ביסטר ווילאג’ – Bicester Village

מידע כללי

ביסטר וילאג’ (Bicester Village) הוא קניון אאוטלט למעצבים שנמצא בפרבר ביסטר, עיר קטנה באוקספורשיר, ליד אוקספורד. הקניון נמצא במרחק כחצי שעה מלונדון. הקניון הוא אחד מ-9 ברחבי אירופה.

אם אתם או אתן חובבי מעצבים, זה ה-מקום לבקר בו. בקניון כ131 חנויות מעצבים, שבהן ידועות כמו פראדה, גוצ’י, אול סיינט, הוגו בוס, רוברטו קוואלי ועוד ועוד. אפשר לראות בחנויות בקניון הנחות הנעות בין 50%-70%, ואף יותר בימים של סיילים גדולים (למשל ב26.12, בכריסמס, אשר נקרא בוקסינג דיי).
אם אתם רוצים חוויית קניות מפוארת ואתם מגיעים עם אוטו – יש אפשרות להזמין מראש (לפחות 12 שעות לפני ההגעה) שירות חנייה מיוחד (valet parking) – החל מ12.5 פאונד. בנוסף, עוד הצעה מפתה המקלה על מהלך הקניות – תוכלו להנות משופינג ללא סחיבת שקיות, שירות מיוחד למדיי שמספק הקניון בעלות של 7.5 פאונד. נרשמים בקניון עצמו, שומרים לכם את כל השקיות, ואתם תאספו את כולן ברגע שתסיימו לטייל בקניון. השירותים מעט יקרים אבל בשביל החוויה והאצילות זה יכול להיות שווה.

דבר חשוב שיש לציין – יש הנחה במס למטיילים מחוץ לאירופה, באמצעות בול ה-Tax Free, אותו יש להשיג לפני הביקור בקניון, ובהצגתו משלמים כמה אחוזים פחות.
המלצות "הכל על" למבקר בקניון

  • יש למקום אפליקציה שניתן להוריד (מתאימה גם לאייפון וגם לאנדרואיד), אשר נקראת “Chic Outlet Shopping” ומאפשרת לראות את מפת הקניון, דרכי הגעה למקום, מסעדות ובתי קפה בקניון, הצעות והנחות ועוד. כמובן שבמקום יש גם Free Wi-Fi שדרכו תוכלו לגלוש באפליקציה.
  • אם אתם עם ילדים – במקום יש פינת משחקים נחמדה שהילדים יוכלו להוציא קצת מרץ.

מידע שימושי

  • כתובת: Bicester Village  50 Pingle Drive Bicester Oxfordshire OX26 6WD
  • איך מגיעים?
    • ברכבת: עולים בתחנת London Marylebone לתחנת Bicester North station, יש רכבת כל רבע שעה בשעות היום (בין 8:45 ל- 17:00) כאשר קונים כרטיס יש לומר שממשיכים הלאה ל-Bicester Village, וכאשר מגיעים לתחנת הרכבת מחכה אוטובוס של האאוטלט, אשר מסיע ישירות לשם. מחיר האוטובוס כלול במחיר הכרטיס לרכבת.
  • אתר: https://www.bicestervillage.com/

 

מפה