מלונות ודירות בכלקידיקי – סקירת מומחים (2024)

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

הסקירה המקיפה על מלונות ודירות בכלקידיקי - אזורי הלינה המומלצים, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על המלונות המומלצים בכלקידיקי.

7 מקומות לינה מומלצים בכלקידיקי

Cocoοns Luxury Suites & Villas

זהו מלון אשר נמצא בפורקה. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדרי משפחה, כיסא גבוה לילדים ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זה מקבלת ביקורות וחוות דעת טובות במיוחד באתרים השונים, והיא מומלצת למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

Hotel Mallas

⭐⭐⭐
זהו מלון שלושה כוכבים אשר מתאים למי שמחפש מקום לינה פונקציונאלי – שיהיה נוח ונעים מצד אחד אך לא יקר מצד שני. מלון זה נמצא בנאה קאליקראטיה. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר מוצרי טיפוח בחינם, מרפסת ומקרר. אפשרות לינה זו מקבלת שבחים רבים מפי תיירים שבחרו לישון בה בעבר בביקורם בעיר, וחוות הדעת עליה בפלטפורמות השונות חיוביות מאוד, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

Trikorfo Beach

זהו מלון דירות, אשר מציע לאורחיו מצד אחד את העצמאות והמרחב שיש לדירות, אך גם את היתרונות השונים של לינה במלון. מלון דירות זה נמצא בגראקיני. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, כיסא גבוה לילדים ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו זוכה לשבחים וחוות דעת חיוביות מתיירים שבחרו ללון בה, והיא יכולה להתאים גם לתיירים המחפשים מקום לינה למעשנים מאחר ומציעה אזור מיועד לעישון. למידע נוסף לחצו כאן.

Bohemia Luxury Living

מקום לינה זה הינו אורחן, הוא מתאים למי שמעוניין באפשרות לינה זולה, שניתן להוזיל אף יותר ככל שבוחרים ברמת שיתוף גבוהה יותר. האורחן נמצא בחניוטי. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם ומכונת קפה. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות מתיירים שבחרו ללון בה בעבר, והיא מומלצת למי שמגיע עם רכב בזכות החניה שמציעה לאורחים. למידע נוסף לחצו כאן.

Georgalas Sun Beach Resort

⭐⭐⭐
מדובר במלון בדירוג של שלושה כוכבים, אפשרות המומלצת למי שמחפש מקום לינה נוח אך לא יקר מידי. המלון נמצא בנאה קאליקראטיה. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם וחדרים אטומים לרעש. אפשרות לינה זו זוכה לשבחים וחוות דעת חיוביות מתיירים שבחרו ללון בה, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

Hilltop

⭐⭐⭐
זהו מלון שלושה כוכבים אשר מתאים למי שמחפש מקום לינה פונקציונאלי – שיהיה נוח ונעים מצד אחד אך לא יקר מצד שני. מלון זה נמצא בחניוטי. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם ומרפסת. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא יכולה להתאים גם לתיירים המחפשים מקום לינה למעשנים מאחר ומציעה אזור מיועד לעישון. למידע נוסף לחצו כאן.

Hotel Atlantis


מלון זה הינו מלון המדורג עם כוכב אחד, הלינה בו מתאימה למי שמחפש מקום לינה זול, מלון זה נמצא בנאה קאליקראטיה. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, כיסא גבוה לילדים ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות מתיירים שבחרו ללון בה בעבר, והיא יכולה להתאים גם לצמחונים או טבעונים המחפשים אפשרות לינה עם ארוחות מתאימות או אפשרות להכין אוכל. למידע נוסף לחצו כאן.

שאלות נפוצות על מלונות ודירות בכלקידיקי

למשפחות המחפשות ללון בכלקידילי אנו ממליצים להסתכל מלון Cocoοns Luxury Suites & Villas בפורקה, בחצי האי המערבי, מלון דירות ארבעה כוכבים Trikorfo Beach בגראקיני, בחצי האי המרכזי ומלון חמישה כוכבים Ammoa Luxury Hotel & Spa Resort בניקיטי, בחצי האי המרכזי המתאימים למשפחות עד 6 נפשות, מלון ארבעה כוכבים Akti Toroni Boutique Hotel בטורוני, בחצי האי המרכזי המתאים למשפחות עד 7 נפשות ומלון דירות שלושה כוכבים Asteris Village בגראקיני, בחצי האי המרכזי המתאים למשפחות עד 8 נפשות. מקומות לינה אלו מקבלים ילדים וקיבלו חוות דעת חיוביות על ידי משפחות שבחרו ללון בהן.

בין מקומות הלינה המציעים מתקנים נגישים בכלקידילי אפשר למנות את מלון שלושה כוכבים Hotel Mallas בנאה קאליקראטיה, במרכז האזור, מלון שלושה כוכבים Georgalas Sun Beach Resort בנאה קאליקראטיה, במרכז האזור ומלון שלושה כוכבים Hotel Simeon במטהמורפוסי, בחצי האי המרכזי שיש בהם גם חניית נכים ומלון חמישה כוכבים Ammoa Luxury Hotel & Spa Resort בניקיטי, בחצי האי המרכזי ומלון שלושה כוכבים Hotel Odysseas בפוליכרונו, בחצי האי המערבי . מאחר ותיירים שונים זקוקים לרמה שונה של הנגשה כדאי מאוד לבדוק שהמתקנים המוצעים במקומות אלו תואמים את הצרכים שלכם וכי ישנם חדרים מונגשים פנויים בתאריכי החופשה שלכם.

מאחר והרוב המוחלט של בתי המלון השונים והדירות לא מאפשרים עישון במקום עצמו, בעבור מעשנים המגיעים לכלקידילי ישנן שתי אפשרויות, או מקום אירוח המציע אזור המיועד לעישון, או מקום אירוח עם מרפסת אשר מאפשר עישון במרפסת. למעשנים המחפשים מקומות הלינה בכלקידילי מומלץ להסתכל על מלון דירות ארבעה כוכבים Trikorfo Beach בגראקיני, בחצי האי המרכזי, מלון שלושה כוכבים Hilltop בחניוטי, בחצי האי המערבי, מלון שלושה כוכבים Regos Resort Hotel בנאוס מרמרס, בחצי האי המרכזי, מלון שלושה כוכבים Summer Dream Hotel בפוליכרונו, בחצי האי המערבי ודירות שלושה כוכבים Siblings Apartments בניקיטי, בחצי האי המרכזי שמציעים אזורים המיועדים לעישון, מרפסת וגן.

לצמחונים וטבעונים שמחפשים לינה בכלקידילי כדאי להסתכל על אפשרויות המציעות ארוחות צמחוניות או מטבחון בו אפשר להכין אוכל למהלך היום. בין אפשרויות הלינה המומלצות בהקשר זה ניתן למנות את מלון Cocoοns Luxury Suites & Villas בפורקה, בחצי האי המערבי, מלון כוכב אחד Hotel Atlantis בנאה קאליקראטיה, במרכז האזור, מלון חמישה כוכבים Mount Athos Resort בלריסוס, בחצי האי המזרחי, מלון חמישה כוכבים Alia Palace Hotel - Adults Only 16+ בפפקוחורי, בחצי האי המערבי ומלון ארבעה כוכבים Antigoni Beach Resort באורמוס פנגיאס, בחצי האי המרכזי שמגישים אוכל טבעוני.

בין מקומות הלינה המומלצים בחצי האי המערבי ניתן למצוא את אורחן Bohemia Luxury Living בחניוטי, מלון שלושה כוכבים Akrogiali Exclusive Hotel (Adults Only) בפוליכרונו, דירות שלושה כוכבים MOLA PAPAYA STUDIOS במולה קליבה, מלון דירות שלושה כוכבים BleVista Apartments בפוליכרונו ומלון Cocoοns Luxury Suites & Villas בפורקה.

בין מקומות הלינה המומלצים בחצי האי המרכזי ניתן למצוא את דירות שלושה כוכבים Siblings Apartments בניקיטי, מלון Callisti Suites בסארטי, מלון 4-you Boutique במטהמורפוסי, דירות ארבעה כוכבים Barbagiannis House באורמוס פנגיאס ומלון דירות שלושה כוכבים Villa Elena בוורוורו.

בין מקומות הלינה המומלצים בחצי האי המזרחי ניתן למצוא את מלון חמישה כוכבים Mount Athos Resort בלריסוס, מלון שני כוכבים Hotel Filoxenia באוראנופולי, מלון שלושה כוכבים Sun Rise Hotel באמוליאני, מלון שני כוכבים Sunset Hotel באוראנופולי ומלון שני כוכבים Hotel Theopisti באוראנופולי.

בין מקומות הלינה המומלצים במרכז האזור ניתן למצוא את מלון Allonda Seafront Experience בסטאברוס, אורחן House Mitsiou Traditional Inn בארנאיה, מלון שני כוכבים Hotel Eleni בפראליה דיוניסיו, מלון שני כוכבים Hotel Cariatis בנאה קאליקראטיה ומלון שלושה כוכבים Georgalas Sun Beach Resort בנאה קאליקראטיה.

כל מה שתצטרכו לדעת על מלונות ודירות בכלקידיקי

כלקידיקי היא היעד המרכזי למבקרים המגיעים לסלוניקי ומעוניינים לצאת מהעיר ולהינות מחופשה יוונית על חוף הים. ייחודיותה של כלקידיקי טמונה בחופיה הלבנים עם מים צלולים, נקיים ותכולים וגם בעובדה שיחסית איננה מאוכלסת, על כן, המרחב סביב החופים מוקף בטבע פראי וחשוף.  ישנן אפשרויות לינה רבות ברחבי שלוש הפנינסולות של כלקידיקי, החל ממלונות יוקרתיים המתאימים למי שמתכנן חופשה מפנקת ועד לאפשרויות המתאימות גם למי שמגיע לחופשה בתקציב מוגבל. כאשר מחפשים מקום לינה בכלקידיקי, יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון כדי למצוא את המלון או הדירה המתאימים ביותר לכם ולאופי החופשה שלכם:

  • מיקום: קחו בחשבון את הקרבה לאטרקציות, מסעדות ותחבורה ציבורית. האזור המרכזי ביותר, וגם הפופולארי ביותר ללינה הוא באזור חצי האי המערבי, קסנדרה – במידה ואתם מעדיפים ללון במרכז העניינים זה האזור המתאים לכם.
  • מתקנים: חשבו אילו מתקנים חשובים לכם, למשל חדר כושר או בריכה במלון, ומטבח מאובזר ומכונת כביסה בדירה, בנוסף, כדאי לשים לב שישנו מיזוג אוויר – בין אם בוחרים בדירה או במלון. למתכננים לשכור רכב מסלוניקי (אפשר למצוא פה מגוון רכבים עם אפשרות ביטול חינם), חשוב לוודא שהמקום מספק לכם חניה, במיוחד בקיץ אז יוון כולה עמוסה תיירים ומציאת חנייה עשויה להיות יותר מאתגרת. למידע נוסף על השכרת רכב מסלוניקי לחץ כאן.
  • סוג מקום הלינה: לכל סוג מקום לינה ישנם יתרונות וחסרונות, דירות למשל מרווחות יותר ולעיתים גם זולות יותר מאשר מלונות, אך לא מציעות את השירותים שהמלונות מציעים. הן יכולות להתאים מאוד למי שרוצה להוזיל את עלות החופשה או למשפחות וקבוצות של מעל 4 אנשים שמגיעות לכלקידיקי ומתקשות למצוא חדר מספיק גדול במלון או מלון שמציע חדרים מחוברים. מנגד, מלונות מציעים שירותים רבים יותר – למשל אחסון כבודה במידה ותרצו להשאיר את המזוודות לפני הצ’ק אין או אחרי הצ’ק אאוט.
  • תקציב: הלינה היא אחת מההוצאות המשמעותיות בחופשה, ולכן למחיר הלינה ישנו משקל משמעותי בבחירה של מקום אחד על פני אחר. כדאי להסתכל על מנעד המחירים בעבור תאריכי השהות שלכם על מנת להבין האם עלות הלינה יקרה או זולה ביחס לאפשרויות לינה אחרות בכלקידיקי. יש לקחת בחשבון שלא רק סוג מקום הלינה משפיע על המחיר אלא גם המיקום שלו, ככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר לפנינסולה קסנדרה כך גם סביר שעלות הלינה בו תעלה בהשוואה למקומות ברמה דומה שרחוקים יותר מאזור זה.
  • חוות דעת: כדאי לקרוא חוות דעת וביקורות מאורחים קודמים כדי לקבל יותר מידע על האווירה ורמת השירות של מקום הלינה.
המלצות על מלונות ודירות בכלקידיקי

  • בין מקומות הלינה המומלצים הנוספים בכלקידילי ניתן למנות את מלון שלושה כוכבים Akrogiali Exclusive Hotel (Adults Only) בפוליכרונו, דירות שלושה כוכבים Siblings Apartments בניקיטי, דירות שלושה כוכבים MOLA PAPAYA STUDIOS במולה קליבה, מלון דירות שלושה כוכבים BleVista Apartments בפוליכרונו ומלון חמישה כוכבים Mount Athos Resort בלריסוס.
  • בכלקידיקי יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • כדאי להיכנס לקישור זה בו ישנם מחירים מיוחדים והנחות בעבור מלונות ודירות בכלקידיקי.
  • לרשומים באתר בוקינג יש לא פעם הנחת Genius על אפשרות לינה זו, הנחה זו יכולה להגיע ל10% ממחיר הלינה, היכנסו ללינק זה ותוכלו לראות האם אתם זכאים להנחה.

כיצד בחרנו את המלונות והדירות המומלצים בכלקידיקי?

ניתחנו כ-5,000 אפשרויות לינה בכלקידיקי עם האלגוריתם הייחודי שפיתחנו בהכל על אחרי מעל עשור של עזרה לתיירים בבחירת הלינה שלהם ברחבי העולם. כדי לבחור את אפשרויות הלינה הטובות ביותר בכלקידיקי בדקנו אילו אפשרויות לינה מתאימות לסוגי התיירים השונים המגיעים לעיר ומבין אפשרויות הלינה הללו אילו ממוקמות באזורי הלינה המומלצים על ידינו לתיירים בכלקידיקי (למשל חצי האי קסנדרה) ובחנו אילו מהם זוכים לחוות הדעת הטובות ביותר מהמבקרים שבחרו ללון בהן בעבר, כדי שלכם יהיה יותר קל למצוא את אפשרות הלינה המתאימה לכם ביותר.
למי שמתעניין בעמוד זה כדאי לקרוא גם:

Booking.com