מלונות בבודפשט – סקירת מומחים (2024)

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

הסקירה המקיפה על מלונות בבודפשט - אזורי הלינה המומלצים, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על המלונות המומלצים בבודפשט.

7 מלונות מומלצים בבודפשט

Stories Boutique Hotel

⭐⭐⭐⭐
מדובר במלון בעל דירוג של ארבעה כוכבים שמהווה אופציה מעולה בעבור מי שמחפש מקום לינה ברמה גבוהה יחסית. מלון זה נמצא באזור חיי הלילה של הרובע היהודי. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא מומלצת למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

Escala Hotel & Suites

⭐⭐⭐⭐
זהו מלון בעל דירוג של ארבעה כוכבים ולכן מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה ברמה גבוהה יחסית. מלון זה נמצא במרכז העיר בו ניתן למצוא מקומות לינה במחירים יחסית נוחים. כדאי לבחור מקום לינה אשר נמצא בסמוך למטרו, חשמלית או אוטובוס שכן על מנת להגיע לאזורים היותר תיירותיים ומרכזיים יש להשתמש בתחבורה ציבורית. אפשרות לינה זו זוכה לשבחים וחוות דעת חיוביות מתיירים שבחרו ללון בה, והיא יכולה להתאים גם לצמחונים או טבעונים המחפשים אפשרות לינה עם ארוחות מתאימות או אפשרות להכין אוכל. למידע נוסף לחצו כאן.

HELIOS Hotel Apartments

⭐⭐⭐
זהו מלון שלושה כוכבים אשר מתאים לתיירים שלא מחפשים מקום לינה מפואר, אלא מקום פשוט יחסית אך נעים שיהיה נוח לישון בו. המלון נמצא בבודפשט. אפשרות לינה זה מקבלת ביקורות וחוות דעת טובות במיוחד באתרים השונים, והיא מומלצת למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

The Aquincum Hotel Budapest

⭐⭐⭐⭐
מלון זה מדורג כמלון בעל ארבעה כוכבים ולכן מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה עם מתקנים ברמה גבוהה יחסית. המלון נמצא בבודפשט. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא יכולה להתאים גם לצמחונים או טבעונים המחפשים אפשרות לינה עם ארוחות מתאימות או אפשרות להכין אוכל. למידע נוסף לחצו כאן.

Bo33 Hotel Family & Suites

⭐⭐⭐⭐
מדובר במלון בעל דירוג של ארבעה כוכבים שמהווה אופציה מעולה בעבור מי שמחפש מקום לינה ברמה גבוהה יחסית. מלון זה נמצא באזור חיי הלילה של הרובע היהודי. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא יכולה להתאים גם לצמחונים או טבעונים המחפשים אפשרות לינה עם ארוחות מתאימות או אפשרות להכין אוכל. למידע נוסף לחצו כאן.

Hotel Mika Downtown

⭐⭐⭐
מלון זה הינו מלון המדורג בשלושה כוכבים ומומלץ למי שמחפש מקום לינה פונקציונאלי – נוח ונעים מצד אחד אך לא יקר מידי מצד שני. המלון נמצא בסביבת בית הכנסת רומבך הנמצא ברובע היהודי במרכז בודפשט. אפשרות לינה זה מקבלת ביקורות וחוות דעת טובות במיוחד באתרים השונים, והיא מתאימה למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

Hilton Garden Inn Budapest City Centre

⭐⭐⭐⭐
מדובר במלון בעל דירוג של ארבעה כוכבים שמהווה אופציה מעולה בעבור מי שמחפש מקום לינה ברמה גבוהה יחסית. מלון זה נמצא בטרזווארוס (Terezvaros) הנחשבת הרובע השישי, נמצאת במרכז העיר בודפשט. באזור זה נמצאים האופרה ההונגרית ועוד תיאטראות לצד שדרות אנדרשיי אשר נחשבות לברודווי ההונגרי. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות ממי שבחרו ללון בה בעבר, והיא יכולה להתאים גם לצמחונים או טבעונים המחפשים אפשרות לינה עם ארוחות מתאימות או אפשרות להכין אוכל. למידע נוסף לחצו כאן.

שאלות נפוצות על מלונות בבודפשט

למשפחות המחפשות ללון בבודפשט אנו ממליצים להסתכל מלון ארבעה כוכבים Stories Boutique Hotel, מלון שלושה כוכבים HELIOS Hotel Apartments, מלון ארבעה כוכבים Escala Hotel & Suites ומלון שלושה כוכבים Hotel Mika Downtown המתאימים למשפחות עד 6 נפשות ומלון שלושה כוכבים Hotel Gozsdu Court המתאים למשפחות עד 7 נפשות. מקומות לינה אלו מקבלים ילדים וקיבלו חוות דעת חיוביות על ידי משפחות שבחרו ללון בהן.

לצמחונים וטבעונים שמחפשים לינה בבודפשט כדאי להסתכל על אפשרויות המציעות ארוחות צמחוניות או מטבחון בו אפשר להכין אוכל למהלך היום. בין אפשרויות הלינה המומלצות בהקשר זה ניתן למנות את מלון ארבעה כוכבים Escala Hotel & Suites, מלון ארבעה כוכבים The Aquincum Hotel Budapest, מלון ארבעה כוכבים Bo33 Hotel Family & Suites, מלון ארבעה כוכבים Hilton Garden Inn Budapest City Centre ומלון ארבעה כוכבים Hotel Zenit Budapest Palace שמגישים אוכל טבעוני.

בין המלונות המומלצים בסמוך לבזיליקת סנט אישטוון ניתן למצוא את מלון ארבעה כוכבים Hotel Central Basilica , מלון ארבעה כוכבים Boutique Residence Budapest , מלון Nador Boutique- Best Location, By BQA ומלון SasOne Rooms .

בין המלונות המומלצים בגבעת גלרט ניתן למצוא את מלון ארבעה כוכבים Maison Bistro & Hotel , מלון ארבעה כוכבים Monastery Boutique Hotel Budapest , מלון ארבעה כוכבים Park Plaza Budapest , מלון חמישה כוכבים Hilton Budapest ומלון Butik Apartments, by BQA .

בין המלונות המומלצים ברובע החמישי בלוורוס ליפוטוורוס ניתן למצוא את מלון חמישה כוכבים Matild Palace, a Luxury Collection Hotel , מלון ארבעה כוכבים Hotel Memories OldTown , מלון ארבעה כוכבים Emerald Hotel , מלון חמישה כוכבים Kempinski Hotel Corvinus Budapest ומלון ארבעה כוכבים Hotel Parlament .

בין המלונות המומלצים באזור חיי הלילה ניתן למצוא את מלון ארבעה כוכבים Smart Hotel Budapest , מלון ארבעה כוכבים Bo33 Hotel Family & Suites , מלון חמישה כוכבים Anantara New York Palace Budapest , מלון ארבעה כוכבים Hotel Rumor ומלון ארבעה כוכבים Up Hotel Budapest .

בין המלונות המומלצים בטרזווארוס ניתן למצוא את מלון ארבעה כוכבים Mera Hotel , מלון ארבעה כוכבים Mamaison Residence Izabella Budapest , מלון ארבעה כוכבים Eurostars Ambassador , מלון ארבעה כוכבים Hotel Oktogon Haggenmacher ומלון ארבעה כוכבים Crowne Plaza Budapest, an IHG Hotel .

בין המלונות המומלצים במרכז העיר ניתן למצוא את מלון Silver Crown Hotel & Residence, Palace Quarter , מלון ארבעה כוכבים Hotel Palazzo Zichy Budapest , מלון שלושה כוכבים House Beletage-Boutique Hotel , מלון שלושה כוכבים Bo18 Hotel Superior ומלון ארבעה כוכבים EST Grand Hotel Savoy .

בין המלונות המומלצים בסביבת בית הכנסת רומבך ניתן למצוא את מלון A22 Boutique Suites , מלון שלושה כוכבים Roombach Hotel Budapest Center , מלון ארבעה כוכבים Eurostars Danube Budapest , מלון ארבעה כוכבים Leonardo Boutique Hotel Budapest M-Square ומלון שלושה כוכבים Hotel Mika Downtown.

ואילו באזור  בית הכנסת דוהני ניתן למצוא את מלון ארבעה כוכבים Hotel Memories Budapest .

בין המלונות המומלצים באזור הטירה ניתן למצוא את מלון חמישה כוכבים Hotel Clark Budapest - Adults Only , מלון שלושה כוכבים Hotel Orion Várkert ומלון ארבעה כוכבים Gold Hotel Budapest .

בין המלונות המומלצים למגיעים עם רכב לבודפשט ניתן למנות את מלון ארבעה כוכבים Maison Bistro & Hotel (חניה ציבורית במקום במחיר של 25€ לכל יום), מלון חמישה כוכבים Matild Palace, a Luxury Collection Hotel (חניה ציבורית במיקום סמוך במחיר של 45€ לכל יום), מלון ארבעה כוכבים Emerald Hotel ומלון ארבעה כוכבים Hotel Memories OldTown (חניה ציבורית במקום - עלולים לחול חיובים) ומלון ארבעה כוכבים Smart Hotel Budapest (חניה ציבורית במיקום סמוך במחיר של 8€ לכל יום). כך תוכלו להגיע עם ראש שקט ולא להסתבך במציאת מקום חניה קרוב או להסתכן בתשלום קנס על חניה במקום אסור.

בין המלונות המציעים מתקנים נגישים בבודפשט אפשר למנות את מלון חמישה כוכבים Matild Palace, a Luxury Collection Hotel ומלון ארבעה כוכבים Leonardo Hotel Budapest ומלון ארבעה כוכבים Hilton Garden Inn Budapest City Centre, מלון City Hotel Budapest ומלון ארבעה כוכבים Eurostars Ambassador שיש בהם גם חניית נכים. מאחר ותיירים שונים זקוקים לרמה שונה של הנגשה כדאי מאוד לבדוק שהמתקנים המוצעים במקומות אלו תואמים את הצרכים שלכם וכי ישנם חדרים מונגשים פנויים בתאריכי החופשה שלכם.

מאחר והרוב המוחלט של בתי המלון השונים והדירות לא מאפשרים עישון במקום עצמו, בעבור מעשנים המגיעים לבודפשט ישנן שתי אפשרויות, או מקום אירוח המציע אזור המיועד לעישון, או מקום אירוח עם מרפסת אשר מאפשר עישון במרפסת. למעשנים המחפשים המלונות בבודפשט מומלץ להסתכל על מלון ארבעה כוכבים Escala Hotel & Suites, מלון Boutique Hotel & Event Center, מלון ארבעה כוכבים Bo33 Hotel Family & Suites ומלון ארבעה כוכבים Opera Garden Hotel & Apartments שמציעים אזורים המיועדים לעישון, מרפסת וגן ומלון חמישה כוכבים InterContinental Budapest, an IHG Hotel שמציע אזורים המיועדים לעישון ומרפסת.

כל מה שתצטרכו לדעת על מלונות בבודפשט

בודפשט היא עיר מהממת עם שפע של אפשרויות לינה, מה שהופך אותה ליעד אידאלי למטיילים. בנוסף, עם עליית תדירות הטיסות הישירות מתל אביב, העיר הולכת ומתחבבת במיוחד על התייר הישראלי, גם בשל מחיריה הזולים יחסית וגם בשל זיקתה החזקה ליהדות (בין השאר בבית הכנסת הגדול ששוכן בה והרובע היהודי המפורסם). רבים המבקרים בעיר בוחרים ללון באחד ממאות בתי המלון השונים שהעיר מציעה, החל ממלונות זולים ופונקציונאליים ועד לנכסים מפוארים ברמת חמישה כוכבים, אך בחירה של המלון המתאים לכם מתוך שלל האפשרויות עשויה להיות החלטה קשה ומבלבלת, לכן אנו ממליצים לכם לבדוק מקרוב את היתרונות והחסרונות של כל מלון, תוך מתן תשומת לב לפרטים הבאים:

  • מיקום: קחו בחשבון את השכונה בה נמצא המלון ואת הקרבה שלו לאטרקציות, מסעדות ותחבורה ציבורית – במיוחד אם בוחרים מלון שאינו נמצא במרכז. האזור המרכזי ביותר, וגם הפופולארי ביותר ללינה הוא מרכז העיר, אשר נמצא בקרבה לאתרים חשובים בעיר כגון בניין הפרלמנט ההונגרי או נהר הדנובה.  במידה ואתם אוהבים ללון במרכז העניינים זהו האזור המתאים לכם.
  • מתקנים: חשבו אילו מתקנים חשובים לכם במלון, ואילו שירותים הוא מספק בנוסף ללינה. מכונת כביסה או חנייה במידה ואתם מגיעים עם רכב שכור או מתכננים לשכור רכב בבודפשט (אנו לא ממליצים לשהות בעיר עם רכב). בנוסף, במידה ואתם מגיעים בחורף חשוב לדאוג לשים לב שיש חימום בכל החדרים.
  • חלוקת חדרים ומיטות: בדקו כמה חדרים ישנם במלון, וכמה מיטות ואילו יש בכל חדר.
  • תקציב: לכל אחד מתאים תקציב שונה, גם לחופשה באופן כללי וגם לתקציב שמוכנים להשקיע בלינה. כדאי להסתכל על מנעד המחירים בעבור תאריכי השהות שלכם ובהתאם אליו ולתקציב שלכם להחליט מהו סוג הלינה המתאים לכם ביותר. כדאי לקחת בחשבון שלא רק סוג וגודל הדירה משפיעים על המחיר אלא גם המיקום שלה, ככל שתהיה קרובה יותר למרכז התיירותי, האזור של הרובע היהודי למשל, כך גם סביר שעלות הלינה תהיה יקרה יותר בהשוואה למקומות ברמה דומה שרחוקים יותר מאזור זה.
  • חוות דעת: כדאי לקרוא חוות דעת וביקורות מאורחים קודמים כדי לקבל יותר מידע על האווירה ורמת השירות של המארחים.

העיר בודפשטהעיר בודפשט – אזור הלינה הפופולארי בבודפשט, ולכן מומלץ מאוד להזמין מקום לינה מראש, תוכלו לעשות זאת כאן עם אפשרות ביטול
המלצות על מלונות בבודפשט

  • בין המלונות המומלצים הנוספים בבודפשט ניתן למנות את מלון ארבעה כוכבים Maison Bistro & Hotel בגבעת גלרט, מלון חמישה כוכבים Matild Palace, a Luxury Collection Hotel ברובע החמישי בלוורוס ליפוטוורוס, מלון ארבעה כוכבים Hotel Memories OldTown ברובע החמישי בלוורוס ליפוטוורוס, מלון ארבעה כוכבים Emerald Hotel ברובע החמישי בלוורוס ליפוטוורוס ומלון ארבעה כוכבים Smart Hotel Budapest באזור חיי הלילה.
  • בבודפשט יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • כדאי להיכנס לקישור זה בו ישנם מחירים מיוחדים והנחות בעבור מלונות ודירות בבודפשט.
  • לרשומים באתר בוקינג יש לא פעם הנחת Genius על אפשרות לינה זו, הנחה זו יכולה להגיע ל10% ממחיר הלינה, היכנסו ללינק זה ותוכלו לראות האם אתם זכאים להנחה.

כיצד בחרנו את המלונות המומלצים בבודפשט?

ניתחנו כ-4000 אפשרויות לינה בבודפשט עם האלגוריתם הייחודי שפיתחנו בהכל על אחרי מעל עשור של עזרה לתיירים בבחירת הלינה שלהם ברחבי העולם. כדי לבחור את המלונות המומלצים ביותר בבודפשט בדקנו אילו מלונות מתאימים לסוגי התיירים השונים המגיעים לעיר ומבין האפשרויות הללו אילו ממוקמות באזורי הלינה המומלצים על ידינו לתיירים בבודפשט (למשל מרכז העיר) ובחנו אילו מהם זוכים לחוות הדעת הטובות ביותר מהמבקרים שבחרו ללון בהן בעבר, כדי שלכם יהיה יותר קל למצוא את המלון המתאים לכם ביותר.

Booking.com