מנזר מונסרט (Monistrol de Montserrat) אחת האטרקציות הפופולריות ביותר מחוץ לברצלונה.

 

מונסרט (‏Monistrol de Montserrat) הוא מצודת נזירים בנדיקטית הממוקמת (או יותר נכון חצובה) על הר מדהים ביופיו במרחק כשעה נסיעה ברכבת לכיוון צפון מערב מברצלונה.

**פרסומת**אזור המונסרט (המנזר והפארק הלאומי) נחשב ליעד תיירותי מהחשובים שנמצאים מחוץ לברצלונה.
הבעיה שבאזור זה אין הרבה מלונות והוא לא כל כך מומלץ ללינה. הוא מתאים בעיקר למי ששוכר רכב ונוסע לטיול בספרד (לרוב לאזור צפון ספרדחבל קטלוניה והפירנאים) בכלל (ראה השכרת רכב בברצלונה והשכרת רכב בספרד) או רוצה לעצור בדרך לסקי באנדורה ורוצה ללון באזור לחניית ביניים.

בתוך מתחם המנזר ישנו מלון אחד בלבד, ועוד שלושה שנמצאים ליד הרכבל שעולה אל ההר. אך באזורים המרוחקים יותר (בעיירות הסמוכות: כמו MonistrolManresa ישנם מלונות נוספים שמאפשרים אופציות לינה נעימות יותר).

בין המלונות המומלצים באזור ניתן למנות את מלון הדירות מונסרט אבט מארסט (Apartamentos Montserrat Abat Marcet)הוסטל גיליומס (Hostal Guilleumes) ומלון הדירות מו (Apartments Mo).

על מנזר מונסרט בקצרה:

Prev 1 of 1 Next
Prev 1 of 1 Next

קרא עוד על: מנזר מונסרט

המלצות למחפשים מלון באזור

  • סביב המנזר אין הרבה אופציות לינה. כולם נמצאות במרחק נסיעה של 10-30 דקות מהמקום. הלינה באזור המנוסרט מותאמת בעיקר למי שזו תחנת עצירה בטיול באזור או נקודה לטיול כוכב.
  • למי שמעוניין ללון בקיץ - בעונות השיא באזור זה מומלץ להזמין מראש. ביתר חודשי השנה אין בכך צורך וניתן למצוא מלונות טובים ברגע האחרון. קרא עוד בנושא תחת חופשה בברצלונה בקיץ.
  • באזור זה ניתן למצוא חניה באופן קל יחסית. לחלק לא מבוטל מהמלונות והדירות באזור ישנה חניה פרטית במחירים הוגנים או בחינם, וישנם גם מספר אפשרויות נוחות לחניה ציבורית. לכן אזור זה מתאים למי שמגיע עם רכב שכור לברצלונה (ראה גם השכרת רכב בספרד).

מלונות מומלצים ליד מנזר מונסרט

Hotel Abat Cisneros Montserrat

למלון אבאט סיסנרוס מונטסראט יש מיקום מעולה ממש ליד מנזר מונסרט (Montserrat), שראשיתו משנת 1563. הוא מציע אינטרנט אלחוטי חינם במקומות הציבור… למידע נוסף...

**פרסומת**סנן על ידי

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל