1. עמוד הבית
  2. »
  3. בולגריה 2024 המדריך התיירותי המקיף ביותר בעברית
  4. »
  5. בורובץ, בולגריה 2024 – מה עושים ואיפה ישנים | Borovets
  6. »
  7. מלונות מומלצים בבורובץ ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

מלונות מומלצים בבורובץ ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

מלונות בבורובץ - הסקירה המקיפה על מלונות בבורובץ. אזורי הלינה המומלצים בבורובץ, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על מלונות מומלצים בבורובץ.

5 מקומות לינה מומלצים בבורובץ

Borovets Hills Ski & Spa

⭐⭐⭐⭐⭐
מלון בורובץ הילס סקי אנד ספא (Borovets Hills Ski & Spa) – מלון חמישה כוכבים בבסמוך לרכבל הסקי Yastrebets. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בזכות המיקום המעולה בקרבת אתר הסקי, היחס של אנשי הצוות והמתקנים במלון (כמו הבריכה המקורה והספא).

למידע נוסף על המלון

Rila Hotel Borovets

⭐⭐⭐⭐
מלון רילה בורובץ (Rila Hotel Borovets) – מלון ארבעה כוכבים במרכז העיירה. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בזכות המיקום המעולה בסמוך לרכבל הסקי, הניקיון במתחם ומתקני המלון.

למידע נוסף על המלון

Hotel Bor

⭐⭐⭐
מלון בור (Hotel Bor ) – מלון שלושה כוכבים בצפון העיירה בסמוך לפארק בורובץ (Borovets fountains). מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בזכות המחיר, היחס של אנשי הצוות והניקיון במלון.

למידע נוסף על המלון

Hotel Forest Star on the Ski Slope

⭐⭐
מלון פורסט סטאר (Hotel Forest Star on the Ski Slope) – מלון שני כוכבים בסמוך למרכז הסקי בורובץ. מקום זה מתאים לאירוח של עד 6 אנשים ומומלץ בזכות המיקום המעולה והיחס של אנשי הצוות.

למידע נוסף על המלון

TES Flora Apartments

TES פלורה אפארטמנטס (TES Flora Apartments) – דירות במרכז בורובץ. מקום זה מתאים לאירוח של עד 5 אנשים ומומלץ בזכות המיקום המעולה בסמוך לרכבל, היחס של אנשי הצוות והאפשרות להביא חיות מחמד.

למידע נוסף על המלון

עדכון אפריל, 2024

עונת הסקי מגיעה בבורובץ לסיומה, והביקוש למקומות הלינה יורד אחרי החורף. לשבועות הקרובים תוכלו למצוא מקום לינה גם בסמוך למועד החופשה. אולם, ככל שנתקרב לקיץ הביקוש יעלה, אז מומלץ להזמין מקומות לינה מראש למשל בקישור הזה עם אפשרות ביטול בחינם - וכך לשמור על גמישות.

כל מה שתצטרכו לדעת לפני הזמנת לינה בבורובץ

בבורובץ ישנם כ-185 מקומות לינה מסוגים שונים – מלונות, דירות ואפשרויות הארחה נוספות. אפשרות הלינה הנפוצה ביותר הינה דירות (למשל Ski Apartment Boyika Iglika 2), מבחינת המלונות מרביתם הם מלונות בעלי דירוג של שלושה כוכבים (כמו Victoria Hotel Borovets), כך שלמי שמחפש מלון שכזה יש יותר אפשרויות לבחור מתוכן.
האזור המרכזי סביבו מרבית התיירים בוחרים ללון הינו מרכז בורובץ ובמיוחד ליד אתר הסקי Borosport, בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את מלון הדירות Apart Hotel Flora Residence Daisy. ככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר לאזור זה כך לרוב גם המחיר שלו יעלה. בעבור מי שמחפש אזורים אשר מעט יותר מרוחקים ממרכז בורובץ אך עדיין קרובים מספיק להגעה נוחה אליו אפשרות טובה יכולה להיות לינה בפארק Borovets – Fountains, בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את מלון HQ apartments Villa Park. במידה ואתם מגיעים לבורובץ עם רכב אנו ממליצים לבחור מקום לינה עם חניה, למשל מלון חמישה כוכבים Borovets Hills Ski & Spa(בהזמנה מראש), מלון ארבעה כוכבים Hotel Yastrebets Wellness & Spa, מלון ארבעה כוכבים Rila Hotel Borovets ודירות Ski Apartment Boyika Iglika 2.

האזור סביב אתר הסקי הוא אחד האהובים ביותר על תיירים המגיעים לברובץהאזור סביב אתר הסקי בורובץ הוא אחד האהובים ביותר על תיירים המגיעים לברובץ
המלצות ללינה בבורובץ

  • מלונות נוספים מומלצים בבורובץ הם בין היתר מלונות חמישה כוכבים למי שמחפש לינה מפנקת וברמה גבוהה כמו מלון Festa Winter Palace Hotel, מלונות ארבעה כוכבים כמו מלון Lion Hotel Borovets, מלון Hotel Yastrebets Wellness & Spa ומלון Alpin Borovets ומלונות שלושה כוכבים למי שמחפש לינה פונקציונאלית כמו מלון Villa Ibar ומלון Victoria Hotel Borovets. בעבור מי שמחפש לינה זולה אנו ממליצים להסתכל גם על מקומות הלינה הבאים – בית הארחה Guest Rooms- KLEPALSKI House. בעבור מי שמעדיף ללון בדירות אנו מציעים להסתכל גם על המקומות הבאים מלון דירות Apart Hotel Flora Residence Daisy, דירות Ski Apartment Boyika Iglika 2 ודירות All Seasons Apartments Iglika 2.
  • מרבית המבקרים בבורובץ מעדיפים ללון כאמור באזור מרכז בורובץ, אך מומלץ לקחת בחשבון בעיות נגישות ברכב, ומחיר יקר יותר באזור זה. הדבר נכון אף יותר כאשר מגיעים בשיא עונת התיירות. בעייתי מאוד להתנייד באזר זה עם רכב פרטי לכן למי שמגיע עם רכב שכור כדי לבחור ללון באזורים פריפריאלים יחסית של בורובץ. מאוד מומלץ להסתכל גם על האופציות השונות למלונות עם חניה בבורובץ למשל מלון חמישה כוכבים Borovets Hills Ski & Spa(בהזמנה מראש), מלון ארבעה כוכבים Hotel Yastrebets Wellness & Spa, מלון ארבעה כוכבים Rila Hotel Borovets ודירות Ski Apartment Boyika Iglika 2.
  • באזור מרכז בורובץ יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • בבורובץ מלונות זולים יחסים לכן שווה לחשוב לקחת מלונות או אופציות לינה ברמה גבוהה יותר ממה שאתם רגילים למשל מלון ארבעה כוכבים Moura & Villa Borovets Mountain Relax ומלון ארבעה כוכבים Euphoria Club Hotel.

שאלות נפוצות על לינה בבורובץ

האזור הפופולארי ביותר ללינה בבורובץ הינו אזור מרכז בורובץ, ובמיוחד בסמוך לאתר הסקי Borosport.

בין מקומות הלינה הפופולארים ביותר בבורובץ ניתן למנות את Borovets Hills Ski & Spa, Rila Hotel Borovets, Hotel Bor , Hotel Forest Star on the Ski Slope, ו-TES Flora Apartments.

למשפחות המגיעות לבורובץ אנו ממליצים להסתכל על אפשרויות הלינה הבאות - מלון ארבעה כוכבים Euphoria Club Hotel, מלון ארבעה כוכבים Iglika Hotel & Villas ומלון שלושה כוכבים Villa Ibar, אפשרויות לינה אלו מקבלות ילדים, מתאימות לאירוח של כמה אנשים בחדר ומציעות לינה במחירים נוחים יחסית.

מי שמגיע עם רכב לבורובץ צריך לקחת בחשבון שבאזורים המרכזיים והמתויירים ישנן בעיות חניה. לכן, כדאי ללון באזורים הפרפריאלים יותר שם נוח וקל יותר למצוא חניה לרכב. תיירים רבים בוחרים להזמין מקום לינה אשר מציע חניה וכך להגיע עם ראש שקט (וגם לא להסתכן בקנס אפשרי בגלל חניה במקום אסור או שדורש תו חניה). אנו מציעים להסתכל על מקומות הלינה הבאים אשר מציעים מקום חניה לאורחים שלהם - מלון חמישה כוכבים Borovets Hills Ski & Spa(בהזמנה מראש), מלון ארבעה כוכבים Hotel Yastrebets Wellness & Spa, מלון ארבעה כוכבים Rila Hotel Borovets ודירות Ski Apartment Boyika Iglika 2.

בעבור מי שמחפש אפשרויות לינה זולות בבורובץ אנו מציעים להסתכל על Hotel Forest Star on the Ski Slope, בית הארחה Guest Rooms- KLEPALSKI House.

Booking.com