מלונות ודירות בחבל מאני – סקירת מומחים (2024)

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

הסקירה המקיפה על מלונות ודירות בחבל מאני - אזורי הלינה המומלצים, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על המלונות המומלצים בחבל מאני.

7 מקומות לינה מומלצים בחבל מאני

Petras Gi – Stone Houses

מדובר במלון דירות, אפשרות המתאימה למי שרוצה מצד אחד להנות מהעצמאות והמרחב שדירה מאפשרת ומצד שני לא לוותר על היתרונות של מלון. מלון הדירות נמצא בסטופה, בצפון חבל מאני. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, כיסא גבוה לילדים וחדרים אטומים לרעש. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא מומלצת למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

LAS HOTEL & SPA

⭐⭐⭐⭐
זהו מלון בעל דירוג של ארבעה כוכבים ולכן מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה ברמה גבוהה יחסית. מלון זה נמצא בגיתיו, בצפון חבל מאני. בין השאר מקום הלינה מציע חדר כושר, חדרי משפחה ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זה מקבלת ביקורות וחוות דעת טובות במיוחד באתרים השונים, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

Brazzo di Maina

זהו מלון אשר נמצא באויטילון, בחלקו המרכזי של חבל מאני. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם וחדרים אטומים לרעש. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא יכולה להתאים גם לצמחונים או טבעונים המחפשים אפשרות לינה עם ארוחות מתאימות או אפשרות להכין אוכל. למידע נוסף לחצו כאן.

Limeni Inn – Boutique Hotel

זהו מלון אשר נמצא בלימני, בחלקו המרכזי של חבל מאני. בין השאר מקום הלינה מציע מוצרי טיפוח בחינם, חדרים אטומים לרעש וטרסה. אפשרות לינה זו מקבלת שבחים רבים מפי תיירים שבחרו לישון בה בעבר בביקורם בעיר, וחוות הדעת עליה בפלטפורמות השונות חיוביות מאוד, והיא מתאימה למגיעים עם רכב מאחר ומציעה לאורחיה חניה. למידע נוסף לחצו כאן.

Anaxo Resort

⭐⭐⭐
מלון זה הינו מלון המדורג בשלושה כוכבים ומומלץ למי שמחפש מקום לינה פונקציונאלי – נוח ונעים מצד אחד אך לא יקר מידי מצד שני. המלון נמצא בRiglia, בצפון חבל מאני. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדרי משפחה, מכונת קפה ומרפסת. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות מתיירים שבחרו ללון בה בעבר, והיא מומלצת למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

Alika Resort

⭐⭐⭐⭐
מלון זה מדורג כמלון בעל ארבעה כוכבים ולכן מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה עם מתקנים ברמה גבוהה יחסית. המלון נמצא בÁlika, בדרום חבל מאני. בין השאר מקום הלינה מציע חדר כושר, חדרי משפחה ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זה מקבלת ביקורות וחוות דעת טובות במיוחד באתרים השונים, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

Manifest Boutique Hotel

⭐⭐⭐⭐
מדובר במלון בעל דירוג של ארבעה כוכבים שמהווה אופציה מעולה בעבור מי שמחפש מקום לינה ברמה גבוהה יחסית. מלון זה נמצא באויטילון, בחלקו המרכזי של חבל מאני. בין השאר מקום הלינה מציע חדר כושר, חדרי משפחה ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות ממי שבחרו ללון בה בעבר, והיא יכולה להתאים גם לתיירים המחפשים מקום לינה למעשנים מאחר ומציעה אזור מיועד לעישון. למידע נוסף לחצו כאן.

שאלות נפוצות על מלונות ודירות בחבל מאני

בין מקומות הלינה המומלצים למגיעים עם רכב לחבל מאני ניתן למנות את מלון Limeni Inn - Boutique Hotel בלימני, בחלקו המרכזי של חבל מאני (חניה פרטית במיקום סמוך בחינם), מלון ארבעה כוכבים Pirgos Mavromichali בלימני, בחלקו המרכזי של חבל מאני (חניה ציבורית במקום בחינם) ומלון Mareggio Exclusive Residences & Suites בגיתיו, בצפון חבל מאני, מלון שלושה כוכבים Castello Antico Hotel בגיתיו, בחלקו המרכזי של חבל מאני ומלון שני כוכבים Vardia Hotel בקרדמילי, בצפון חבל מאני (חניה פרטית במקום בחינם). כך תוכלו להגיע עם ראש שקט ולא להסתבך במציאת מקום חניה קרוב או להסתכן בתשלום קנס על חניה במקום אסור.

למשפחות המחפשות ללון בחבל מאני אנו ממליצים להסתכל מלון דירות ארבעה כוכבים Petras Gi - Stone Houses, מלון שלושה כוכבים Anaxo Resort, מלון דירות שלושה כוכבים Guesthouse Toxotis ומלון שלושה כוכבים Koukouri Suites המתאימים למשפחות עד 6 נפשות ודירות ארבעה כוכבים Katikies Manis המתאים למשפחות עד 7 נפשות. מקומות לינה אלו מקבלים ילדים וקיבלו חוות דעת חיוביות על ידי משפחות שבחרו ללון בהן.

בין מקומות הלינה המציעים מתקנים נגישים בחבל מאני אפשר למנות את מלון ארבעה כוכבים LAS HOTEL & SPA, מלון ארבעה כוכבים Manifest Boutique Hotel ומלון Brazzo di Maina ומלון ארבעה כוכבים Alika Resort ומלון שלושה כוכבים Akrolithi Boutique Hotel & Suites שיש בהם גם חניית נכים. מאחר ותיירים שונים זקוקים לרמה שונה של הנגשה כדאי מאוד לבדוק שהמתקנים המוצעים במקומות אלו תואמים את הצרכים שלכם וכי ישנם חדרים מונגשים פנויים בתאריכי החופשה שלכם.

מאחר והרוב המוחלט של בתי המלון השונים והדירות לא מאפשרים עישון במקום עצמו, בעבור מעשנים המגיעים לחבל מאני ישנן שתי אפשרויות, או מקום אירוח המציע אזור המיועד לעישון, או מקום אירוח עם מרפסת אשר מאפשר עישון במרפסת. למעשנים המחפשים מקומות הלינה בחבל מאני מומלץ להסתכל על מלון דירות ארבעה כוכבים Petras Gi - Stone Houses שמציע אזורים המיועדים לעישון ומרפסת ומלון ארבעה כוכבים Manifest Boutique Hotel, דירות ארבעה כוכבים Niriides Resort, מלון דירות שלושה כוכבים Pandora ומלון דירות שלושה כוכבים Diamond Palace שמציעים אזורים המיועדים לעישון, מרפסת וגן.

לצמחונים וטבעונים שמחפשים לינה בחבל מאני כדאי להסתכל על אפשרויות המציעות ארוחות צמחוניות או מטבחון בו אפשר להכין אוכל למהלך היום. בין אפשרויות הלינה המומלצות בהקשר זה ניתן למנות את מלון Brazzo di Maina, מלון דירות שלושה כוכבים Diamond Palace, מלון דירות שלושה כוכבים Kamares Villas, מלון ארבעה כוכבים Diapori Suites Hotel ומלון ארבעה כוכבים Petropoulakis Tower שמגישים אוכל טבעוני.

בין מקומות הלינה המומלצים בחלקו המרכזי של חבל מאני ניתן למצוא את מלון Limeni Inn - Boutique Hotel בלימני, מלון דירות ארבעה כוכבים Vasilios Apartments Hotel בלימני, מלון ארבעה כוכבים Pirgos Mavromichali בלימני, מלון שלושה כוכבים Castello Antico Hotel בגיתיו ובית הארחה שלושה כוכבים Petrounis Hotel באראופוליס.

בין מקומות הלינה המומלצים בצפון חבל מאני ניתן למצוא את מלון דירות ארבעה כוכבים Petras Gi - Stone Houses בסטופה, דירות ארבעה כוכבים Mani Apartments Suites באגיוס ניקולאוס, מלון Mareggio Exclusive Residences & Suites בגיתיו, בתי נופש ארבעה כוכבים Calme Suites Mani באגיוס ניקולאוס ובתי נופש ארבעה כוכבים Nikoloudi Estate באגיוס ניקולאוס.

בין מקומות הלינה המומלצים בדרום חבל מאני ניתן למצוא את מלון ארבעה כוכבים IPPOLA BOUTIQUE HOTEL בÉrimos, מלון ארבעה כוכבים Citta dei Nicliani בקויטה, בית הארחה ארבעה כוכבים Guesthouse Laoula בירולימין, דירות שלושה כוכבים Kyrimi בירולימין ובית הארחה שלושה כוכבים Ktima Zaxarias בKokkala.

כל מה שתצטרכו לדעת על מלונות ודירות בחבל מאני

חבל מאני הוא אחד מהיעדים האהובים והנסתרים מהעין ביוון והוא בעיקר ידוע בשל חופיו המבודדים, צוקיו הדרמטיים ועיירותיו המעניינות. ישנם מלונות רבים באזורים השונים בחצי האי לבחירה, החל ממלונות יוקרתיים למי שמתכנן חופשה מפנקת ועד אפשרויות המתאימות גם למי שמגיע לחופשה בתקציב מוגבל. כאשר מחפשים מקום לינה בחבל מאני, יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון כדי למצוא את המלון או הדירה המתאימים ביותר לכם ולאופי החופשה שלכם:

  • מיקום: קחו בחשבון את הקרבה לאטרקציות, מסעדות ותחבורה ציבורית. בין העיירות הפופולאריות ללינה בחבל מאני נמנה את גיתיאו, היא עיירת נמל היסטורית הממוקמת בחוף המזרחי של חצי האי מאני. יש בה אווירה תוססת, עם הרבה בתי קפה, מסעדות וחנויות, וכאמור, היא מציעה גישה נוחה לרבות מהאטרקציות של האזור, כגון העיר העתיקה גיתיאו ובתי המגדל של ואתיה. במידה ואתם מעדיפים ללון במרכז העניינים האזור יתאים לכם.
  • מתקנים: חשבו אילו מתקנים חשובים לכם, למשל חדר כושר או בריכה במלון, ומטבח מאובזר ומכונת כביסה בדירה, בנוסף, כדאי לשים לב שישנו מיזוג אוויר – בין אם בוחרים בדירה או במלון. למתכננים לשכור רכב יוון, חשוב לוודא שהמקום מספק לכם חניה, במיוחד בקיץ. אמנם חבל מאני הצליח להישאר נחבא מעין התיירות המאסיבית אך העיירות בו קטנות מאוד ונוטות להתמלא, מה שעשוי להפוך מציאת חניה בפנינסולה למאתגרת.
  • סוג מקום הלינה: לכל סוג מקום לינה ישנם יתרונות וחסרונות, דירות למשל מרווחות יותר ולעיתים גם זולות יותר מאשר מלונות, אך לא מציעות את השירותים שהמלונות מציעים. הן יכולות להתאים מאוד למי שרוצה להוזיל את עלות החופשה או למשפחות וקבוצות של מעל 4 אנשים שמגיעות לחבל מאני ומתקשות למצוא חדר מספיק גדול במלון או מלון שמציע חדרים מחוברים. מנגד, מלונות מציעים שירותים רבים יותר – למשל אחסון כבודה במידה ותרצו להשאיר את המזוודות לפני הצ’ק אין או אחרי הצ’ק אאוט.
  • תקציב: הלינה היא אחת מההוצאות המשמעותיות בחופשה, ולכן למחיר הלינה ישנו משקל משמעותי בבחירה של מקום אחד על פני אחר. כדאי להסתכל על מנעד המחירים בעבור תאריכי השהות שלכם על מנת להבין האם עלות הלינה יקרה או זולה ביחס לאפשרויות לינה אחרות בחבל מאני. יש לקחת בחשבון שלא רק סוג מקום הלינה משפיע על המחיר אלא גם המיקום שלו, ככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר לקו החוף כך גם סביר שעלות הלינה בו תעלה בהשוואה למקומות ברמה דומה שרחוקים מהים ונמצאים על ההר, או בתוככי העיירות.
  • חוות דעת: כדאי לקרוא חוות דעת וביקורות מאורחים קודמים כדי לקבל יותר מידע על האווירה ורמת השירות של מקום הלינה.
המלצות על מלונות ודירות בחבל מאני

  • בין מקומות הלינה המומלצים הנוספים בחבל מאני ניתן למנות את דירות ארבעה כוכבים Mani Apartments Suites באגיוס ניקולאוס, בצפון חבל מאני, מלון דירות ארבעה כוכבים Vasilios Apartments Hotel בלימני, בחלקו המרכזי של חבל מאני, מלון Mareggio Exclusive Residences & Suites בגיתיו, בצפון חבל מאני, בתי נופש ארבעה כוכבים Calme Suites Mani באגיוס ניקולאוס, בצפון חבל מאני ומלון ארבעה כוכבים Pirgos Mavromichali בלימני, בחלקו המרכזי של חבל מאני.
  • בחבל מאני יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • כדאי להיכנס לקישור זה בו ישנם מחירים מיוחדים והנחות בעבור מלונות ודירות בחבל מאני.
  • לרשומים באתר בוקינג יש לא פעם הנחת Genius על אפשרות לינה זו, הנחה זו יכולה להגיע ל10% ממחיר הלינה, היכנסו ללינק זה ותוכלו לראות האם אתם זכאים להנחה.

כיצד בחרנו את המלונות והדירות המומלצים בחבל מאני?

ניתחנו כ-700 אפשרויות לינה בחבל מאני עם האלגוריתם הייחודי שפיתחנו בהכל על אחרי מעל עשור של עזרה לתיירים בבחירת הלינה שלהם ברחבי העולם. כדי לבחור את אפשרויות הלינה הטובות ביותר בחבל מאני בדקנו אילו אפשרויות לינה מתאימות לסוגי התיירים השונים המגיעים לעיר ומבין אפשרויות הלינה הללו אילו ממוקמות באזורי הלינה המומלצים על ידינו לתיירים בחבל מאני (למשל אראופולי) ובחנו אילו מהם זוכים לחוות הדעת הטובות ביותר מהמבקרים שבחרו ללון בהן בעבר, כדי שלכם יהיה יותר קל למצוא את אפשרות הלינה המתאימה לכם ביותר.
למי שמתעניין בעמוד זה כדאי לקרוא גם:

Booking.com