כל מה שצריך לדעת לפני שמבקרים באחלוי | Aheloy

עיירה שקטה ומקסימה הנמצאת בסמוך לנחל אחלוי.

מידע כללי על אחלוי

אחלוי (Aheloy) הינה עיירה וריזורט אשר נמצאת בקרבה ליעדי התיירות הגדולים נסבר וסאני ביץ’. בעיירה ישנם בתי מלון במגוון מחירים ורמות יוקרה וגם אתרי קמפינג בקרבת נחל אחלוי. הלינה באחלוי מאפשרת לכם ללון באזור שקט יותר ולמצוא אפשרויות לינה מעט זולות יותר, אבל עדיין להנות מקרבה מספקת ליעדי התיירות המרכזיים של אזור זה, ותוך כמה דקות נסיעה תהיו במרכז העניינים. אחלוי קרובה לעיירה פומוריה הידועה בזכות מכרות ובריכות המלח ואתרי הספא שלה. באזור זה התרחש אחד הקרבות המכריעים שהובילו לכך שהעם הובלגרי כבש את שטחי בולגריה בשנים 683-681 לספירה. בשל הריחוק שלה מהמרכזים התיירותים והשקט המאפיין אותה היא מתאימה יותר לאנשים אשר מחפשים חופשה רגועה יותר.

מלון וויב - אחד המלונות החדשים והאהובים באחלוי (צילום: צילום מקור)מלון וויב – אחד המלונות החדשים והאהובים באחלוי (צילום: צילום מקור, רישיון)

מה עושים באחלוי

לנופשים המחפשים חופשה שכוללת טבע ובריאות מומלץ לבדוק את אחד מאתרי הקמפינג באזור נחל אחלוי וכן להגיע לאחד מאתרי הספא בפומריה. כדאי גם לעשות סיור באחד מהיקבים הרבים שבסביבה. לחובבי הדיג מומלץ לבקר בנחל אחלוי, בו יש דגה רבה ומגוונת. החוף הכחול והנקי של אחלוי הפך אותה לאחד מאתרי הגלישה הטובים ביותר באזור הים השחור. הרבה מהנופשים בעיירה זו עושים טיולים לעיירות קרובות – כמו נסבר עם ההיסטוריה המעניינת ורחובותיה הציוריים, או סאני ביץ’ עם שלל האטרקציות הימיות שהיא מציעה. ישנם גם שני פארקי מים במרחק נסיעה קצר מאובזור – אקשן אקווה פארק בסאני ביץ’ ואקווה פארק נסבר, פעילויות אהובות במיוחד על המשפחות הנופשות באזור.

נחל אחלוי (צילום: Pz.IStP)נחל אחלוי (צילום: Pz.IStP, רישיון)

**פרסומת**


המלצות "הכל על" לאחלוי

  • הדרך הנוחה ביותר להגיע לאוחלוי הינה עם רכב שכור.

מידע שימושי על אחלוי

דרך ההגעה לאחלוי היא דרך כביש 9 מבורגס לכיוון נאסבר וסאני ביץ’. התחבורה הציבורית לעיר די נוחה וישנם אוטובוסים רבים שעוברים מבורגס ומאזור נאסבר וסאני ביץ’. אפשר גם לשכור רכב משדה התעופה של בורגס כשזמן הנסיעה לעיר עומד על רבע שעה, אופציה זו מומלצת במיוחד מכיוון שכדאי לטייל גם באזור שסובב את העיר ולא רק בתוכה.

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב