לינה למשפחות באנטליה – סקירת מומחים (2024)

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

הסקירה המקיפה על לינה למשפחות באנטליה - אזורי הלינה המומלצים, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על המלונות המומלצים באנטליה.

7 מקומות לינה מומלצים למשפחות באנטליה

Arkk Homes

אפשרות לינה זו מתאימה למשפחות המחפשות מקום לינה באנטליה בזכות כך שמאפשרת אירוח עם ילדים ומציעה לאורחיה חדרי משפחה, כיסא גבוה לילדים ומכונת כביסה. מדובר במלון דירות, אפשרות המתאימה למי שרוצה מצד אחד להנות מהעצמאות והמרחב שדירה מאפשרת ומצד שני לא לוותר על היתרונות של מלון. מלון הדירות נמצא בסמוך לעיר העתיקה כך שהקרבה אליה נוחה אך מחירי הלינה נמוכים מאשר בעיר העתיקה עצמה. אפשרות לינה זה מקבלת ביקורות וחוות דעת טובות במיוחד באתרים השונים. למידע נוסף לחצו כאן.

Villa Tulipan

מבין מקומות הלינה באנטליה, מקום זה מתאים למשפחות מאחר ומאפשר אירוח עם ילדים ומציע לאורחיו בין השאר חדרי משפחה. זהו מלון אשר נמצא בצד הצפוני של העיר העתיקה (Kaleici) שהינו איזור הלינה המבוקש ביותר באנטליה. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות ממי שבחרו ללון בה בעבר. למידע נוסף לחצו כאן.

Sealife Royal Suites

מקום לינה זה מומלץ למשפחות המגיעות לאנטליה מאחר ומאפשר אירוח עם ילדים ובין השאר מציע חדרי משפחה, כיסא גבוה לילדים ומכונת כביסה. מדובר במלון דירות, אפשרות המתאימה למי שרוצה מצד אחד להנות מהעצמאות והמרחב שדירה מאפשרת ומצד שני לא לוותר על היתרונות של מלון. מלון הדירות נמצא באזור הפארקים והאקווריום הנמצאים מעט מחוץ למרכז העיר אך בקרבה לחופים ולאטרקציות המתאימות לכל המשפחה. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות. למידע נוסף לחצו כאן.

Güden-Pearl

מבין מקומות הלינה באנטליה, מקום זה מתאים למשפחות מאחר ומאפשר אירוח עם ילדים ומציע לאורחיו בין השאר חדרי משפחה, משחקי לוח ופאזלים ומתקני משחקים חיצוניים לילדים. זהו מלון דירות, אשר מציע לאורחיו מצד אחד את העצמאות והמרחב שיש לדירות, אך גם את היתרונות השונים של לינה במלון. מלון דירות זה נמצא באזור חוף קוניולטי (Konyaalti Beach), שהינו רצועת חוף פופולרית ללינה מחוץ לעיר בה מלונות גדולים יותר מאשר המלונות במרכז העיר. אפשרות לינה זו מקבלת שבחים רבים מפי תיירים שבחרו לישון בה בעבר בביקורם בעיר, וחוות הדעת עליה בפלטפורמות השונות חיוביות מאוד. למידע נוסף לחצו כאן.

OPERA SUITES Apart Hotel

אפשרות לינה זו מתאימה למשפחות המחפשות מקום לינה באנטליה בזכות כך שמאפשרת אירוח עם ילדים ומציעה לאורחיה חדרי משפחה, כיסא גבוה לילדים ומטבח. מדובר במלון דירות, אפשרות המתאימה למי שרוצה מצד אחד להנות מהעצמאות והמרחב שדירה מאפשרת ומצד שני לא לוותר על היתרונות של מלון. מלון הדירות נמצא באזור חוף קוניולטי (Konyaalti Beach), שהינו רצועת חוף פופולרית ללינה מחוץ לעיר בה מלונות גדולים יותר מאשר המלונות במרכז העיר. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות ממי שבחרו ללון בה בעבר. למידע נוסף לחצו כאן.

Sibel Hotel

מקום לינה זה הוא בין אפשרויות הלינה המומלצות למשפחות באנטליה, זאת מאחר והוא מאפשר אירוח עם ילדים ומציע לאורחיו חדרי משפחה. זהו מלון אשר נמצא בצד הצפוני של העיר העתיקה (Kaleici) שהינו איזור הלינה המבוקש ביותר באנטליה. אפשרות לינה זו מקבלת שבחים רבים מפי תיירים שבחרו לישון בה בעבר בביקורם בעיר, וחוות הדעת עליה בפלטפורמות השונות חיוביות מאוד. למידע נוסף לחצו כאן.

Nox Suite

אפשרות זו מומלצת למשפחות המגיעות לאנטליה מאחר ומאפשרת אירוח עם ילדים ומציעה לאורחיה חדרי משפחה, מטבח ומכונת כביסה. מדובר במלון דירות, אפשרות המתאימה למי שרוצה מצד אחד להנות מהעצמאות והמרחב שדירה מאפשרת ומצד שני לא לוותר על היתרונות של מלון. מלון הדירות נמצא באזור אסקי לארה (Eski Lara), בו רצועת חוף פופולרית ללינה מחוץ לעיר. אפשרות לינה זו זוכה לשבחים וחוות דעת חיוביות מתיירים שבחרו ללון בה. למידע נוסף לחצו כאן.

שאלות נפוצות על לינה למשפחות באנטליה

בעבור משפחות אשר מתכננות לשכור רכב באנטליה או להגיע לאנטליה עם רכב שכור כדאי להזמין מקום לינה עם חניה - ובכך לחסוך את כאב הראש הכרוך בחיפוש חניה במקרה הטוב וקבלת קנס על חניה במקום לא חוקי במקרה הרע. אנו ממליצים להסתכל על מקומות הלינה הבאים - מלון Villa Tulipan (חניה ציבורית במיקום סמוך - עלולים לחול חיובים), מלון Sibel Hotel (חניה ציבורית במקום - עלולים לחול חיובים), מלון Avion Suite Hotel ומלון Urcu Hotel (חניה פרטית במקום בחינם) ומלון Saye Konak Hotel ' Kaleiçi&Oldtown' (חניה ציבורית במקום בחינם).

בעבור משפחות אשר מתכננות לשכור רכב באנטליה או להגיע לאנטליה עם רכב שכור כדאי להזמין מקום לינה עם חניה - ובכך לחסוך את כאב הראש הכרוך בחיפוש חניה במקרה הטוב וקבלת קנס על חניה במקום לא חוקי במקרה הרע. אנו ממליצים להסתכל על מקומות הלינה הבאים - מלון Villa Tulipan (חניה ציבורית במיקום סמוך - עלולים לחול חיובים), מלון Sibel Hotel (חניה ציבורית במקום - עלולים לחול חיובים), מלון Avion Suite Hotel ומלון Urcu Hotel (חניה פרטית במקום בחינם) ומלון Saye Konak Hotel ' Kaleiçi&Oldtown' (חניה ציבורית במקום בחינם).

כאשר משפחות מגיעות לאנטליה עם תינוקות בחירת מקום הלינה המתאים נעשית מורכבת מעט יותר, מאחר ויש לקחת בחשבון היבטים אשר לא עומדים בפני משפחות עם ילדים גדולים יותר. כדאי מאוד לבדוק ראשית שמקום הלינה מספק עריסות או מיטת תינוק - בין אם בתוספת תשלום או בחינם, ובמידה ומדובר בבניין בן כמה קומות שישנה מעלית. בנוסף כדאי לבחור במקום לינה בו תוכלו לשלוט על מיזוג האוויר ושיהיה לכם בו גישה לקומקום. כדאי להסתכל למשל על מלון דירות Arkk Homes המתאים למשפחות עד 5 נפשות, מלון דירות OPERA SUITES Apart Hotel המתאים למשפחות עד 4 נפשות, מלון דירות Nox Suite המתאים למשפחות עד 6 נפשות, מלון דירות River Park Residence Lara המתאים למשפחות עד 7 נפשות ומלון Akra V Hotel המתאים למשפחות עד 3 נפשות.

מקומות הלינה המתאימים למשפחות עם תינוקות מציעים מיטות תינוק או עריסות, אולם חלקם לוקחים על שירות זה תשלום נוסף - שיכול להגיע גם לסכום גבוה יחסית. כדי להוזיל מעט את עלות הלינה עם תינוקות כדאי להסתכל על מקומות לינה בהם אין תוספת תשלום בעבור מיטת תינוק או עריסה. כדאי להסתכל למשל על מלון דירות Güden-Pearl המתאים למשפחות עד 5 נפשות, מלון Mai İnci Hotel המתאים למשפחות עד 2 נפשות, מלון Adalya Port Hotel המתאים למשפחות עד 3 נפשות, מלון דירות Letstay Panorama Suites המתאים למשפחות עד 6 נפשות ודירות Roma Residence - Emir Gürsu Evleri המתאים למשפחות עד 7 נפשות.

אחד מהדברים שיכולים לשדרג חופשה משפחתית הוא בריכה במלון. מבין המלונות המתאימים למשפחות באנטליה ויש בהם בריכה אנו ממליצים להסתכל על מלון דירות Sealife Royal Suites ומלון דירות Güden-Pearl המתאימים למשפחות עד 5 נפשות ומלון דירות OPERA SUITES Apart Hotel, מלון דירות אנטליה Moonlight Apart Hotel ומלון Urcu Hotel המתאימים למשפחות עד 4 נפשות. מלונות אלו מאפשרים אירוח עם ילדים ומציעים גם חדרי משפחה.

ישנם מקומות לינה המתאימים למשפחות ומציעים חדרים יחסית גדולים בהם יש מספר קבוע של מיטות, אך ניתן להוסיף לחדר מיטה (או שתיים) נוספות בעבור ילדים. הוספת מיטה לחדר של ארבעה אנשים לרוב תהיה זולה יותר מאשר הזמנת חדר המתאים לחמישה אנשים (מה גם שאפשרות זו פחות נפוצה). כדאי להסתכל למשל על מלון דירות Arkk Homes ומלון דירות Güden-Pearl המתאימים למשפחות עד 5 נפשות, מלון Villa Tulipan המתאים למשפחות עד 4 נפשות, מלון Mai İnci Hotel המתאים למשפחות עד 2 נפשות ומלון דירות Nox Suite המתאים למשפחות עד 6 נפשות- אשר מאפשרים הוספת מיטות לחדר. חשוב לשים לב במעמד ההזמנה שניתן להוסיף מיטה לחדר שהזמנתם, במלונות רבים יש אפשרות להוסיף מיטה רק לחלק מהחדרים - כתלות בגודל החדר.

אוכל יכול להיות עניין לא פשוט כשנוסעים לחופשה עם ילדים, לכן בעבור מי שמעוניין לקחת מלון ולאכול במלון - בין אם רק ארוחת בוקר או גם ערב - כדאי לבדוק האם המלון לוקח בחשבון בתפריט גם את האורחים הקטנים. בין המלונות שמספקים ארוחות ילדים באנטליה אפשר למנות את מלון דירות Güden-Pearl ומלון Avion Suite Hotel המתאימים למשפחות עד 5 נפשות, מלון דירות OPERA SUITES Apart Hotel ומלון Antalya Suite Hotel & Spa המתאימים למשפחות עד 4 נפשות ומלון Adalya Port Hotel המתאים למשפחות עד 3 נפשות.

כל מה שתצטרכו לדעת על לינה למשפחות באנטליה

אנטליה הינה אחת הערים המפורסמות ביותר לחופשה טורקית ים תיכונית יחד עם כל המשפחה, ובזכות מספר טיסות ישירות בשבוע מישראל לאנטליה, קל ונוח להגיע אליה. בנוסף, אנטליה מציעה חופים מרהיבים, תופעות טבע כמו המפורסמים, אתרים ייחודיים כמו פארק האגדות ושלל אטרקציות לילדים מכל הגילאים. משפחות רבות מגיעות אנטליה כחלק מטיול רחב יותר בטורקיה, וחלק בוחרות להגיע לבלות את החופשה שלהם לבדה. קיימות באנטליה מגוון רחב אפשרויות לינה שיתאימו למשפחות מכל הסוגים. בעבור משפחות המגיעות לאנטליה ישנן שתי אפשרויות מומלצות עיקריות ללינה – הראשונה היא לינה בדירה והשנייה היא לינה במלון המתאים למשפחות.

לינה בדירה

בחירה בדירה לרוב משתלמת מאוד למשפחות ואנו ממליצים לשקול אופציה זו בחיוב למרות שהיא פחות מוכרת לתייר הישראלי. בהזמנת דירה אולי מפסידים את היתרונות של לינה במלון – לא מנקים אחריכם, אין קבלה (אלא עם מדובר במלון דירות) ואת ארוחת הבוקר והקפה של תחילת היום תכינו בעצמכם. אך מצד שני, תרוויחו אפשרות לינה יותר נוחה ומרווחת, הכוללת מטבח שמאפשר הכנה של ארוחות בעצמכם ובחלק לא מבוטל תמצאו גם אביזרים נוספים כמו מכונת כביסה – אילו יתרונות שיכולים להיות הרבה יותר חשובים להרבה מאוד משפחות, במיוחד כאשר מגיעים לטיול ארוך בטורקיה.

לינה במלון

לינה במלון זול ברמה של שני כוכבים, שלושה כוכבים או ארבעה כוכבים (למי שרוצה להתפנק) אפשרית על ידי התפצלות בחדרים או בחירה במלונות הכוללים חדרים לשלוש, ארבעה או יותר אורחים. כדאי לקחת בחשבון שאומנם אפשרות הלינה בחדר אחד זולה יותר (במידה והמלון מציע חדר גדול מספיק), אבל המחיר של הוא בצפיפות שיכולה להיות מעיקה, במיוחד אם מזמינים את חדר המלון למספר לילות. כך או אחרת מרוויחים את השירות של המלון ואת רמת האירוח. ישנם מלונות רבים בעיר מציעים שירותים המתאימים למשפחות כמו חדרים מחוברים, עריסות או מיטות מתקפלות ובחלק מהמלונות יש גם בריכות מתאימות לילדים, אזורי משחקים ופעילויות ספציפיות לילדים שיכולים לשדרג את החופשה המשפחתית שלכם. בין אם תבחרו ללון בדירה או במלון, לפני שמזמינים את אפשרות הלינה המועדפת עליכם כדאי לבדוק מספר היבטים:

  • למשפחות עם ילדים קטנים – שהמקום הלינה מארח ילדים קטנים, ישנם מלונות יוקרתיים (לא הרבה) ודירות שאינם מאפשרים אירוח של ילדים בגילאים מסויימים.
  • אם הילדים שלכם ממש קטנים, כדאי לוודא שבמקום יש את התנאים לארח אתכם ולספק את כל הצרכים שלכם (עריסת תינוק ואפשרות להרתיח מים למשל).
  • סוגיות של מחיר – מקומות לינה רבים מאפשרים למשל לינה של ילדים עד גיל מסויים ללא עלות נוספת כאשר לא מוסיפים מיטה על אילו הקיימות. בנוסף ישנם מקומות שמאפשרים אף תוספת של עריסה ואירוח של תינוקות ללא עלות נוספת (לרוב ההגבלה לאפשרות זו היא שנה עד שלוש). דבר זה יכול להוזיל לכם מאוד את המחיר.

אנו ממליצים לקרוא חוות דעת וביקורות מאורחים קודמים כדי לקבל יותר מידע על האווירה ורמת השירות של המארחים, טרם הזמנת מקום הלינה.
המלצות על לינה למשפחות באנטליה

  • מקומות לינה מומלצים נוספים למשפחות המגיעות לאנטליה הינם מלון Avion Suite Hotel המתאים למשפחות עד 5 נפשות, מלון Urcu Hotel המתאים למשפחות עד 4 נפשות, מלון Saye Konak Hotel ‘ Kaleiçi&Oldtown’ המתאים למשפחות עד 5 נפשות, מלון Cedrus Hotel המתאים למשפחות עד 6 נפשות ומלון Piyes Otel המתאים למשפחות עד 4 נפשות.
  • באנטליה יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • כדאי להיכנס לקישור זה בו ישנם מחירים מיוחדים והנחות בעבור מלונות ודירות באנטליה.
  • לרשומים באתר בוקינג יש לא פעם הנחת Genius על אפשרות לינה זו, הנחה זו יכולה להגיע ל10% ממחיר הלינה, היכנסו ללינק זה ותוכלו לראות האם אתם זכאים להנחה.

כיצד בחרנו את מקומות הלינה המומלצים למשפחות באנטליה?

ניתחנו כ-1,200 אפשרויות לינה ב עם האלגוריתם הייחודי שפיתחנו בהכל על אחרי מעל עשור של עזרה לתיירים בבחירת הלינה שלהם ברחבי העולם. כדי לבחור את אפשרויות הלינה הטובות ביותר ב בדקנו אילו אפשרויות לינה מתאימות למשפחות אשר מגיעות ל, תוך לקיחה בחשבון שראשית צריך שמקום הלינה יאפשר לינה עם ילדים, שיציע חדרים המתאימים לאירוח של יותר משני אנשים ושיציע מתקנים נוספים המתאימים לילדים ומשפחות – כמו משחקים, ארוחות ילדים או שירותי בייביסיטר. מבין אפשרויות הלינה הללו איתרנו אילו ממוקמות באזורי הלינה המומלצים על ידינו לצרכים שונים של משפחות ב (למשל הרובע העתיק קאלייצ’י) ובחנו אילו מהם זוכים לחוות הדעת הטובות ביותר מהמבקרים שבחרו ללון בהן בעבר, כדי שלכם יהיה יותר קל למצוא את אפשרות הלינה המתאימה לכם ביותר.

Booking.com