דירות בבריסל – סקירת מומחים (2024)

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

הסקירה המקיפה על דירות בבריסל - אזורי הלינה המומלצים, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על המלונות המומלצים בבריסל.

7 דירות מומלצות בבריסל

Beautiful apartments in Porte de Namur

זהו מלון דירות, אשר מציע לאורחיו מצד אחד את העצמאות והמרחב שיש לדירות, אך גם את היתרונות השונים של לינה במלון. מלון דירות זה נמצא בשכונת מטונג (Matonge) הקטנה והמרכזית, אשר מומלצת לחפצים לשהות קרוב מאוד למרכז התיירותי אך לא ממש בתוכו. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדרי משפחה, כיסא גבוה לילדים ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא מתאימה למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

Cozy Apartment Brussels Centre

זוהי דירה אשר מתאימה למי שמעדיף להינות מעצמאות רבה יותר מזו שמוצעת בלינה במלון. הדירה נמצאת במרכז התיירותי של בריסל בו נמצאת קתדרלת בריסל, מזרקת מנקין פיס, הכיכר הגדולה ובסמוך לגבעת המוזיאונים. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, מכונת קפה ומרפסת. אפשרות לינה זו מקבלת שבחים רבים מפי תיירים שבחרו לישון בה בעבר בביקורם בעיר, וחוות הדעת עליה בפלטפורמות השונות חיוביות מאוד, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

Adagio access Brussels Delta

מדובר במלון דירות, אפשרות המתאימה למי שרוצה מצד אחד להנות מהעצמאות והמרחב שדירה מאפשרת ומצד שני לא לוותר על היתרונות של מלון. מלון הדירות נמצא במזרח בריסל במרחק רב יחסית מהמרכז התיירותי של העיר. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדר כושר, מוצרי טיפוח בחינם וחדרים אטומים לרעש. אפשרות לינה זו זוכה לשבחים וחוות דעת חיוביות מתיירים שבחרו ללון בה, והיא יכולה להתאים גם לצמחונים או טבעונים המחפשים אפשרות לינה עם ארוחות מתאימות או אפשרות להכין אוכל. למידע נוסף לחצו כאן.

R213 Residences Botanique

מדובר בדירות, אפשרות לינה אשר מומלצת למי שמעוניין ביותר עצמאות ומרחב מאלו שמוצעות בלינה במלון, במיוחד אם מגיעים כקבוצה גדולה יחסית ורוצים ללון בדירות הקרובות זו לזו. דירות אלו נמצאות בשכונת שארבק ( Schaerbeek) הנמצאת צפונית למרכז העיר, וקרובה לפארק לאקן, אשר מומלץ לחפצים לשהות בזול במקום נגיש למרכז גם אם מעט מרוחק ממנו. בין השאר מקום הלינה מציע כיסא גבוה לילדים, מוצרי טיפוח בחינם וחדרים אטומים לרעש. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות. למידע נוסף לחצו כאן.

The Livorno

מדובר בדירות, אפשרות לינה אשר מומלצת למי שמעוניין ביותר עצמאות ומרחב מאלו שמוצעות בלינה במלון, במיוחד אם מגיעים כקבוצה גדולה יחסית ורוצים ללון בדירות הקרובות זו לזו. דירות אלו נמצאות באזור מוזאון הורטה (Horta Museum) הנמצא בשכונת סנט-גיליס המרוחקת מעט מהמרכז ומכל האטרקציות הידועות, על כן מומלץ למעוניינים לשהות מחוץ לאיזור התיירותי ולהינות ממחירים נוחים יותר. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם ומכונת קפה. אפשרות לינה זה מקבלת ביקורות וחוות דעת טובות במיוחד באתרים השונים. למידע נוסף לחצו כאן.

Spacious modern appartments in the heart of Brussels

מדובר בדירות, אפשרות לינה אשר מומלצת למי שמעוניין ביותר עצמאות ומרחב מאלו שמוצעות בלינה במלון, במיוחד אם מגיעים כקבוצה גדולה יחסית ורוצים ללון בדירות הקרובות זו לזו. דירות אלו נמצאות במרכז העיר בריסל, שהלינה בו פופולארית במיוחד מכיוון שבאזור זה נמצאים מרבית המוזאונים והאטרקציות המרכזיות. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם ומכונת קפה. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות. למידע נוסף לחצו כאן.

Résidence Stiénon

זוהי דירה אשר מתאימה למי שמעדיף להינות מעצמאות רבה יותר מזו שמוצעת בלינה במלון. הדירה נמצאת באזור פארק מיני אירופה (Mini Europe) הסמוך למבנה האטומיום, קרוב לפארקים נעימים בתוך העיר אך רחוק מהמרכז התיירותי, ומומלץ למעוניינים לשהות באיזור יחסית רגוע אך מרוחק מהמרכז. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר מוצרי טיפוח בחינם, מכונת קפה ומכונת כביסה. אפשרות לינה זה מקבלת ביקורות וחוות דעת טובות במיוחד באתרים השונים. למידע נוסף לחצו כאן.

שאלות נפוצות על דירות בבריסל

בין הדירות המציעות מתקנים נגישים בבריסל אפשר למנות את דירת שלושה כוכבים Cozy Apartment Brussels Centre, מלון דירות שלושה כוכבים Beautiful apartments in Porte de Namur ודירות שלושה כוכבים Ilot Sacre Apartments שיש בהם גם חניית נכים ומלון דירות שלושה כוכבים Aparthotel Résidence Bara Midi ודירות שלושה כוכבים Grand Place Apartment . מאחר ותיירים שונים זקוקים לרמה שונה של הנגשה כדאי מאוד לבדוק שהמתקנים המוצעים במקומות אלו תואמים את הצרכים שלכם וכי ישנם חדרים מונגשים פנויים בתאריכי החופשה שלכם.

מאחר והרוב המוחלט של בתי המלון השונים והדירות לא מאפשרים עישון במקום עצמו, בעבור מעשנים המגיעים לבריסל ישנן שתי אפשרויות, או מקום אירוח המציע אזור המיועד לעישון, או מקום אירוח עם מרפסת אשר מאפשר עישון במרפסת. למעשנים המחפשים הדירות בבריסל מומלץ להסתכל על דירת שלושה כוכבים Cozy Apartment Brussels Centre שמציע אזורים המיועדים לעישון ומרפסת, מלון דירות ארבעה כוכבים MAS Aparthotel EU ומלון דירות שלושה כוכבים Citadines Sainte Catherine Brussels שמציעים אזורים המיועדים לעישון וגן ומלון דירות שלושה כוכבים Aparthotel Résidence Bara Midi ודירות ארבעה כוכבים Royal Apartments Brussels שמציעים מרפסת.

לצמחונים וטבעונים שמחפשים לינה בבריסל כדאי להסתכל על אפשרויות המציעות ארוחות צמחוניות או מטבחון בו אפשר להכין אוכל למהלך היום. בין אפשרויות הלינה המומלצות בהקשר זה ניתן למנות את מלון דירות שלושה כוכבים Adagio access Brussels Delta שמגיש אוכל טבעוני.

בין הדירות המומלצות באזור מוזאון הורטה ניתן למצוא את דירות ארבעה כוכבים The Livorno .

בין הדירות המומלצות במרכז העיר ניתן למצוא את דירות ארבעה כוכבים Spacious modern appartments in the heart of Brussels , דירות ארבעה כוכבים Royal Apartments Brussels , מלון דירות ארבעה כוכבים Central and Cozy in Brussels ומלון דירות שלושה כוכבים Citadines Sainte Catherine Brussels .

בין הדירות המומלצות במרכז התיירותי של בריסל ניתן למצוא את דירת שלושה כוכבים Cozy Apartment Brussels Centre ומלון דירות ארבעה כוכבים numa l Lief .

בין הדירות המומלצות באזור הכיכר הגדולה ניתן למצוא את דירות שלושה כוכבים Grand Place Apartment , מלון דירות שלושה כוכבים Aparthotel Adagio Brussels Grand Place ודירות שלושה כוכבים Ilot Sacre Apartments .

כל מה שתצטרכו לדעת על דירות בבריסל

בריסל, בירת בלגיה, ידועה בהיותה מטה ​​ארגונים בינלאומיים, כמו האיחוד האירופי ונאט”ו. יש לבריסל הרבה מה להציע, החל ממונומנטים שהפכו לסמלי העיר כמו מבנה האטומיום, דרך כמה מוזיאונים משעשעים כמו מוזיאון השוקולד המפורסם ומראות אירופאיים ללא רבב. תיירים רבים בוחרים באפשרויות לינה אלטרנטיביות למלונות, ואחת הפופולאריות שבהן היא לינה בדירה או במלון דירות. הדירות לרוב מרווחות יותר מאשר החדרים בבתי המלון, ומאפשרות לחסוך בעלות החופשה – לא רק במחיר הלינה, אלא גם בזכות האפשרות להכין אוכל למהלך היום בדירה וכך להוציא פחות כסף על ארוחות במסעדות במהלך היום. נוסף על כך, לינה בדירה יכולה להיות חסכונית ונוחה יותר במיוחד למשפחות המגיעות לטיול בבלגיה, מאחר ולרוב ניתן למצוא דירות של כמה חדרים במחירים נמוכים יותר מאשר סוויטות וחדרים מחוברים בבתי מלון. כאשר מחפשים דירה בבריסל, יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון כדי למצוא את המלון המתאים לכם ביותר ולאופי החופשה שלכם:

  • מיקום: קחו בחשבון את השכונה בה נמצאת הדירה ואת הקרבה שלה לאטרקציות, מסעדות ותחבורה ציבורית – במיוחד אם בוחרים דירה שאינה נמצאת במרכז. האזור המרכזי ביותר, וגם הפופולארי ביותר ללינה הוא מרכז העיר, האזור של קתדרלת בריסל והכיכר המרכזית – במידה ואתם אוהבים ללון במרכז העניינים זהו האזור המתאים לכם.
  • מתקנים: חשבו אילו מתקנים חשובים לכם, כמו מטבח מלא (ולא רק מטבחון), מכונת כביסה או חנייה במידה ואתם מגיעים עם רכב שכור או מתכננים לשכור רכב בבריסל (אנו לא ממליצים לשהות בעיר עם רכב), לחצו כאן למידע נוסף על השכרת רכב בבריסל, במידה ואתם מתכננים טיול בבלגיה. בנוסף, חשוב לשים לב שיש בחדר מיזוג אוויר בכל חלקי הדירה.
  • חלוקת חדרים ומיטות: בדקו כמה חדרים ישנם בדירה, וכמה מיטות ואילו יש בכל חדר.
  • תקציב: לכל אחד מתאים תקציב שונה, גם לחופשה באופן כללי וגם תקציב שמוכנים להשקיע בלינה. כדאי להסתכל על מנעד המחירים בעבור תאריכי השהות שלכם ובהתאם אליו ולתקציב שלכם להחליט מהו סוג הלינה המתאים לכם ביותר. כדאי לקחת בחשבון שלא רק סוג וגודל הדירה משפיעים על המחיר אלא גם המיקום שלה, ככל שתהיה קרובה יותר למרכז התיירותי, האזור של הכיכר הגדולה למשל, כך גם סביר שעלות הלינה תהיה יקרה יותר בהשוואה למקומות ברמה דומה שרחוקים יותר מאזור זה.
  • חוות דעת: כדאי לקרוא חוות דעת וביקורות מאורחים קודמים כדי לקבל יותר מידע על האווירה ורמת השירות של המארחים.
המלצות על דירות בבריסל

  • בין הדירות המומלצות הנוספות בבריסל ניתן למנות את דירות ארבעה כוכבים R213 Residences Botanique בשכונת שארבק, דירות ארבעה כוכבים The Livorno באזור מוזאון הורטה, דירות ארבעה כוכבים Spacious modern appartments in the heart of Brussels במרכז העיר, דירת שלושה כוכבים Résidence Stiénon באזור פארק מיני אירופה ומלון דירות ארבעה כוכבים MAS Aparthotel EU ברובע האירופאי.
  • בבריסל יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • כדאי להיכנס לקישור זה בו ישנם מחירים מיוחדים והנחות בעבור מלונות ודירות בבריסל.
  • לרשומים באתר בוקינג יש לא פעם הנחת Genius על אפשרות לינה זו, הנחה זו יכולה להגיע ל10% ממחיר הלינה, היכנסו ללינק זה ותוכלו לראות האם אתם זכאים להנחה.

כיצד בחרנו את הדירות המומלצות בבריסל?

ניתחנו כ-800 אפשרויות לינה בבריסל עם האלגוריתם הייחודי שפיתחנו בהכל על אחרי מעל עשור של עזרה לתיירים בבחירת הלינה שלהם ברחבי העולם. כדי לבחור את אפשרויות הלינה הטובות ביותר בבריסל בדקנו אילו אפשרויות לינה מתאימות לסוגי התיירים השונים המגיעים לעיר ומבין אפשרויות הלינה הללו אילו ממוקמות באזורי הלינה המומלצים על ידינו לתיירים בבריסל (למשל מרכז העיר) ובחנו אילו מהם זוכים לחוות הדעת הטובות ביותר מהמבקרים שבחרו ללון בהן בעבר, כדי שלכם יהיה יותר קל למצוא את אפשרות הלינה המתאימה לכם ביותר.

Booking.com