בילד-א-בייר וורקשופ – Build a Bear Workshop

מידע כללי

מי מאיתנו לא אוהב דובים פרוותיים ומתוקים? במיוחד אם הם בדיוק כמו שאנחנו מדמיינים ורוצים אותם. בחנות זו תוכלו להכין דובון משלכם ולחבק אותו כל הדרך הביתה.

החנות בילד-א-בייר וורקשופ (Build-A-Bear Workshop) ממוקמת באיזור קובנט גארדן אשר נמצא בלונדון, קרוב לשתי חנויות צעצועים אחרות המומלצות אצלנו – בנג’מין פולוקס ואריק סנוק.

לחנות יש סניפים ברחבי העולם, ואף סניף נוסף בלונדון אשר נמצא בתוך חנות הצעצועים Hamley’s, אשר נמצאת בRegent Street.

הקונספט העיקרי של החנות הוא לעצב ולהכין דובי משלך, שיהיה גם החבר הכי טוב שלך. מתחיל מבחירת דובי מתוך המון אפשרויות, בינהן לא רק דובים אלא גם ארנבים, כלבים, חדי קרן ועוד. לאחר מכן ממלאים ומכינים את הדובי, והחלק הכיפי ביותר הוא לבחור לו בגדים ואביזרים – כדי שיהפוך להיות יחודי ושלכם. אפשר גם להוסיף קול ואפילו להקליט הודעה לדובי. בסוף בוחרים לו שם ומכניסים אותו למאגר הדובים הגדול ביותר. החוויה מתאימה ומומלצת לכל המשפחה!המלצות "הכל על" למבקר בחנות

  • ראה עמוד נוסף על לונדון לילדים
  • ישנם תיירים אשר מגיעים לאזור זה עם תיקים גדולים או מזוודות (בדרך אל או משדה התעופה למשל), דבר אשר מקשה מאוד על ההתנהלות. במקרים אלו אנו ממליצים להשאיר אותם בנקודות שמירת חפצים אשר פזורות ברחבי העיר. כדאי לבדוק על נקודות הנמצאות ליד תחנת קובנט גארדן (Covent Garden) , תוכלו לראות את האופציות השונות כאן. עוד על חברת LuggageHero אשר מפעילה את השירות תוכלו לקרוא בעמוד הסקירה שלנו פה.

מידע שימושי

 

 

מפה