מלונות מומלצים במרכז מנצ’סטר ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

מלונות במרכז מנצ'סטר - הסקירה המקיפה על מלונות במרכז מנצ'סטר. אזורי הלינה המומלצים במרכז מנצ'סטר, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על מלונות מומלצים במרכז מנצ'סטר.

5 מקומות לינה מומלצים במרכז מנצ’סטר

The Edwardian Manchester, A Radisson Collection

⭐⭐⭐⭐⭐
מלון ‘דה אדוארדיאן מנצ’סטר’ (The Edwardian Manchester, A Radisson Collection) – מבין אפשרויות הלינה במרכז מנצ’סטר זוהי אחת מאפשרויות הלינה היוקרתיות יותר מבחינת המתקנים שמציעה, ובהתאם לכך לרוב גם מחיר הלינה יהיה גבוה יותר ממרבית אפשרויות הלינה האחרות באזור.
למידע נוסף על המלון

The Alan

⭐⭐⭐⭐
מלון דה אלן (The Alan) – זוהי אחת מאפשרויות הלינה המומלצות במרכז מנצ’סטר ומתאימה למי שרוצה מצד אחד אפשרות לינה עם מתקנים ברמה יחסית גבוהה לאזור זה ומצד שני לא ברמת המחיר הגבוהה ביותר.
למידע נוסף על המלון

Motel One Manchester-Piccadilly

⭐⭐⭐
מלון מוטל וואן מנצ’סטר-פיקדילי (Motel One Manchester-Piccadilly) – זוהי אחת מאפשרויות הלינה הפונקציונאליות המומלצות במרכז מנצ’סטר, ומתאימה למי שרוצה מקום לינה נוח ובמיקום טוב מצד אחד אך לא יקר מידי בהשוואה לשאר אפשרויות הלינה באזור זה מצד שני.
למידע נוסף על המלון

Black Lion Hotel

⭐⭐⭐⭐
בית הארחה (Black Lion Hotel) – אחת מאפשרויות הלינה המומלצות במרכז מנצ’סטר המתאימה במיוחד למי שמחפש מקום לינה במיקום טוב אבל זול יחסית לשאר אפשרויות הלינה המוצעות באזור זה.
למידע נוסף על המלון

Quay Apartments Manchester

⭐⭐⭐⭐
קיאיה אפרטמנט מנצ’סטר (Quay Apartments Manchester) – מקום לינה זה מומלץ למי שלאו דווקא מחפש חדר במלון במרכז מנצ’סטר אך עדיין מעוניין בלינה באזור מרכזי. מקום לינה זה לרוב יציע מחיר זול ונוח יותר בהשוואה לאפשרויות הלינה השונות באזור זה.
למידע נוסף על המלון

עדכון מאי, 2024

אזור מרכז מנצ’סטר הוא אחד מהאזורים המרכזיים ביותר ותיירים רבים בוחרון ללון בו בחופשה שלהם במנצ’סטר ועל כן, בשל הביקוש הגבוה ללינה ככל שנתקרב לקיץ כמות מקומות הלינה הפנויים תלך ותרד. למי שמתכנן את החופשה שלו לשבועות הקרובים, ובמיוחד למי שמתכנן את חופשת הקיץ, כדאי להזמין מקום מראש. תוכלו לעשות זאת בקישור הזה עם אפשרות ביטול בחינם ולשמור על גמישות במידה ותמצאו מקום לינה אחר שמתאים לכם יותר או אם יהיו שינויים בתוכניות ברגע האחרון.

כל מה שתצטרכו לדעת לפני הזמנת לינה במרכז מנצ'סטר

במרכז מנצ’סטר ישנם כ-250 מקומות לינה מסוגים שונים – מלונות, דירות ואפשרויות הארחה נוספות. אפשרות הלינה הנפוצה ביותר הינה דירות (למשל Quay Apartments Manchester).
מרבית התיירים בוחרים לקחת מלון או דירה באזור של גלריה Manchester Art Gallery, בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את מלון דירות Wilde Aparthotels Manchester St. Peters Square. קחו בחשבון שככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר לאזור זה כך לרוב גם המחיר שלו יעלה.

אחד האזורים הפופולריים ביותר ללינה בקרב תיירים המגיעים למנצ'סטר הינו אזור הגלריה לאמנות שנמצאת במרכז העיר (צילום: אחד האזורים הפופולריים ביותר ללינה בקרב תיירים המגיעים למנצ’סטר הינו אזור הגלריה לאמנות שנמצאת במרכז העיר
המלצות ללינה במרכז מנצ'סטר

  • מלונות נוספים מומלצים בבמרכז מנצ’סטר הם בין היתר מלונות חמישה כוכבים למי שמחפש לינה מפנקת וברמה גבוהה כמו מלון Stock Exchange Hotel, מלון Kimpton Clocktower, an IHG Hotel, ומלון Hotel Gotham, מלונות ארבעה כוכבים כמו מלון Clayton Hotel Manchester City Centre, מלון Maldron Hotel Manchester City Centre, מלון Moxy Manchester City ומלונות שלושה כוכבים למי שמחפש לינה פונקציונאלית כמו מלון Motel One Manchester-St. Peter´s Square, מלון Castlefield Hotel, ומלון Holiday Inn Express Manchester City Centre Arena ומלונות שלושה כוכבים למי שמחפש לינה פונקציונאלית כמו . בעבור מי שמעדיף ללון בדירות אנו מציעים להסתכל גם על המקומות הבאים מלון דירות ארבעה כוכבים Roomzzz Manchester Victoria, מלון דירות ארבעה כוכבים Whitworth Locke ומלון דירות ארבעה כוכבים Wilde Aparthotels Manchester St. Peters Square.
  • למי שמגיע עם רכב שכור למלון או דירה במרכז מנצ’סטר כדאי לקחת בחשבון בעיות נגישות ברכב, ומחיר יקר יותר באזור זה בהשוואה לשאר העיר. הדבר נכון אף יותר כאשר מגיעים בשיא עונת התיירות. בעייתי מאוד להתנייד באזר זה עם רכב פרטי לכן למי שמגיע עם רכב שכור כדי לבחור ללון באזורים פריפריאלים יחסית של העיר או לבחור באפשרות לינה המציעה גם חנייה, למשל מלון חמישה כוכבים Kimpton Clocktower, an IHG Hotel, מלון ארבעה כוכבים Maldron Hotel Manchester City Centre, מלון דירות Native Manchester.
  • במרכז מנצ’סטר יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.

שאלות נפוצות על לינה במרכז מנצ'סטר

למשפחות הבוחרות ללון במרכז מנצ'סטר אנו ממליצים להסתכל על אפשרויות הלינה הבאות - מלון דירות The City Warehouse Aparthotel, מלון דירות The James Manchester מלון דירות Staycity Aparthotels Manchester Piccadilly, אפשרויות לינה אלו מקבלות ילדים, מתאימות לאירוח של כמה אנשים בחדר ומציעות לינה במחירים נוחים יחסית.

מי שמגיע עם רכב לבמרכז מנצ'סטר מגלה כי חניה הינה דבר מאוד בעייתי - קשה למצוא חניה פנויה, וגם כאשר מוצאים צריך להכין את הכיס לתשלום גבוה בעבורה. על מנת למנוע מראש בעיה זו כדאי לבחור מקום לינה אשר מציע חנייה לאורחיו, אנו מציעים להסתכל על אפשרויות הלינה הבאות - מלון חמישה כוכבים Kimpton Clocktower, an IHG Hotel, מלון ארבעה כוכבים Maldron Hotel Manchester City Centre, מלון דירות Native Manchester.

בעבור מי שמחפש אפשרויות לינה זולות במרכז מנצ'סטר אנו מציעים להסתכל על Black Lion Hotel, .

Booking.com