1. עמוד הבית
  2. »
  3. הולנד 2024 המדריך התיירותי המקיף ביותר בעברית
  4. »
  5. אפלדורן, הולנד 2024 – המדריך המקיף | Apeldoorn
  6. »
  7. מלונות מומלצים באפלדורן ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

מלונות מומלצים באפלדורן ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

מלונות באפלדורן - הסקירה המקיפה על מלונות באפלדורן. אזורי הלינה המומלצים באפלדורן, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על מלונות מומלצים באפלדורן.

5 מלונות מומלצים באפלדורן

Hotel Restaurant de Echoput

⭐⭐⭐⭐⭐
מלון מסעדה דה אכופוט (Hotel Restaurant de Echoput) – מלון 5 כוכבים במערב העיר (מעט מרוחק מהמרכז- כ6 קילומטר מהמרכז). מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אנשים ומומלץ בגלל שזה מלון 5 כוכבים היחיד בעיר, יש בו בריכה וחדרים מרווחים.

למידע נוסף על המלון

Van der Valk Hotel Apeldoorn – de Cantharel

⭐⭐⭐⭐
מלון ואן דר ואלק אפלדורן – דה קאנטרל (Van der Valk Hotel Apeldoorn – de Cantharel) – מלון 4 כוכבים באזור מרוחק מעט מהמרכז. מקום זה מתאים לאירוח של עד 6 אנשים ומומלץ בזכות העיצוב המוקפד, הבריכה ומרכז הספא.

למידע נוסף על המלון

Hotel et le Cafe de Paris

⭐⭐⭐
מלון וקפה דה פריז (Hotel et le Cafe de Paris) – מלון 3 כוכבים במרכז העיר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בגלל המיקום המרכזי.

למידע נוסף על המלון

Het Oude Kantongerecht

בית המשפט הקנטונלי הישן (Het Oude Kantongerecht) – B&B במרכז העיר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אנשים ומומלץ בזכות המיקום המרכזי.

למידע נוסף על המלון

B n B nr. 1

בי אן בי מס’ 1 (B n B nr. 1) – דירה במערב העיר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אנשים ומומלץ בזכות השרות המעולה והנוחות.

למידע נוסף על המלון

עדכון מאי, 2024

מאי הינו עיצומו של האביב, ורמת הביקוש ללינה באפלדורן הולכת ועולה ככל שנוקפים הימים. בשל כך, כדאי להזמין מקום לינה מראש, במיוחד במידה ומדובר במשפחות. ניתן לעשות זאת בקישור הזה בו תמצאו מקומות לינה המאפשרים ביטול בחינם. תוכלו גם לבדוק האם ישנם מבצעים למקומות לינה המתאימים לכם כאן.

כל מה שתצטרכו לדעת לפני הזמנת לינה באפלדורן

באפלדורן ישנם פחות מ-50 מקומות לינה מסוגים שונים – מלונות, דירות ואפשרויות הארחה נוספות. מה שאומר שההיצע קטן, אפשרות הבחירה מצומצמת וכדאי מאוד להזמין מקום לינה מראש ולא לחכות לרגע האחרון. אפשרות הלינה הנפוצה ביותר הינה מלונות (למשל מלון Hotel et le Cafe de Paris), כך שלמי שאפשרות זו מתאימה יהיה מעט יותר היצע לבחור מתוכו את מקום הלינה המתאים לו.
האזור המרכזי סביבו מרבית התיירים בוחרים ללון הינו מרכז אפלדורן ובמיוחד ליד מוזיאון CODA, בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את מקום אירוח B&B Het Oude Kantongerecht. ככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר לאזור זה כך לרוב גם המחיר שלו יעלה. במידה ואתם מגיעים לאפלדורן עם רכב אנו ממליצים לבחור מקום לינה עם חניה, למשל מלון 3 כוכבים Zenzez Hotel & Lounge, מלון 4 כוכבים Van der Valk Hotel Apeldoorn, מקום אירוח B&B De Mansarde ודירת B n B nr. 1.
המלצות ללינה באפלדורן

  • מספר המלונות באפלדורן מצומצמם מאוד כאמור, פחות מ-50 מלונות, ולכן מעבר למלונות ברשימה מעלה אין עוד מגוון רחב מאוד של מוקמות לינה מומלצים. בין המלונות הנוספים המומלצים באפלדורן ניתן למנות את Van der Valk Hotel Apeldoorn שהינו מלון ארבעה כוכבים, מלון שלושה כוכבים למי שמחפש לינה פונקציונאלית – Zenzez Hotel & Lounge ומלון Pegasus. בעבור מי שמחפש לינה זולה אנו ממליצים להסתכל גם על מקומות הלינה הבאים – B&B In de aap gelogeerd ו B&B De Mansarde. בעבור מי שמעדיף ללון בדירות אנו מציעים להסתכל על דירת Studio in Stijl .
  • מרבית המבקרים באפלדורן מעדיפים ללון כאמור באזור מרכז אפלדורן, אך מומלץ לקחת בחשבון בעיות נגישות ברכב, ומחיר יקר יותר באזור זה. הדבר נכון אף יותר כאשר מגיעים בשיא עונת התיירות.
  • באפלדורן כאמור ישנו מספר מצומצם של אפשרויות לינה ולכן ישנה לא פעם בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, ובמיוחד כאשר מחפשים אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • באפלדורן מלונות זולים יחסים לכן שווה לחשוב לקחת מלונות או אופציות לינה ברמה גבוהה יותר ממה שאתם רגילים למשל מלון חמישה כוכבים Hotel Restaurant de Echoput ומלון ארבעה כוכבים Van der Valk Hotel Apeldoorn.

שאלות נפוצות על לינה באפלדורן

האזור הפופולארי ביותר ללינה באפלדורן הינו אזור מרכז אפלדורן, ובמיוחד בסמוך למוזיאון CODA.

למשפחות המגיעות לאפלדורן אנו ממליצים להסתכל על אפשרויות הלינה הבאות - מלון 3 כוכבים Hotel et le Cafe de Paris ומלון 4 כוכבים Van der Valk Hotel Apeldoorn - de Cantharel, אפשרויות לינה אלו מקבלות ילדים, מתאימות לאירוח של כמה אנשים בחדר ומציעות לינה במחירים נוחים יחסית.

מי שמגיע עם רכב לאפלדורן צריך לקחת בחשבון שבאזורים המרכזיים והמתויירים ישנן בעיות חניה. לכן, כדאי ללון באזורים הפרפריאלים יותר שם נוח וקל יותר למצוא חניה לרכב. תיירים רבים בוחרים להזמין מקום לינה אשר מציע חניה וכך להגיע עם ראש שקט (וגם לא להסתכן בקנס אפשרי בגלל חניה במקום אסור או שדורש תו חניה). אנו מציעים להסתכל על מקומות הלינה הבאים אשר מציעים מקום חניה לאורחים שלהם - מלון 3 כוכבים Zenzez Hotel & Lounge, מלון 4 כוכבים Van der Valk Hotel Apeldoorn, מקום אירוח B&B De Mansarde ודירת B n B nr. 1.

Booking.com