מלונות מומלצים בפרימורסקו ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

מלונות בפרימורסקו - הסקירה המקיפה על מלונות בפרימורסקו. אזורי הלינה המומלצים בפרימורסקו, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על מלונות מומלצים בפרימורסקו.

5 מקומות לינה מומלצים בפרימורסקו

Belvedere Hotel – All inclusive

⭐⭐⭐⭐⭐
מלון בלוודר- הכל כלול (Belvedere Hotel – All inclusive) – מלון 5 כוכבים בסמוך לפארק השעשועים (Lunapark). מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בזכות הבריכות והצוות האדיב.
למידע נוסף על המלון

Hotel Plamena Palace

⭐⭐⭐⭐
מלון פלאמנה פלאס (Hotel Plamena Palace) – מלון 4 כוכבים בחוף הצפוני. מקום זה מתאים לאירוח של עד 3 אנשים ומומלץ בזכות הקרבה לחוף והצוות הידידותי.
למידע נוסף על המלון

Kalypso Hotel

⭐⭐⭐
מלון קליפסו (Kalypso Hotel) – מלון 3 כוכבים בקרבת החוף. מקום זה מתאים לאירוח של עד 3 אנשים ומומלץ בזכות המיקום הנוח ויחס תמורה למחיר טוב .
למידע נוסף על המלון

Guest House ASK

בית הארחה אייאסקיי (Guest House ASK) – בית הארחה בסמוך לחוף. מקום זה מתאים לאירוח של עד 6 אנשים ומומלץ בזכות הצוות האדיב ובריכת השחייה.
למידע נוסף על המלון

Allure Beach Resort Aparthotel

⭐⭐⭐⭐
מלון דירות נופש חוף אלורה (Allure Beach Resort Aparthotel) – מלון דירות 4 כוכבים בחוף הדרומי. מקום זה מתאים לאירוח של עד 6 אנשים ומומלץ בזכות המיקום המרכזי והבריכות.
למידע נוסף על המלון

עדכון יולי, 2024

הביקוש ללינה ביולי בפרימורסקו עולה, ורבים עבר ביצעו את הזמנת הלינה שלהם - מה שמצמצם את האפשרויות הזמינות. מומלץ לבצע את ההזמנה לחודשים הקרובים בהקדם, תוכלו לעשות זאת בקישור הזה בו אפשרויות לינה המציעות ביטול בחינם. למי מכם שרוצה לחסוך בעלות הלינה כדאי גם לחפש מבצעים כאן.

כל מה שתצטרכו לדעת לפני הזמנת לינה בפרימורסקו

בפרימורסקו ישנם כ-100 מקומות לינה מסוגים שונים – מלונות, דירות ואפשרויות הארחה נוספות. אפשרות הלינה הנפוצה ביותר הינה דירות (למשל Apartments Stamopolu Lux economy class).
האזור המרכזי סביבו מרבית התיירים בוחרים ללון הינו רצועת החוף ובמיוחד ליד פארק שעשועים (Lunapark), בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את מלון 5 כוכבים Belvedere Hotel – All inclusive. קחו בחשבון שככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר לאזור זה כך לרוב גם המחיר שלו יעלה.

רצועת החוף היא אחד מאזורי הלינה המועדפים על תיירים המגיעים לפרימורסקורצועת החוף היא אחד מאזורי הלינה המועדפים על תיירים המגיעים לפרימורסקו
המלצות ללינה בפרימורסקו

  • מלונות נוספים מומלצים בפרימורסקו הינם מלונות ארבעה כוכבים כמו מלון Jeravi Club Hotel – All Inclusive ומלון Siena Palace ומלונות שלושה כוכבים למי שמחפש לינה פונקציונאלית כמו מלון Family Hotel Primo ומלון Sveti Dimitar Hotel. בעבור מי שמחפש לינה זולה אנו ממליצים להסתכל גם על מקומות הלינה הבאים – בית הארחה Guest house Beglik Tash. בעבור מי שמעדיף ללון בדירות אנו מציעים להסתכל גם על המקומות הבאים דירות Green Paradise Deluxe Apartments, דירות Apartments Stamopolu Lux economy class ודירות La Casa Primorsko.
  • מרבית התיירים שבוחרים לקחת מלון בפרימורסקו מעדיפים ללון כאמור באזור פארק שעשועים (Lunapark), אך מומלץ לקחת בחשבון בעיות חניה למגיעים עם רכב ומחיר יקר יותר באזור זה. הדבר נכון אף יותר כאשר מגיעים בשיא עונת התיירות, לכן למי שמגיע עם רכב שכור כדאי להסתכל גם על האופציות השונות למלונות עם חניה בפרימורסקו למשל במידה ואתם מגיעים עם רכב לפרימורסקו כדאי לקחת בחשבון את נושא החנייה, אשר עשוייה להיות בעייתית. על מנת לא להסתמך על חניה ברחוב כדאי להזמין מקום לינה עם חניה, במיוחד אם אתם מגיעים בקיץ. אנו מציעים להסתכל על מקומות הלינה הבאים – מלון 4 כוכבים Siena Palace, מלון 5 כוכבים Belvedere Hotel – All inclusive ובית הארחה Guest House ASK.
  • בפרימורסקו יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • בפרימורסקו מלונות זולים יחסים לכן שווה לחשוב לקחת מלונות או אופציות לינה ברמה גבוהה יותר ממה שאתם רגילים.

שאלות נפוצות על לינה בפרימורסקו

בין מקומות הלינה הפופולארים ביותר בפרימורסקו ניתן למנות את Belvedere Hotel - All inclusive, Hotel Plamena Palace, Kalypso Hotel, Guest House ASK,ו- Allure Beach Resort Aparthotel.

למשפחות המגיעות לפרימורסקו אנו ממליצים להסתכל על אפשרויות הלינה הבאות - מלון דירות Allure Beach Resort Aparthotel ובית הארחה Guest House ASK, אפשרויות לינה אלו מקבלות ילדים, מתאימות לאירוח של כמה אנשים בחדר ומציעות לינה במחירים נוחים יחסית.

במידה ואתם מגיעים עם רכב לפרימורסקו כדאי לקחת בחשבון את נושא החנייה, אשר עשוייה להיות בעייתית. על מנת לא להסתמך על חניה ברחוב כדאי להזמין מקום לינה עם חניה, במיוחד אם אתם מגיעים בקיץ. אנו מציעים להסתכל על מקומות הלינה הבאים - מלון 4 כוכבים Siena Palace, מלון 5 כוכבים Belvedere Hotel - All inclusive ובית הארחה Guest House ASK.

בעבור מי שמחפש אפשרויות לינה זולות בפרימורסקו אנו מציעים להסתכל על Guest House ASK, בית הארחה Guest house Beglik Tash.

Booking.com