1. עמוד הבית
  2. »
  3. בריטניה 2024 המדריך התיירותי המקיף ביותר בעברית
  4. »
  5. קיימברידג’, בריטניה 2024 – המדריך המקיף | Cambridge
  6. »
  7. מלונות מומלצים בקיימברידג’ ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

מלונות מומלצים בקיימברידג’ ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

מלונות בקיימברידג' - הסקירה המקיפה על מלונות בקיימברידג'. אזורי הלינה המומלצים בקיימברידג', התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על מלונות מומלצים בקיימברידג'.

5 מקומות לינה מומלצים בקיימברידג’

Gonville Hotel

⭐⭐⭐⭐
מלון גונוויל (Gonville Hotel) – מלון ארבעה כוכבים במרכז העיר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אנשים ומומלץ בזכות מרכז הספא והמיקום המרכזי.
למידע נוסף על המלון

Gonville Hotel

⭐⭐⭐⭐
מלון גונוויל (Gonville Hotel) – מלון ארבעה כוכבים במרכז העיר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אנשים ומומלץ בזכות מרכז הספא והמיקום המרכזי.
למידע נוסף על המלון

ibis Cambridge Central Station

⭐⭐⭐
מלון איביס קיימברידג’ סנטרל סטיישן (ibis Cambridge Central Station) – מלון שלושה כוכבים באזור מרוחק מהמרכז. מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אנשים ומומלץ בזכות הצוות האדיב והניקיון.
למידע נוסף על המלון

YHA Cambridge

אכסניית YHA קיימברידג’ (YHA Cambridge) – אכסניה בסמוך למרכז. מקום זה מתאים לאירוח של עד 6 אנשים ומומלץ בגלל המחיר הזול והמחדרים המרווחים.
למידע נוסף על המלון

Tailored Stays – Central Cambridge Studios

דירות טיילור סטייס (Tailored Stays – Central Cambridge Studios) – דירות באזור סמוך למרכז. מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אנשים ומומלץ בגלל הצוות האדיב והניקיון.
למידע נוסף על המלון

עדכון יולי, 2024

בחופשת הקיץ הביקוש ללינה בקיימברידג’ עולה, ורבים עבר ביצעו את הזמנת הלינה שלהם - מה שמצמצם את האפשרויות הזמינות. מומלץ לבצע את ההזמנה לחודשים הקרובים בהקדם, תוכלו לעשות זאת בקישור הזה עם אפשרות ביטול בחינם וכך לשמור על גמישות. אפשרות נוספת היא לבדוק האם ישנן הנחות, תוכלו לעשות זאת כאן.

כל מה שתצטרכו לדעת לפני הזמנת לינה בקיימברידג'

בקיימברידג’ ישנם כ-270 מקומות לינה מסוגים שונים – מלונות, דירות ואפשרויות הארחה נוספות. אפשרות הלינה הנפוצה ביותר הינה דירות (למשל Citystay – Vesta Apartments), מבחינת המלונות מרביתם הם מלונות בעלי דירוג של ארבעה כוכבים (למשל מלון Graduate Cambridge), כך שלמי שמחפש מלון שכזה יש יותר אפשרויות לבחור מתוכן.
האזור המרכזי סביבו מרבית התיירים בוחרים ללון הינו מרכז העיר ובמיוחד ליד אוניברסיטת קיימברידג’, בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את מלון ארבעה כוכבים Hilton Cambridge City Centre. ככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר לאזור זה כך לרוב גם המחיר שלו יעלה. בעבור מי שמחפש אזורים אשר מעט יותר מרוחקים ממרכז העיר אך עדיין קרובים מספיק להגעה נוחה אליו אפשרות טובה יכולה להיות לינה באזור שדה התעופה של קיימברידג’ (Cambridge city airport), בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את בית הארחה Leverton House. במידה ואתם מגיעים לקיימברידג’ עם רכב אנו ממליצים לבחור מקום לינה עם חניה, למשל מלון ארבעה כוכבים Graduate Cambridge, מלון שלושה כוכבים Sorrento Hotel & Restaurant ומלון שלושה כוכבים Centennial Hotel.

הלינה באזור סביב אוניברסיטת קיימברידג' פופולארית מאודהלינה באזור סביב אוניברסיטת קיימברידג’ פופולארית מאוד
המלצות ללינה בקיימברידג'

  • מלונות נוספים מומלצים בקיימברידג’ הינם מלונות ארבעה כוכבים כמו מלון Hilton Cambridge City Centre, מלון Graduate Cambridge ומלון The Fellows House Cambridge ומלונות שלושה כוכבים למי שמחפש לינה פונקציונאלית כמו מלון Centennial Hotel ומלון Sorrento Hotel & Restaurant. בעבור מי שמחפש לינה זולה אנו ממליצים להסתכל גם על מקומות הלינה הבאים – מלון West Court- Jesus College, בית הארחה Populus House ואורחן Crown & Punchbowl. בעבור מי שמעדיף ללון בדירות אנו מציעים להסתכל גם על המקומות הבאים בית הארחה The Tas Suites, בית הארחה The Mill Suites ודירות Citystay – Vesta Apartments.
  • באזור מרכז העיר יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.

שאלות נפוצות על לינה בקיימברידג'

האזור הפופולארי ביותר ללינה בקיימברידג' הינו אזור מרכז העיר, ובמיוחד בסמוך לאוניברסיטת קיימברידג'.

למשפחות המגיעות לקיימברידג' אנו ממליצים להסתכל על אפשרויות הלינה הבאות - אכסניית YHA Cambridge, מלון ארבעה כוכבים The Fellows House Cambridge, אפשרויות לינה אלו מקבלות ילדים, מתאימות לאירוח של כמה אנשים בחדר ומציעות לינה במחירים נוחים יחסית.

מי שמגיע עם רכב לקיימברידג' צריך לקחת בחשבון שבאזורים המרכזיים והמתויירים ישנן בעיות חניה. לכן, כדאי ללון באזורים הפרפריאלים יותר שם נוח וקל יותר למצוא חניה לרכב. תיירים רבים בוחרים להזמין מקום לינה אשר מציע חניה וכך להגיע עם ראש שקט (וגם לא להסתכן בקנס אפשרי בגלל חניה במקום אסור או שדורש תו חניה). אנו מציעים להסתכל על מקומות הלינה הבאים אשר מציעים מקום חניה לאורחים שלהם - מלון ארבעה כוכבים Graduate Cambridge, מלון שלושה כוכבים Sorrento Hotel & Restaurant ומלון שלושה כוכבים Centennial Hotel.

בעבור מי שמחפש אפשרויות לינה זולות בקיימברידג' אנו מציעים להסתכל על YHA Cambridge, מלון West Court- Jesus College, בית הארחה Populus House ואורחן Crown & Punchbowl.

Booking.com