1. עמוד הבית
  2. »
  3. בריטניה 2024 המדריך התיירותי המקיף ביותר בעברית
  4. »
  5. קנט, בריטניה 2024 – המדריך המקיף | Kent
  6. »
  7. מלונות מומלצים בקנט ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

מלונות מומלצים בקנט ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

מלונות בקנט - הסקירה המקיפה על מלונות בקנט. אזורי הלינה המומלצים בקנט, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על מלונות מומלצים בקנט.

5 מקומות לינה מומלצים בקנט

The Marquis

⭐⭐⭐⭐⭐
דה מרכיז (The Marquis) – מלון חמישה כוכבים בעמק באלקהם . מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אנשים ומומלץ בגלל הנוף והצוות.
למידע נוסף על המלון

Spring River Ebbsfleet

⭐⭐⭐⭐
מלון ספרינג ריבר אבספליט (Spring River Ebbsfleet ) – מלון ארבע כוכבים בסמוך לרכבת אבספליט. מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אנשים ומומלץ בגלל הצוות והניקון .
למידע נוסף על המלון

Holiday Inn Express Folkestone Channel Tunnel

⭐⭐⭐
מלון הולידיי אין אקספרס פולקסטון (Holiday Inn Express Folkestone Channel Tunnel) – מלון שלושה כוכבים במרכז העיר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אנשים ומומלץ בגלל הנוף הכפרי והצוות.
למידע נוסף על המלון

View Hotel Folkestone

⭐⭐
וויו הוטל פולקסטון (View Hotel Folkestone) – מלון שני כוכבים בסמוך לים . מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אנשים ומומלץ בגלל הנוף המרהיב והמיקום המרכזי שלו .
למידע נוסף על המלון

The Relish

⭐⭐⭐⭐⭐
דה רילש (The Relish) – בית הארחה בסמוך לחוף Folkestone Beach. מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אנשים ומומלץ בגלל המיקום המרכזי והניקיון .
למידע נוסף על המלון

עדכון יולי, 2024

הביקוש ללינה ביולי בקנט עולה, ולכן מומלץ מאוד להזמין מקום לינה מראש, למשל בקישור הזה עם אפשרות ביטול בחינם וכך לשמור על גמישות. אפשרות נוספת היא לבדוק האם ישנן הנחות, תוכלו לעשות זאת כאן.

כל מה שתצטרכו לדעת לפני הזמנת לינה בקנט

בקנט ישנם כ-2400 מקומות לינה מסוגים שונים – מלונות, דירות ואפשרויות הארחה נוספות. אפשרות הלינה הנפוצה ביותר הינה בתי נופש (למשל The Dog & Bear Hotel), מבחינת המלונות מרביתם הם מלונות בעלי דירוג של 4 כוכבים (למשל Hythe Imperial Hotel), כך שלמי שמחפש מלון שכזה יש יותר אפשרויות לבחור מתוכן.
האזור המרכזי סביבו מרבית התיירים בוחרים ללון הינו מרכז העיר ובמיוחד ליד שמורת הטבע הגדולה-Kent downs aonbs, בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את בית הארחה Stone Court House. ככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר לאזור זה כך לרוב גם המחיר שלו יעלה. בעבור מי שמחפש אזורים אשר מעט יותר מרוחקים ממרכז העיר אך עדיין קרובים מספיק להגעה נוחה אליו אפשרות טובה יכולה להיות לינה בסמוך לנמל התעופה של קנט, בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את מלון שלושה כוכבים Hampton by Hilton Canterbury. במידה ואתם מגיעים לקנט עם רכב אנו ממליצים לבחור מקום לינה עם חניה, למשל מלון שלושה כוכבים Wards Hotel & Restaurant ומלון שלושה כוכבים Holiday Inn Express Folkestone Channel Tunne.
המלצות ללינה בקנט

  • מלונות נוספים מומלצים בקנט הינם מלונות ארבעה כוכבים כמו מלון Hythe Imperial Hotel, מלון Spring River Ebbsfleet by Marston’s Inns ומלון Yarrow Hotel ומלונות שלושה כוכבים למי שמחפש לינה פונקציונאלית כמו מלון The Victoria Hotel, מלון Waterfront Hotel ומלון Wards Hotel & Restaurant. בעבור מי שמחפש לינה זולה אנו ממליצים להסתכל גם על מקומות הלינה הבאים – מלון ארבעה כוכבים The Woolpack Hotel, מלון Cave Hotel near Canterbury ומלון The Dog & Bear Hotel. בעבור מי שמעדיף ללון בדירות אנו מציעים להסתכל גם על המקומות הבאים דירת Cheesemans Farm Stables, ודירת Albert Rd.
  • מרבית המבקרים בקנט מעדיפים ללון כאמור באזור מרכז העיר , אך מומלץ לקחת בחשבון בעיות נגישות ברכב, ומחיר יקר יותר באזור זה. הדבר נכון אף יותר כאשר מגיעים בשיא עונת התיירות. בעייתי מאוד להתנייד באזר זה עם רכב פרטי לכן למי שמגיע עם רכב שכור כדי לבחור ללון באזורים פריפריאלים יחסית של קנט. מאוד מומלץ להסתכל גם על האופציות השונות למלונות עם חניה בקנט למשל מלון שלושה כוכבים Wards Hotel & Restaurant, מלון שלושה כוכבים Holiday Inn Express Folkestone Channel Tunne.
  • באזור מרכז העיר יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.

שאלות נפוצות על לינה בקנט

למשפחות המגיעות לקנט אנו ממליצים להסתכל על אפשרויות הלינה הבאות - מלון The Clarendon Hotel ומלון שלושה כוכבים Hampton by Hilton Canterbury, אפשרויות לינה אלו מקבלות ילדים, מתאימות לאירוח של כמה אנשים בחדר ומציעות לינה במחירים נוחים יחסית.

מי שמגיע עם רכב לקנט לרוב לא נתקל בבעיות חנייה יוצאות דופן, אבל הרבה מהתיירים מעדיפים לא להסתמך על חניה ברחוב (ובחלק מהמקרים להסתכן בקנס) ובוחרים להזמין מקום לינה עם חניה. לתיירים אלו אנו מציעים להסתכל על מקומות הלינה הבאים אשר מציעים חניה לאורחים שלהם - מלון שלושה כוכבים Wards Hotel & Restaurant, מלון שלושה כוכבים Holiday Inn Express Folkestone Channel Tunne.

בעבור מי שמחפש אפשרויות לינה זולות בקנט אנו מציעים להסתכל על View Hotel Folkestone, מלון ארבעה כוכבים The Woolpack Hotel, מלון Cave Hotel near Canterbury ומלון The Dog & Bear Hotel.

Booking.com