1. עמוד הבית
  2. »
  3. איסלנד 2024 – המדריך התיירותי המקיף ביותר בעברית
  4. »
  5. רייקיאוויק, איסלנד 2024 – כל מה שצריך לדעת על השער לארץ האש והקרח | Reykjavik

רייקיאוויק, איסלנד 2024 – כל מה שצריך לדעת על השער לארץ האש והקרח | Reykjavik

רייקיאוויק – בירתה של איסלנד

רייקיאוויק היא בירת איסלנד ונחשבת לעיר הבירה הצפונית ביותר בעולם. העיר מהווה את מרכז הפעילות התרבותית, הכלכלית והממשלתית של המדינה ומשמשת כנקודת מוצא מעולה לתיירים כדי לחקור את היופי הטבעי של איסלנד. רייקיאוויק מלאה באטרקציות מרתקות ביניהן מוזיאון פרלן המציג למבקרים תערוכות של הטבע הפלאי של איסלנד, מוזיאון אורורה ובו פלנטריום עם מופע אור קולי מרהיב של תופעת הזוהר הצפוני וסיורי שייט המספקים הזדמנות לחזות בדולפינים ולוייתנים. בנוסף, רייקיאוייק מציעה חיי לילה תוססים, הרבה בזכות אוניברסיטת איסלנד שנמצאת בעיר, הכוללים שפע של ברים, מועדונים ומסעדות. בעיר ניתן למצוא אפשרויות לינה רבות המתאימות למבקרים שונים ולטווח רחב של תקציבים. על מנת לסדר את המידע הרב, ריכזנו כאן את כל העמודים שסקרנו בנושא.

סרטון על רייקיאוויק מהאוויר

איך מגיעים לרייקיאוויק

יש כמה דרכים בהן ניתן להגיע משדה התעופה הבינלאומי קפלאוויק רייקיאוויק לרייקיאוויק. האפשרות המומלצת למי שמחפש את הדרך הזולה ביותר היא תחבורה ציבורית, למי שמעדיף נוחות מקסימלית מומלץ להזמין מונית שתמתין לכם בשדה התעופה ותיקח אתכם ישירות למקום הלינה שלכם (להזמנת מונית לחצו כאן). למי שמחפש נוחות אך במחיר נמוך יותר מאשר מונית נמליץ להגיע באמצעות הסעה משותפת (להזמנת הסעה לחצו כאן).
עוד מידע על השדה ודרכי ההגעה ממנו תוכלו לקרוא בעמוד שדה התעופה הבינלאומי קפלאוויק רייקיאוויק
אחרי שיוצאים לטיול ברחבי איסלנד ניתן כמובן גם להגיע לרייקיאוויק מערים אחרות באיסלנד בתחבורה ציבורית (כאן תוכלו להשוות בין האפשרויות השונות ולהזמין כרטיסים מראש) או באמצעות רכב שכור. תוכלו לקרוא עוד בנושא בעמוד בעמוד השכרת רכב באיסלנד

מפה