דירות באנטליה – סקירת מומחים (2024)

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

הסקירה המקיפה על דירות באנטליה - אזורי הלינה המומלצים, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על המלונות המומלצים באנטליה.

7 דירות מומלצות באנטליה

River Park Residence Lara

זהו מלון דירות, אשר מציע לאורחיו מצד אחד את העצמאות והמרחב שיש לדירות, אך גם את היתרונות השונים של לינה במלון. מלון דירות זה נמצא באנטליה. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, חדרים אטומים לרעש ומכונת קפה. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא מומלצת למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

City Moonlight Apart Hotel

מדובר במלון דירות, אפשרות המתאימה למי שרוצה מצד אחד להנות מהעצמאות והמרחב שדירה מאפשרת ומצד שני לא לוותר על היתרונות של מלון. מלון הדירות נמצא במרכז אנטליה אשר מרוחק מעט מהמרכז התיירותי שנמצא בעיר העתיקה. לרוב אפשרויות הלינה באזור זה יהיו זולות יותר מאשר אזורים מבוקשים יותר, אך יש לקחת בחשבון את המרחק מהאטרקציות המרכזיות של העיר. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם וחדרים אטומים לרעש. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

Flamingo Residence

מדובר במלון דירות, אפשרות המתאימה למי שרוצה מצד אחד להנות מהעצמאות והמרחב שדירה מאפשרת ומצד שני לא לוותר על היתרונות של מלון. מלון הדירות נמצא במערב העיר אשר מרוחק מהמרכז התיירותי. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, כיסא גבוה לילדים ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות ממי שבחרו ללון בה בעבר, והיא יכולה להתאים גם לתיירים המחפשים מקום לינה למעשנים מאחר ומציעה אזור מיועד לעישון. למידע נוסף לחצו כאן.

Letstay Panorama Suites

מדובר במלון דירות, אפשרות המתאימה למי שרוצה מצד אחד להנות מהעצמאות והמרחב שדירה מאפשרת ומצד שני לא לוותר על היתרונות של מלון. מלון הדירות נמצא באזור אסקי לארה (Eski Lara), בו רצועת חוף פופולרית ללינה מחוץ לעיר. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, כיסא גבוה לילדים ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו זוכה לשבחים וחוות דעת חיוביות מתיירים שבחרו ללון בה, והיא מומלצת למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

OPERA SUITES Apart Hotel

מדובר במלון דירות, אפשרות המתאימה למי שרוצה מצד אחד להנות מהעצמאות והמרחב שדירה מאפשרת ומצד שני לא לוותר על היתרונות של מלון. מלון הדירות נמצא באזור חוף קוניולטי (Konyaalti Beach), שהינו רצועת חוף פופולרית ללינה מחוץ לעיר בה מלונות גדולים יותר מאשר המלונות במרכז העיר. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, כיסא גבוה לילדים ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו מקבלת שבחים רבים מפי תיירים שבחרו לישון בה בעבר בביקורם בעיר, וחוות הדעת עליה בפלטפורמות השונות חיוביות מאוד, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

Güden-Pearl

זהו מלון דירות, אשר מציע לאורחיו מצד אחד את העצמאות והמרחב שיש לדירות, אך גם את היתרונות השונים של לינה במלון. מלון דירות זה נמצא באזור חוף קוניולטי (Konyaalti Beach), שהינו רצועת חוף פופולרית ללינה מחוץ לעיר בה מלונות גדולים יותר מאשר המלונות במרכז העיר. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם וחדרים אטומים לרעש. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות מתיירים שבחרו ללון בה בעבר, והיא יכולה להתאים גם לתיירים המחפשים מקום לינה למעשנים מאחר ומציעה אזור מיועד לעישון. למידע נוסף לחצו כאן.

Arkk Homes

מדובר במלון דירות, אפשרות המתאימה למי שרוצה מצד אחד להנות מהעצמאות והמרחב שדירה מאפשרת ומצד שני לא לוותר על היתרונות של מלון. מלון הדירות נמצא בסמוך לעיר העתיקה כך שהקרבה אליה נוחה אך מחירי הלינה נמוכים מאשר בעיר העתיקה עצמה. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, כיסא גבוה לילדים ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות. למידע נוסף לחצו כאן.

שאלות נפוצות על דירות באנטליה

בין הדירות המציעות מתקנים נגישים באנטליה אפשר למנות את מלון דירות ארבעה כוכבים City Moonlight Apart Hotel, מלון דירות ארבעה כוכבים OPERA SUITES Apart Hotel, מלון דירות ארבעה כוכבים Golden World Suite Hotel ומלון דירות שלושה כוכבים Toprak Apart Otel ומלון דירות ארבעה כוכבים Nox Suite שיש בו גם חניית נכים. מאחר ותיירים שונים זקוקים לרמה שונה של הנגשה כדאי מאוד לבדוק שהמתקנים המוצעים במקומות אלו תואמים את הצרכים שלכם וכי ישנם חדרים מונגשים פנויים בתאריכי החופשה שלכם.

מאחר והרוב המוחלט של בתי המלון השונים והדירות לא מאפשרים עישון במקום עצמו, בעבור מעשנים המגיעים לאנטליה ישנן שתי אפשרויות, או מקום אירוח המציע אזור המיועד לעישון, או מקום אירוח עם מרפסת אשר מאפשר עישון במרפסת. למעשנים המחפשים הדירות באנטליה מומלץ להסתכל על מלון דירות ארבעה כוכבים Flamingo Residence, מלון דירות ארבעה כוכבים Güden-Pearl ומלון דירות שלושה כוכבים LOFT85 שמציעים אזורים המיועדים לעישון, מרפסת וגן ומלון דירות ארבעה כוכבים Arkk Homes ומלון דירות ארבעה כוכבים Golden World Suite Hotel שמציעים אזורים המיועדים לעישון ומרפסת.

לצמחונים וטבעונים שמחפשים לינה באנטליה כדאי להסתכל על אפשרויות המציעות ארוחות צמחוניות או מטבחון בו אפשר להכין אוכל למהלך היום. בין אפשרויות הלינה המומלצות בהקשר זה ניתן למנות את מלון דירות ארבעה כוכבים Flamingo Residence ומלון דירות ארבעה כוכבים OPERA SUITES Apart Hotel שמגישים אוכל צמחוני.

בין הדירות המומלצות בסמוך לעיר העתיקה ניתן למצוא את מלון דירות ארבעה כוכבים Arkk Homes .

בין הדירות המומלצות באזור הפארקים והאקווריום ניתן למצוא את מלון דירות ארבעה כוכבים Sealife Royal Suites .

בין הדירות המומלצות באזור חוף קוניולטי ניתן למצוא את מלון דירות ארבעה כוכבים Güden-Pearl , מלון דירות ארבעה כוכבים OPERA SUITES Apart Hotel , מלון דירות ארבעה כוכבים The Room Hotel & Apartments , דירות ארבעה כוכבים Roma Residence - Emir Gürsu Evleri ומלון דירות שלושה כוכבים LOFT85 .

בין הדירות המומלצות באזור אסקי לארה ניתן למצוא את מלון דירות ארבעה כוכבים Nox Suite , מלון דירות שלושה כוכבים Letstay Panorama Suites , דירות שלושה כוכבים Sun Suites ומלון דירות שלושה כוכבים Loft 1502 .

בין הדירות המומלצות במרכז אנטליה ניתן למצוא את מלון דירות ארבעה כוכבים City Moonlight Apart Hotel ומלון דירות שלושה כוכבים Toprak Apart Otel .

בין הדירות המומלצות במערב העיר ניתן למצוא את מלון דירות ארבעה כוכבים MENE SUITES , מלון דירות ארבעה כוכבים Golden World Suite Hotel , דירות שלושה כוכבים LONDON OTEL ומלון דירות ארבעה כוכבים Flamingo Residence .

כל מה שתצטרכו לדעת על דירות באנטליה

אנטליה הינה אחת הערים המפורסמות ביותר לחופשה טורקית ים תיכונית, ובזכות מספר טיסות ישירות בשבוע מישראל לאנטליה, קל ונוח להגיע אליה. בנוסף, אנטליה מציעה חופים מרהיבים, תופעות טבע ייחודיות כמו מפלי דודן המפורסמים, ושלל אטרקציות למשפחות עם ילדים. תיירים רבים בוחרים באפשרויות לינה אלטרנטיביות למלונות, ואחת הפופולאריות שבהן היא לינה בדירה או במלון דירות. הדירות לרוב מרווחות יותר מאשר החדרים בבתי המלון, ומאפשרות לחסוך בעלות החופשה – לא רק במחיר הלינה, אלא גם בזכות האפשרות להכין אוכל למהלך היום בדירה וכך להוציא פחות כסף על ארוחות במסעדות במהלך היום. נוסף על כך, לינה בדירה יכולה להיות חסכונית ונוחה יותר במיוחד למשפחות המגיעות לאנטליה או בכלל טורקיה, מאחר ולרוב ניתן למצוא דירות של כמה חדרים במחירים נמוכים יותר מאשר סוויטות וחדרים מחוברים בבתי מלון. כאשר מחפשים דירה באנטליה, יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון כדי למצוא את המלון המתאים לכם ביותר ולאופי החופשה שלכם:

  • מיקום: קחו בחשבון את השכונה בה נמצאת הדירה ואת הקרבה שלה לאטרקציות, מסעדות ותחבורה ציבורית – במיוחד אם בוחרים דירה שאינה נמצאת במרכז. האזור המרכזי ביותר, וגם הפופולארי ביותר ללינה הוא הרובע העתיק קאלייצ’י (Kaleiçi) הממוקם במרכז העיר, כמו גם אזור אסקי לארה – במידה ואתם אוהבים ללון במרכז העניינים אלה האזורים המתאימים לכם.
  • מתקנים: חשבו אילו מתקנים חשובים לכם, כמו מטבח מלא (ולא רק מטבחון), מכונת כביסה או חנייה במידה ואתם מגיעים עם רכב שכור או מתכננים לשכור רכב באנטליה (אנו לא ממליצים לשהות בעיר עם רכב), לקריאה נוספת על השכרת רכב באנטליה לחצו כאן. בנוסף, חשוב לשים לב שיש בחדר מיזוג אוויר בכל חלקי הדירה.
  • חלוקת חדרים ומיטות: בדקו כמה חדרים ישנם בדירה, וכמה מיטות ואילו יש בכל חדר.
  • תקציב: לכל אחד מתאים תקציב שונה, גם לחופשה באופן כללי וגם תקציב שמוכנים להשקיע בלינה. כדאי להסתכל על מנעד המחירים בעבור תאריכי השהות שלכם ובהתאם אליו ולתקציב שלכם להחליט מהו סוג הלינה המתאים לכם ביותר. כדאי לקחת בחשבון שלא רק סוג וגודל הדירה משפיעים על המחיר אלא גם המיקום שלה, ככל שתהיה קרובה יותר לרובע העתיק או בכלל אזור רצועת החוף למשל, כך גם סביר שעלות הלינה תהיה יקרה יותר בהשוואה למקומות ברמה דומה שרחוקים יותר מאזור זה.
  • חוות דעת: כדאי לקרוא חוות דעת וביקורות מאורחים קודמים כדי לקבל יותר מידע על האווירה ורמת השירות של המארחים.
המלצות על דירות באנטליה

  • בין הדירות המומלצות הנוספות באנטליה ניתן למנות את מלון דירות ארבעה כוכבים Arkk Homes בסמוך לעיר העתיקה, מלון דירות ארבעה כוכבים Sealife Royal Suites באזור הפארקים והאקווריום, מלון דירות ארבעה כוכבים Nox Suite באזור אסקי לארה, מלון דירות ארבעה כוכבים The Room Hotel & Apartments באזור חוף קוניולטי ודירות ארבעה כוכבים Roma Residence – Emir Gürsu Evleri באזור חוף קוניולטי.
  • באנטליה יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • כדאי להיכנס לקישור זה בו ישנם מחירים מיוחדים והנחות בעבור מלונות ודירות באנטליה.
  • לרשומים באתר בוקינג יש לא פעם הנחת Genius על אפשרות לינה זו, הנחה זו יכולה להגיע ל10% ממחיר הלינה, היכנסו ללינק זה ותוכלו לראות האם אתם זכאים להנחה.

כיצד בחרנו את הדירות המומלצות באנטליה?

ניתחנו כ-1,200 אפשרויות לינה ב עם האלגוריתם הייחודי שפיתחנו בהכל על אחרי מעל עשור של עזרה לתיירים בבחירת הלינה שלהם ברחבי העולם. כדי לבחור את הדירות הטובות ביותר ב בדקנו אילו דירות מתאימות לסוגי התיירים השונים המגיעים לעיר ומבין האפשרויות הללו אילו ממוקמות באזורי הלינה המומלצים על ידינו לתיירים ב (למשל הרובע העתיק קאלייצ’י) ובחנו אילו מהן זוכות לחוות הדעת הטובות ביותר מהמבקרים שבחרו ללון בהן בעבר, כדי שלכם יהיה יותר קל למצוא את הדירה המתאימה לכם ביותר.

Booking.com