כרטיסים למנצ’סטר סיטי נגד ווסטהאם – מאי, 2024

סקירת מומחים טיפים למטיילים המעוניינים לצפות במשחק: מנצ’סטר סיטי נגד ווסטהאם שצפוי להתרחש ביום ראשון, 19 מאי 2024, 16:00(זמן המשחק לא סופי). בסקירה זו אנו ננסה לגעת בכל התחומים על מנת לחסוך לכם זמן וכסף ולבסוף – לבחור באופציה המתאימה לכם ביותר.

מנצ'סטר סיטי נגד ווסטהאם - מידע כללי

מנצסטר סיטי במשחק מותח מול ווסטהאם הידועה בסגנון כדורגל חזק ומרגש נפגשות לערב מרתק באצטדיון אתיחאד (אצטדיון סיטי אוף מנצ’סטר)!
תאריך המשחק של מנצ’סטר סיטי נגד ווסטהאם: יום ראשון, 19 מאי 2024, 16:00(זמן המשחק לא סופי).

האווירה באצטדיון איתיחאד תמיד מחשמלת ומלהיבההאווירה באצטדיון איתיחאד תמיד מחשמלת ומלהיבה

המלצות לרכישת כרטיסים למשחק מנצ'סטר סיטי נגד ווסטהאם

משחק זה הוא מהמשחקים המבוקשים ביותר בעיר, ובהתאם לכך האצטדיון צפוי להגיע לתפוסה כמעט מלאה - וייתכן שאף יהיה מלא לגמרי. לכן מחירי הכרטיסים למשחק גבוהים במיוחד, אפילו בהשוואה למשחקים יחסית מבוקשים אחרים ונחטפים במהירות רבה יותר. ההמלצה שלנו במשחקים אלו (בניגוד למשחקים אחרים בהם אפשר אולי להזמין באתר או בעיר עצמה ולהסתמך על כרטיסים שישארו) להזמין מראש! ראו מידע נוסף על כרטיסים לכדורגל במנצ'סטר. טווח המחירים למשחק זה נע בין 885 עד 2090 ש”ח.

המלצות לטיסות למגיעים למשחק מנצ'סטר סיטי נגד ווסטהאם

מחירי הטיסות לאירוע זה יהיו במחירים סבירים כיוון שמדובר בתקופת מידל סיזן, מה שאומר שמחירי הטיסות אומנם לא גבוהים כמו בקיץ, אך גם לא נמוכים כמו בחורף. הדבר נכון בין אם בוחרים לטוס ישירות למנצ'סטר ובין אם בוחרים לטוס ללונדון.

המלצות למלונות למגיעים למשחק מנצ'סטר סיטי נגד ווסטהאם

בכל הנוגע למלונות במנצ'סטר יש פחות לחץ בעונה זו של השנה - המחירים יהיו טובים ואין בעיה ממשית למצוא מקום פנוי בעיר, לכן שווה לחשוב על וויתור של הזמנה מראש למי שלא מוגבל יחסית באופציות הלינה שלו. ההזמנה מראש מומלצת בזמן זה במיוחד למחפשים מלונות ספציפיים כמו משפחות וקבוצות המחפשות חדרי מלונות ודירות גדולות יחסית. מצד שני זוגות ובודדים יכולים להשיג אחלה הצעות מחיר של הרגע האחרון למלונות השונים במנצ'סטר בעונה זו. יחד עם זאת כן הינו להזמין מקום לינה מראש עם אפשרות ביטול בחינם עד ליום או יומיים לפני תאריך השהות - למשל בקישור זה - וכך מצד אחד להבטיח לעצמכם מקום במלון או דירה שמתאים לכם, ומצד שני להשאיר לכם את האפשרות לבטל את השהות במידה ותמצאו חלופה טובה יותר.

המלצות כלליות למגיעים למשחק מנצ'סטר סיטי נגד ווסטהאם בלונדון

  • הלחץ על כרטיסים למשחק זה הוא כאמור גבוהה, ולכן הדירבון להזמין מראש את כרטיסי המשחק עולה ככל שמדובר בקבוצת נוסעים גדולה יותר.
  • למי שמעוניין בחווית כדורגל אנגלי מלאה, כדאי לשלב את המשחק הזה עם משחקים נוספים המתקיימים באנגליה - לרשימת המשחקים המלאה בלונדון לחצו על הקישור הזה, לרשימת המשחקים המלאה בליברפול לחצו על הקישור הזה. כדאי להסתכל על אחד מהמשחקים הבאים: ליברפול – וולבס בליברפול, צ’לסי – בורנמות’ בלונדון או ארסנל – אברטון בלונדון.
  • חודש מאי הוא ממש סופו של האביב ותחילתו של הקיץ במנצ’סטר, ולכן לרוב הטמפרטורות נוחות, אבל ישנם בהחלט ימים בהם יכול להיות גשום, גם אם לא קר, בכל זאת מדובר בצפון אנגליה. כדי שהגשם לא יתפוס אתכם בהפתעה אנו ממליצים לבדוק את מזג האוויר הצפוי ליום המשחק ובהתאם לתחזית להחליט האם לארוז מטרייה או לא (כדאי מאוד לבדוק שוב גם בבוקר המשחק, ולראות שאין שינויים במזג האוויר אליו התכוננתם). אומנם רוב היציעים באצטדיון אתיחאד (אצטדיון סיטי אוף מנצ’סטר) מקורים אך בהחלט יכול לתפוס אתכם גשם בדרך אל האצטדיון.
  • במשחק זה צפויים להיות מוצעים במערכות השונות גם כרטיסים בודדים. כלומר כרטיסים זולים יותר - בהם הישיבה אינה בזוגות - שהסוכנים השונים מנסים למכור יותר במהירות. שימו לב שאם אתם מזמינים כרטיסים אלו, תזכו להנחה (לעיתים אף הנחה משמעותית) אך ודאו שאינכם טועים ומזמינים אותם למרות שאתם מתכוונים לשבת כזוג.
  • שימו לב כי המועד של משחק זה אינו סופי, זאת מאחר ומשחקי הליגה האנגלית נקבעים טנטטיבית זמן רב לפני מועד המשחק עצמו. המשמעות של זה היא שתאריך המשחק עשוי לזוז ולהשתנות בהתאם לאחד מהימים בהם מתקיימים משחקים. במקרה של הליגה האנגלית מדובר בימים שבת, ראשון ושני, כאשר לרוב (אך לא תמיד) המשחקים של הקבוצות הגדולות יתקיימו בימי ראשון.
  • נושא משחקי הכדורגל הוא נושא פחות מוכר לתייר המומצע בהשוואה למלונות, טיסות וכדומה. לכן אנו מאוד ממליצים לקרוא את החלק באתר העוסק במושגים והמלצות כלליות למעוניינים לצפות במשחק או הופעה בחו"ל. בנוסף, מומלץ להתייעץ עימנו אם יש לכם התלבטות כזו או אחרת.