מלונות מומלצים בצ’ארבו ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

מלונות בצ'ארבו - הסקירה המקיפה על מלונות בצ'ארבו. אזורי הלינה המומלצים בצ'ארבו, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על מלונות מומלצים בצ'ארבו.

5 מקומות לינה מומלצים בצ’ארבו

Hermes Club Hotel – Ultra All Inclusive

⭐⭐⭐⭐
מלון הרמס קלאב הוטל-אולטרה הכל כלול (Hermes Club Hotel – Ultra All Inclusive) – מלון ארבעה כוכבים בסמוך לחוף המרכזי של צ׳ארבו. מקום זה מתאים לאירוח של עד 6 אנשים ומומלץ בזכות המתקנים החדישים והצוות האנרגטי.
למידע נוסף על המלון

Hotel Zebra

⭐⭐⭐
מלון זברה (Hotel Zebra) – מלון שלושה כוכבים בקרבת החוף המרכזי של צ׳ארבו. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בזכות ניקיון הבריכה המוקפד והחדרים הנעימים.
למידע נוסף על המלון

Guest House Dara

⭐⭐
בית הארחה דארה (Guest House Dara) – בית הארחה שני כוכבים בקרבת החוף המרכזי של צ׳ארבו. מקום זה מתאים לאירוח של עד 6 אנשים ומומלץ בזכות קבלת הפנים החמימה והחדרים הנעימים.
למידע נוסף על המלון

Family Hotel Four Seasons Tsarevo

⭐⭐
מלון משפחות ארבע העונות צ׳ארבו (Family Hotel Four Seasons Tsarevo) – מלון שני כוכבים בסמוך לחוף המרכזי מוזיאון ההיסטוריה של צ׳ארבו . מקום זה מתאים לאירוח של עד 3 אנשים ומומלץ בזכות המיקום המושלם והחדרים המרווחים.
למידע נוסף על המלון

Complex Nestinarka

קומפלקס נסטינרקה (Complex Nestinarka) – דירות במרכז צ׳ארבו, סמוך לחוף נסטינקרה. מקום זה מתאים לאירוח של עד 5 אנשים ומומלץ בזכות הצוות המקסים והאווירה המופלאה.
למידע נוסף על המלון

עדכון יולי, 2024

בחופשת הקיץ הביקוש ללינה בצ’ארבו עולה, ורבים עבר ביצעו את הזמנת הלינה שלהם - מה שמצמצם את האפשרויות הזמינות. מומלץ לבצע את ההזמנה לחודשים הקרובים בהקדם, תוכלו לעשות זאת בקישור הזה עם אפשרות ביטול בחינם וכך לשמור על גמישות. אפשרות נוספת היא לבדוק האם ישנן הנחות, תוכלו לעשות זאת כאן.

כל מה שתצטרכו לדעת לפני הזמנת לינה בצ'ארבו

בצ’ארבו ישנם כ-50 מקומות לינה מסוגים שונים – מלונות, דירות ואפשרויות הארחה נוספות. אפשרות הלינה הנפוצה ביותר הינה דירות (למשל Studios Grace – Port Tsarevo).
האזור המרכזי סביבו מרבית התיירים בוחרים ללון הינו רצועת החוף של צ׳ארבו ובמיוחד ליד החוף המרכזי, בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את מלון ארבעה כוכבים Hermes Club Hotel – Ultra All Inclusive. קחו בחשבון שככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר לאזור זה כך לרוב גם המחיר שלו יעלה.

תיירים רבים בוחרים ללון בקרבת רצועת החוף של צ׳ארבותיירים רבים בוחרים ללון בקרבת רצועת החוף של צ׳ארבו
המלצות ללינה בצ'ארבו

  • מלונות נוספים מומלצים בצ’ארבו הינם מלונות שלושה כוכבים כמו מלון Family Hotel Mimosa. בעבור מי שמחפש לינה זולה אנו ממליצים להסתכל גם על מקומות הלינה הבאים – מלון דירות Regina Mare Apart Hotel, בית הארחה Stela Guest House ובית הארחה Stela Guest House.
  • מרבית התיירים שבוחרים לקחת מלון בצ’ארבו מעדיפים ללון כאמור באזור חוף המרכזי, אך מומלץ לקחת בחשבון בעיות חניה למגיעים עם רכב ומחיר יקר יותר באזור זה. הדבר נכון אף יותר כאשר מגיעים בשיא עונת התיירות, לכן למי שמגיע עם רכב שכור כדאי להסתכל גם על האופציות השונות למלונות עם חניה בצ’ארבו למשל במידה ואתם מגיעים עם רכב לצ’ארבו כדאי לקחת בחשבון את נושא החנייה, אשר עשוייה להיות בעייתית. על מנת לא להסתמך על חניה ברחוב כדאי להזמין מקום לינה עם חניה, במיוחד אם אתם מגיעים בקיץ. אנו מציעים להסתכל על מקומות הלינה הבאים – מלון ארבעה כוכבים Hermes Club Hotel – Ultra All Inclusive, מלון Regina Mare Apart Hotel ודירות Complex Nestinarka.
  • בצ’ארבו יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • בצ’ארבו מלונות זולים יחסים לכן שווה לחשוב לקחת מלונות או אופציות לינה ברמה גבוהה יותר ממה שאתם רגילים.

שאלות נפוצות על לינה בצ'ארבו

למשפחות המגיעות לצ'ארבו אנו ממליצים להסתכל על אפשרויות הלינה הבאות - מלון שני כוכבים Family Hotel Four, Seasons Tsarevo מלון ארבעה כוכבים Hermes Club Hotel - Ultra All Inclusive ודירות Complex Nestinarka, אפשרויות לינה אלו מקבלות ילדים, מתאימות לאירוח של כמה אנשים בחדר ומציעות לינה במחירים נוחים יחסית.

במידה ואתם מגיעים עם רכב לצ'ארבו כדאי לקחת בחשבון את נושא החנייה, אשר עשוייה להיות בעייתית. על מנת לא להסתמך על חניה ברחוב כדאי להזמין מקום לינה עם חניה, במיוחד אם אתם מגיעים בקיץ. אנו מציעים להסתכל על מקומות הלינה הבאים - מלון ארבעה כוכבים Hermes Club Hotel - Ultra All Inclusive, מלון Regina Mare Apart Hotel ודירות Complex Nestinarka.

בעבור מי שמחפש אפשרויות לינה זולות בצ'ארבו אנו מציעים להסתכל על Family Hotel Four Seasons Tsarevo, מלון דירות Regina Mare Apart Hotel, בית הארחה Stela Guest House.

Booking.com