מלונות מומלצים בפומריה ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

מלונות בפומריה - הסקירה המקיפה על מלונות בפומריה. אזורי הלינה המומלצים בפומריה, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על מלונות מומלצים בפומריה.

5 מקומות לינה מומלצים בפומריה

Grand Hotel Pomorie

⭐⭐⭐⭐⭐
מלון גראנג הוטל פומריה (Grand Hotel Pomorie) – מלון חמישה כוכבים בסמוך לחוף המרכזי של פומריה. מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אנשים ומומלץ בזכות הספא הייחודי וארבעת בריכות השחייה.
למידע נוסף על המלון

Saint George Hotel & Medical Spa

⭐⭐⭐⭐
מלון סיינט ג׳ורג׳ ומדיקל ספא (Saint George Hotel & Medical Spa) – מלון ארבעה כוכבים במרכז העיר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בזכות שירותי הספא והמיקום האטקרטיבי.
למידע נוסף על המלון

Petar and Pavel Hotel & Relax Center

⭐⭐⭐
מלון פיטר ופבאל הוטל רלקס סנטר (Petar and Pavel Hotel & Relax Center) – מלון שלושה כוכבים בבמרכז העיר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בזכות ניקיון החדרים והמרכז הספא.
למידע נוסף על המלון

Hotel Pasians

⭐⭐
מלון פסיאנס (Hotel Pasians) – מלון שני כוכבים בקרבת החוף המרכזי. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בזכות החדרים המאובזרים והקרבה למרכז העיר והחוף.
למידע נוסף על המלון

Gardenia Beach Palace Aparthotel

⭐⭐⭐
גרדיה ביץ׳ פאלרס מלון דירות (Gardenia Beach Palace Aparthotel) – מלון דירות באזור סמוך למרכז. מקום זה מתאים לאירוח של עד 6 אנשים ומומלץ בזכות הדירה המרווחת והבריכה הנקייה.
למידע נוסף על המלון

עדכון יוני, 2024

יוני מבשר את תחילת הקיץ, ורמת הביקוש ללינה בפומריה עולה, כבר עכשיו בסופי השבוע התפוסה יכולה להגיע לכמעט מלאה וביולי ואוגוסט יש ימים בקושי ניתן למצוא מקום פנוי. לכן אנו ממליצים להזמין מקום לינה מראש בקישור הזה עם אפשרות ביטול בחינם, וכך מצד אחד לוודא שיהיה לכם מקום שמור עבורכם, אבל לשמור על האפשרות לשינויים במידת הצורך. מאחר ומחירי הלינה בתקופה זו הופכים יקרים יותר כדאי גם לבדוק האם ישנם מבצעים על מקומות לינה שמתאימים לכם כאן.

כל מה שתצטרכו לדעת לפני הזמנת לינה בפומריה

בפומריה ישנם כ-200 מקומות לינה מסוגים שונים – מלונות, דירות ואפשרויות הארחה נוספות. אפשרות הלינה הנפוצה ביותר הינה דירות (למשל Inter Holiday Apartments).
האזור המרכזי סביבו מרבית התיירים בוחרים ללון הינו מרכז העיר ובמיוחד ליד מוזיאון המלח, בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את מלון ארבעה כוכבים Saint George Hotel & Medical Spa. קחו בחשבון שככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר לאזור זה כך לרוב גם המחיר שלו יעלה.

תיירים רבים בוחרים ללון באיזור מוזיאון המלח אשר נמצא במרכז העירתיירים רבים בוחרים ללון באיזור מוזיאון המלח אשר נמצא במרכז העיר
המלצות ללינה בפומריה

  • מלונות נוספים מומלצים בפומריה הינם מלונות שלושה כוכבים כמו מלון Petar and Pavel Hotel & Relax Center ומלון Paradise Hotel & Relax Center. בעבור מי שמחפש לינה זולה אנו ממליצים להסתכל גם על מקומות הלינה הבאים – דירות Evi Apartments 2, בית הארחה Fener Guest House ומלון דירות Golden Sea View New. בעבור מי שמעדיף ללון בדירות אנו מציעים להסתכל גם על המקומות הבאים מלון דירות Apart Hotel Iglika ומלון דירות Botabara Del Mar Boutique.
  • מרבית התיירים שבוחרים לקחת מלון בפומריה מעדיפים ללון כאמור באזור מוזיאון המלח, אך מומלץ לקחת בחשבון בעיות חניה למגיעים עם רכב ומחיר יקר יותר באזור זה. הדבר נכון אף יותר כאשר מגיעים בשיא עונת התיירות. לכן למי שמגיע עם רכב שכור כדאי להסתכל גם על האופציות השונות למלונות עם חניה בפומריה למשל דירות Golden Sea View New, דירות Evi Apartments 2 ומלון חמישה כוכבים Grand Hotel Pomorie.
  • בפומריה יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • בפומריה מלונות זולים יחסים לכן שווה לחשוב לקחת מלונות או אופציות לינה ברמה גבוהה יותר ממה שאתם רגילים.

שאלות נפוצות על לינה בפומריה

האזור הפופולארי ביותר ללינה בפומריה הינו אזור מרכז העיר, ובמיוחד בסמוך למוזיאון המלח.

למשפחות המגיעות לפומריה אנו ממליצים להסתכל על אפשרויות הלינה הבאות - מלון דירות Rose Gardens Apart Hotel, בית הארחה Fener Guest House ומלון דירות Gardenia Beach Palace Aparthotel, אפשרויות לינה אלו מקבלות ילדים, מתאימות לאירוח של כמה אנשים בחדר ומציעות לינה במחירים נוחים יחסית.

במידה ואתם מגיעים עם רכב לפומריה כדאי לקחת בחשבון את נושא החנייה, אשר עשוייה להיות בעייתית. על מנת לא להסתמך על חניה ברחוב כדאי להזמין מקום לינה עם חניה, במיוחד אם אתם מגיעים בקיץ. אנו מציעים להסתכל על מקומות הלינה הבאים - דירות Golden Sea View New, דירות Evi Apartments 2 ומלון חמישה כוכבים Grand Hotel Pomorie.

בעבור מי שמחפש אפשרויות לינה זולות בפומריה אנו מציעים להסתכל על Hotel Pasians, דירות Evi Apartments 2, בית הארחה Fener Guest House ומלון דירות Golden Sea View New.

Booking.com