1. עמוד הבית
  2. »
  3. אמסטרדם 2024 המדריך התיירותי המקיף ביותר בעברית
  4. »
  5. אטרקציות וסיורים מודרכים באמסטרדם – סקירות מומחים
  6. »
  7. שייט בתעלות אמסטרדם, הנחה בלעדית והמידע המקיף על החוויה בתעלות | Canal Cruise

שייט בתעלות אמסטרדם, הנחה בלעדית והמידע המקיף על החוויה בתעלות | Canal Cruise

הזמנת כרטיסים לשייט תעלות עם הנחה לגולשי הכל על (קוד קופון HAKO5)

ישנן אפשרויות רבות לבצע את השיט, משיט פשוט עם הדרכה ועד שיט הכולל ארוחה או הופעה. כל תייר בוחר מה שמתאים לו כאשר לכולם אנו ממליצים להזמין את הכרטיסים מראש (אפשר להזמין את אחת מאפשרויות השיט בקישור זה המעניק 5 % הנחה לגולשי הכל על, ואפשר להזמין את השיט בקישור זה המאפשר ביטול חינם בעת הצורך).

הזמנת כרטיסים לשייט תעלות עם הנחה לגולשי הכל על (קוד קופון HAKO5)

כמה מילים על השייט בתעלות של אמסטרדם

אחת הדרכים הפופלריות לחקור את אמסטרדם היא דרך התעלות שנמצאות בחלקים המרכזיים של העיר, למעשה מיליוני תיירים כל שנה בוחרים לעשות זאת. התעלות, שנבנו בשנות הזהב של הולנד, במאה ה-17, על מנת לשמש כנתיב תחבורה, משמשות עד היום את המקומיים כתחבורה ציבורית לכל דבר ואת התיירים כדרך נעימה ונוחה להכיר את בירת הולנד.התעלות המרכזיות בהן מתבצע השיט הן הרנחראכט (Herengracht), קייזרחראכט (Keizersgracht), פרינסחראכט (Prinsengracht), בראוארחראכט (Brouwersgracht) וליידסחראכט (Leidsegracht).

 שיט בתעלות אמסטרדם – אחת הדרכים האהובות לחקור את העיר

ישנם סוגים רבים של מסלולים וחבילות, לרוב השיט יכלול מעבר באתרים מרכזיים בעיר כאשר בחלקם כלולים גם הסברים ואנקדוטות על העיר והאתרים (לרוב מדובר בהקלטה – לפרטים והזמנה של שייט פופלארי כזה). ניתן להוסיף לשיט מגוון תוספות כמו ארוחת ערב, ארוחת יין וגבינות, פיצות ועוד, לרוב יהיה מדובר בחווית שייט יותר אקסלוסיבית ופחות המונית. (לפרטים והזמנה של שיט המשלב ארוחה). חלק מהאפשרויות כוללות גם מתכונת של Hop-on Hop-off כך שתוכלו לרדת באתרים מסויימים ולעלות חזרה אל הסירה. חלקן כוללות גם כניסות למוזיאונים, לכן כדאי לבחון טוב את כל האופציות ולבחור את זו המשתלמת ביותר עבורכם.

 

כרטיסי הנחות הכוללים שייט – לחיסכון בהוצאות

לתיירים רבים אפשר לחסוך בעלויות על ידי הזמנה של כרטיסים כמו אמסטרדם קארד (לפרטים והזמנה) או כרטיס המשפחות של אמסטרדם (לפרטים והזמנה) שמאפשרים הנחות משמעותיות למי שמתכנן גם שייט וגם שלל אטרקציות בעיר. בנוסף יש שילובים פופלארים שיחסכו בעלויות כמו: שילוב עם מאדאם טוסו באמסטרדם (לפרטים והזמנה) ושילוב עם מוזיאון אנה פרנק (לפרטים והזמנה)

מה אומרים התיירים על אטרקציה זו?

בהתבסס על ניתוח התגובות של לקוחות עבר לאטרקציה זו, תיירים היו בדרך כלל מרוצים מהשיט בתעלות אמסטרדם. הם העריכו את נקודת המבט הייחודית של העיר, את הפרשנות האינפורמטיבית ואת ההזדמנות להירגע וליהנות מהנוף בלי להתעמץ יותר מידי. עם זאת, חלק מהתיירים היו פחות מרוצים מהיבטים של החוויה. התלונות כללו בעיקר צפיפות וראות מוגבלת עקב קבוצות גדולות מידי בסירה (כדאי לא לבוא בשעות העומס בעונת התיירות). מצאנו גם תלונות על מחירי הכרטיסים והיעדר גמישות בלוח הזמנים או במסלול הטיול של השיט. חלק קטן אחר של המבקרים התלונן על הדרכות רדדות,ומיעוט על התלונן על חוסר מקום או ישיבה לא נוחה על הסירה. בסך הכל שייט בתעלות אמסטרדם זו פעילות פופולרית ומהנה עבור תיירים רבים וכאמור מיליונים בוחרים בה בביקור שלהם.

בשורה התחתונה – השיט מומלץ לרוב התיירים והוא כמעט אטרקציית חובה למגיעים לאמסטרדם.
שיט תעלות באמסטרדם – הדרך הקלה והנוחה לבקר באתרי תיירות

מאיפה יוצאים לשיט?

יש מפעילים שונים עם נקודות שונות ליציאה לשיט בתעלות. המקום המרכזי ממנו יוצאים הוא ליד התחנה המרכזית : Amsterdam cantraal. ישנה אופציה פופלארית אחרת לצאת באזור מוזיאון אנה פרנק.

תשובות לשאלות נפוצות על שייט בתעלות של אמסטרדם

השייט בתעלות אמסטרדם אידיאלי עבור זוג בחופשה רומנטית אך החוויה בו מתאימה לכל מי שמעוניין לראות את יופייה של העיר באמצעות סיור על המים.

מומלץ להגיע לאמסטרדם בין סוף נובמבר לאמצע ינואר- בתקופה זו מתקיים פסטיבל האורות. שייט בערב היא הזדמנות מצוינת לראות את מיצגי האורות של הפסטיבל.

ישנם כמה רציפים מהם עולים על סוגי השייט השונים, רציף מרכזי נמצא ב- Prins Hendrikkade 25 ומומלץ להגיע אליו באמצעות אוטובוס- קווים Union Ivkoni - Unibus 2892/Union Ivkoni - Unibus 2893/ Union Ivkoni - Unibus 3221 לרדת בתחנה 'Amsterdam Prins Hendrikplantsoen'.

יש מספר אפשרויות לקניית כרטיסים לשייט בתעלות אמסטרדם, האפשרויות המומלצות על ידינו הן:
להזמנה עם 5% הנחה לגולשי הכל על (קוד HAKO5) היכנסו לקישור הזה.
למגוון רחב של מסלולים וחבילות הכוללות רכישת כרטיסים לשייט בתעלות אמסטרדם מוזמנים ללחוץ על הקישור הזה, למעוניינים לרכוש כרטיס לשייט ערב הכולל קוקטיילים לחצו כאן או שייט ערב הכולל יין וגבינות לחצו כאן.

כן, אפשרות מומלצת על ידינו לסיור מודרך בשייט בתעלות אמסטרדם היא רכישת כרטיס אשר כולל שייט האורך כשעה בתעלות אמסטרדם עם מדריך קולי, עם 5% הנחה לגולשי אתר הכל על (קוד קופון HAKO5), בקישור הזה.

השייט בתעלות נערך במרכז העיר אמסטרדם בסמוך לאתרים המרכזיים של העיר אמסטרדם כך שאת הסיור בתעלות תוכלו לשלב עם המון אטרקציות באזור ביניהם: כיכר דאם (De Dam), הארמון המלכותי (Royal Palace Amsterdam), מוזיאון השעוה (Madame Tussauds) ועוד רבים.

כן, יש כרטיסים המשלבים שייט בתעלות אמסטרדם עם אטרקציות נוספות, למשל:

  • כרטיס המשלב שייט בתעלות אמסטרדם וביקור במבשלת הייניקן, וכולל כניסה להייניקן ושייט בתעלות. להזמנת הכרטיס עם 5% הנחה לגולשי אתר הכל על (קוד קופון HAKO5), היכנסו לקישור הזה. להזמנת הכרטיס עם אפשרות ביטול בחינם עד 24 שעות לפני ההגעה היכנסו לקישור הזה.
  • כרטיס המשלב שייט בתעלות אמסטרדם וביקור במוזיאון ואן גוך, וכולל שייט של כשעה בתעלות אמסטרדם וכניסה למוזיאון ואן גוך. להזמנת הכרטיס עם 5% הנחה לגולשי אתר הכל על (קוד קופון HAKO5), היכנסו לקישור הזה. להזמנת הכרטיס עם אפשרות ביטול בחינם עד 24 שעות לפני ההגעה היכנסו לקישור הזה.
המלצות "הכל על"

עדכון קיץ 2024

שייט היא אחת מהפעילויות האהובות ביותר בקיץ באמסטרדם והביקוש אליו גבוה מאוד בעונה זו, שכן זוהי שיא עונת התיירות. כדי שלא תפספסו את חוויית השייט בתעלות אנו ממליצים בחום להזמין כרטיסים מראש, שכן יש ימים (בעיקר בסופי שבוע) בהם פשוט לא נשארים כרטיסים זמינים. להזמנת כרטיסים מראש לשייט באמסטרדם: בקישור הזה עם 5% הנחה (קוד קופון HAKO5) | בקישור הזה עם אפשרות ביטול בחינם

אופציות שונות לכרטיסים לשייט באמסטרדם

מידע שימושי

  • שעות: השעות גמישות וניתן לשלוט בשעה בה תתחילו את השיט ומתי תסיימו אותו.
  • מחיר: המחירים נעים בין 20$ עד 77$, תלוי בסוג הסיור שתבחרו.