כל מה שמבקרי גולף באלצ’יק – בלאק סי ראמה צריכים לדעת

מסלול גולף מיוחד עם נוף לים.

מידע כללי על גולף באלצ'יק - בלאק סי ראמה

מגרש הגולף בלאק סי ראמה נמצא במרחק של שעה נסיעה צפונית לורנה והוא אחד מכמה מגרשי גולף הנמצאים באזור זה. זהו קומפלקס בו יש גם מגרשי גולף וגם מלון בו ניתן ללון בוילות ברחבי השטח רחב הידיים של הריזורט. המקום יש מסלול גולף קלאסי, עם מדשאות גדולות ונופים מדהימים לים. ניתן להרגיש את הדמיון לסקוטלנד- שם נמצאים יעדי הגולף הותיקים ביותר אירופה, בעוד בולגריה הוא יעד הגולף החדש ביותר ביבשת. בבלאק סי ראמה ניתן להנות מיותר מ- 260 ימי שמש בשנה, כלומר עשרה חודשים שבהם ניתן להנות מגולף בצורה המושלמת, על חופי הים השחור. מסלול הגולף כולל 9 או 18 בורות במחירים שונים. בנוסף, בריזורט ישנו ספא, האורחים יכולים להנות מבריכה חיצונית, בריכה פנימית, בר, איזור משחקים לילדים, סאונה, לוקרים ומסעדה. זהו מקום נהדר ללון בו גם אם לא מחפשים לשלב גולף בחופשה, להנות מהמתקנים המפקנים בריזורט וממנו לצאת לטיולי יום ברכב שכור באזור המקסים של החוף הצפוני של הים השחור בבולגריה.

מקלות גולף שהמקום מספק (צילום: צילום מקור)מקלות גולף שהמקום מספק (צילום: צילום מקור, רישיון)

הוילות בהן ניתן ללון במתחם. אפשר לקחת וילה גם בלי התחייבות לשחק גולף (צילום: צילום מקור)הוילות בהן ניתן ללון במתחם. אפשר לקחת וילה גם בלי התחייבות לשחק גולף (צילום: צילום מקור, רישיון)

כרטיסים לאטרקציות ואתרים באזור באלצ’יקהמלצות "הכל על" עבור גולף באלצ'יק - בלאק סי ראמה

  • דרך ההגעה המומלצת הינה ברכב.
  • עלות משחק במסלול ובו 18 בורות הינה 85 אירו. עלות משחק במסלול ובו 9 בורות הינה 60 אירו.
  • ביקור במקום או שהות בו יכולים להתאים לצעירים שאוהבים גולף או רוצים להתנסות. במשחק, ישנם שיעורי ניסיון ולימוד שמעבירים במקום.

מידע שימושי על גולף באלצ'יק - בלאק סי ראמה

שעות פתיחה: פתוח כל יום בין 20:00-8:00.
כתובת: 9600 Balchik, Bulgaria
דרכי הגעה: ניתן להגיע ברכב פרטי או שכור.
אתר רשמי: https://www.blacksearama.com/

[wpgmza id="25" cat="5" marker="4493" zoom=15"]