מלונות מומלצים באזור שדה התעופה של מנצ’סטר ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

מלונות באזור שדה התעופה של מנצ'סטר - הסקירה המקיפה על מלונות באזור שדה התעופה של מנצ'סטר. אזורי הלינה המומלצים באזור שדה התעופה של מנצ'סטר, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על מלונות מומלצים באזור שדה התעופה של מנצ'סטר.

5 מקומות לינה מומלצים באזור שדה התעופה של מנצ’סטר

Oddfellows On The Park

⭐⭐⭐⭐⭐
מלון אודפלוס און דה פארק (Oddfellows On The Park) – מבין אפשרויות הלינה הקיימות באזור שדה התעופה אפשרות זו היא יחסית יוקרתית.
למידע נוסף על המלון

Clayton Hotel, Manchester Airport

⭐⭐⭐⭐
מלון קלייטון הואל, מנצ׳סטר אייר פורט (Clayton Hotel, Manchester Airport) – אפשרות לינה זו מומלצת בעבור מי שמעוניין ללון בקרבת שדה התעופה, לרוב לפני טיסה שממריאה לפנות בוקר או אחרי טיסה שנוחתת בשעות אלו.
למידע נוסף על המלון

Pymgate Lodge Airport Hotel

⭐⭐⭐
מלון פימגייט לודג׳ אייר פורט הוטל (Pymgate Lodge Airport Hotel) – אפשרות זו מתאימה למי שמחפש אפשרות לינה פונקציונאלית בקרב שדה התעופה, ומומלץ למי שמחפש מקום נוח ולא יקר מידי בהשוואה לשאר מקומות הלינה באזור שדה התעופה.
למידע נוסף על המלון

Rylands Farm Guest Hous

⭐⭐⭐
בית הארחה ריילנד פארם אנד גסט האוס (Rylands Farm Guest Hous) – אפשרות לינה בקרבת שדה התעופה אשר מתאימה למי שמחפש אפשרות זולה יחסית לשאר אפשרויות הלינה הקרובות לשדה התעופה.
למידע נוסף על המלון

Studio Flat

דירת סטודיו פלאט (Studio Flat) – אחת מאפשרויות הלינה המומלצות בסמוך לשדה התעופה, כך שתוכלו להגיע בזריזות יחסית ובנוחות גם בשעות המאוחרות של הלילה.
למידע נוסף על המלון

עדכון אפריל, 2024

בתקופה זו הביקוש ללינה במנצ’סטר במגמת עלייה, לא רק באזורים הפופולאריים ביותר אלא גם באזור שדה התעופה מנצ’סטר ולכן מומלץ להזמין מקום לינה מראש - במיוחד אם מגיעים לסוף שבוע. כדי לשמור על גמישות למרות ההזמנה מבעוד מועד כדאי לעשות זאת עם ביטול בחינם בקישור הזה.

כל מה שתצטרכו לדעת לפני הזמנת לינה באזור שדה התעופה של מנצ'סטר

באזור שדה התעופה של מנצ’סטר ישנם יחסית מעט מקומות לינה מסוגים שונים – מלונות, דירות ואפשרויות הארחה נוספות, כאשר אפשרות הלינה הנפוצה ביותר הינה מלונות (למשל The Stanneylands).
הלינה בקרבתשדה התעופה של מנצ׳סטר (Manchester Airport) מתאימה במיוחד למי שממריא או נוחת בטיסות בשעות מוקדמות או מאוחרות מאוד – אז ההגעה אל ומהעיר מסורבלת יותר, לא מומלץ להישאר במלון באזור זה לאורך כל החופשה. כדאי לקחת בחשבון שככל שתבחרו אפשרות לינה אשר קרובה יותר לשדה התעופה, למשל מלון ארבעה כוכבים Radisson Blu Manchester Airport, כך לרוב גם המחיר יעלה, אך בכל מקרה לינה באזור שדה התעופה תהיה זולה יותר מאשר לינה במרכז העיר.

באיזור סביב שדה התעופה של מנצ׳סטר יש יחסית מעט אפשרויות לינהבאיזור סביב שדה התעופה של מנצ׳סטר יש יחסית מעט אפשרויות לינה
המלצות ללינה באזור שדה התעופה של מנצ'סטר

  • מלונות נוספים מומלצים באזור שדה התעופה של מנצ’סטר הינם מלונות ארבעה כוכבים כמו מלון Radisson Blu Manchester Airport, ומלון The Stanneylands ומלונות שלושה כוכבים למי שמחפש לינה פונקציונאלית כמו צימר The Bulls Head And Lodge. בעבור מי שמחפש לינה זולה אנו ממליצים להסתכל גם על מקומות הלינה הבאים – בית הארחה Airport Stopzzz, ובית הארחה Airport Padzzz.
  • למי מכם שמגיע ללון באזור שדה התעופה של מנצ’סטר עם רכב שכור כדאי להסתכל על מקומות לינה אפשר מציעים גם חניה על מנת להיות בראש שקט בנושא, אנו מציעים להסתכל על מלון ארבעה כוכבים The Stanneylands, מלון ארבעה כוכבים Radisson Blu Manchester Airport ומלון שלושה כוכבים The Bulls Head And Lodge.
  • באזור שדה התעופה של מנצ’סטר יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • באזור סביב אזור שדה התעופה של מנצ’סטר מלונות זולים יחסים לכן שווה לחשוב לקחת מלונות או אופציות לינה ברמה גבוהה יותר ממה שאתם רגילים.

שאלות נפוצות על לינה באזור שדה התעופה של מנצ'סטר

למשפחות הבוחרות ללון באזור שדה התעופה של מנצ'סטר אנו ממליצים להסתכל על אפשרויות הלינה הבאות - מלון ארבעה כוכבים Clayton Hotel, Manchester Airport, מלון ארבעה כוכבים Radisson Blu Manchester Airport ומלון שלושה כוכבים Rylands Farm Guest House, אפשרויות לינה אלו מקבלות ילדים, מתאימות לאירוח של כמה אנשים בחדר ומציעות לינה במחירים נוחים יחסית.

במידה ואתם מגיעים עם רכב ללינה באזור שדה התעופה של מנצ'סטרכדאי לקחת בחשבון את נושא החנייה, ניתן כמובן להחנות את הרכב בשדה התעופה, אך לרוב חניון זה יהיה יקר יחסית. לכן, כדאי לבחור מקום לינה אשר מציע חניה, אנו מציעים להסתכל על מקומות הלינה הבאים - מלון ארבעה כוכבים The Stanneylands, מלון ארבעה כוכבים Radisson Blu Manchester Airport ומלון שלושה כוכבים The Bulls Head And Lodge.

בעבור מי שמחפש אפשרויות לינה זולות באזור שדה התעופה של מנצ'סטר אנו מציעים להסתכל על Rylands Farm Guest Hous, בית הארחה Airport Stopzzz, ובית הארחה Airport Padzzz.

Booking.com