לינה למשפחות בבודפשט – סקירת מומחים (2024)

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

הסקירה המקיפה על לינה למשפחות בבודפשט - אזורי הלינה המומלצים, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על המלונות המומלצים בבודפשט.

7 מקומות לינה מומלצים למשפחות בבודפשט

Paskal-Lux Apartments

אפשרות זו מומלצת למשפחות המגיעות לבודפשט מאחר ומאפשרת אירוח עם ילדים ומציעה לאורחיה חדרי משפחה, כיסא גבוה לילדים ומשחקי לוח ופאזלים. מדובר בדירות, אפשרות לינה אשר מומלצת למי שמעוניין ביותר עצמאות ומרחב מאלו שמוצעות בלינה במלון, במיוחד אם מגיעים כקבוצה גדולה יחסית ורוצים ללון בדירות הקרובות זו לזו. דירות אלו נמצאות בבודפשט. אפשרות לינה זה מקבלת ביקורות וחוות דעת טובות במיוחד באתרים השונים. למידע נוסף לחצו כאן.

Bp Central Home

מבין מקומות הלינה בבודפשט, מקום זה מתאים למשפחות מאחר ומאפשר אירוח עם ילדים ומציע לאורחיו בין השאר חדרי משפחה, כיסא גבוה לילדים ומטבח. זוהי דירה אשר מתאימה למי שמעדיף להינות מעצמאות רבה יותר מזו שמוצעת בלינה במלון. הדירה נמצאת באזור חיי הלילה של הרובע היהודי. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות. למידע נוסף לחצו כאן.

Grand Budapest Penthouse

אפשרות לינה זו מתאימה למשפחות המחפשות מקום לינה בבודפשט בזכות כך שמאפשרת אירוח עם ילדים ומציעה לאורחיה חדרי משפחה, כיסא גבוה לילדים ומטבח. מדובר בדירות אשר מתאימות למי שמעוניין בעצמאות ומרחב רבים יותר מאלו המוצעים במלון, אפשרות שיכולה להתאים גם לכמה משפחות שנוסעות יחד לטיול ומעוניינות ללון בדירות קרובות זו לזו. הדירות נמצאות במרכז העיר בו ניתן למצוא מקומות לינה במחירים יחסית נוחים. כדאי לבחור מקום לינה אשר נמצא בסמוך למטרו, חשמלית או אוטובוס שכן על מנת להגיע לאזורים היותר תיירותיים ומרכזיים יש להשתמש בתחבורה ציבורית. אפשרות לינה זו זוכה לשבחים וחוות דעת חיוביות מתיירים שבחרו ללון בה. למידע נוסף לחצו כאן.

Queen Zita Apt 130 m2 near Chain Bridge

מקום לינה זה מתאים למשפחות המגיעות לבודפשט מאחר והוא מאפשר אירוח עם ילדים, ובין השאר הוא מציע לאורחיו חדרי משפחה, כיסא גבוה לילדים ומשחקי לוח ופאזלים. זוהי דירה אשר מתאימה למי שמעדיף להינות מעצמאות רבה יותר מזו שמוצעת בלינה במלון. הדירה נמצאת ברובע החמישי בלוורוס ליפוטוורוס ( Belvros-Liptvros) הנמצא צמוד לנהר הדנובה בסמוך לרובע היהודי. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות ממי שבחרו ללון בה בעבר. למידע נוסף לחצו כאן.

Urbano Styles Downtown Budapest

מקום לינה זה הוא בין אפשרויות הלינה המומלצות למשפחות בבודפשט, זאת מאחר והוא מאפשר אירוח עם ילדים ומציע לאורחיו חדרי משפחה, מטבח ומכונת כביסה. זוהי דירה אשר מתאימה למי שמעדיף להינות מעצמאות רבה יותר מזו שמוצעת בלינה במלון. הדירה נמצאת ברובע החמישי בלוורוס ליפוטוורוס ( Belvros-Liptvros) הנמצא צמוד לנהר הדנובה בסמוך לרובע היהודי. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות. למידע נוסף לחצו כאן.

Center of the Center, The Grand Deluxe

אפשרות זו מומלצת למשפחות המגיעות לבודפשט מאחר ומאפשרת אירוח עם ילדים ומציעה לאורחיה חדרי משפחה, כיסא גבוה לילדים ומטבח. זוהי דירה אשר מתאימה למי שמעדיף להינות מעצמאות רבה יותר מזו שמוצעת בלינה במלון. הדירה נמצאת בסביבת בית הכנסת רומבך הנמצא ברובע היהודי במרכז בודפשט. אפשרות לינה זו מקבלת שבחים רבים מפי תיירים שבחרו לישון בה בעבר בביקורם בעיר, וחוות הדעת עליה בפלטפורמות השונות חיוביות מאוד. למידע נוסף לחצו כאן.

Grand Budapest Apartments

מקום לינה זה מתאים למשפחות המגיעות לבודפשט מאחר והוא מאפשר אירוח עם ילדים, ובין השאר הוא מציע לאורחיו חדרי משפחה, כיסא גבוה לילדים ומטבח. מדובר במלון דירות, אפשרות המתאימה למי שרוצה מצד אחד להנות מהעצמאות והמרחב שדירה מאפשרת ומצד שני לא לוותר על היתרונות של מלון. מלון הדירות נמצא במרכז העיר בו ניתן למצוא מקומות לינה במחירים יחסית נוחים. כדאי לבחור מקום לינה אשר נמצא בסמוך למטרו, חשמלית או אוטובוס שכן על מנת להגיע לאזורים היותר תיירותיים ומרכזיים יש להשתמש בתחבורה ציבורית. אפשרות לינה זה מקבלת ביקורות וחוות דעת טובות במיוחד באתרים השונים. למידע נוסף לחצו כאן.

שאלות נפוצות על לינה למשפחות בבודפשט

בעבור משפחות אשר מתכננות לשכור רכב בבודפשט או להגיע לבודפשט עם רכב שכור כדאי להזמין מקום לינה עם חניה - ובכך לחסוך את כאב הראש הכרוך בחיפוש חניה במקרה הטוב וקבלת קנס על חניה במקום לא חוקי במקרה הרע. אנו ממליצים להסתכל על מקומות הלינה הבאים - מלון ארבעה כוכבים Smart Hotel Budapest (חניה ציבורית במיקום סמוך במחיר של 8€ לכל יום), מלון ארבעה כוכבים Bo33 Hotel Family & Suites (חניה פרטית במקום במחיר של 18€ לכל יום), מלון ארבעה כוכבים Eurostars Ambassador (חניה פרטית במקום במחיר של 20€ לכל יום), מלון ארבעה כוכבים Mamaison Residence Izabella Budapest (חניה פרטית במקום במחיר של 17€ לכל יום) ומלון Silver Crown Hotel & Residence, Palace Quarter (חניה פרטית במקום במחיר של 24€ לכל יום).

כאשר משפחות מגיעות לבודפשט עם תינוקות בחירת מקום הלינה המתאים נעשית מורכבת מעט יותר, מאחר ויש לקחת בחשבון היבטים אשר לא עומדים בפני משפחות עם ילדים גדולים יותר. כדאי מאוד לבדוק ראשית שמקום הלינה מספק עריסות או מיטת תינוק - בין אם בתוספת תשלום או בחינם, ובמידה ומדובר בבניין בן כמה קומות שישנה מעלית. בנוסף כדאי לבחור במקום לינה בו תוכלו לשלוט על מיזוג האוויר ושיהיה לכם בו גישה לקומקום. כדאי להסתכל למשל על דירת Bp Central Home המתאים למשפחות עד 4 נפשות, דירת Queen Zita Apt 130 m2 near Chain Bridge המתאים למשפחות עד 5 נפשות, מלון דירות Grand Budapest Apartments המתאים למשפחות עד 8 נפשות, דירות ABT Apartments Karoly המתאים למשפחות עד 4 נפשות ומלון Smart Hotel Budapest המתאים למשפחות עד 6 נפשות.

מקומות הלינה המתאימים למשפחות עם תינוקות מציעים מיטות תינוק או עריסות, אולם חלקם לוקחים על שירות זה תשלום נוסף - שיכול להגיע גם לסכום גבוה יחסית. כדי להוזיל מעט את עלות הלינה עם תינוקות כדאי להסתכל על מקומות לינה בהם אין תוספת תשלום בעבור מיטת תינוק או עריסה. כדאי להסתכל למשל על דירות Grand Budapest Penthouse המתאים למשפחות עד 8 נפשות, דירת Urbano Styles Downtown Budapest ודירת SLEEP'N Budapest - free airport transfer המתאימים למשפחות עד 6 נפשות ומלון Hotel Memories OldTown ודירת Better Than Home Apartment Budapest המתאימים למשפחות עד 3 נפשות.

אחד מהדברים שיכולים לשדרג חופשה משפחתית הוא בריכה במלון. מבין המלונות המתאימים למשפחות בבודפשט ויש בהם בריכה אנו ממליצים להסתכל על מלון InterContinental Budapest, an IHG Hotel המתאים למשפחות עד 4 נפשות, מלון Hotel Gozsdu Court המתאים למשפחות עד 7 נפשות ומלון The Aquincum Hotel Budapest המתאים למשפחות עד 5 נפשות. מלונות אלו מאפשרים אירוח עם ילדים ומציעים גם חדרי משפחה.

ישנם מקומות לינה המתאימים למשפחות ומציעים חדרים יחסית גדולים בהם יש מספר קבוע של מיטות, אך ניתן להוסיף לחדר מיטה (או שתיים) נוספות בעבור ילדים. הוספת מיטה לחדר של ארבעה אנשים לרוב תהיה זולה יותר מאשר הזמנת חדר המתאים לחמישה אנשים (מה גם שאפשרות זו פחות נפוצה). כדאי להסתכל למשל על דירות Paskal-Lux Apartments המתאים למשפחות עד 6 נפשות, מלון Matild Palace, a Luxury Collection Hotel המתאים למשפחות עד 2 נפשות, מלון Hotel Memories OldTown המתאים למשפחות עד 3 נפשות, דירות ABT Apartments Karoly המתאים למשפחות עד 4 נפשות ומלון Smart Hotel Budapest המתאים למשפחות עד 6 נפשות- אשר מאפשרים הוספת מיטות לחדר. חשוב לשים לב במעמד ההזמנה שניתן להוסיף מיטה לחדר שהזמנתם, במלונות רבים יש אפשרות להוסיף מיטה רק לחלק מהחדרים - כתלות בגודל החדר.

אוכל יכול להיות עניין לא פשוט כשנוסעים לחופשה עם ילדים, לכן בעבור מי שמעוניין לקחת מלון ולאכול במלון - בין אם רק ארוחת בוקר או גם ערב - כדאי לבדוק האם המלון לוקח בחשבון בתפריט גם את האורחים הקטנים. בין המלונות שמספקים ארוחות ילדים בבודפשט אפשר למנות את מלון Matild Palace, a Luxury Collection Hotel המתאים למשפחות עד 2 נפשות, מלון Monastery Boutique Hotel Budapest ומלון Kempinski Hotel Corvinus Budapest המתאימים למשפחות עד 3 נפשות ומלון Crowne Plaza Budapest, an IHG Hotel ומלון Up Hotel Budapest המתאימים למשפחות עד 4 נפשות.

No Content

כל מה שתצטרכו לדעת על לינה למשפחות בבודפשט

בודפשט, בירתה של הונגריה היא יעד מהנה ומשתלם למשפחות עם ילדים, ובכלל על תייר החפץ בטיול אורבני באירופה. זאת בעיקר בשל פתיחה של קו טיסות טיסות ישירות וזולות מתל אביב לבודפשט לאורך השנה ההופכות את ההגעה לעיר קלה ונוחה, ובזכות שלל האטרקציות שמציעה הונגריה. יש לבודפשט הרבה מה להציע, החל מהמרחצאות המפורסמים של העיר כמו מרחצאות סצ׳ני ומרחצאות לוקאס, דרך ארמון בודה המרהיב, ועד לבית הכנסת הגדול של בודפשט. משפחות רבות מגיעות לבודפשט כחלק מטיול רחב יותר בהונגריה, וחלק בוחרות להגיע לבלות את החופשה שלהם בעיר הנפלאה לבדה. קיימות בבודפשט מגוון רחב אפשרויות לינה שיתאימו למשפחות מכל הסוגים. בעבור משפחות המגיעות לבודפשט ישנן שתי אפשרויות מומלצות עיקריות ללינה – הראשונה היא לינה בדירה והשנייה היא לינה במלון המתאים למשפחות.

לינה בדירה

בחירה בדירה לרוב משתלמת מאוד למשפחות ואנו ממליצים לשקול אופציה זו בחיוב למרות שהיא פחות מוכרת לתייר הישראלי. בהזמנת דירה אולי מפסידים את היתרונות של לינה במלון – לא מנקים אחריכם, אין קבלה (אלא עם מדובר במלון דירות) ואת ארוחת הבוקר והקפה של תחילת היום תכינו בעצמכם. אך מצד שני, תרוויחו אפשרות לינה יותר נוחה ומרווחת, הכוללת מטבח שמאפשר הכנה של ארוחות בעצמכם ובחלק לא מבוטל תמצאו גם אביזרים נוספים כמו מכונת כביסה – אילו יתרונות שיכולים להיות הרבה יותר חשובים להרבה מאוד משפחות, במיוחד כאשר מגיעים לטיול ארוך בהונגריה.

לינה במלון

לינה במלון זול ברמה של שני כוכבים, שלושה כוכבים או ארבעה כוכבים (למי שרוצה להתפנק) אפשרית על ידי התפצלות בחדרים או בחירה במלונות הכוללים חדרים לשלוש, ארבעה או יותר אורחים. כדאי לקחת בחשבון שאומנם אפשרות הלינה בחדר אחד זולה יותר (במידה והמלון מציע חדר גדול מספיק), אבל המחיר של הוא בצפיפות שיכולה להיות מעיקה, במיוחד אם מזמינים את חדר המלון למספר לילות. כך או אחרת מרוויחים את השירות של המלון ואת רמת האירוח. ישנם מלונות רבים בעיר מציעים שירותים המתאימים למשפחות כמו חדרים מחוברים, עריסות או מיטות מתקפלות ובחלק מהמלונות יש גם בריכות מתאימות לילדים, אזורי משחקים ופעילויות ספציפיות לילדים שיכולים לשדרג את החופשה המשפחתית שלכם. בין אם תבחרו ללון בדירה או במלון, לפני שמזמינים את אפשרות הלינה המועדפת עליכם כדאי לבדוק מספר היבטים:

  • למשפחות עם ילדים קטנים – שהמקום הלינה מארח ילדים קטנים, ישנם מלונות יוקרתיים (לא הרבה) ודירות שאינם מאפשרים אירוח של ילדים בגילאים מסויימים.
  • אם הילדים שלכם ממש קטנים, כדאי לוודא שבמקום יש את התנאים לארח אתכם ולספק את כל הצרכים שלכם (עריסת תינוק ואפשרות להרתיח מים למשל).
  • סוגיות של מחיר – מקומות לינה רבים מאפשרים למשל לינה של ילדים עד גיל מסויים ללא עלות נוספת כאשר לא מוסיפים מיטה על אילו הקיימות. בנוסף ישנם מקומות שמאפשרים אף תוספת של עריסה ואירוח של תינוקות ללא עלות נוספת (לרוב ההגבלה לאפשרות זו היא שנה עד שלוש). דבר זה יכול להוזיל לכם מאוד את המחיר.

לבסוף, אנו ממליצים לקרוא חוות דעת וביקורות מאורחים קודמים כדי לקבל יותר מידע על האווירה ורמת השירות של המארחים.
המלצות על לינה למשפחות בבודפשט

  • מקומות לינה מומלצים נוספים למשפחות המגיעות לבודפשט הינם מלון ארבעה כוכבים Smart Hotel Budapest המתאים למשפחות עד 6 נפשות, מלון ארבעה כוכבים Bo33 Hotel Family & Suites המתאים למשפחות עד 4 נפשות, מלון ארבעה כוכבים Eurostars Ambassador המתאים למשפחות עד 4 נפשות, מלון ארבעה כוכבים Mamaison Residence Izabella Budapest המתאים למשפחות עד 5 נפשות ומלון Silver Crown Hotel & Residence, Palace Quarter המתאים למשפחות עד 4 נפשות.
  • בבודפשט יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • כדאי להיכנס לקישור זה בו ישנם מחירים מיוחדים והנחות בעבור מלונות ודירות בבודפשט.
  • לרשומים באתר בוקינג יש לא פעם הנחת Genius על אפשרות לינה זו, הנחה זו יכולה להגיע ל10% ממחיר הלינה, היכנסו ללינק זה ותוכלו לראות האם אתם זכאים להנחה.

כיצד בחרנו את מקומות הלינה המומלצים למשפחות בבודפשט?

ניתחנו כ-4000 אפשרויות לינה בבודפשט עם האלגוריתם הייחודי שפיתחנו בהכל על אחרי מעל עשור של עזרה לתיירים בבחירת הלינה שלהם ברחבי העולם. כדי לבחור את אפשרויות הלינה הטובות ביותר בבודפשט בדקנו אילו אפשרויות לינה מתאימות למשפחות אשר מגיעות לבודפשט, תוך לקיחה בחשבון שראשית צריך שמקום הלינה יאפשר לינה עם ילדים, שיציע חדרים המתאימים לאירוח של יותר משני אנשים ושיציע מתקנים נוספים המתאימים לילדים ומשפחות – כמו משחקים, ארוחות ילדים או שירותי בייביסיטר. מבין אפשרויות הלינה הללו איתרנו אילו ממוקמות באזורי הלינה המומלצים על ידינו לצרכים שונים של משפחות בבודפשט (למשל הרובע היהודי) ובחנו אילו מהם זוכים לחוות הדעת הטובות ביותר מהמבקרים שבחרו ללון בהן בעבר, כדי שלכם יהיה יותר קל למצוא את אפשרות הלינה המתאימה לכם ביותר.

Booking.com