יעוץ בבניית חופשה בברצלונה

שירות זה אינו זמין

שירות זה אינו זמין יותר. אנו מזמינים אתכם להינות במקום בכל העמודים שיש לנו על העיר ברצלונה (מעל ל1,000 עמודי תוכן שיעזרו לכם לתכנן את החופשה בעיר)

מה זה?

אנו באתר הכל על מספקים שירותי יעוץ לבניית ותכנון החופשה שלכם בברצלונה וצפון ספרד. מטרתו של יעוץ זה להעניק פיתרון זול, יעיל ונוח לתייר העצמאי המתכנן את טיולו באזורים אלו.

עלות היעוץ היא 250 ש”ח (כולל מע”מ) עם אפשרות להחזר כספי מלא במידה ואינכם שבעים רצון מהיעוץ (כלומר לא מרוצים – לא משלמים, והכל בלחיצת כפתור).

יעוץ זה כולל שיחה טלפונית / שיחת סקייפ / שיחת גוגל הנגאאוט (לבחירתכם) של כשעה – בה היועצים שלנו יענו לכם על כל השאלות, יעזרו בהתלבטויות, יתנו טיפים ויחברו לספקים אמינים.​

צריכים טיפים אישיים לנסיעה לברצלונה עם הילדים? רוצים להתלבט עימנו האם לקחת ברצלונה קארד או לא? האם להזמין כרטיס כדורגל מראש או להמתין? איך לתכנן את המסלול בקוסטה בראווה? זהו הפיתרון עבורכם!

בעזרת יעוץ זה תוכלו:
!  לחסוך כסף רב – על ידי מניעת הוצאות מיותרות (בשיחה אחת אנו חוסכים מאות שקלים לכל נוסע – משמעותי מאוד במקרים של קבוצות ומשפחות).
!  לחסוך זמן בתכנון הטיול – על ידי מתן מידע מתאים והכוונה למקורות המידע הרלוונטים.
!  לשדרג את הטיול שלכם ולהתאים אותו יותר עבור הצרכים שלכם.

שאלות ותשובות

? מי הם היועצים?

היעוץ מתבצע על ידי עובדי האתר – כולם ביקרו בברצלונה, קוסטה בראווה ובפירנאים מספר פעמים, למשך תקופות ארוכות ועוסקים בסקירת יעד תיירות זה.

? איך השיחות מתבצעות?

תוך 24 שעות לאחר הרישום, אחד היועצים שלנו ישלח לכם מייל עם זמנים אופציונאליים ופרטי תשלום. עליכם לבחור את הזמן הנוח לכם ואת שיטת ההתקשרות הנכונה לכם – טלפון / סקייפ / גוגל הנגאאוט. אנו ממליצים לבחור באופציה של סקייפ או הנגאאוט – שיחת וידאו מאפשרת שיתוף מסך, מה שמאפשר הסבר על מפה, תמונות ועזרה מקיפה יותר.

? למה הכוונה הבטחת שביעות רצון?

מיד לאחר השיחה תוכלו ללחוץ על כפתור המעיד על חוסר שביעות הרצון שלכם. לא תצטרכו לדבר עם אף אחד, רק לכתוב בכמה מילים מדוע אינכם מרוצים וכספכם יוחזר.

? איך משלמים?

ניתן לשלם בפייפאל או בכרטיס אשראי. בכל אחת מצורות התשלום ניתנת קבלה ואפשרות לביטול התשלום אם תמצאו את היעוץ לא תורם (עד 14 ימים לאחר השיחה).

? האם אתם יודעים גם לעזור בבחירת בתי מלון, טיסות, השכרות רכב וכדומה?

ברור, הצוות שלנו ישמח לייעץ במגוון תחומים, פשוט תבקשו.

? יש לכם שאלה נוספת?

השאירו פרטים ואת שאלתכם, ונחזור אליכם עם תשובה בהקדם.

הכל על ברצלונה – תנו לנו לעזור לכם לתכנן את החופשה המושלמת!