מלונות מומלצים בבורגס ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

מלונות בבורגס - הסקירה המקיפה על מלונות בבורגס. אזורי הלינה המומלצים בבורגס, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על מלונות מומלצים בבורגס.

5 מקומות לינה מומלצים בבורגס

Primoretz Grand Hotel & Spa

⭐⭐⭐⭐⭐
מלון וספא פרימורץ גראנד (Primoretz Grand Hotel & Spa) – מלון חמישה כוכבים בסמוך לחוף. מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אנשים ומומלץ בגלל המיקום המצוין ובריכות השחייה.
למידע נוסף על המלון

Hotel Bulgaria

⭐⭐⭐⭐
מלון בולגריה (Hotel Bulgaria) – מלון ארבעה כוכבים במרכז העיר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בגלל המיקום המרכזי והצוות הידידותי.
למידע נוסף על המלון

No13 Boutique House

⭐⭐⭐
בית בוטיק מס’ 13 (No13 Boutique House) – מלון שלושה כוכבים במרכז העיר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אנשים ומומלץ בגלל המיקום המרכזי ונוחות המתקנים.
למידע נוסף על המלון

Hotel Novel City

מלון נובל סיטי (Hotel Novel City) – מלון בדרום העיר, במרחק מה מהמרכז. מקום זה מתאים לאירוח של עד 3 אנשים ומומלץ בגלל המחיר הנוח וניקיון החדרים.
למידע נוסף על המלון

Villa Promenade

⭐⭐⭐⭐⭐
וילה פרומנאד (Villa Promenade) – וילות בסמוך לחוף. מקום זה מתאים לאירוח של עד 10 אנשים ומומלץ המיקום המצויין וניקיון החדרים.
למידע נוסף על המלון

עדכון יוני, 2024

יוני מבשר את תחילת הקיץ, ורמת הביקוש ללינה בבורגס עולה, ולקראת סוף החודש תגיע לתפוסה כמעט מלאה גם באמצע השבוע ולא רק בסופי שבוע. לכן, כדי להבטיח את שהותכם במקום לינה שמתאים לכם ומקבל חוות דעת חיוביות אנו ממליצים מאוד להזמין מראש. תוכלו לעשות זאת בקישור הזה עם אפשרות ביטול בחינם, וכך מצד אחד לוודא שיהיה לכם מקום שמור עבורכם, אבל לשמור על האפשרות לשינויים במידת הצורך. מאחר ומחירי הלינה בתקופה זו הופכים יקרים יותר כדאי גם לבדוק האם ישנם מבצעים על מקומות לינה שמתאימים לכם כאן.

כל מה שתצטרכו לדעת לפני הזמנת לינה בבורגס

בבורגס ישנם כ-480 מקומות לינה מסוגים שונים – מלונות, דירות ואפשרויות הארחה נוספות. אפשרות הלינה הנפוצה ביותר הינה דירות (למשל Villa Promenade).
האזור המרכזי סביבו מרבית התיירים בוחרים ללון הינו מרכז העיר ובמיוחד ליד כנסיית Church Saints Cyril and Methodius, בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את מלון ארבעה כוכבים Hotel Bulgaria, קחו בחשבון שככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר לאזור זה כך לרוב גם המחיר שלו יעלה.

הלינה סביב כנסיית קיריל ומתודיוס פופולרית מאוד בקרב תיירים הבוחרים ללון בבורגסהלינה סביב כנסיית קיריל ומתודיוס פופולרית מאוד בקרב תיירים הבוחרים ללון בבורגס
המלצות ללינה בבורגס

  • מלונות נוספים מומלצים בבורגס הינם מלונות ארבעה כוכבים כמו מלון Avenue Hotel Deluxe ומלונות שלושה כוכבים למי שמחפש לינה פונקציונאלית כמו מלון Hotel Bulair, מלון Boutique Hotel Promenade, מלון Gran Via ומלון Marina Burgas Hotel. בעבור מי שמחפש לינה זולה אנו ממליצים להסתכל גם על מקומות הלינה הבאים – בית הארחה Boutique Guest House “Ruvan”. בעבור מי שמעדיף ללון בדירות אנו מציעים להסתכל גם על המקומות הבאים דירות Apartments Flora 1, דירות Luxury Apartments ודירות Apartments Flora.
  • מרבית התיירים שבוחרים לקחת מלון בבורגס מעדיפים ללון כאמור באזור כנסיית Church Saints Cyril and Methodius, אך מומלץ לקחת בחשבון בעיות חניה למגיעים עם רכב ומחיר יקר יותר באזור זה. הדבר נכון אף יותר כאשר מגיעים בשיא עונת התיירות. לכן למי שמגיע עם רכב שכור כדאי להסתכל גם על האופציות השונות למלונות עם חניה בבורגס למשל מלון שלושה כוכבים Boutique Hotel Promenade(בהזמנה מראש), מלון חמישה כוכבים Primoretz Grand Hotel & Spa(בתוספת תשלום), מלון ארבעה כוכבים Hotel Bulgaria(בתוספת תשלום) ווילה חמישה כוכבים Villa Promenade(בהזמנה מראש).
  • בבורגס יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • בבורגס מלונות זולים יחסים לכן שווה לחשוב לקחת מלונות או אופציות לינה ברמה גבוהה יותר ממה שאתם רגילים.

שאלות נפוצות על לינה בבורגס

האזור הפופולארי ביותר ללינה בבורגס הינו אזור מרכז העיר, ובמיוחד בסמוך לכנסיית Church Saints Cyril and Methodius.

בין מקומות הלינה הפופולארים ביותר בבורגס ניתן למנות את Primoretz Grand Hotel & Spa, Hotel Bulgaria, No13 Boutique House, Hotel Novel City,ו- Villa Promenade.

למשפחות המגיעות לבורגס אנו ממליצים להסתכל על אפשרויות הלינה הבאות - מלון ארבעה כוכבים Hotel Bulgaria, מלון שלושה כוכבים Boutique Hotel Promenade, מלון שלושה כוכבים Marina Burgas Hotel ומלון Hotel Novel City, אפשרויות לינה אלו מקבלות ילדים, מתאימות לאירוח של כמה אנשים בחדר ומציעות לינה במחירים נוחים יחסית.

במידה ואתם מגיעים עם רכב לבורגס כדאי לקחת בחשבון את נושא החנייה, אשר עשוייה להיות בעייתית. על מנת לא להסתמך על חניה ברחוב כדאי להזמין מקום לינה עם חניה, במיוחד אם אתם מגיעים בקיץ. אנו מציעים להסתכל על מקומות הלינה הבאים - מלון שלושה כוכבים Boutique Hotel Promenade(בהזמנה מראש), מלון חמישה כוכבים Primoretz Grand Hotel & Spa(בתוספת תשלום), מלון ארבעה כוכבים Hotel Bulgaria(בתוספת תשלום) ווילה חמישה כוכבים Villa Promenade(בהזמנה מראש).

בעבור מי שמחפש אפשרויות לינה זולות בבורגס אנו מציעים להסתכל על Hotel Novel City, בית הארחה Boutique Guest House "Ruvan".

Booking.com