1. עמוד הבית
  2. »
  3. בריטניה 2024 המדריך התיירותי המקיף ביותר בעברית
  4. »
  5. ווינדזור, בריטניה 2024 – המדריך המקיף | Windsor
  6. »
  7. מלונות מומלצים בווינדזור ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

מלונות מומלצים בווינדזור ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

מלונות בווינדזור - הסקירה המקיפה על מלונות בווינדזור. אזורי הלינה המומלצים בווינדזור, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על מלונות מומלצים בווינדזור.

5 מקומות לינה מומלצים בווינדזור

Fairmont Windsor Park

⭐⭐⭐⭐⭐
מלון פיירמונט ווינדזור (Fairmont Windsor Park) – מלון חמישה כוכבים בסמוך לטירת וויזנדור. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בגלל המיקום המרכזי שלו .
למידע נוסף על המלון

Macdonald Windsor

⭐⭐⭐⭐
מלון מקדונלד ווינדזור (Macdonald Windsor) – מלון ארבע כוכבים ברחוב היי סטריט (High Street), מול טירת ווינדזור. מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אנשים ומומלץ מכייוון שהמלון ממקום מול טירת ווינדזור .
למידע נוסף על המלון

Holiday Inn Express Windsor, an IHG Hotel

⭐⭐⭐
מלון הולידיי אין אקספרס ווינדזור (Holiday Inn Express Windsor, an IHG Hotel) – מלון שלושה כוכבים בסמוך לטירת ווינדזור. מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אנשים ומומלץ בגלל המיקום המעולה ,והנוף המדהים.
למידע נוסף על המלון

The Old Farmhouse

אולד פרמם הווס (The Old Farmhouse) – בית הארחה בסמוך לקתדרלה Kerith Community Church. מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אנשים ומומלץ בגלל שבית הנופש נמצא במקום מרכזי .
למידע נוסף על המלון

The Windsor Trooper

⭐⭐⭐
ווינדזור טרופר (The Windsor Trooper) – בית הארחה בסמוך לטירת ווינדזור. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בגלל המיקום המעולה והצוות הידידותי.
למידע נוסף על המלון

עדכון אפריל, 2024

במהלך השבועות הקרובים מידת הביקוש ללינה בווינדזור במגמת עליה, ולכן למי שמתכנן להגיע בפסח או בשבועות שאחריו כדאי להזמין מקומות לינה מראש. תוכלו לעשות זאת בקישור הזה עם אפשרות ביטול בחינם, וכך לשמור על גמישות על אף ההזמנה מראש. בנוסף, כדאי לבדוק האם יש מבצעים או הנחות רלוונטיים עבורכם כאן.

כל מה שתצטרכו לדעת לפני הזמנת לינה בווינדזור

בווינדזור ישנם פחות מ-150 מקומות לינה מסוגים שונים – מלונות, דירות ואפשרויות הארחה נוספות. מה שאומר שההיצע קטן, אפשרות הבחירה מצומצמת וכדאי מאוד להזמין מקום לינה מראש ולא לחכות לרגע האחרון. אפשרות הלינה הנפוצה ביותר הינה דירות (למשל Castle Properties:Eton-The College), כך שלמי שאפשרות זו מתאימה יהיה מעט יותר היצע לבחור מתוכו את מקום הלינה המתאים לו.
האזור המרכזי סביבו מרבית התיירים בוחרים ללון הינו מרכז העיירה ובמיוחד ליד טירת וויזנדור Windsor Castle, בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את מלון ארבעה כוכבים Castle Hotel Windsor. ככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר לאזור זה כך לרוב גם המחיר שלו יעלה. במידה ואתם מגיעים לווינדזור עם רכב אנו ממליצים לבחור מקום לינה עם חניה, למשל דירה חמישה כוכבים Urban Living’s ~ King Edward Luxury, בית הארחה Charles House ומלון The Christopher Hotel, Eton.

הלינה באזור טירת ווינדזור פופולארית מואד (צילום: הלינה באזור טירת ווינדזור פופולארית מואד
המלצות ללינה בווינדזור

  • מלונות נוספים מומלצים בווינדזור הינם מלונות ארבעה כוכבים כמו The Royal Adelaide Hotel מלון ומלונות שלושה כוכבים למי שמחפש לינה פונקציונאלית כמו מלון The Christopher Hotel, Eton, מלון Goswell House. בעבור מי שמחפש לינה זולה אנו ממליצים להסתכל גם על מקומות הלינה הבאים – בית הארחה The Rutlands B&B, בית הארחה Gilbey’s Bar, Restaurant & Townhouse. בעבור מי שמעדיף ללון בדירות אנו מציעים להסתכל גם על המקומות הבאים דירה Castle Properties:Eton-The College, דירה Castle Properties: The Duchess, 3 Bed Family.
  • בווינדזור כאמור ישנו מספר מצומצם של אפשרויות לינה ולכן ישנה לא פעם בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, ובמיוחד כאשר מחפשים אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • בווינדזור מלונות זולים יחסים לכן שווה לחשוב לקחת מלונות או אופציות לינה ברמה גבוהה יותר ממה שאתם רגילים למשל .

שאלות נפוצות על לינה בווינדזור

למשפחות המגיעות לווינדזור אנו ממליצים להסתכל על אפשרויות הלינה הבאות - דירות Castle Properties:Eton-The College מלון דירות Windsorian Experience , אפשרויות לינה אלו מקבלות ילדים, מתאימות לאירוח של כמה אנשים בחדר ומציעות לינה במחירים נוחים יחסית.

מי שמגיע עם רכב לווינדזור לרוב לא נתקל בבעיות חנייה יוצאות דופן, אבל הרבה מהתיירים מעדיפים לא להסתמך על חניה ברחוב (ובחלק מהמקרים להסתכן בקנס) ובוחרים להזמין מקום לינה עם חניה. לתיירים אלו אנו מציעים להסתכל על מקומות הלינה הבאים אשר מציעים חניה לאורחים שלהם - דירה חמישה כוכבים Urban Living's ~ King Edward Luxury, בית הארחה Charles House ומלון The Christopher Hotel, Eton.

בעבור מי שמחפש אפשרויות לינה זולות בווינדזור אנו מציעים להסתכל על The Old Farmhouse, בית הארחה The Rutlands B&B, בית הארחה Gilbey's Bar, Restaurant & Townhouse.

Booking.com