מלונות מומלצים בבאלצ’יק ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

מלונות בבאלצ'יק - הסקירה המקיפה על מלונות בבאלצ'יק. אזורי הלינה המומלצים בבאלצ'יק, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על מלונות מומלצים בבאלצ'יק.

5 מקומות לינה מומלצים בבאלצ’יק

Lighthouse Golf & Spa Hotel

⭐⭐⭐⭐⭐
מלון לייטהאוס גולף & ספא (Lighthouse Golf & Spa Hotel) – מלון חמישה כוכבים באזור מרוחק מהמרכז. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בזכות הנוף והספא .
למידע נוסף על המלון

Hotel Mistral

⭐⭐⭐⭐
מלון מיסטרל (Hotel Mistral) – מלון ארבעה כוכבים במרכז העיר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בזכות הנוף המרהיב והנקיון .
למידע נוסף על המלון

White House Family Hotel Spa zone

⭐⭐⭐
וויט הוס פמאלי הוטל (White House Family Hotel Spa zone) – מלון שלושה כוכבים בחוף הים . מקום זה מתאים לאירוח של עד 3 אנשים ומומלץ בגלל הצלילה, דיג ורכיבה על אופניים.
למידע נוסף על המלון

Victoria Family Hotel

⭐⭐
ויקטוריה פמאלי (Victoria Family Hotel) – מלון שני כוכבים במרכז העיר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בגלל הצוות והמיקום מרכזי.
למידע נוסף על המלון

Marina City ApartHotel

⭐⭐⭐
מרוינה סיטי אפרט הולט (Marina City ApartHotel) – מלון דירות במרכז העיר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 5 אנשים ומומלץ בגלל מגרש הגולף ובריכת השחייה.
למידע נוסף על המלון

עדכון יוני, 2024

אנו נכנסים לתקופת הקיץ בה תיירים רבים מגיעים ומידת הביקוש למקומות הלינה בבאלצ’יק עולה, ולקראת סוף החודש תגיע לתפוסה כמעט מלאה גם באמצע השבוע ולא רק בסופי שבוע. לכן, כדי להבטיח את שהותכם במקום לינה שמתאים לכם ומקבל חוות דעת חיוביות אנו ממליצים מאוד להזמין מראש. תוכלו לעשות זאת בקישור הזה בו ניתן למצוא מקומות המציעים ביטול בחינם, וכך לא להתחייב על מקום הלינה. תוכלו גם לבדוק האם ישנן הטבות רלוונטיות עבורכם כאן.

כל מה שתצטרכו לדעת לפני הזמנת לינה בבאלצ'יק

בבאלצ’יק ישנם כ-135 מקומות לינה מסוגים שונים – מלונות, דירות ואפשרויות הארחה נוספות. אפשרות הלינה הנפוצה ביותר הינה דירה (למשל Balchik Amazing Sea Apartments).
האזור המרכזי סביבו מרבית התיירים בוחרים ללון הינו איזור החוף ובמיוחד ליד ארמון ופארק בלצ’יק Balchik Dvoretsa Palace and Park, בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את מלון Bisser Hotel. קחו בחשבון שככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר לאזור זה כך לרוב גם המחיר שלו יעלה.

הלינה באזור ארמון באלצ'יק פופולארית מאודהלינה באזור ארמון באלצ’יק פופולארית מאוד
המלצות ללינה בבאלצ'יק

  • מלונות נוספים מומלצים בבאלצ’יק הינם מלונות ארבעה כוכבים כמו מלון ארבעה כוכבים Regina Maria Spa Design Hotel ומלונות שלושה כוכבים למי שמחפש לינה פונקציונאלית כמו מלון White Rock Castle Suite Hotel & SPA, מלון Hotel Samara, מלון Valeo Hotel. בעבור מי שמחפש לינה זולה אנו ממליצים להסתכל גם על מקומות הלינה הבאים – מלון Bisser Hotel, בית הארחה Guest House Simon Green, מלון Hotel Antik. בעבור מי שמעדיף ללון בדירות אנו מציעים להסתכל גם על המקומות הבאים בית הארחה Balchik Sea View Apartments in Princess Residence, דירות Apartments in Princess Residence, דירות Balchik Amazing Sea Apartments.
  • מרבית התיירים שבוחרים לקחת מלון בבאלצ’יק מעדיפים ללון כאמור באזור ארמון ופארק בלצ’יק Balchik Dvoretsa Palace and Park, אך מומלץ לקחת בחשבון בעיות חניה למגיעים עם רכב ומחיר יקר יותר באזור זה. הדבר נכון אף יותר כאשר מגיעים בשיא עונת התיירות. לכן למי שמגיע עם רכב שכור כדאי להסתכל גם על האופציות השונות למלונות עם חניה בבאלצ’יק למשל מלון ארבעה כוכבים Hotel Mistral, מלון שלושה כוכבים Regina Maria Spa Design Hotel, מלון שני כוכבים Victoria Family Hotel.
  • בבאלצ’יק יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • בבאלצ’יק מלונות זולים יחסים לכן שווה לחשוב לקחת מלונות או אופציות לינה ברמה גבוהה יותר ממה שאתם רגילים.

שאלות נפוצות על לינה בבאלצ'יק

האזור הפופולארי ביותר ללינה בבאלצ'יק הינו אזור איזור החוף , ובמיוחד בסמוך לארמון ופארק בלצ'יק Balchik Dvoretsa Palace and Park.

למשפחות המגיעות לבאלצ'יק אנו ממליצים להסתכל על אפשרויות הלינה הבאות - מלון דירות שלושה כוכבים Marina City ApartHotel, דירה Apartments in Princess Residence, אפשרויות לינה אלו מקבלות ילדים, מתאימות לאירוח של כמה אנשים בחדר ומציעות לינה במחירים נוחים יחסית.

במידה ואתם מגיעים עם רכב לבאלצ'יק כדאי לקחת בחשבון את נושא החנייה, אשר עשוייה להיות בעייתית. על מנת לא להסתמך על חניה ברחוב כדאי להזמין מקום לינה עם חניה, במיוחד אם אתם מגיעים בקיץ. אנו מציעים להסתכל על מקומות הלינה הבאים - מלון ארבעה כוכבים Hotel Mistral, מלון שלושה כוכבים Regina Maria Spa Design Hotel, מלון שני כוכבים Victoria Family Hotel.

בעבור מי שמחפש אפשרויות לינה זולות בבאלצ'יק אנו מציעים להסתכל על Victoria Family Hotel, מלון Bisser Hotel, בית הארחה Guest House Simon Green, מלון Hotel Antik.

Booking.com