מלונות מומלצים באחלוי ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

מלונות באחלוי - הסקירה המקיפה על מלונות באחלוי. אזורי הלינה המומלצים באחלוי, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על מלונות מומלצים באחלוי.

5 מקומות לינה מומלצים באחלוי

Marina Cape Vacation Complex

⭐⭐⭐⭐
מרינה קייפ וקיישן (Marina Cape Vacation Complex) – מלון דירות ארבעה כוכבים בסמוך לחוף. מקום זה מתאים לאירוח של עד 6 אנשים ומומלץ בגלל הבריכה והספא.
למידע נוסף על המלון

Complex Midia Resort

⭐⭐⭐
מלון מידיה גרנד ריזורט (Complex Midia Resort) – מלון שלושה כוכבים בסמוך לחוף . מקום זה מתאים לאירוח של עד 5 אנשים ומומלץ בזכות הנוף המרהיב והבריכה.
למידע נוסף על המלון

family hotel Provence Aheloy (семеен хотел Прованс Ахелой)

⭐⭐⭐
פמאלי הוטל פרובנס אהלוי (family hotel Provence Aheloy (семеен хотел Прованс Ахелой)) – מלון שלושה כוכבים במרכז העיר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אנשים ומומלץ בגלל הצוות והנקיון .
למידע נוסף על המלון

Guest House Hristovi

גסט הווס חרטוב (Guest House Hristovi) – בית הארחה במרכז העיירה. מקום זה מתאים לאירוח של עד 3 אנשים ומומלץ בגלל הצוות והנקיון.
למידע נוסף על המלון

Apartments Aheloy Palace

אפרטמנט אחלוי פאלאס (Apartments Aheloy Palace) – דירות בסמוך לחוף. מקום זה מתאים לאירוח של עד 6 אנשים ומומלץ בזכות הנוף והבריכה.
למידע נוסף על המלון

עדכון יולי, 2024

בחופשת הקיץ הביקוש ללינה באחלוי עולה, ולכן מומלץ מאוד להזמין מקום לינה מראש, למשל בקישור הזה בו אפשרויות לינה המציעות ביטול בחינם. למי מכם שרוצה לחסוך בעלות הלינה כדאי גם לחפש מבצעים כאן.

כל מה שתצטרכו לדעת לפני הזמנת לינה באחלוי

באחלוי ישנם כ-35 מקומות לינה מסוגים שונים – מלונות, דירות ואפשרויות הארחה נוספות. אפשרות הלינה הנפוצה ביותר הינה דירות (למשל Complex Yavor).
האזור המרכזי סביבו מרבית התיירים בוחרים ללון הינו מרכז העיר ובמיוחד ליד אנדרטה Tsar Simeon Memorial, בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את בית הארחה Guest House Hristovi. קחו בחשבון שככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר לאזור זה כך לרוב גם המחיר שלו יעלה.
המלצות ללינה באחלוי

  • מקומות לינה נוספים מומלצים הינם דירות Apartcomplex Chateau Aheloy, ודירות Menada Apartments in Marina Cape.
  • מרבית התיירים שבוחרים לקחת מלון באחלוי מעדיפים ללון כאמור באזור אנדרטה Tsar Simeon Memorial, אך מומלץ לקחת בחשבון בעיות חניה למגיעים עם רכב ומחיר יקר יותר באזור זה. הדבר נכון אף יותר כאשר מגיעים בשיא עונת התיירות, לכן למי שמגיע עם רכב שכור כדאי להסתכל גם על האופציות השונות למלונות עם חניה באחלוי למשל במידה ואתם מגיעים עם רכב לאחלוי כדאי לקחת בחשבון את נושא החנייה, אשר עשוייה להיות בעייתית. על מנת לא להסתמך על חניה ברחוב כדאי להזמין מקום לינה עם חניה, במיוחד אם אתם מגיעים בקיץ. אנו מציעים להסתכל על מקומות הלינה הבאים – מלון ארבעה כוכבים Marina Cape Vacation Complex, דירות Apartments Aheloy Palace.
  • באחלוי יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • באחלוי מלונות זולים יחסים לכן שווה לחשוב לקחת מלונות או אופציות לינה ברמה גבוהה יותר ממה שאתם רגילים.

שאלות נפוצות על לינה באחלוי

למשפחות המגיעות לאחלוי אנו ממליצים להסתכל על אפשרויות הלינה הבאות - דירות Complex Yavor, מלון שלושה כוכבים Complex Midia Resort, בית הארחה Apartments Aheloy Palace, אפשרויות לינה אלו מקבלות ילדים, מתאימות לאירוח של כמה אנשים בחדר ומציעות לינה במחירים נוחים יחסית.

במידה ואתם מגיעים עם רכב לאחלוי כדאי לקחת בחשבון את נושא החנייה, אשר עשוייה להיות בעייתית. על מנת לא להסתמך על חניה ברחוב כדאי להזמין מקום לינה עם חניה, במיוחד אם אתם מגיעים בקיץ. אנו מציעים להסתכל על מקומות הלינה הבאים - מלון ארבעה כוכבים Marina Cape Vacation Complex, דירות Apartments Aheloy Palace.

בעבור מי שמחפש אפשרויות לינה זולות באחלוי אנו מציעים להסתכל על Guest House Hristovi.

Booking.com