1. עמוד הבית
  2. »
  3. בריטניה 2024 המדריך התיירותי המקיף ביותר בעברית
  4. »
  5. באת’, בריטניה 2024 – המדריך המקיף | Bath
  6. »
  7. מלונות מומלצים בבאת’ ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

מלונות מומלצים בבאת’ ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

מלונות בבאת' - הסקירה המקיפה על מלונות בבאת'. אזורי הלינה המומלצים בבאת', התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על מלונות מומלצים בבאת'.

5 מקומות לינה מומלצים בבאת’

The Gainsborough Bath Spa

⭐⭐⭐⭐⭐
מלון גיינסבורו באת’ ספא (The Gainsborough Bath Spa) – מלון 5 כוכבים במרכז העיר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 5 אנשים ומומלץ בשל מיקום המלון ותפקוד הצוות.
למידע נוסף על המלון

Apex City of Bath Hotel)

⭐⭐⭐⭐
מלון אפקס סיטי אוף באת’ (Apex City of Bath Hotel)) – מלון 4 כוכבים במרכז העיר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בשל מיקום המלון ותפקוד הצוות.
למידע נוסף על המלון

Brooks Guesthouse

⭐⭐⭐⭐
מלון המפטון ביי הילטון באת’ סיטי (Hampton By Hilton Bath City) – מלון 4 כוכבים במרכז העיר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 3 אנשים ומומלץ בשל מיקום המלון ורמת תפקוד הצוות.
למידע נוסף על המלון

Brooks Guesthouse

ברוקס גסטהאוס (Brooks Guesthouse) – בית הארחה ברחוק ממרכז העיר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בשל תפקוד הצוות ומיקום בית הארחה.
למידע נוסף על המלון

Hiding Space – St Catherine’s Hospital Apartments

מלון הדירות היידינג ספייס (Hiding Space – St Catherine’s Hospital Apartments) – מלון דירות במרכז העיר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בשל מיקום המלון הדירות ורמת הניקיון הגבוהה.
למידע נוסף על המלון

עדכון אפריל, 2024

בתקפה זו הביקוש ללינה בבאת’ במגמת עליה, ולכן למי שמתכנן להגיע בפסח או בשבועות שאחריו כדאי להזמין מקומות לינה מראש. תוכלו לעשות זאת בקישור הזה בו מגוון מקומות המציעים ביטול בחינם, כך שתוכלו לשנות את ההזמנה ואף לבטל אותה במידת הצורך. בנוסף, מאחר וההוצאה על הלינה היא מהמרכזיות בחופשה תוכלו לחפש מבצעים רלוונטיים עבורכם כאן.

כל מה שתצטרכו לדעת לפני הזמנת לינה בבאת'

בבאת’ ישנם כ-465 מקומות לינה מסוגים שונים – מלונות, דירות ואפשרויות הארחה נוספות. אפשרות הלינה הנפוצה ביותר הינה דירות (למשל Dream Stays Bath – Beau Street), מבחינת המלונות מרביתם הם מלונות בעלי דירוג של 4 כוכבים (Harington’s Hotel), כך שלמי שמחפש מלון שכזה יש יותר אפשרויות לבחור מתוכן.
האזור המרכזי סביבו מרבית התיירים בוחרים ללון הינו מרכז העיר ובמיוחד ליד המרחצאות הרומיים של באת’ (The Roman Baths), בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את מלון- The Z Hotel Bath. ככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר לאזור זה כך לרוב גם המחיר שלו יעלה. בעבור מי שמחפש אזורים אשר מעט יותר מרוחקים ממרכז העיר אך עדיין קרובים מספיק להגעה נוחה אליו אפשרות טובה יכולה להיות לינה בפארק ויקטוריה המלכותי, בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את בית הארחה ברוקס גסטהאוס (Brooks Guesthouse). במידה ואתם מגיעים לבאת’ עם רכב אנו ממליצים לבחור מקום לינה עם חניה, למשל מלון 5 כוכבים No 15 by GuestHouse Bath, מלון 4 כוכבים The Yard in Bath Hotel ודירות Student Castle – Studio Apartments.

תיירים רבים בוחרים ללון במרכז העיר סמוך למרחצאות הרומייםתיירים רבים בוחרים ללון במרכז העיר סמוך למרחצאות הרומיים
המלצות ללינה בבאת'

  • מלונות נוספים מומלצים בבאת’ הם בין היתר מלונות חמישה כוכבים למי שמחפש לינה מפנקת וברמה גבוהה כמו מלון No.15 Great Pulteney, מלון The Roseate Villa Bath, מלון The Bath Priory Hotel ומקום האירוח Bathen House, מלונות ארבעה כוכבים כמו מלון DoubleTree by Hilton Bath, מלון Henrietta House, מלון a member of Radisson Individuals ומלון Francis Hotel Bath ומלונות שלושה כוכבים למי שמחפש לינה פונקציונאלית כמו מלון Royal Hotel. בעבור מי שמחפש לינה זולה אנו ממליצים להסתכל גם על מקומות הלינה הבאים – מלון The Z Hotel Bath ובית הארחה Chestnuts House. בעבור מי שמעדיף ללון בדירות אנו מציעים להסתכל גם על המקומות הבאים דירות Dream Stays Bath – Beau Street.
  • מרבית המבקרים בבאת’ מעדיפים ללון כאמור באזור מרכז העיר, אך מומלץ לקחת בחשבון בעיות נגישות ברכב, ומחיר יקר יותר באזור זה. הדבר נכון אף יותר כאשר מגיעים בשיא עונת התיירות. בעייתי מאוד להתנייד באזר זה עם רכב פרטי לכן למי שמגיע עם רכב שכור כדי לבחור ללון באזורים פריפריאלים יחסית של באת’. מאוד מומלץ להסתכל גם על האופציות השונות למלונות עם חניה בבאת’ למשל מלון 5 כוכבים No 15 by GuestHouse Bath, מלון 4 כוכבים The Yard in Bath Hotel ודירות Student Castle – Studio Apartments.
  • באזור מרכז העיר יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • בבאת’ דירות ומלונות יקרים יחסית לכן שווה: א. לקחת דירות ומלונות פונקציונאלים וזולים יחסית כמו מלון Royal Hotel. ב. מומלץ לעשות שימוש במנועי השוואות המחירים השונות הפערים יכולים להיות מאוד, מאוד גבוהים. אתם יכולים לבצע השוואה זו למשל בלינק זה אובלינק זה.

שאלות נפוצות על לינה בבאת'

האזור הפופולארי ביותר ללינה בבאת' הינו אזור מרכז העיר, ובמיוחד בסמוך להמרחצאות הרומיים של באת' (The Roman Baths).

למשפחות המגיעות לבאת' אנו ממליצים להסתכל על אפשרויות הלינה הבאות - בית הארחה Brooks Guesthouse, דירות האירוח Dream Stays Bath - Beau Street ובית הארחה Chestnuts House, אפשרויות לינה אלו מקבלות ילדים, מתאימות לאירוח של כמה אנשים בחדר ומציעות לינה במחירים נוחים יחסית.

מי שמגיע עם רכב לבאת' צריך לקחת בחשבון שבאזורים המרכזיים והמתויירים ישנן בעיות חניה. לכן, כדאי ללון באזורים הפרפריאלים יותר שם נוח וקל יותר למצוא חניה לרכב. תיירים רבים בוחרים להזמין מקום לינה אשר מציע חניה וכך להגיע עם ראש שקט (וגם לא להסתכן בקנס אפשרי בגלל חניה במקום אסור או שדורש תו חניה). אנו מציעים להסתכל על מקומות הלינה הבאים אשר מציעים מקום חניה לאורחים שלהם - מלון 5 כוכבים No 15 by GuestHouse Bath, מלון 4 כוכבים The Yard in Bath Hotel ודירות Student Castle - Studio Apartments.

בעבור מי שמחפש אפשרויות לינה זולות בבאת' אנו מציעים להסתכל על Brooks Guesthouse, מלון The Z Hotel Bath ובית הארחה Chestnuts House.

Booking.com