאוד דירות אירוח ומלונות קטנים שהוסבו מבתי מגורים למלונות). הדברים הופכים להיות מובהקים יותר כאשר מדברים על מלונות ואפשרויות לינה שנמצאים ממערב לפארק / יער עצמו.

היתרונות של מגורים באזור זה הם המחיר טוב, האזור הידידותי למשפחות וקבוצות, אפשרות הלינה עם חניה צמודה (במקומות רבים אפילו בחינם – מאוד משמעותי למי שמבקר בפריז כחלק מנסיעה עם רכב שכור בצרפת – ראה גם השכרת רכב בפריז והשכרת רכב בצרפת) והנגישות למרכז העיר בתחבורה ציבורית. יתרון נוסף הוא העובדה שמדובר באזור מאוד נעים עם מרחבים ירוקים, למרות שהוא עדיין בתוך העיר.

**פרסומת**היתרונות של הלינה באזור זה הם:

  • מחיר.
  • אפשרות לחנייה צמודה.
  • נגישות גבוהה למרכז פריז בתחבורה ציבורית.
  • מאוד ידידותי למשפחות ולקראוונים (יש חניון רציני לקראוונים באזור זה), ראה מידע נוסף על פריז עם ילדים ומלונות למשפחות בפריז.

​החסרונות של הלינה באזור זה הם:

  • רחוק מהמרכז באופן יחסי.
  • אזור מאוד לא תוסס וחסר פעילות בשעות הלילה (הכל יחסי – יש כמה מקומות אירוח ומסעדות הפעילות בשעות היום, אך זה לא הרובע הלטיני או המונמרטר).

 

המלצות למחפשים מלון באזור

 

**פרסומת**סנן על ידי

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל