כרטיסים למנצ’סטר יונייטד נגד שפילד יונייטד – מאי, 2024

סקירת מומחים טיפים למטיילים המעוניינים לצפות במשחק: מנצ’סטר יונייטד נגד שפילד יונייטד שצפוי להתרחש ביום שלישי, 28 מאי 2024, 15:00(זמן המשחק לא סופי). בסקירה זו אנו ננסה לגעת בכל התחומים על מנת לחסוך לכם זמן וכסף ולבסוף – לבחור באופציה המתאימה לכם ביותר.

מנצ'סטר יונייטד נגד שפילד יונייטד - מידע כללי

מנצסטר יונייטד, פוגשת פעם נוספת במסגרת פרמיירליג את שפילד יונייטד, והפעם במגרש הביתי שלה, באצטדיון אולד טראפורד. המפגש בין שתי הקבוצות המעוטרות האלו תמיד מרתק, מרגש ומותח!
תאריך המשחק של מנצ’סטר יונייטד נגד שפילד יונייטד: יום שלישי, 28 מאי 2024, 15:00(זמן המשחק לא סופי).

מנצ'סטר יונייטד תעשה הכל כדי לא להפסיד באולד טראופורדמנצ’סטר יונייטד תעשה הכל כדי לא להפסיד באולד טראופורד

המלצות לרכישת כרטיסים למשחק מנצ'סטר יונייטד נגד שפילד יונייטד

רמת המחירים לכרטיסים למשחק תהיה יחסית זולה, בהשוואה כמובן למחירי משחקים אחרים של הקבוצה. הביקוש למשחק זה נמוך יחסית, והמשמעות היא שהאצטדיון יהיה בפחות מ-80 אחוז תפוסה וסביר שניתן יהיה להשיג כרטיסים באתר הקבוצה או בעיר עצמה יומיים-שלושה לפני המשחק (ראו מידע נוסף בנושא בעמוד המידע על כרטיסים לכדורגל במנצ'סטר). למי שמעוניין בכל זאת לראות את המשחק בראש שקט ולחסוך את נושא איתור והזמנת הכרטיסים, מומלץ להזמין כרטיסים מראש על אף העלות הנוספת. המלצה זו היא בעלת משנה תוקף במקרים של משפחות, מי שאינו מעוניין להסתבך עם הזמנה עצמאית, ותיירים המחפשים שלושה מקומות ומעלה - אחד ליד השני. טווח המחירים למשחק זה נע בין 456 עד 984 ש”ח.

המלצות לטיסות למגיעים למשחק מנצ'סטר יונייטד נגד שפילד יונייטד

מחירי הטיסות לאירוע זה יהיו במחירים סבירים כיוון שמדובר בתקופת מידל סיזן, מה שאומר שמחירי הטיסות אומנם לא גבוהים כמו בקיץ, אך גם לא נמוכים כמו בחורף. הדבר נכון בין אם בוחרים לטוס ישירות למנצ'סטר ובין אם בוחרים לטוס ללונדון.

המלצות למלונות למגיעים למשחק מנצ'סטר יונייטד נגד שפילד יונייטד

בכל הנוגע למלונות במנצ'סטר יש פחות לחץ בעונה זו של השנה - המחירים יהיו טובים ואין בעיה ממשית למצוא מקום פנוי בעיר, לכן שווה לחשוב על וויתור של הזמנה מראש למי שלא מוגבל יחסית באופציות הלינה שלו. ההזמנה מראש מומלצת בזמן זה במיוחד למחפשים מלונות ספציפיים כמו משפחות וקבוצות המחפשות חדרי מלונות ודירות גדולות יחסית. מצד שני זוגות ובודדים יכולים להשיג אחלה הצעות מחיר של הרגע האחרון למלונות השונים במנצ'סטר בעונה זו. יחד עם זאת כן הינו להזמין מקום לינה מראש עם אפשרות ביטול בחינם עד ליום או יומיים לפני תאריך השהות - למשל בקישור זה - וכך מצד אחד להבטיח לעצמכם מקום במלון או דירה שמתאים לכם, ומצד שני להשאיר לכם את האפשרות לבטל את השהות במידה ותמצאו חלופה טובה יותר.

המלצות כלליות למגיעים למשחק מנצ'סטר יונייטד נגד שפילד יונייטד בלונדון

  • למי שמעוניין בחווית כדורגל אנגלי מלאה, כדאי לשלב את המשחק הזה עם משחקים נוספים המתקיימים באנגליה - לרשימת המשחקים המלאה בלונדון לחצו על הקישור הזה, לרשימת המשחקים המלאה בליברפול לחצו על הקישור הזה. כדאי להסתכל על אחד מהמשחקים הבאים: ארסנל – צ’לסי בלונדון.
  • חודש מאי הוא ממש סופו של האביב ותחילתו של הקיץ במנצ’סטר, ולכן לרוב הטמפרטורות נוחות, אבל ישנם בהחלט ימים בהם יכול להיות גשום, גם אם לא קר, בכל זאת מדובר בצפון אנגליה. כדי שהגשם לא יתפוס אתכם בהפתעה אנו ממליצים לבדוק את מזג האוויר הצפוי ליום המשחק ובהתאם לתחזית להחליט האם לארוז מטרייה או לא (כדאי מאוד לבדוק שוב גם בבוקר המשחק, ולראות שאין שינויים במזג האוויר אליו התכוננתם). אומנם רוב היציעים באצטדיון אולד טראפורד מקורים אך בהחלט יכול לתפוס אתכם גשם בדרך אל האצטדיון.
  • שימו לב כי המועד של משחק זה אינו סופי, זאת מאחר ומשחקי הליגה האנגלית נקבעים טנטטיבית זמן רב לפני מועד המשחק עצמו. המשמעות של זה היא שתאריך המשחק עשוי לזוז ולהשתנות בהתאם לאחד מהימים בהם מתקיימים משחקים. במקרה של הליגה האנגלית מדובר בימים שבת, ראשון ושני, כאשר לרוב (אך לא תמיד) המשחקים של הקבוצות הגדולות יתקיימו בימי ראשון.
  • בגלל שמשחק זה הוא משחק קטן יחסית וחשיבותו אינה גבוהה, יש לקחת בחשבון שלא בטוח שכל השחקנים הבכירים של הקבוצה ישחקו בו וצפויים להיות רוטציות לא קטנות בסגל הקבוצה.
  • נושא משחקי הכדורגל הוא נושא פחות מוכר לתייר המומצע בהשוואה למלונות, טיסות וכדומה. לכן אנו מאוד ממליצים לקרוא את החלק באתר העוסק במושגים והמלצות כלליות למעוניינים לצפות במשחק או הופעה בחו"ל. בנוסף, מומלץ להתייעץ עימנו אם יש לכם התלבטות כזו או אחרת.