1. עמוד הבית
  2. »
  3. בריטניה 2024 המדריך התיירותי המקיף ביותר בעברית
  4. »
  5. קנטרברי, בריטניה 2024 – המדריך המקיף | Canterbury
  6. »
  7. מלונות מומלצים בקנטרברי ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

מלונות מומלצים בקנטרברי ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

מלונות בקנטרברי - הסקירה המקיפה על מלונות בקנטרברי. אזורי הלינה המומלצים בקנטרברי, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על מלונות מומלצים בקנטרברי.

5 מקומות לינה מומלצים בקנטרברי

Canterbury Cathedral Lodge

⭐⭐⭐⭐
מלון קנטרברי קתרדלה לודג’ (Canterbury Cathedral Lodge) – מלון 4 כוכבים בסמוך לקתדרלת קנטרברי. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בגלל המיקום המצויין והצוות הידידותי.
למידע נוסף על המלון

Thomas Ingoldsby Wetherspoon

⭐⭐⭐⭐
מלון תומאס אינגולדסבי ווטרספון (Thomas Ingoldsby Wetherspoon) – מלון ארבעה כוכבים בסמוך לקתדרלת קנטרברי. מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אנשים ומומלץ בגלל המיקום המצויין והצוות הידידותי.
למידע נוסף על המלון

Hampton by Hilton Canterbury

⭐⭐⭐
מלון המפטון (Hampton by Hilton Canterbury) – מלון שלושה כוכבים במרכז העיר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 5 אנשים ומומלץ בגלל המיקום המעולה והצוות הידידותי.
למידע נוסף על המלון

The Hugo – Hotel Concept Canterbury

מלון הוגו (The Hugo – Hotel Concept Canterbury) – מלון במרכז העיר, בסמוך לGreyfriars Gardens. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בגלל המיקום הטוב והמחיר הזול.
למידע נוסף על המלון

Harriet House B&B

⭐⭐⭐⭐
מקום אירוח B&B בית הארייט (Harriet House B&B) – מקום אירוח B&Bבמרכז העיר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אנשים ומומלץ בגלל המיקום המעולה והצוות הידידותי.
למידע נוסף על המלון

עדכון אפריל, 2024

במהלך השבועות הקרובים מידת הביקוש ללינה בקנטרברי במגמת עליה, ולכן למי שמתכנן להגיע בפסח או בשבועות שאחריו כדאי להזמין מקומות לינה מראש. תוכלו לעשות זאת בקישור הזה בו מגוון מקומות המציעים ביטול בחינם, כך שתוכלו לשנות את ההזמנה ואף לבטל אותה במידת הצורך. בנוסף, מאחר וההוצאה על הלינה היא מהמרכזיות בחופשה תוכלו לחפש מבצעים רלוונטיים עבורכם כאן.

כל מה שתצטרכו לדעת לפני הזמנת לינה בקנטרברי

בקנטרברי ישנם כ-200 מקומות לינה מסוגים שונים – מלונות, דירות ואפשרויות הארחה נוספות. אפשרות הלינה הנפוצה ביותר הינה בתי נופש (למשל The Millers Arms Inn), מבחינת המלונות מרביתם הם מלונות בעלי דירוג של 3 כוכבים (למשל Cathedral Gate), כך שלמי שמחפש מלון שכזה יש יותר אפשרויות לבחור מתוכן.
האזור המרכזי סביבו מרבית התיירים בוחרים ללון הינו מרכז העיר ובמיוחד ליד קתדרלת קנטנברי (Canterbury Cathedral), בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את מלון 4 כוכבים Canterbury Cathedral Lodge. ככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר לאזור זה כך לרוב גם המחיר שלו יעלה. בעבור מי שמחפש אזורים אשר מעט יותר מרוחקים ממרכז העיר אך עדיין קרובים מספיק להגעה נוחה אליו אפשרות טובה יכולה להיות לינה בסמוך לתחנת הרכבת Canterbury west, בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את מלון שלושה כוכבים The Falstaff in Canterbury. במידה ואתם מגיעים לקנטרברי עם רכב אנו ממליצים לבחור מקום לינה עם חניה, למשל מלון The Falstaff in Canterbury(בתשלום נוסף), מקום אירוח B&B Harriet House B&B ובית הארחה Turi House(בתשלום נוסף בהזמנה מראש).

קתדרלת קנטרברי המיוחדת, תיירים רבים בוחרים ללון בסמיכות אליהקתדרלת קנטרברי המיוחדת, תיירים רבים בוחרים ללון בסמיכות אליה
המלצות ללינה בקנטרברי

  • מלונות נוספים מומלצים בקנטרברי הינם מלונות ארבעה כוכבים כמו מלון The Evenhill ומלונות שלושה כוכבים למי שמחפש לינה פונקציונאלית כמו מלון Cathedral Gat, מלון Ebury Hotel Cottages and Apartment’s. בעבור מי שמחפש לינה זולה אנו ממליצים להסתכל גם על מקומות הלינה הבאים – בית הארחה Turi House ובית הארחה The Corner House Canterbury ומקום אירוח B&B Castle House Hotel. בעבור מי שמעדיף ללון בדירות אנו מציעים להסתכל גם על המקומות הבאים מקום אירוח B&B Castle House Hotel.
  • באזור מרכז העיר יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.

שאלות נפוצות על לינה בקנטרברי

האזור הפופולארי ביותר ללינה בקנטרברי הינו אזור מרכז העיר, ובמיוחד בסמוך לקתדרלת קנטנברי (Canterbury Cathedral).

למשפחות המגיעות לקנטרברי אנו ממליצים להסתכל על אפשרויות הלינה הבאות - מלון Ebury Hotel Cottages and Apartment's, מלון Hampton by Hilton Canterbury, מלון Pilgrims Hotel ואורחן The Victoria Hotel, אפשרויות לינה אלו מקבלות ילדים, מתאימות לאירוח של כמה אנשים בחדר ומציעות לינה במחירים נוחים יחסית.

מי שמגיע עם רכב לקנטרברי צריך לקחת בחשבון שבאזורים המרכזיים והמתויירים ישנן בעיות חניה. לכן, כדאי ללון באזורים הפרפריאלים יותר שם נוח וקל יותר למצוא חניה לרכב. תיירים רבים בוחרים להזמין מקום לינה אשר מציע חניה וכך להגיע עם ראש שקט (וגם לא להסתכן בקנס אפשרי בגלל חניה במקום אסור או שדורש תו חניה). אנו מציעים להסתכל על מקומות הלינה הבאים אשר מציעים מקום חניה לאורחים שלהם - מלון The Falstaff in Canterbury(בתשלום נוסף), מקום אירוח B&B Harriet House B&B ובית הארחה Turi House(בתשלום נוסף בהזמנה מראש).

בעבור מי שמחפש אפשרויות לינה זולות בקנטרברי אנו מציעים להסתכל על The Hugo - Hotel Concept Canterbury, בית הארחה Turi House ובית הארחה The Corner House Canterbury ומקום אירוח B&B Castle House Hotel.

Booking.com