שייט תעלות בפסטיבל האורות, אמסטרדם- הנחה בלעדית ומידע מקיף

הזמנת כרטיסים לשייט תעלות בפסטיבל האורות

אחת הדרכים להתניידות באמסטרדם היא דרך התעלות שנמצאות בחלקים המרכזיים של העיר. התעלות, שנבנו בשנות הזהב של הולנד במאה ה-17, על מנת לשמש כנתיב תחבורה, משמשות עד היום את המקומיים כתחבורה ציבורית לכל דבר

. הפסטיבל מתקיים בין דצמבר לאמצע ינואר, ובמהלכו תראו תאונה צבעונית על התעלות, הגשרים והבתים. אטרקציה זו היא לא סתם שייט לאור יום כמו רוב סיורי התעלות- אלא שייט בלילה מה שמאפשר להנות מפסטיבל האורות ולראותו מהתעלות בנינוחות.

הזמנת כרטיסים לשייט תעלות בפסטיבל האורות

שימו לב כי שייט זה הוא עונתי– הוא זמין רק במהלך הפסטיבל, בין סוף נובמבר לאמצע ינואר.

ישנם סוגים שונים של כרטיסים. חברת טיקטס מציעה שיט בסירה היסטורית, שהיא קטנה ואינטימית יותר וגם מחוממת. השייט הוא בן 75 דקות ובמהלכו יסופקו לכם שמיכות ותקבלו גם יין מתובל. יש פחות זמינות של שעות (שייט יוצא כל שעה וחצי).

חברת גט יור גייד מציעה שייט יותר אקונומי, בסירות ארוכות וגדולות יותר. במהלך השייט תשמעו הסברים ואורכו הוא 90 דקות. שייט זה יותר זמין מבחינת שעות- הוא יוצא כל רבע שעה. אנו מציעים לבחון באתרי ההזמנות מה מציעה כל אופציה כדי לקבל את ההחלטה הנבונה ביותר שמתאימה במיוחד לכם.

למי שמתעניין בעמוד זה כדאי לקרוא גם:
שיט תעלות – דרך מצוינת לראות את פסטיבל האורות של אמסטרדם

שאלות נפוצות על שייט תעלות בפסטיבל האורות באמסטרדם

השייט בתעלות אמסטרדם אידיאלי עבור זוג בחופשה רומנטית אך החוויה בו מתאימה לכל מי שמעוניין לראות את יופייה של העיר באמצעות סיור על המים.

מומלץ להגיע לאמסטרדם בין סוף נובמבר לאמצע ינואר- בתקופה זו מתקיים פסטיבל האורות. שייט בערב היא הזדמנות מצוינת לראות את מיצגי האורות של הפסטיבל.

ישנם כמה רציפים מהם עולים על סוגי השייט השונים, רציף מרכזי נמצא ב- Prins Hendrikkade 25 ומומלץ להגיע אליו באמצעות אוטובוס- קווים Union Ivkoni - Unibus 2892/Union Ivkoni - Unibus 2893/ Union Ivkoni - Unibus 3221 לרדת בתחנה 'Amsterdam Prins Hendrikplantsoen'.

יש מספר אפשרויות לקניית כרטיסים לשייט בתעלות אמסטרדם, האפשרויות המומלצות על ידינו הן:
להזמנה עם 5% הנחה לגולשי הכל על (קוד HAKO5) היכנסו לקישור הזה.
למגוון רחב של מסלולים וחבילות הכוללות רכישת כרטיסים לשייט בתעלות אמסטרדם מוזמנים ללחוץ על הקישור הזה, למעוניינים לרכוש כרטיס לשייט ערב הכולל קוקטיילים לחצו כאן או שייט ערב הכולל יין וגבינות לחצו כאן.

כן, אפשרות מומלצת על ידינו לסיור מודרך בשייט בתעלות אמסטרדם היא רכישת כרטיס אשר כולל שייט האורך כשעה בתעלות אמסטרדם עם מדריך קולי, עם 5% הנחה לגולשי אתר הכל על (קוד קופון HAKO5), בקישור הזה.

השייט בתעלות נערך במרכז העיר אמסטרדם בסמוך לאתרים המרכזיים של העיר אמסטרדם כך שאת הסיור בתעלות תוכלו לשלב עם המון אטרקציות באזור ביניהם: כיכר דאם (De Dam), הארמון המלכותי (Royal Palace Amsterdam), מוזיאון השעוה (Madame Tussauds) ועוד רבים.

כן, יש כרטיסים המשלבים שייט בתעלות אמסטרדם עם אטרקציות נוספות, למשל:

  • כרטיס המשלב שייט בתעלות אמסטרדם וביקור במבשלת הייניקן, וכולל כניסה להייניקן ושייט בתעלות. להזמנת הכרטיס עם 5% הנחה לגולשי אתר הכל על (קוד קופון HAKO5), היכנסו לקישור הזה. להזמנת הכרטיס עם אפשרות ביטול בחינם עד 24 שעות לפני ההגעה היכנסו לקישור הזה.
  • כרטיס המשלב שייט בתעלות אמסטרדם וביקור במוזיאון ואן גוך, וכולל שייט של כשעה בתעלות אמסטרדם וכניסה למוזיאון ואן גוך. להזמנת הכרטיס עם 5% הנחה לגולשי אתר הכל על (קוד קופון HAKO5), היכנסו לקישור הזה. להזמנת הכרטיס עם אפשרות ביטול בחינם עד 24 שעות לפני ההגעה היכנסו לקישור הזה.
המלצות "הכל על"

  • אידיאלי עבור חופשה רומנטית, במיוחד השייט בסירה ההיסטורית הקטנה.
  • יש לקחת בחשבון שבמהלך הפסטיבל מחירי המלונות עלולים להיות קצת גבוהים מהרגיל. למידע נוסף בנושא מלונות באמסטרדם לחופשה רומנטית.
  • בעמוד זה תוכלו למצוא מידע על פסטיבלים נוספים שמתקיימים בעיר – חגים ופסטיבלים באמסטרדם.

תגובות אלו עלו בקבוצת הפייסבוק השותפה שלנו – אמסטרדם למטיילים-Amsterdam for travelers:

  • אם כבר שייט בתעלות אז בשעות הערב.

אופציות שונות לכרטיסים לשייט באמסטרדם

מידע שימושי

  • שעות: הסירה הקטנה: כל שעה וחצי החל מהשעה 17:00 ועד השעה 21:45. הסירה גדולה: כל רבע שעה בין השעות 17:00-22:00..
  • מחיר: המחירים נעים בין 19.50€ עד29.50$, תלוי בסוג הקרוז שתבחרו.