1. עמוד הבית
  2. »
  3. בריטניה 2024 המדריך התיירותי המקיף ביותר בעברית
  4. »
  5. ברייטון אנד הוב, בריטניה 2024 – המדריך המקיף | Brighton and hove
  6. »
  7. מלונות מומלצים בברייטון אנד הוב ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

מלונות מומלצים בברייטון אנד הוב ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

מלונות בברייטון אנד הוב - הסקירה המקיפה על מלונות בברייטון אנד הוב. אזורי הלינה המומלצים בברייטון אנד הוב, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על מלונות מומלצים בברייטון אנד הוב.

5 מקומות לינה מומלצים בברייטון אנד הוב

The Grand Brighton

⭐⭐⭐⭐
מלון דה גראנד ברייטון (The Grand Brighton) – מלון 4 כוכבים במרכז העיר סמוך לחוף הים. מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אנשים ומומלץ בשל מיקום המלון ורמת שביעות הרצון מתפקוד הצוות..
למידע נוסף על המלון

Legends Hotel

⭐⭐⭐
מלון אגדות (Legends Hotel) – מלון 3 כוכבים במרכז העיר סמוך לחוף הים. מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אנשים ומומלץ בשל מיקום המלון ורמת השביעות מתפקוד הצוות..
למידע נוסף על המלון

The Lanes Hotel

⭐⭐⭐
מלון דה ליינס (The Lanes Hotel) – מלון 3 כוכבים במרכז העיר סמוך לחוף הים. מקום זה מתאים לאירוח של עד 6 אנשים ומומלץ בשל רמת השביעות מתפקוד הצוות ומיקום המלון..
למידע נוסף על המלון

A Room With A View

חדר עם נוף (A Room With A View) – בית הארחה במרכז העיר סמוך לחוף הים. מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אנשים ומומלץ בשל שירות הצוות ומיקום בית ההארחה.
למידע נוסף על המלון

Q Square by Supercity Aparthotels

קיו סקוור ביי סופרסיטי (Q Square by Supercity Aparthotels) – מלון הדירות במרכז העיר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אנשים ומומלץ בשל מיקום מלון הדירות ורמת הניקיון הגבוהה.
למידע נוסף על המלון

עדכון יולי, 2024

הביקוש ללינה ביולי בברייטון אנד הוב עולה, ולכן מומלץ מאוד להזמין מקום לינה מראש, למשל בקישור הזה בו אפשרויות לינה המציעות ביטול בחינם. למי מכם שרוצה לחסוך בעלות הלינה כדאי גם לחפש מבצעים כאן.

כל מה שתצטרכו לדעת לפני הזמנת לינה בברייטון אנד הוב

בברייטון אנד הוב ישנם כ-700 מקומות לינה מסוגים שונים – מלונות, דירות ואפשרויות הארחה נוספות. אפשרות הלינה הנפוצה ביותר הינה דירות (למשל Brighton Lanes by Creatick), מבחינת המלונות מרביתם הם מלונות בעלי דירוג של 3 כוכבים (למשל The Southern Belle), כך שלמי שמחפש מלון שכזה יש יותר אפשרויות לבחור מתוכן.
האזור המרכזי סביבו מרבית התיירים בוחרים ללון הינו שכונת הליינס (The Lanes) ובמיוחד ליד סביב אנטרדת המלחמה של ברייטון (Brighton War Memorial), בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את דירות Brighton Square Apartments. ככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר לאזור זה כך לרוב גם המחיר שלו יעלה. בעבור מי שמחפש אזורים אשר מעט יותר מרוחקים משכונת הליינס (The Lanes) אך עדיין קרובים מספיק להגעה נוחה אליו אפשרות טובה יכולה להיות לינה בפארק המלכה ברייטון (Queen’s Park), בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את מלון 3 כוכבים בלאנש האוס (Blanch House). במידה ואתם מגיעים לברייטון אנד הוב עם רכב אנו ממליצים לבחור מקום לינה עם חניה, למשל בית הארחה A Room With A View– בתשלום ובהזמנה מראש ומלון 4 כוכבים The Grand Brighton– בתשלום ובהזמנה מראש.

תיירים רבים בוחרים ללון באזור אנדטרת המלחמה של ברייטוןתיירים רבים בוחרים ללון באזור אנדטרת המלחמה של ברייטון
המלצות ללינה בברייטון אנד הוב

  • מלונות נוספים מומלצים בברייטון אנד הוב הינם מלונות ארבעה כוכבים כמו מלון Malmaison Brighton, מלון New Steine Hotel – B&B, מלון Hotel du Vin Brighton ומלון Pelirocco Hotel ומלונות שלושה כוכבים למי שמחפש לינה פונקציונאלית כמו מלון Best Western Princes Marine Hotel, מלון One Broad Street, מלון Blanch House ומלון The Southern Belle. בעבור מי שמחפש לינה זולה אנו ממליצים להסתכל גם על מקומות הלינה הבאים – בית ההארחה Cavalaire Guest House ומלון The Southern Belle. בעבור מי שמעדיף ללון בדירות אנו מציעים להסתכל גם על המקומות הבאים דירות Seaview Apartment – Central Hove with PARKING.
  • מרבית המבקרים בברייטון אנד הוב מעדיפים ללון כאמור באזור שכונת הליינס (The Lanes), אך מומלץ לקחת בחשבון בעיות נגישות ברכב, ומחיר יקר יותר באזור זה. הדבר נכון אף יותר כאשר מגיעים בשיא עונת התיירות. בעייתי מאוד להתנייד באזר זה עם רכב פרטי לכן למי שמגיע עם רכב שכור כדי לבחור ללון באזורים פריפריאלים יחסית של ברייטון אנד הוב. מאוד מומלץ להסתכל גם על האופציות השונות למלונות עם חניה בברייטון אנד הוב למשל בית הארחה A Room With A View– בתשלום ובהזמנה מראש ומלון 4 כוכבים The Grand Brighton– בתשלום ובהזמנה מראש.
  • באזור שכונת הליינס (The Lanes) יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • בברייטון אנד הוב מלונות זולים יחסים לכן שווה לחשוב לקחת מלונות או אופציות לינה ברמה גבוהה יותר ממה שאתם רגילים למשל מלון 4 כוכבים New Steine Hotel – B&B ומלון 4 כוכבים Leonardo Royal Hotel Brighton Waterfront.

שאלות נפוצות על לינה בברייטון אנד הוב

האזור הפופולארי ביותר ללינה בברייטון אנד הוב הינו אזור שכונת הליינס (The Lanes), ובמיוחד בסמוך לסביב אנטרדת המלחמה של ברייטון (Brighton War Memorial).

בין מקומות הלינה הפופולארים ביותר בברייטון אנד הוב ניתן למנות את The Grand Brighton, Legends Hotel, The Lanes Hotel, A Room With A View,ו- Q Square by Supercity Aparthotels.

למשפחות המגיעות לברייטון אנד הוב אנו ממליצים להסתכל על אפשרויות הלינה הבאות - ומקום האירוח Brighton Lanes by Creatick דירות Brighton Square Apartments, דירות Seaview Apartment - Central Hove with PARKING, אפשרויות לינה אלו מקבלות ילדים, מתאימות לאירוח של כמה אנשים בחדר ומציעות לינה במחירים נוחים יחסית.

מי שמגיע עם רכב לברייטון אנד הוב צריך לקחת בחשבון שבאזורים המרכזיים והמתויירים ישנן בעיות חניה. לכן, כדאי ללון באזורים הפרפריאלים יותר שם נוח וקל יותר למצוא חניה לרכב. תיירים רבים בוחרים להזמין מקום לינה אשר מציע חניה וכך להגיע עם ראש שקט (וגם לא להסתכן בקנס אפשרי בגלל חניה במקום אסור או שדורש תו חניה). אנו מציעים להסתכל על מקומות הלינה הבאים אשר מציעים מקום חניה לאורחים שלהם - בית הארחה A Room With A View- בתשלום ובהזמנה מראש ומלון 4 כוכבים The Grand Brighton- בתשלום ובהזמנה מראש.

בעבור מי שמחפש אפשרויות לינה זולות בברייטון אנד הוב אנו מציעים להסתכל על A Room With A View, בית ההארחה Cavalaire Guest House ומלון The Southern Belle.

Booking.com