הרבורג, גרמניה – מלונות מומלצים, איך מגיעים ומה אפשר לעשות באזור | Harburg

המדריך המקוצר לתייר

הרבורג (Harburg), היא עיירה קטנה השוכנת באמצע הדרך הרומנטית (לא להתבלבל עם מחוז המבורג שבצפון גרמניה). הרבורג מציעה הצצה לעברה העשיר של ימי הביניים של אזור זה של גרמניה וידועה בזכות טירת הרבורג (Harburg Castle)שנשמרה מהמאה ה-15, ומשקיפה על העיירה והאזור היפה והירוק סביבה. חלק מהתיירים שמגיעים להרבורג בוחרים ללון כאן כחלק מטיול רחב יותר באזור הדרך הרומנטית ולא רק לבקר בטירת הרבורג ולהמשיך הלאה. הלינה באזור זה מתאימה במיוחד למי שמחפש עיירה קטנה יותר ושקטה ללון בה בדרך הרומנטית ומגיע עם רכב שכר.

טירת הרבורג

טירת הרבורג מלמעלה – אחת הטירות המרשימות של הדרך הרומנטית

מלונות בהרבורג

בקרב מי שבוחר להגיע להרבורג יש רבים שבוחרים ללון באזור ללילה אחד או יותר במסגרת הטיול באזור הדרך הרומנטית. האזור שנחשב למרכזי ופופולארי ללינה הוא אזור כיכר השוק (Marktplatz). כמה ממקומות הלינה המומלצים עליהם כדאי להסתכל הם Hotel-Restaurant Straussen, Hotel Gasthof zum Goldenen Lamm, Old Bavarian House או Old town center apartments. ישנן כמובן אופציות לינה נוספות באזור, בקישור הזה תוכלו לראות את כלל מקומות הלינה ולהזמין מראש עם אפשרות ביטול בחינם – כך שתוכלו לשמור לעצמכם את האפשרות להיות גמישים (אך שימו לב לתאריך עד אליו ניתן לבטל בחינם את השהות). למגיעים עם רכב כדאי כמובן לבחור מקום לינה שמספק חניה, למשל אחד ממקומות הלינה שבקישור הזה. למי שרוצה לחסוך בעלות הלינה אנו ממליצים להסתכל על המבצעים וההנחות למלונות בקישור הזה לראות האם יש משהו רלוונטי עבורכם.

הבתים בהרבורג

הלינה בהרבורג מתאימה למי שמחפש מקום יותר שקט וקטן בדרך הרומנטית

איך מגיעים להרבורג

אין תחבורה ציבורית אפשר מגיעה להרבורג, ולכן הדרך היחידה להגיע באופן עצמאי היא עם רכב שכור. ברוב המקרים שוכרים רכב במינכן או ממינגן משם מרבית התיירים שמגיעים לאזור יוצאים מאחר ויש לערים אלו טיסות ישירות מישראל. קחו בחשבון שהכבישים בעיירה עצמה (כמו בעיירות האחרות בדרך הרומנטית) צרים, ושכדאי לבחור מקום לינה המציע חנייה. אנו ממליצים מאוד להזמין רכב מראש, בעיקר לתקופת הקיץ, בשל הביקוש הרב לרכבים במיוחד לרכבים מרווחים למשפחות, רכבים אוטומטיים, ואנים וג’יפים. תוכלו להזמין בקישור הזה עם ביטול בחינם, כך שלא צריך לחשוש מההתחייבות לרכב, למי שרוצה לחסוך בעלות הרכב אנו ממליצים להזמין בקישור הזה עם הנחה בלעדית לגולשי הכל על.

מה עושים בהרבורג

מלבד לינה יש כמה דברים שאפשר לעשות בהרבורג והאזור. למשל לבקר בטירת הרבורג שהיא האטרקציה המרכזית של העיירה, אליה מגיעים גם תיירים רבים שנוסעים לאורך הדרך הרומנטית עם רכב שכור והיא אחד ממתחמי הטירות העתיקים והגדולים בדרום גרמניה. העיירה עצמה, עם הבתים הגרמניים המסורתיים והרחובות השקטים שלה, מושלמת לטיולים נינוחים ו”ללכת לאיבוד” בין הרחובות הקטנים והיפים, וכמובן לצאת מהרבורג לעיירות היפות הנוספות של הדרך הרומנטית כמו נורדלינגן ואוגסבורג. תוכלו לראות את האפשרויות השונות לפעילויות וסיורים ולהזמין עם אפשרות ביטול בחינם כאן. בנוסף ישנם כמה מקומות מומלצים בהם תוכלו לאכול, כמו מסעדת BLOCK HOUSE Harburg שהינה סטקייה מומלצת ומסעדת Panthera Rodizio שמגישה אוכל מהמטבח הברזילאי.

רחובות הרבורג

הרחובות הציוריים של הרבורג