מלונות מומלצים בקווארנה ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

מלונות בקווארנה - הסקירה המקיפה על מלונות בקווארנה. אזורי הלינה המומלצים בקווארנה, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על מלונות מומלצים בקווארנה.

5 מקומות לינה מומלצים בקווארנה

Royal Grand Hotel and Spa

⭐⭐⭐⭐
מלון וספא רויאל גראנד (Royal Grand Hotel and Spa) – מלון ארבעה כוכבים בסמוך לחוף . מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בגלל חדר כושר והקרבה לחוף לחוף .
למידע נוסף על המלון

ApartHotel Prostor

⭐⭐⭐
אפרט הוטל פרוסטור (ApartHotel Prostor) – מלון דירות בסמוך לחוף. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בגלל הנוף והקרבה לחוף .
למידע נוסף על המלון

Guest House Nash Dom

גאסט הוטל נש דום (Guest House Nash Dom) – בית הארחה במרכז העיר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 3 אנשים ומומלץ בגלל המיקום הנהדר והבריכה.
למידע נוסף על המלון

Kavarna Paradise Apartments

⭐⭐⭐
קווארנה פרדייז (Kavarna Paradise Apartments) – דירה בסמוך לחוף . מקום זה מתאים לאירוח של עד 6 אנשים ומומלץ בגלל הנוף והבריכה .
למידע נוסף על המלון

Calithea Complex

כאליתאה קומפלקס (Calithea Complex) – מלון דירות בסמוך לחוף. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בגלל הנוף הקרבה לחוף .
למידע נוסף על המלון

עדכון אפריל, 2024

במהלך השבועות הקרובים מידת הביקוש ללינה בקווארנה במגמת עליה. למי שמתכנן חופשת פסח כדאי להזמין מקומות לינה בהקדם, וכך גם למי שמתכנן חופשה בסופי השבוע הקרובים. מומלץ לעשות את ההזמנה בקישור הזה בו מגוון מקומות המציעים ביטול בחינם, כך שתוכלו לשנות את ההזמנה ואף לבטל אותה במידת הצורך. בנוסף, מאחר וההוצאה על הלינה היא מהמרכזיות בחופשה תוכלו לחפש מבצעים רלוונטיים עבורכם כאן.

כל מה שתצטרכו לדעת לפני הזמנת לינה בקווארנה

בקווארנה ישנם כ-105 מקומות לינה מסוגים שונים – מלונות, דירות ואפשרויות הארחה נוספות. אפשרות הלינה הנפוצה ביותר הינה דירות (למשל מלון דירות Kavarna Paradise Apartments).
האזור המרכזי סביבו מרבית התיירים בוחרים ללון הינו מרכז העיר ובמיוחד ליד מוזיאון Historical Museum Kavarna, בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את מלון Bisser Hotel. קחו בחשבון שככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר לאזור זה כך לרוב גם המחיר שלו יעלה.

תיירים רבים בוחרים ללון בקרבת רצועת החוף של קווארנהתיירים רבים בוחרים ללון בקרבת רצועת החוף של קווארנה
המלצות ללינה בקווארנה

  • בעבור מי שמעדיף ללון בדירות כדאי לראות גם את מלון דירות Villa Allegra, דירה KAVARNA HILLS APARTMENTS ומלון הדירות July Morning Seaside Resort.
  • מרבית התיירים שבוחרים לקחת מלון בקווארנה מעדיפים ללון כאמור באזור מוזיאון Historical Museum Kavarna, אך מומלץ לקחת בחשבון בעיות חניה למגיעים עם רכב ומחיר יקר יותר באזור זה. הדבר נכון אף יותר כאשר מגיעים בשיא עונת התיירות. לכן למי שמגיע עם רכב שכור כדאי להסתכל גם על האופציות השונות למלונות עם חניה בקווארנה למשל בית הארחה Guest House Nash Dom, מלון דירות Calithea Complex.
  • בקווארנה יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • בקווארנה מלונות זולים יחסים לכן שווה לחשוב לקחת מלונות או אופציות לינה ברמה גבוהה יותר ממה שאתם רגילים.

שאלות נפוצות על לינה בקווארנה

בין מקומות הלינה הפופולארים ביותר בקווארנה ניתן למנות את Royal Grand Hotel and Spa, ApartHotel Prostor, Guest House Nash Dom, Kavarna Paradise Apartments,ו- Calithea Complex.

למשפחות המגיעות לקווארנה אנו ממליצים להסתכל על אפשרויות הלינה הבאות - מלון דירות Calithea Complex, דירה Kavarna Paradise Apartments, אפשרויות לינה אלו מקבלות ילדים, מתאימות לאירוח של כמה אנשים בחדר ומציעות לינה במחירים נוחים יחסית.

במידה ואתם מגיעים עם רכב לקווארנה כדאי לקחת בחשבון את נושא החנייה, אשר עשוייה להיות בעייתית. על מנת לא להסתמך על חניה ברחוב כדאי להזמין מקום לינה עם חניה, במיוחד אם אתם מגיעים בקיץ. אנו מציעים להסתכל על מקומות הלינה הבאים - בית הארחה Guest House Nash Dom, מלון דירות Calithea Complex.

בעבור מי שמחפש אפשרויות לינה זולות בקווארנה אנו מציעים להסתכל על Kavarna Paradise Apartments.

Booking.com