מלונות ליד נמל התעופה של ולנסיה ודירות נהדרות לזוגות ומשפחות

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

כל המידע שיעזור לכם למצוא את המלון המתאים לכם ליד נמל התעופה של ולנסיה: מלונות מומלצים, למה לשים לב? איך לחסוך במחיר? והאם בכלל מתאים לכם ללון באזור?

3 מלונות מומלצים ליד נמל התעופה של ולנסיה

Tryp Valencia Azafata Hotel

⭐⭐⭐⭐
מלון טרייפ ולנסיה אסאפאטה הוטל (Tryp Valencia Azafata Hotel) הוא מלון ארבעה כוכבים השוכן באזור של נמל התעופה של ולנסיה… למידע נוסף…

Ibis Budget Valencia Aeropuerto


איביס באדג׳ט ולנסיה אירופוארטו (Ibis Budget Valencia Aeropuerto) הוא בית אירוח השוכן באזור של נמל התעופה של ולנסיה… למידע נוסף…

Travelodge Valencia Aeropuerto

טרוולודג׳ ולנסיה אירופוארטו (Travelodge Valencia Aeropuerto) הוא בית הארחה השוכן באזור של נמל התעופה של ולנסיה… למידע נוסף…

עדכון מרץ, 2024

החודש מסמל את תחילת האביב בולנסיה ומידת הביקוש ללינה ברחבי העיר, וכך גם באזור נמל התעופה של ולנסיה עולה בהדרגה במהלך חודש מרץ. הביקוש יגיע לשיאו בסוף החודש - גם בגלל מזג האוויר שהופך יותר נוח וגם בגלל חופשת הפסחא שמתקיימת השנה בסוף מרץ. במיוחד למי שמתכנן להגיע בסוף החודש, ואף במהלך החודש הבא, אנו ממליצים להזמין מקום לינה מראש. תוכלו לעשות זאת עם ביטול בחינם בקישור הזה.

מידע כללי על מלונות ליד נמל התעופה של ולנסיה

נמל התעופה ולנסיה- נמל התעופה מניסס (Manises Airport / Valencia Airport) נמצא במניסס- מועצה אזורית במרחק של 88 ק״מ מערבה מולנסיה. זהו שדה התעופה השמיני העסוק ביותר בספרד מבחינת תעבורת נוסעים. מבחינת הטסים מישראל הוא לא מבין הנמלים החשובים ביותר של ספרד- נכון לעכשיו אין עדין טיסות ישירות מישראל לולנסיה (ראו מידע מפורט על טיסות לולנסיה).
לרוב הלינה באזור נמל התעופה של ולנסיה אינה כדאית משום שאזור זה אינו אזור עם מאפיינים ההופכים אותו לאזור מבוקש: הוא לא קרוב לאתרים התיירותיים של העיר, לא קרוב לעיר העתיקה שהיא האזור המומלץ של העיר, והגישה במטרו ממנו לכל חלק בעיר יקרה יותר משום שצריך לשלם על מעבר של שני אזורי מטרו לפחות. בנוסף לכך לשכונה הסובבת את נמל התעופה אין שום עניין או ייחוד.
הלינה קרוב לנמל התעופה מומלצת למי שרוצה להיות קרוב במיוחד לנמל להגעה קלה למלון אחרי טיסה ארוכה או אם מגיעים מטיסה עייפים באמצע הלילה (למידע נוסף על טיסות לולנסיה), או לאנשים שלא מעוניינים באתרים התיירותיים של העיר.
אין מגוון גדול של מלונות באזור של נמל התעופה, ולכן אין לצפות לטווח נרחב של פתרונות לינה- בעקרון תוכלו למצוא מספר קטן מאוד של מלונות ארבעה כוכבים, והיתר יהיו בעל כוכב אחד בלבד.
המלצות על מלונות ליד נמל התעופה של ולנסיה

  • כפי שנאמר למעלה, הלינה ליד נמל התעופה כדאית לאנשים שחשוב להם במיוחד להיות קרובים לנמל, ולא מומלצת לתייר הממוצע.Booking.com