1. עמוד הבית
  2. »
  3. הולנד 2024 המדריך התיירותי המקיף ביותר בעברית
  4. »
  5. רוטרדם, הולנד 2024 – המדריך המקיף | Rotterdam
  6. »
  7. מלונות מומלצים ברוטרדם ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

מלונות מומלצים ברוטרדם ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

מלונות ברוטרדם - הסקירה המקיפה על מלונות ברוטרדם. אזורי הלינה המומלצים ברוטרדם, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על מלונות מומלצים ברוטרדם.

5 מלונות מומלצים ברוטרדם

Mainport Design Hotel

⭐⭐⭐⭐⭐
מלון המעצבים מיינפורט (Mainport Design Hotel) – מלון חמישה כוכבים באזור סמוך למרכז העיר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בגלל המיקום הטוב ונוחות החדרים.

למידע נוסף על המלון

Room Mate Bruno

⭐⭐⭐⭐
מלון רום מאטה ברונו (Room Mate Bruno) – מלון ארבעה כוכבים בדרום מרכז העיר, סמוך לגשר ארסמוס. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בזכות נוחות החדרים והמיקום הנהדר.

למידע נוסף על המלון

The James Rotterdam

⭐⭐⭐
מלון ג’יימס רוטרדם (The James Rotterdam) – מלון שלושה כוכבים במרכז העיר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בגלל השירות והמיקום המרכזי.

למידע נוסף על המלון

CityHub Rotterdam


סיטי האב רוטרדם (CityHub Rotterdam) – מלון כוכב אחד במרכז העיר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אנשים ומומלץ בגלל המיקום המרכזי, החדשנות והמחיר הזול.

למידע נוסף על המלון

Urban Residences Rotterdam

⭐⭐⭐⭐
אורבן רזידנס רוטרדם (Urban Residences Rotterdam) – מלון דירות במרכז העיר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בגלל המיקום המצוין והיחס של אנשי הצוות.

למידע נוסף על המלון

עדכון יוני, 2024

יוני מסמן את תחילת עונת השיא של התיירות, ובהתאם לכך הביקוש ללינה הולך ועולה. כבר עכשיו ישנם סופי שבוע בהם לא נשארים חדרים זמינים במלונות השונים ומספר הדירות הפנויות באזורים המבוקשים מצומצמת גם היא. לכן, למי מכם שמגיע לחופשה בחודשים הקרובים אנו ממליצים להזמין מקום לינה אשר מתאים לכם ובמיקום שמתאים לכם ברוטרדם כבר היום. למי שחושש אפשר לעשות זאת בקישור הזה עם אפשרות ביטול בחינם. מאחר ומחירי הלינה בתקופה זו הולכים ועולים כדאי גם לבדוק האם יש הנחות רלוונטיות עבורכם על מקומות לינה כאן.

כל מה שתצטרכו לדעת לפני הזמנת לינה ברוטרדם

ברוטרדם ישנם כ-150 מקומות לינה מסוגים שונים – מלונות, דירות ואפשרויות הארחה נוספות. אפשרות הלינה הנפוצה ביותר הינה מלונות (למשל citizenM Rotterdam), מבחינת המלונות מרביתם הם מלונות בעלי דירוג של שלושה כוכבים (כמו מלון Hotel Breitner), כך שלמי שמחפש מלון שכזה יש יותר אפשרויות לבחור מתוכן.
האזור המרכזי סביבו מרבית התיירים בוחרים ללון הינו מרכז רוטרדם ובמיוחד ליד כיכר Hofplein, בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את מלון חמישה כוכבים Hilton Rotterdam. ככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר לאזור זה כך לרוב גם המחיר שלו יעלה. בעבור מי שמחפש אזורים אשר מעט יותר מרוחקים ממרכז רוטרדם אך עדיין קרובים מספיק להגעה נוחה אליו אפשרות טובה יכולה להיות לינה במערב רוטרדם, בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את מלון שלושה כוכבים Hotel Van Walsum. במידה ואתם מגיעים לרוטרדם עם רכב אנו ממליצים לבחור מקום לינה עם חניה, למשל מלון ארבעה כוכבים nhow Rotterdam, מלון ארבעה כוכבים Room Mate Bruno ומלון שלושה כוכבים The James Rotterdam.
המלצות ללינה ברוטרדם

  • מלונות נוספים מומלצים ברוטרדם הם בין היתר מלונות חמישה כוכבים למי שמחפש לינה מפנקת וברמה גבוהה כמו מלון Hilton Rotterdam, מלון Rotterdam Marriott ומלון The Slaak Rotterdam, מלונות ארבעה כוכבים כמו מלון nhow Rotterdam, מלון citizenM Rotterdam ומלון ss Rotterdam Hotel en Restaurants ומלונות שלושה כוכבים למי שמחפש לינה פונקציונאלית כמו מלון Hotel Breitner, מלון Hotel Unplugged ומלון Hotel Van Walsum. בעבור מי שמחפש לינה זולה אנו ממליצים להסתכל גם על מקומות הלינה הבאים – מלון 2 הכוכבים Hotel Bazar, אכסניית King Kong Hostel ואכסניית Sparks Hostel. בעבור מי שמעדיף ללון בדירות אנו מציעים להסתכל גם על המקומות הבאים מלון דירות Premier suites plus Rotterdam ודירות De With Studio’s .
  • מרבית המבקרים ברוטרדם מעדיפים ללון כאמור באזור מרכז רוטרדם, אך מומלץ לקחת בחשבון בעיות נגישות ברכב, ומחיר יקר יותר באזור זה. הדבר נכון אף יותר כאשר מגיעים בשיא עונת התיירות.
  • באזור מרכז רוטרדם יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • ברוטרדם מלונות זולים יחסים לכן שווה לחשוב לקחת מלונות או אופציות לינה ברמה גבוהה יותר ממה שאתם רגילים למשל מלון חמישה כוכבים Mainport Design Hotel, מלון חמישה כוכבים Rotterdam Marriott Hotel ומלון ארבעה כוכבים Savoy Hotel Rotterdam.

שאלות נפוצות על לינה ברוטרדם

האזור הפופולארי ביותר ללינה ברוטרדם הינו אזור מרכז רוטרדם, ובמיוחד בסמוך לכיכר Hofplein.

בין מקומות הלינה הפופולארים ביותר ברוטרדם ניתן למנות את Mainport Design Hotel, Room Mate Bruno, The James Rotterdam, CityHub Rotterdam, ו-Urban Residences Rotterdam.

למשפחות המגיעות לרוטרדם אנו ממליצים להסתכל על אפשרויות הלינה הבאות - מלון שלושה כוכבים Hotel Breitner, מלון דירות Urban Residences Rotterdam ומלון Hotel Van Walsum , אפשרויות לינה אלו מקבלות ילדים, מתאימות לאירוח של כמה אנשים בחדר ומציעות לינה במחירים נוחים יחסית.

מי שמגיע עם רכב לרוטרדם מגלה כי חניה הינה דבר מאוד בעייתי - קשה למצוא חניה פנויה, וגם כאשר מוצאים צריך להכין את הכיס לתשלום גבוה בעבורה. על מנת למנוע מראש בעיה זו כדאי לבחור מקום לינה אשר מציע חנייה לאורחיו, אנו מציעים להסתכל על אפשרויות הלינה הבאות - מלון ארבעה כוכבים nhow Rotterdam, מלון ארבעה כוכבים Room Mate Bruno ומלון שלושה כוכבים The James Rotterdam.

Booking.com